Vyčpělá oranžovomodrá soudruha Zemana

Privatizace farmaceutického průmyslu (SEVAC/SEVAPHARMA)

Zemanova vláda v roce 1999 rozhodla, že při privatizaci SEVAC musí být jako strategický zájem státu udržena výroba sér a vakcín pro domácí trh. Stejným usnesením umožnila prodej SEVAC i s pozemky na pražských Vinohradech za 50(!) milionů korun, - na návrh Miroslava Šloufa napřímo jeho kamarádovi a fotbalovému „podnikateli“, později souzenému, Janu Gottwaldovi. Ten sice vyráběl pouze veterinární séra, a tak pro jistotu onu strategickou a vládou nařízenou výrobu sér a vakcín rychle ukončil, a parcelu i s budovami obratem ruky prodal za 300 milionů Luďku Sekyrovi (Sekyra Group). Ten postavil na stejném místě developerský projekt několika set bytů v ceně nejméně 1,3 miliardy korun. No, nekupte to...

..A pokud chcete někdy být na Českou republiku hrdí, tak Miloše Zemana nevolte a nechte jej na zemanství odpočívat, aby také navíc nezcizil nějakou psací potřebu. A třeba jej navštíví orgány činné v trestním řízení.

Jeho nejbližší spolupracovníci, pod jeho ochranou, otevřeli stavidla nejhorším korupčním zvěrstvům polistopadové doby, samozřejmě se nabízí otázka, jak z toho osobně profitoval.

 

Více: https://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=18135

Becherovka vytvořila novou virózu s označením Zemond,

která při požití vytváří v těle alkohol. Prvním, komu umožnila tento nový produkt vyzkoušet, byl s.p. Miloš Zeman.

Za co, pane Bože, za co?

Otevřený dopis Miloši Zemanovi, čestnému předsedovi SPOZ

Vážený Miloši,

tak jsem se stala vyvrhelem SPOZu. Od předsedy Zdeňka Štengla se přes media dozvídám, že „čistí“ SPOZ od lidí spojených s Mirkem Šloufem. SPOZ Ti, dle jeho slov, pomáhal zakládat člověk, kterého přirovnává k Rittigovi, Jurečkovi a dalším odesáckým kmotrům.

Dovolila jsem si Mirkovi Šloufovi poděkovat a byla jsem odsunuta na čtvrté místo kandidátky. Dovolila jsem si dbát na dodržování stanov, hájit práva našich členů a zmizela jsem z kandidátky úplně. Není mi to jedno, ale prioritně nejde o mou osobu. Chci se Tě, jako čestného předsedy, zeptat.

Za co zmizela z plzeňské kandidátky doktorka Pavlíčková, která ve SPOZu pomáhá už čtvrtý rok? Tvojí kartonovou podobu měla, po čas prezidentské kampaně, statečně ve své ordinaci. Je to známá sportovní lékařka a vždy získávala nejvíce preferenčních hlasů. Za co byl vygumován pan Vágner? Ano, je to ten člověk, který organizoval setkání se členy Agrární komory v rámci Tvé kampaně a se kterým jsi strávil příjemné chvíle s příkosickými zemědělci. Za co byli škrtnuti učitelé, soc. pracovnice a vadí nám snad už i dělníci, Petr Král byl také vyškrtnut.

Rozum mi zůstává stát nad vyškrtnutím Andrey Brzobohaté, jednatelky občanského sdružení No foot, no stress, která je těžce invalidní. Před třemi lety přišla v boji s meningokokem o obě nohy. Od stehen dolů se pohybuje na průhledných plastových protézách. Chtěla kandidovat, protože nám věřila. Věřila, že nám jde i o lidi opravdu zkoušené osudem. Vnímá velmi citlivě, že se vdůsledku předchozích vlád potkává stále častěji s lidmi, kteří se zázračně uzdravují po rozhodnutí sociálních úřadů odebírají se jim průkazky ZTP, nepřiznávají se jim příspěvky na péči, prostě katastrofa. Byla vyškrtnuta, v rozporu se stanovami naší radou moudrých. Jde opravdu ještě o radu moudrých?

Nechci hodnotit kvalitu lidí, kteří byli dopsáni na naší kandidátku, jen vím, že v prezidentské kampani mi ani jeden z nich nepomáhal. Ti, kteří byli vyškrtnuti (mimochodem ti nejpracovitější), byli vyškrtnuti v rozporu se stanovami strany, v nichž Ty sám jsi osobně trval na demokratických principech.

Ani jeden z těch 14 vyškrtnutých lidí nemá s Mirkem Šloufem nic společného. Většina z nich ho nikdy v životě ani neviděla. Proč „čistíme“ SPOZ od těchto lidí? Proč ho čistíme způsobem zcela nedemokratickým?

Nevím, jestli po těchto událostech, ještě někoho dokáži přesvědčit, že na Hradě sedí prezident deseti miliónů. Jsi stále čestným předsedou strany, která má v názvu kromě Tvého jména i slova o právech občanů. Strany, kde se dnes pár lidí, žel bohu Tvých náhle nejbližších, Mynáře a Nejedlého, chová jako v eseróčku. Mlčení to nespraví. Přicházíme o důvěru lidí, kterým určitě nešlo o „ posty“, většina z nich vůbec neměla šanci uspět a skončit v parlamentu. Oni jen věřili a chtěli pomáhat straně svého prezidenta. Rada moudrých je škrtla. Za co, pane Bože, za co?

Dita Portová
místopředsedkyně SPOZ


Otevřený dopis Miloši Zemanovi
Předsedkyně České ženské lobby adresovala kandidátovi na prezidenta ČR Miloši Zemanovi otevřený dopis, ve kterém ho vyzývá k omluvě za výrok o znásilnění jako evoluční výhodě.


Praha, 22. ledna 2013

Vážený pane Zemane,

Váš výrok o znásilnění jako evoluční výhodě, který navíc zazněl v přímém přenosu v televizní debatě, je zcela nepřípustný a neomluvitelný. Při vší úctě k Vaší oblibě bonmotů byste jakožto soudný člověk měl rozpoznat, že tohle už bylo daleko za hranicí dobrého vkusu. A že jste hrubě urazil mnoho žen, ať už samotných obětí sexuálního násilí, nebo těch ostatních. Slyšet taková slova z úst prezidentského kandidáta je smutné a šokující.

Znevažování obětí znásilnění a dalších forem násilí na ženách, které je v naší společnosti bohužel běžné, přežívá právě díky takovýmto rádoby vtipným výrokům, jako byl ten Váš. Pokud zazní v televizní debatě, má dopad na spousty diváků a divaček. Nejsem si jistá, jestli si vůbec následky svého chování uvědomujete, což však Vaše selhání nijak neomlouvá.

Vyzývám Vás proto, abyste se za svůj nešťastný výrok omluvil. Je urážkou pro všechny ženy, a nejen pro ně. Vy sám jste přece také otcem a manželem, a tak by úcta k ženám měla být i ve Vašem zájmu.

Pevně věřím, že svá slova přehodnotíte. Že se jednalo o omyl, a nikoliv o promyšlený výrok, za kterým si i nadále stojíte.

S pozdravem,

Jana Smiggels Kavková
Předsedkyně České ženské lobby

Otevřený dopis admina : Miloši Zemane, jste politický póvl a stydím se za vás
Nejnovější články, Osobní, Politické zamyšlení | Admin | 22.05.2013 16:20

Miloši Zemane jste politickým póvlem, který na Hrad nepatří ani omylem. Nebýt hrátek na nacionalismus a šovinismus, nikdy byste se nedostal do míst, ze kterých nyní pošlapáváte veškerou čest České republiky. S bezúhonným Putnou zacházíte, jako kdyby se jednalo o nějakého zločince, se kterým se alkohol milující prezident nemůže ani na malý okamžik setkat. Velmi dobře víte, že porušujete zákon a zkoušíte sílu mantinelů, které by vám dovolily přelézt do další sekce trapností.

Jako prezident si osvojujete pravomoci, které vám jako prezidentu republiky nepatří. Zkoušíte hru na nového Klause, zkoušíte porušování právního rámce České republiky. Upřednostňujete Zemanovy zájmy před zájmy České republiky. Dělíte občany na dva základní druhy. Na ty, kdo mají šálu a vyvolávají slávu novému bojovníkovi  za moc týmu Nejedlého a na ty, kteří s vámi nesouhlasí. Kde vidíte dolních deset milionů? Možná tam, kde sídlí pobočky SPOZ.

Při inauguraci jste si hrál na bojovníka proti nacistickým bojůvkám, aníž byste veřejnosti prozradil, kdo těmi bojůvkami je. Vandas se mohl přetrhnout, aby zlanařil neonacisty pro vhození volebních lístků se jménem Miloše Zemana. Určitě tyto své volební fanoušky za nacistické bojůvky pokládat nebudete. Budou snad členy nacistických bojůvek ti, kdo veřejně nesouhlasí s názorem nelidového prezidenta Miloše Zemana?

Jste lhář a sám to dobře víte. Jste manipulátor a sám to dobře víte. Jste demagog a také to sám o sobě dobře víte. Máte všechny rysy diktátora, pro kterého je každý prvek demokracie na obtíž. Miloši Zemane, tentokrát jste ve věci jmenování profesora selhal. Tady ani tak nejde o pana Putnu jako takového. Tady jde především o princip, ve kterém vyrábíte z jednoho kandidáta na profesora nevhodného, poníženého žadatele, kdežto ti ostatní budou považováni vaší osobou za prezidentem vyvolené.

Nezvládáte svou činnost prezidenta republiky, a proto nyní politici přemýšlí nad dalšími úpravami zákonů, ze kterých byste vy jako neschopný packal vypadl. Nedemokraticky jste napadl občanské postoje. Nedemokraticky jste zaútočil na akademické svobody univerzit. Jako prezident nemáte právo posuzovat druhé podle toho, jestli si jich vážíte nebo nevážíte. Jste prezidentem všech a jako takový byste měl jednat. Především byste měl mít úctu k zákonu. Především byste měl obhajovat  zásady humanity a lidských práv.

Jako občan si vás nevážím a lituji dne, kdy jste za pomocí lží a článků antisemity Bartoše dostal do prezidentského křesla. Miloši Zemane, jste ostudou českého národa. Raději byste se měl vrátit zpátky na Vysočinu, kde jste nedělal nikomu žádnou ostudu.

Miloši Zemane, nejste mým prezidentem. Jste jen dalším vrávorajícím omylem zneužívajícím Českou republiku k propagaci svých zájmů.

Miloši Zemane, jste politický póvl a stydím se za vás

Jiří Hrebenar
admin a vlastník serveru Hrebenar.eu

 

 

KLOUBNÍ VÝŽIVA,

 

MUDr.Ladislav Šafránek, lékař pro zdravou dlouhověkost

 

KTERÁ JAKO JEDINÁ OBNOVUJE CHRUPAVKU

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

 

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

 

 

 

NEJÚČINNĚJŠÍ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

kvalitní české výrobky

OREGÁNOVÝ OLEJ          ECHINACEA

ideálně trvale v domácí lékárničce

prozdravi.cz

k

 

 

ČISTÝ VZDUCH ALESPOŇ DOMA

96% ÚČINNOST

NAPROSTO TICHÝ CHOD

DOMOV BEZ KARCINOGENNÍHO MIKROPRACHU

 

 

PROTOPAN

ideální také na atopický ekzém

 

 

YUCCA PREMIUM

ODSTRANĚNÍ USAZENIN Z TĚLA

ČLÁNEK


RECENZE

Obezřetně v případě transplantátu, implantátu, kardiostimulátoru...

 

(z 85+zkušeností)
"Po ročním užívání YUCCY jsem byl přeřazen z CHPN III. třídy (středně těžká plícni nemoc) do II. třídy (lehká plícní nemoc). Přestal jsem brát všechny léky co mně předepsal lékař a spolehl se na YUCCU. Jsem úplně nadšený a doktoři nechápou."

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

 

 

MLÁDÍ A DLOUHOVĚKOST

to jsou EXTRAKTY

z DUANWOOD RED  REISHI zkušenosti 

NEJÚČINNĚJŠÍ MEZI REISHI

Odtud je nejúčinnější Reishi - DUANWOOD RED REISHI

video z návštěvy pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně v horské oblasti Jiangshan

DUANWOOD RED

REISHI EXTRAKT   REISHI SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

DUAWOOD RED

REISHI TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!Triterpen MAx 20% triterpenů
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

ČAGA  EXTRAKT

EXS CERTIFIKÁTEM KVALITY

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

Jak funguje Fenuprim - video

ENDOGENNÍ DÝCHÁNÍ

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

Frolovův dýchací trenažér  je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Účinek:

  • normalizuje arteriální tlak,
  • zlepšuje krevní oběh,
  • zklidňuje nervovou soustavu,
  • zpomaluje proces stárnutí,
  • zlepšuje ventilaci plic,
  • zpevňuje dýchací svaly - předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
  • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
  • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

 

SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVU

Vyčištění střeva a syndrom propustného střeva

 

 

 

ČISTÉ STŘEVO

je doménou  ENTEROSGELU

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!