Francouzský Parlament, kde již nemá Mi(a)cron většinu, zamítl povinné covid pasy

  • Macronova vláda prohrála hlasování v poměru 219 k 195 hlasům

Slovanka, 14. července 2022

Jak jistě víte, tak v nedávných parlamentních volbách ve Francii si vedla strana RN Marine le Penové výtečně a získala rekordní počet křesel. Macron měl dosud parlamentní většinu a tentokrát ji ztratil, neboť  všechny další uskupení a strany, které se do francouzského Parlamentu dostaly, mají  většinu.

Macron je kovaný „covidfašista“, v minulosti nařídil například povinné očkování zdravotníků a dalších profesí, přičemž 15 000 francouzských zdravotníků muselo ze svého povolání odejít, neboť si experimentální vakcínu odmítli aplikovat. Nyní chtěl Macron opět zavést po celé Francii povinné covid pasy při cestě za zábavou, do restaurací, kin, divadel, klubů nebo pro využití různých služeb jako kadeřnictví, ale i pro místní dopravu.

Podobné podmínky, které ze života neočkované bez jakéhokoli racionálního důvodu vylučují, se opět začínají v některých zemích zavádět a Macron jednoduše nechtěl zůstat pozadu…

Hlasování proti lékařské tyranii

Rassemblement National Marine Le Penové a republikáni ze strany bývalého prezidenta Sarkozyho hlasovali ve francouzském parlamentu proti lékařské tyranii a Macronovi.

„Hlasovali proti hloupému zákonu. Macron chce znovu zavést covid pas, který byl nezbytný pro vstup do restaurace a pro cestování,“ řekl pro Bannon’s War Room francouzský europoslanec Jerome Rivière .

Macron už nemá většinu a pro schválení očkovacího pasu už není parlamentní většina. „Nyní se tak poučil, že někteří politici dodržují své sliby,“ řekl Jerome Rivière.

Jerome Rivière také poukázal na to, že levicové strany před dvěma týdny v Evropském parlamentu hlasovaly pro covid pasy. Když Rivière a jeho kolegové konfrontovali tyto strany ohledně jejich volebního chování, zástupci těchto partají tvrdili, že udělali chybu a stiskli špatné tlačítko.

Dokonce poslali dopis do Evropského parlamentu, že udělali chybu. „Neuvěřitelné,“ konstatoval Steve Bannon.

„Ve francouzském parlamentu už nemohli udělat další chybu,“ zdůraznil Rivière. „Takže museli dodržet slovo.“

„Většina francouzských politiků už tento průkaz nechce,“ řekl europoslanec.

Den před oslavami útoku na Bastilu, povstali za svobodu,“ dodal Steve Bannon.

K výše uvedenému jen dodávám, že my Češi bychom zřejmě podobné štěstí neměli. Drtivá většina našich poslanců patří k zastáncům covid pasů, což bylo znát právě i na výše zmíněném hlasování v EP, kde zástupci všech našich současných parlamentních stran (včetně ANO a komunistky Konečné) – vyjma SPD – hlasovali pro covid pasy. V českém Parlamentu by hlasování dozajista dopadlo podobně…

"Nevěřím už bílým plášťům, ale lidem"

medicinský inženýr

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

Takové normální Mi(a)cronovy dny ve Francii - útoky nožem – celkem 5 mrtvých, několik zraněných...

- Pixabay

16.  července 2022

Nejen ubodání k smrti a  pobodání, ale také 54 zapálených aut, popálený kojenec a další útoky obohacovačů. To je realita posledních dvou dnů ve Francii…

Pokud by se sečetly všechny útoky za jediný měsíc, pak by oběti těchto útoků daly dohromady jeden docela velký teroristický útok. Jenže takto ojedinělé případy vlastně nikdo neřeší. Uvědomují si Francouzi, že občanská válka je již u nich realitou?

V noci na dnešek 16. července 2022 došlo v centru města Angers k ubodání tří mladých lidí k smrti a pobodání dalších tří.

5 ubodaných

V Angers na Coeur de Maine došlo v noci na dnešek 16. července 2022 k útoku na skupinku mladých – 32letý muž, jehož identitu zdroje neuvádí, ubodal 3 mladé lidi, včetně 14leté dívky (dalším obětem bylo 18 a 20 let). Další tři oběti byly pobodány. Útočníkovi údajně vadila hudba, kterou si mládež pouštěla. K případu – vzhledem k jeho čerstvosti – zatím není více informací…

A i další případ se týká útoku nožem. 37letý muž byl pobodán tento čtvrtek 14. července 2022 na Avenue du général de Gaulle v Loriol-sur-Drôme. Na následky zranění zemřel.  Muž, kterého v době tragédie doprovázela manželka, byl kolem 20:45 několikrát zasažen do hrudníku nožem kolemjdoucím útočníkem. Motiv útoku je nejasný, o identitě pachatele policie mlčí…

A ubodání do třetice. 22letý muž byl zabit v noci ze čtvrtka na pátek 15. červece 2022 kolem 1:30 v hypercentru v Metách, na rohu rue des Clercs a rue Marguerite-Puhl-Demange. Byl ve společnosti skupiny přátel, když byli napadeni dvěma muži vyzbrojenými nejméně jedním nožem. Motiv je nejasný, o identitě i motivu útočníků policie mlčí…

Oslavy á la Micron

Jak již někteří, kteří nesledujete jenom český mainstream, hlavně ČT a ČRo, víte, tak na svátek dobytí Bastily, tedy 14.7.2022, došlo po celé Francii k požárům aut, kontejnerů, ale také domů. Ostatně, takto pojímají jakékoli oslavy muslimské gangy již dlouhé roky. Nicméně jedna „ohnivá“ noc některým z nich nestačila, zřejmě byli povzbuzeni tím, že nikdo nebyl za požáry zatčen. V Lyonu tak i včera v noci 15.7. hořela auta, celkem bylo zapáleno 54 aut.

Některým obohacovačům zřejmě nestačilo pouze zapalování aut, takže na Avenue Thiers v Lyonu  deset z nich zaútočilo na osádku auta policie. Jeden důstojník byl zasažen pyrotechnikou a musel do nemocnice Edouarda Herriota na oční vyšetření. Pět útočníků bylo nakonec zatčeno.

Těžce popálený kojenec

Dalším případem je těžké popálení dítěte v autě. Případ opět souvisí s řáděním gangů s pyrotechnikou. 4měsíční dítě bylo tento čtvrtek v Besançonu těžce popáleno, zatímco bylo umístěno v dětské sedačce v zadní části auta. Podomácku vyrobená pyrotechnika vypálená poblíž explodovala v prostoru pro cestující právě v místě, kde sedělo 4měsíční dítě. Dítě bylo převezeno do nemocnice. Policie se snaží najít odpovědnou osobu. Dítě je těžce popálené, 4letá sestra kojence, která seděla vedle, byla popálena lehce.

Tolik výběr případů posledních dnů. O Macronově situaci ve Francii ale vypovídá třeba i následující informace:

Neprůstřelná zeď kolem školy

Kolem školy v Arles byli nuceni postavit 2m vysokou neprůstřelnou zeď, neboť zde často dochází k přestřelkám. Zeď se rozhodli postavit poté, kdy se 15letý student stal obětí jedné z přestřelek.

Stále si – podobně jako mnoho "spících" Francouzů – myslíte, že ve Francii žádná občanská válka není a ani nehrozí??

Kdy si Mi(a)cron vzpomene, že by měl také začít likvidovat zvířecí chovy ve Francii?

Nicméně, nejdříve by si měl dát na snídani Švába

Francie: Útočník, který tři mladé lidi ubodal k smrti a tři další zranil, je Súdánec

18. července 2022

Výše jsou uvedeny útoky, k nimž došlo během 48 hodin ve Francii. V případě toho nejhoršího, při němž byli ubodáni tři mladí Francouzi, je již pachatel znám a jeho totožnost byla odhalena.

K útoku došlo v noci na sobotu ve městě Angers, přičemž původně zmiňované nejmladší oběti nebylo 14, jak tvrdily počáteční zdroje, ale 16 let. Další dva ubodaní byli ve věku 18 a 20 let. Společné měli působení v ragbyovém týmu. I přesto, že se jednalo o trénované sportovce, útočníkovi se ubránit nedokázali.

Nyní je také jasnější motiv útoku. Súdánec totiž sexuálně napadl dvě dívky a ubodaní mladíci ho od dívek zahnali.

K čemu tedy došlo?

Dvaatřicetiletý súdánský státní příslušník, který přijel do Francie v roce 2016,  získal status politického uprchlíka v roce 2018 a je tedy ve Francii legálně, má totiž povolení k pobytu až do roku 2028“, řekl soudce agentuře AFP. Regionální deník  Le Courrier de l’Ouest tuto neděli  informoval o svědectví mladé ženy, přítomné večer u tragédie a přítelkyně jednoho ze zabitých mladých lidí, což podporuje tezi o sexuálním napadení.

Po prvním pokusu o napadení dívek se k nim muž vrátil  a pokusil se dotknout ňader mladé ženy a přiložit jí nůž ke krku. Mladá žena křičela a jeden z mladíků zasáhl. „Řekl útočníkovi, že na to nemá právo. Řekl, aby vypadl. Ten chlap ale nechtěl odejít a bodl mu nůž do hrudi, “říká mladá žena.

Poté zasadil bodné rány i dalším přítomným mladým lidem. Nakonec tři mladé ubodal a tři další lidi zranil. Zranění naštěstí nejsou smrtelná. Dvě z obětí jsou bratranci a hráči místního ragbyového týmu.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 24 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života