Fialkin, který vede stát ve všech oblastech života do dosud nepoznaného..., při setkání s občany v Otrokovicích 10.9.2022 po 3,5 minutách skončil. Nová Rakušanova strategie, to budete kulit oči víc než ministr. Dr. Rajchl má blíže k sestavení úřednické vlády

„Slovácko je jedno z center naší lidové tradice a kulturních tradic. Kulturní dědictví je něco, co nemusíme hledat jen v muzeích, je často součástí každodenního života a já si toho jako člověk z Moravy nesmírně vážím,“ ocenil předseda vlády během své sobotní cesty a pochvaloval si „milá setkání s občany“.

Když se však vypravil do Otrokovic a zamířil tam ke kulturnímu domu Otrokovická beseda, raději o svých pocitech z tohoto místa na sociálních sítích ani nereferoval, přestože záběry z ostatních destinací se chlubil svém facebooku i instagramu.

Důvod, proč o návštěvě Otrokovic Fiala nedal vědět a nesdílel ani své pocity ze setkání s místními, může přiblížit jedno z videí, které se šíří po internetu. Fiala na něm vítán vřele jako v ostatních městech totiž nebyl ani zdaleka.

Proč nemáš tepláky frajere? Demisi! Demisi!

Na premiéra se na místě vyvalil dav místních naštvaných občanů za pískotu a provolávání: „Demisi! Demisi!“

Lidé se začali k Fialovi přibližovat a atmosféra na místě by se dala krájet. „Spravedlnosti neutečeš!“ zvolala k předsedovi českého kabinetu jedna z žen.

Procházejícího premiéra pak rozzlobení občané při cestě k parkovišti před tamním supermarketem obklopili a začali mu vysvětlovat, proč se rozhodli svou sobotu místo odpočinku zasvětit protestu.

Fiala se dal s lidmi do řeči, mnozí však místo debaty nadále pořvávali. „Táhni na Ukrajinu!“ zaznělo. Jiný z přítomných pak premiérovi dal najevo, že ani zdaleka není sympatizantem Ruska: „Jsme normální lidi, žádní Rusáci,“ řekl.

Jeden z mužů, který se dal s premiérem do řeči, se ho tázal, „proč vláda „nepomáhá našim děckám?“ „Pomáháme našim děckám,“ nesouhlasil Fiala s tímto tvrzením a chtěl to rozvést, ale dav přítomných ho nechtěl příliš vyslechnout a snažil se ho přehlušit. „Kecy v kleci, kecy v kleci,“ řvalo se například.

„Můžu odpovědět, anebo ne?“ snažil se přesto předseda vlády pokračovat v diskusi. „Že se nestydíte jít mezi lidi,“ nenechali jej ale nashromáždění dokončit myšlenku a zasypal ho například tím, že podle nich „vláda nepodporuje Českou republiku“. „Proč nepodporujeme Českou republiku, proč podporujeme Ukrajince?“ „Ať jde na Ukrajinu!“ nenechali příchozí Fialu mluvit.

Premiér proto dal najevo, že pokud ho bude nastoupený dav nadále jen přeřvávat, tak diskuse nebude možná. Místo utišení však mnozí lidé pokračovali v křiku na něj a v pískání. A padaly například výtky vůči premiérovi o „likvidaci Slovanů“.

Já nejsem ve válce! Já nechci být ve válce!

„Já nejsem ve válce! Já nechci být ve válce!“ zařval muž z hloučku a ostatní se přidávali s podobnými názory. „Proč neživíme vlastní?!“ křičí další.

„Tak, dámy a pánové, chovejme se slušně… Tak se pojďme bavit,“ snaží se po dvou minutách křiku stále ministerský předseda o diskusi. Opět však neúspěšně, jelikož o ni mnozí nadále nejevili zájem.

 Když se ale nakonec ozvalo: „Nechte ho mluvit!“, nakonec se k premiérovi dostal názor občana, jenž se tázal, „proč mluví za celý národ, že jsme ve válce?

„Protože s náma vede válku Vladimir Putin,“ odpověděl Fiala. „S náma nikdo neválčí!“ nevydrželi to přítomní a začali po deseti sekundách klidu opět křičet.

„Vy si nechcete povídat… To nejde…“ vzdal nakonec premiér již po třech minutách pokusy o rozhovor poté, co se přítomní opět rozhlučnili a provolávali svůj požadavek o „demisi“.

„Kdybyste chtěli diskutovat, jsem připraven. Když mě nenecháte říct jedinou větu…“ dodal ještě Pjotr Fialkin a po 3,5 minutách

 Úpěnlivě sepjal ruce a raději mazal

Nová Rakušanova strategie, to budete kulit oči víc než sám ministr. Miloušovi obdobně unikl projev z Červeného Hrádku. Dr. Rajchl má zase blíže k sestavení úřednické vlády. Zeman se musí pochlapit

Je třeba jednat, a to hned,“ stojí ve strategii, kterou sepsal na Ministerstvu vnitra nově postavený Krizový informační tým sestavený z analytiků, specialistů na komunikaci a odborníků na dezinformace (Níže je vidět Rakušanovu totální tupost).

Autoři strategie s mottem „Nebát se a nenaletět“ píší, že na škále jedna až pět se Česko pohybuje ve čtvrtém nejhorším scénáři, kdy radikálové a populisté, pravděpodobně podporovaní z Ruska, šíří poplašné zprávy, vyhrožují a zneužívají současné problémy ke svým cílům (Kopie Husákových projevů po roce 68).

V takové chvíli, říkají ministerští stratégové, musí politici k lidem mluvit jednotně. Další složky státu zase mají odhalovat dezinformace a manipulace a vyvracet je. A když dojde na násilí nebo vyhrožování, zveřejňovat, jak pachatelé dopadli.

Koordinovaná medializace opatření bezpečnostních složek / justice ve stíhání a vyšetřování trestné činnosti,“ stojí v jednom z doporučení.

Politikům chystaná strategie radí držet se linky: Stojíme za Ukrajinou, nebojíme se Ruska, přitom pomáháme českým občanům. A toho, že dnešní problémy jsou investicí do budoucna, kdy se Česko zbaví závislosti na ruském plynu a ropě (A co hliník, hnojiva, uhlí, neon., dřevo... o tom mlčí. Následně vyšší ceny, ztráta konkurenceschopnosti... BRICS nás převálcuje, pokud nebudeme jeho členem).

Politici mají také zdůrazňovat, co už pro lidi udělali. Například že stát vyčlenil na pomoc lidem 177 miliard (Kterým lidem?, ČEZU 74 miliard, další miliardy Křetínskému a Tykačovi. A Křetínský si koupil zámek Marais 40 km od Paříže za třičtvrtě miliardy) a má před zimou z 84 procent plné zásobníky plynu (Ano, ale to je také na 6 týdnů a potom? Pravděpodobně krach...)

„Náš tým připravil podle mě velmi kvalitní a velmi potřebný materiál, který jsme dali k dispozici vládě. Pokud vím, vláda ho už poskytl Vyšší ceny, ztráta konkurencea jednotlivým resortům, aby se s ním seznámily. Implementovat by ho podle mého názoru měla co nejdřív, některé kroky jsou realizovatelné v zásadě ihned a měly by se promítnout do komunikace vlády ještě dřív, než bude ve veřejném prostoru viditelná klasická,“ řekl Rakušan o připravené strategii pro Seznam Zprávy.

Nezmiňujte (také Sorošovy) neziskovky

Materiál reaguje i na příliv uprchlíků, které Češi v první vlně po únorovém napadení Ukrajiny přijali. Ale ochota pomáhat vyprchává. Navíc v situaci, kdy nyní policie zadržuje na hranicích rekordní počty běženců z arabských zemí.

Strategie se vrací k situaci, kdy v květnu nocovaly na pražském Hlavním nádraží stovky uprchlíků, především ukrajinských Romů s maďarským pasem, kteří se nechali zlákat vidinou finanční podpory v Česku. Ale na nádraží stále přijíždějí i Ukrajinci, kteří skutečně prchají před boji.

„Uprchlíci nocující na pražském nádraží nejsou hrozbou, ale oběťmi Putinova útoku na Ukrajinu a falešných slibů,“ radí strategie, jak problém podávat veřejnosti. Včetně zdůrazňování, že stát už poslal domů stovky Maďarů.

Naopak by politici neměli mluvit o tom, že situaci řeší hlavně „neziskovky“ - protože dezinformátoři udělali na sociálních sítích z těchto (Sorošových) organizací podezřelé spolky, které jen čerpají dotace od státu.

„Důraz je třeba klást na to, že se jedná o spolupráci všech relevantních aktérů. Označení neziskovky vnímá část veřejnosti pejorativně,“ píše se v dokumentu. Zapojit by se měly i osobnosti, které lidi uklidní. Navržena jsou například vyjádření policejního prezidenta Martina Vondráška, že Ukrajinci v Česku nezvýšili kriminalitu.

Tvář Dany Drábové

Ministerští specialisté na komunikaci vypichují i strach lidí z neustálých zpráv o ohrožení Záporožské jaderné elektrárny, kterou 500 ruských vojáků okupuje víc než 160 dnů (A další Rusové na ně střílí).

Politici musí podle cílů komunikační kampaně začít s uklidňováním lidí, že ani případná havárie elektrárny nebude pro Česko znamenat katastrofu, protože je elektrárna vzdálena 1500 kilometrů (zapomínají na 6 bloků a směr větru) a navíc státní orgány neustále monitorují radiaci. (Neskutečné! Havárie jednoho černobylského reaktoru způsobila, že lidé v Československu obdrželi dávku radiace vyšší, než obdrží za celý život z přirozeného pozadí. Mají Rakušanové připravený neradioaktivní jód ve formě tablet pro všechny obyvatele ČR pro ochranu štítné žlázy? Když potraviny mají v zásobách na 1,5 dne. Co plány na případný blackout? Rakušan nedávno hovořil o tom, že krizové plány zpracují v roce 2023).

Na Ministerstvu vnitra také vznikly grafické návrhy materiálů, na nichž vystupuje Dana Drábová, šéfka Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Z diskuze k Drábové z Pyšel (11.9. 8:00):

Další variantou je opakovat, že situaci vyhrotili Rusové.

„Putin je zbabělec. Válku, kterou na Ukrajině rozpoutal, není s to vyhrát. Proto hrozí, vydírá a chová se jako terorista. Poškození Záporožské jaderné elektrárny není pro naši zemi hrozbou, tou je panika. Zachovejte klid,“ zní doporučení, s nímž se mají politici obracet na obyvatele.

Zdroj geniální Rakušanovy strategie: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-vlada-ma-pripravenou-kampan-jak-uklidnit-lidi-213593

Rakušanovi dezinformátoři

neuvedli, proč Stanjura a spol (Stanjura v tel. debatě dokonce nevěděl kolik má miliarda nul, 109 experte) vedou stát do bankrotu. I bývalý ministr financí Tlustý má v tom jasno (pořad s Xaverem). Za jejich vlády je plánován nárůst schodku o více než bilion (1012). V celé EU jsme v současnosti nejvíce se zadlužujícm státem! Gripeny nebo F35?...

Důvěra občanů ČR ve Fialkina: pod 20% a brzy bude pod 10%, nebo se chystá jihočeský Kuba donem Pablem?

Zdroj diskuze: https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/domaci-kauzy-vlada-ma-pripravenou-kampan-jak-uklidnit-lidi-213593

11.9. v 8:00 bylo k článku cca 500 komentářů, odhaduji oblíbenost Fialkina a spol. hluboko pod 5%.

Zdenek Holub
Zdenek Holub
Před 1 hodinou

Další vyhozené peníze. Ty co obhajujou Putina to jistojistě nepřesvědčí, ale utvrdí. Vypadá to, že cílem je jednak zase nakrmit nějakou hydru provizí zakampañ, a jednak odvést pozornost od neschopnosti řešit energetickou a sociální krizi.

Klima Vaclav
Klima Vaclav
Před 1 hodinou

Kampaň lží.

Josef Klusacek
Josef Klusacek
Před 1 hodinou

Zase pěkna p..... za státní peníze. Jen tak dál pokračujte. Už se těším až vás lidí vypraskaji z parlamentu. Z toho jak to vědět je většině lidí k ......

Eva Havlíčková
Eva Havlíčková
Před 1 hodinou

Se pos...i v kině

Bedřich Vychodil
Bedřich Vychodil
Před 1 hodinou

Tahle Vláda , nikoho neuklidní. Naopak.

Jiří Šodek
Jiří Šodek
Před 1 hodinou

Podle mého názoru je i toto hoax, pochází asi z nějaké proruské trolí dílny. Tak zneklidňující uklidňující kampaň přece nikdo nemohl vymyslet. Někdo chce zase poškodit vládu! A zneužil i té Drábové!

Venda Svačina
Venda Svačina
Před 1 hodinou

Je vidět, že dostávají opravdu velký strach z toho 28.září a oprávněně, na demonstraci přijde hodně lidí a tyhle bláboly jim budou už na nic. Lidé se uklidní jedině až tahle vláda odstoupí!!!

Oldřich Čubr
Oldřich Čubr
Před 1 hodinou

Tak kostička byla nahozená. Okamurovci a Babišky ji už hlodají. Díky za zpestření pauzy, ale holt někdo na Vás musí dělat. Nežerte tu politiku tak vážně. Snažte se zvládnout svůj život. To je důležité. Najít způsob a nehledat pořád důvody.

Martin Dousa
Martin Dousa
Před 1 hodinou

Pokud toto myslí vláda vážně, tak je situace v této zemi ještě daleko horší, než se zdá. To se z naprosté většiny občanů stane "Moskvou řízená proruská lůza" a nejspíše vládě ukáže, co si o všem myslí...a hlavně, jak ji "důvěřuje"

Josef Syrovy
Josef Syrovy
Před 1 hodinou

Této vládě nic nepomůže, jenomže škody co po ní zùstanou budou devastující,je to dlouhodobá politika ODS ožebračovat občany celou republiku rozkradly a rozprodaly, a že mají plán na snížení cen energií? Takhle si Brusel a Amerika představují demokracii? Politika porevolučních stran České republiky by se měla dostat do učebních osnov jako odstrašující příklad všem budoucím generacím

Stanislav Zapletal
Stanislav Zapletal
Před 1 hodinou

Bylo by to velmi veselé, kdyby to nebylo tak smutné. Myslel jsem, že se metody komunistické propagandy už nevrátí...A ejhle!

Marek Pluhar
Marek Pluhar
Před 1 hodinou

Ja v klidu na nezustanu chce se my ste chlapice zvracet kolik ji namazal Fiala

Jan Šmarda
Jan Šmarda
Před 1 hodinou

Kampaň dělala víc jak půl roku ale na válku do které nás chce zatáhnout.Žádnou kampaň ale demisi a vandr od válu.

Jan Krátký
Jan Krátký
Před 1 hodinou

paní Drábová je určitě odborník a její názor co se týče jaderné energie je relevantní , nicméně její politické angažmá by mělo končit v Pyšelích a její blízkost k panu Gazdíkovi a jiným z tohoto klanu je vypovídající

Vecer Frantisek
Vecer Frantisek
Před 1 hodinou

To ze vlada poslala domu stovky Madaru je klasicka dezinformace!

Honza Dušák
Honza Dušák
Před 2 hodinami

"Nebát se a zůstat v klidu." To je nový signál?

Pavla Kosinová
Pavla Kosinová
Před 2 hodinami

Hláška "Naše kapacity jsou zcela vyčerpány" mi moc uklidňující nepřipadá. A jinak postačí o všem rychle a pravdivě informovat.

Petr Moravec
Petr Moravec
Před 2 hodinami

To je výborné, takže pokud mám jiný názor než oficiální tak jsem populista podporovány z Ruska............ ....... Tak teď jenom čekám koho prvního napadne zadratovat hranice

Marcel Svoboda
Marcel Svoboda
Před 2 hodinami

Zajistěte pro Českou republiku plyn a elektriku za přijatelné ceny.Zanechte těch nesmyslů, jako doporučovat svetry nebo někoho uklidňovat a koukejte začít rychle jednat

Rostislav Olman
Rostislav Olman
Před 2 hodinami

Jsem úplně klidný. Vláda si může kecat, co chce. Své už ukázala. Lži, neschopnost a aroganci vůči občanům ČR. To by musela hodně konat, aby mě aspoň trochu přesvědčila. Snad už nebude mít moc času na další zrádné jednání.

Jana Melicharová
Jana Melicharová
Před 2 hodinami

Naletěla jsem Vám jednou - podruhé už mě obrázky a sliby nezískáte. Máte čas do října, abyste udělali něco s cenami energií, jelikož mi končí fixace.

Jediné co mě dokáže přesvědčit jsou činy, nikoliv prázdné sliby. Zatím jste díky Vaší prioritě Ukrajina vykašlali na české občany.

Hana Ledvinková
Hana Ledvinková
Před 2 hodinami

Zase další vyhozené peníze. Politikům a všelijakým expertům už nevěřím nos mezi očima. Raději činy než další prázdná slova. To nám s placením účtů opravdu nepomůže.

Jana Dvořáková
Jana Dvořáková
Před 2 hodinami

Jj, vládní kampaně - to určitě vše vyřeší... Zase se někdo nakapsuje...

Annavasakova Vašáková
Annavasakova Vašáková
Před 2 hodinami

V mých očích tímto vláda přišla o poslední zbytky důstojnosti.

Dusan Uhlar
Dusan Uhlar
Před 2 hodinami

Kdykoliv mě napadne, že vláda dosáhla vrcholu neschopnosti, vláda vymyslí další nadutou arogantní hloupost. Můžu se domýšlet, za co mě mají, ale vím naprosto přesně, za co mám já je. To sem ale o těch hloupých lemplovských kolaborantech napsat nemůžu, dostal bych ban asi i na MHD.

Vladimír Hejnic
Vladimír Hejnic
Před 2 hodinami

Začít chlácholit občany "uklidňovací kampaní" s kšiltovkou a výstupy herců neherců, když před tím vláda začala kampaní antibabiš na místo nápravy problémů nejen Babišovy vlády, to je velký omyl. Po té co z antibabiš přešla na válečnou rétoriku spojenou s neschopností celé EU řešit základní problém energií, to je další hloupost, která nevysílá signál, ani nekomunikuje. Této kampani nemůžou pomoci ani tři svetry, natož jeden. Uklidnění může přijít s mírovou politikou této vlády a zajištěním nejzákladnějších energií v reálných cenách, které skutečně mají a ne vyšroubovaných spekulanty, Tedy skutečná práce odborníků a diplomacie skutečných, vzdělaných politiků, ne komediantů. Tedy uklidňovací kampaň proti složenkám a snižující se teplotě vzduchu? S tím může přijít jen trumbera a to jsem hodně mírný.

Jana Malá
Jana Malá
Před 2 hodinami

Jsem tady dobře na správném webu? Jedině správném? Nebo je ještě nějaký jiný web, kde se zahřeju, když mi bude zima?

Honza Dušák
Honza Dušák
Před 1 hodinou
Jana Malá

Onehdy jsem tu četl krásný koment:

Pokud je Vám zima, vezměte si svetr, pléd na kolena a pusťte si brífinky pětikoalice. Ty řeči jejich voliče zahřejí u srdce a nevoliče rozpálí do běla.

Michal Obrtel
Michal Obrtel
Před 2 hodinami

Akce Držte hubu! Není pravda, že nic neděláme, pomáháme Ukrajině!

Libor Křivka
Libor Křivka
Před 2 hodinami

jsem důchodce a nepotřebuji žádného dezinformátora, mně se stačí podívat na můj účet, jak mi i po valorizaci rychle klesá částka, kterou jsem si před pár roky, pracně nastřádal a za pár měsíců, skončím buď pod mostem, nebo si půjdu hodit mašli !! Nějaká vládní prohlášení jsou mi k hovadině, za ně si chleba nekoupím, všichni politici jsou za vodou a kdykoliv se jedná o zvyšování jejich platů, tak napříč politickým spektrem, jednotně hlasují o jejich zvýšení, tak na nějaké pindání, nejsem zvědavý a nic pro mne zatím neudělaly, jen díky nim, mám díru ve financích, žádná valorizace mi nepřinesla nic, protože se počítá z průměru a zlevňování ceny "lokomotiv", mne nezajímá,ale zajímají mne ceny energií a potravin !!

Jindřich Strakoš
Jindřich Strakoš
Před 2 hodinami

Tady se někdo inspiroval Dilbertem - v několika nedávných dílech si najali experta, který řešil problémy přejmenováním věcí.

Tahle kampaň bude asi na někoho fungovat, ale jen do té doby, co dojde složenka za doplatek elektřiny nebo plynu. Kdyby místo vymýšlení kampaně zkoušeli vymyslet, jak se vymanit třeba z emisních povolenek.

Karel Novotný
Karel Novotný
Před 2 hodinami

Na uklidnění lidí chtěl Hamáček koupit policii nové stříkací vozy. Je to ono?

Petr Kadlec
Petr Kadlec
Před 2 hodinami

"situaci řeší hlavně „neziskovky“ - protože dezinformátoři udělali na sociálních sítích z těchto organizací podezřelé spolky, které jen čerpají dotace od státu."

Tvl to jako fakt dělají z lidí úplný hlupáky. A kdo teda ty neziskovky podle nich platí, když to není státní kasa?

Jana Malá
Jana Malá
Před 2 hodinami

Tak ať už tu kampaň spustí, začíná topná sezóna!

Radim Tábořík
Před 2 hodinami

Tak pokud materiál vypracovalo ministerstvo vnitra v čele s Rakušanem, tak to jsem hned klidnější... Hlavně je potřeba to omílat pořád dokola, aby se občané zbavili těmi pozitivními zprávami

Radim Tábořík
Před 2 hodinami
Radim Tábořík

Ne zbavili ale unavili...

Dagmar Baťová
Dagmar Baťová
Před 2 hodinami

Zbytečné plýtvání penězi daňových poplatníků. Většina lidí vládě stejně nevěří a ani neuvěří. Jestli tohle je ta pomoc ....
Miroslav Heiser
Miroslav Heiser
Před 2 hodinami

Svatá Himars to zachrání.

Oldřich Čubr
Oldřich Čubr
Před 2 hodinami

A podle příspěvků je vidět, že úderka SPD nespí v práci na vrátnicích.

Julius Ličko
Julius Ličko
Před 2 hodinami
Oldřich Čubr

Čubr Čubr ty až dostaneš rozum tak se ti moc uleví.

Vladimír Hejnic
Vladimír Hejnic
Před 2 hodinami
Oldřich Čubr

Že by autor kampaně?

Dusan Uhlar
Dusan Uhlar
Před 2 hodinami
Oldřich Čubr

Čubře, soudě podle Tvých příspěvků jsi jen malá nevzdělaná nula, která si na diskuzích léčí své mindráky. Rád ale svůj názor opravím. Umíš napsat aspoň jeden příspěvek s platným argumentem? Nebo umíš argumentovat pouze ad hominem, a to ještě z výše sedmého schodu?


Milan Mörtl
Milan Mörtl
Před 2 hodinami

Neboli - národe,jsi hloupý a my ti ještě pořádně vymyjeme mozeček.

Pavel Schelle
Pavel Schelle
Před 2 hodinami

Na jedné straně stupidní kampaň vlády, na druhé straně složenka za inkaso... Řekl bych, že občan bude mít jasno...


Milan Mörtl
Milan Mörtl
Před 2 hodinami
Pavel Schelle

 !


Oldřich Čubr
Oldřich Čubr
Před 2 hodinami
Pavel Schelle

Na inkaso se dává složenka?  Proč?

Ivan Svítek
Ivan Svítek
Před 2 hodinami

Takže vlastně kampaň Kterak oblbnout dělný lid.

Oldřich Čubr
Oldřich Čubr
Před 2 hodinami
Ivan Svítek

Tak dělnickou třídu nahradil nový výraz dělný lid ?

Jiří Kleiner
Jiří Kleiner
Před 2 hodinami
Oldřich Čubr

Výraz dělný lid je daleko starší, než výraz třída, (tedy i dělnická třída) ve smyslu rozdělení společnosti.

Honza Dušák
Honza Dušák
Před 1 hodinou
Jiří Kleiner

Tak jest.

Jan Filka
Jan Filka
Před 2 hodinami

Vláda nemá připravené řešení problémů. Ona má jen připravenou kampaň, jak uklidnit lidi. To je smutné a nebezpečné. Pro mnoho poctivě pracujících i tupou vládu.

Josef Zeman
Josef Zeman
Před 2 hodinami

Informační kampaň, místo konkrétních řešení problémů, sdělení pravdy, to občany opravdu uklidní. Vláda předkládá svým občanům jen prázdná slova. Vláda se pak nemůže divit, když v říjnu bude plná Letná. Podle Fialy proruské lůzy.

Radka Tesařová
Radka Tesařová
Před 1 hodinou
Josef Zeman

To není informační kampaň, ale dezinformační, na to bylo přece potřeba zřídit na MV nový KRIZOVÝ tým sestavený z analytiků, specialistů na komunikaci a odborníků na dezinformace. No, jo, blíží se další demonstrace, tak do lidí se budou hustit tyhle bláboly, jinak další komentáře tady nemá cenu číst, bude to samá kobliha a stěhování do Ruska apod., jsou to pořád ti samí lidé spříznění se Seznamem a klidně mě může zase zbalokovat, o nic nepřijdu.

Miroslav Macura
Miroslav Macura
Před 2 hodinami

Fiala musí být hodně bezradny. Stejně brzy skončíte

Lubomir Hasmanda
Lubomir Hasmanda
Před 1 hodinou
Miroslav Macura

Fiala byl bezradný od prvního dne ve funkci premiéra

Václav Rajchl
Václav Rajchl
Před 2 hodinami

Nejlepším řešením je, aby neschopná vláda sama odstoupila, dřív než bude vyhozena nespokojeným občany.

Pavel Klein
Pavel Klein
Před 2 hodinami
Václav Rajchl

Tak ono vládnout takovým jako jste vy není žádný med

Daniel Šimek
Daniel Šimek
Před 2 hodinami

Jak jsem to pochopil,tak si s námi budou dělat co chtějí a ještě se dopředu domluví na tom, co nám řeknou,abychom byli v pohodě, noo to je sílná káva.

Karel Jurena
Karel Jurena
Před 2 hodinami

Ti co čtou ruské weby stejně ničemu jinému neuvěří  plýtvání penězi. Ti zmanipulovatelní stejně.

Jan Šmarda
Jan Šmarda
Před 1 hodinou
Karel Jurena

Toto může napsat jen nějaká guma a vy vypadáte na prasklou.

Karel Jurena
Karel Jurena
Před 1 hodinou
Jan Šmarda

Když někdy něco nedojde  není to vždy chyba pošty

Oldřich Čubr
Oldřich Čubr
Před 2 hodinami

Pro voliče SPD se ta kampaň bude muset překreslit do komiksu. Pro voliče ANO bude stačit moučkový cukr na koblihu. A je to.

Ivan Fryček
Ivan Fryček
Před 2 hodinami
Oldřich Čubr

A tebe zavřít do blázince!

Oldřich Čubr
Oldřich Čubr
Před 2 hodinami
Ivan Fryček

Jako v Rusku ? To ti poradil Okamura nebo Foldyna? Nebo dokonce tvůj exekutor ?

Jaroslav Sušeň
Jaroslav Sušeň
Před 2 hodinami
Oldřich Čubr

Ty jsi vazne zraly na Chocholouska.


Pavel Novák
Pavel Novák
Před 2 hodinami

Rozhodně, když vidím naší bezradnou vládu v čele s tím signalistou, energie mnohokrát dražší, tak se cítím úplně uklidněn

Svatopluk Vobejda
Svatopluk Vobejda
Před 2 hodinami

Kydy, kecy, žvanění. Háj je příliš krásné místo kam bych vás chtěl poslat!

David Dvorak
David Dvorak
Před 34 minutami

Dost zvláštní je ten důraz na exemplární perzekuci vnitřních nepřátel.

Je jich pár, a jsou to obskurní postavičky. Lidé by to ale mohli pochopit, jako výhrůžky každému, kdo nesouhlasí s vládou, což je zcela nepřijatelné. Navíc by to mohlo v lidech vyvolávat strach o osud naší demokracie, a vůbec celá ta válečná rétorika bez váleky působí jako snaha o manipulaci s veřejným míněním.

Mňau problém je ekonomické podstaty, a sebelepší propagandou vyztužená morálka nám ho nevyřeší. Navíc je ta kampaň dost neumělá, Goebbels to uměl o dost líp. Zdělení musí adresátům dávat na první pohled smysl a působit důvěryhodně.

Goebbels třeba, když německo nemělo ochránit města před bombardováním, tak lidem tvrdil, že jde to teror zlého nepřítele a zajišťoval alespoň rozdávání polévky v ulicích hned po konci náletu, když lidé vyšli z krytů. Byla to okamžitá pomoc a dávala lidem najevo, že stát se stará. Naše vláda by nejspíš po půl roce od náletu v ruinách města vyvěsila plagát, žežádné bombarfování není, že nemají poslouchat nepřátelský rozhlas, a kdo nepřátelské propagandě podlehne, bude zastřelen.
Rudolf Wöhle
Rudolf Wöhle
Před 22 minutami
David Dvorak

Při zdražení energií bude tato vláda rozdávat fusekle, tužkové baterie a toaletní papír! S fuseklema zvládnete zimu od nohou v bytě, tužkové baterky vám pomohou s elektřinou a až zjistíte, že to nefunguje, tak toaleťák, abyste se neposr..i! Fialové řešení
Tomas Rott
Tomas Rott
Před 9 minutami
David Dvorak

Radomir Kopka
Radomir Kopka
Před 33 minutami

Sezname pouštite jen to co vám vyhovuje
Ivo Hubalek
Ivo Hubalek
Před 35 minutami

to je opravdu banda neumětelů a pana profesůrka nám byl čert dlužen, takové motovidlo jsem dlouho neviděl...titulů má dost, zato mu chybí jedna podstatná věc - mezi ušima bývá zpravidla mozek, co tam má fialka si doplňte sami dle libosti. jinak nic nového - opět ptákovina, zase lhaní, manipulace, směs polopravd, dezorientace, dělají z nás totální, nesvéprávné jedince , kteří se neumí, nechtějí nebo jsou ovládáni někým jiným. vyhozené peníze, opět si máme lámat hlavu nad válkou, ukrajinou a dobrovolně držet hubu a krok a hlavně nezavazet, nevadit a plést svetry. na peťkovy jde krásně vidět jak ani sběratelství všemožných titulů člověku na rozumu nic nepřidá - kde nic není...
Michal Polák
Michal Polák
Před 35 minutami

Takže jejich řešení je zatloukat. To na ně sedí, hlavně ukazovat prstem kdo co, ale oni jsou tak křišťálově čistí.
Matyska Lubomir
Matyska Lubomir
Před 35 minutami

umím stopovat, lanařit, hecovat a cokoli je třeba. má přezdívka je Angličan.

The Sting
Reklama
SPOLU zlepšíme dopravu.
Dokončíme stavby Pražského, Městského okruhu a zmodernizujeme část Aglomeračního okruhu.
Roman Novak
Před 35 minutami

Rusofilové jsou poslední týden poněkud neklidní
Zdenka Kreisi
Zdenka Kreisi
Před 20 minutami
Roman Novak

A tydyti zatím klidní a neví,co se okolo nich děje
Miloš Šimeček
Miloš Šimeček
Před 15 minutami
Roman Novak

Vám podobných jedinců ubývá a to je jedine dobře
Roman Novak
Před 13 minutami
Zdenka Kreisi

Tak nám prozraď co pak se děje..
Marie Kupcová
Marie Kupcová
Před 35 minutami

Nechápu proč vláda za takovou stupidní kampaň vyhazuje peníze! Jedině snad, že všichni vědí a vidí, že se bez ruských surovin neobejdeme, a všichni ti loutkovodiči nás chtějí vehnat do války s Ruskem, aby mohli ukořistit jeho nerostné bohatství. A proto se musí tvořit výrazně silné protiruské nálady. Nevím, nechápu to , to je jen můj pocit a ten snad ještě mohu svobodně vyjádřit, aniž bych byla nařčena z nějakých dezinformací.
Zdenka Kreisi
Zdenka Kreisi
Před 19 minutami
Marie Kupcová

preVít chce ještě kšeft pro kamarády a pro sebe provizi
Daniel Stirský
Daniel Stirský
Před 35 minutami

Nu, když to Novinky takto chtivě zveřejnily, je to celé k ničemu. Ti, na které je kampaň zaměřena, si řeknou: “Stejně nám lžou. Psali to na Novinkách.” Právě novináři by se měli chytit za nos a přestat neustále publikovat panikářské články typu “nemá na jídlo pro děti, už dva dny nejedla” a vydávat tyto extrémy za běžnou normu a stav v Česku. Objektivně psát, nebát se publikovat i články pozitivní, neměřit vše jen lajky, sledovaností, čteností a “to se mi líbí.” Nevytrhovat z kontextu pár vět, viz třeba kauza Vinnetou.
Sakuraj Sakuraj
Sakuraj Sakuraj
Před 35 minutami

Bohužel vám to už nikdo nežere
Josef Šamalík
Josef Šamalík
Před 35 minutami

Jeden by řekl, že je člověk ovlivněn proruskými desiformačními weby.

Mně stačí sledovat naše "seriózní" média a dívat se, co vláda a jednotliví ministři dělají nebo nedělají, v obchodech koukat po cenovkách a číst faktury.

Pavel Bartoník
Pavel Bartoník
Před 40 minutami

Nová komunikační strategie vlády = konec demokracie, konec svobody. Tohle je opět normální totalita.
Lucie Brisudová
Lucie Brisudová
Před 41 minutami

Pozdě. Já už téhle vládě nevěřím ani slovo. A když říkají, že jsme pomocí vyčerpaní, proč tedy pořád vyplácíme uprchlíkům 5 tis na hlavu? Zase kecy prdy beďary.
Petr Hrdlička
Petr Hrdlička
Před 42 minutami

Za současný konflikt na Ukrajině můžou soukromé zájmy Ameriky. Putin je sice cvok, ale byl k tomu vyprovokován.
František Soukup
František Soukup
Před 29 minutami
Petr Hrdlička

Svatá pravda pane.
Irena Pázlerová
Irena Pázlerová
Před 42 minutami

Hlavně že mají připravené kecy kecy kecy

Jenže lidi (SNAD) nejsou úplně pitomí. Podívají se do peněženky, zjistí, že soused je po smrti (násilné), na ulici nepotkají rodilé mluvčí češtiny, vezmou si 4 svetry a budou radostně vyhlížet do budoucnosti s kusem chleba v ruce (pokud jim aspoň na ten vyjdou peníze) protože na teplé jídlo jim jaksi nezbyde

Ale je řešení. Provést nějaký trestný čin. Budete mít zajištěné bydlení, jídlo 5x denně, teplo, teplou vodu, kulturu nesmíme opominout, taktéž sportovní vyžití
Zdeněk Jakl
Zdeněk Jakl
Před 43 minutami

Hlavně je vláda připravená na to, až půjde opravdu do tuhého: fízlové, vodní děla, speciální auta na rozhánění demonstrací.....
Jarda Novotny
Jarda Novotny
Před 33 minutami
Zdeněk Jakl

souhlasím, už je mají ve vršovicích připravené.
Reklama
Sháníte tepelné čerpadlo?
Instalace do 6 měsíců od podpisu. Jsme výrobci, všechny komponenty máme skladem.
Vlk Jaroslav
Vlk Jaroslav
Před 43 minutami

Mě uklidní jedině to, že vláda 5kolky zmizí na smetišti dějin
Ivona Svobodová
Ivona Svobodová
Před 43 minutami

Takže plyn pro lidí nezajistí, ale bude letåková kampaň.  aby byl klid, letáky lidi uklidní...
Ivo Chudoba
Ivo Chudoba
Před 29 minutami
Ivona Svobodová

aspoň si sněma můžou zatopit
Štefan Friča
Štefan Friča
Před 27 minutami
Ivona Svobodová

Přesně.
Tomas Machi
Tomas Machi
Před 43 minutami

Lidi nepotřebují kampaň,potřebují konkrétní opatření.
Petr Hrdlička
Petr Hrdlička
Před 43 minutami

Agresor je pro nás naše vláda a EU. Proč už nesedí ve vězení ? Vše rozdat darmožroutům a pro lidi, kteří je platí vůbec nic. Půjdeme všichni do sr.... kvůli nim ? Kvůli plesnivým dědkům, co nic neumí ?
Martin Hrunek
Martin Hrunek
Před 44 minutami

Lidi jsou zatím v klidu, ale vláda je nějak nervózní

Ladislav Hnyk
Ladislav Hnyk
Před 51 minutami

Všimli jste si, že vlastně vláda používá stejné zbraně (přesvědčování občanů) jako komunisti (myslím tím před r.1989)?

Takže místo toho, aby konali, tak jenom vymýšlejí výmluvy jak přesvědčit lidi, že to nejde.
Rudolf Wöhle
Rudolf Wöhle
Před 25 minutami
Ladislav Hnyk

Ono je tenhle způsob starší - alà ministr propagandy Goebbels ! Nacistické Německo 2. sv. válka.
Ludmila Bayerová
Ludmila Bayerová
Před 49 minutami

Na kecy jsou kadeti, ale skutek utek.
Daniel A Lenka Petráškovi
Daniel A Lenka Petráškovi
Před 51 minutami

Ne slova, činy, milá vládo!

V téhle situaci už vás nezachrání ani svatý Jan Zlatoústý!
Štěpán Denke
Štěpán Denke
Před 52 minutami

Ono se blbě strategicky komunikuje, když není co...

Takže to bude ve smyslu kdo není s námi ten je proti nám = podporuje Putina
Jiří Daníček
Jiří Daníček
Před 52 minutami

Tak že každý kdo nesouhlasí z vládou je prorusky aktivista a zaslouží stíhat justicí a příkladně potrestat, radši se teď nebudou ohánět zlodejskymi neziskovkami protože to všichni vědí a dráždí to voliče jestli jsem do dnes nebyl rozhodnutý tak na další demonstraci jedu také tyhle prolhané zloděje podporovat nebudu
Reklama
Kvalitní studium MBA
V říjnu zahajujeme další studijní cyklus. Poslední místa za výhodnější cenu.
Jana Kouknuta
Jana Kouknuta
Před 50 minutami

Vyhozeny peníze a zase jen keci keci už něco dělejte nebo vás fakt lidi vykopou.
Karel Kočí
Karel Kočí
Před 52 minutami

Jsem zvědav jak kampaň uklidní lidi kterým přijde vyúčtování za energie na které nebudou mít a nebudou je schopni zaplatit.
Olga Jancalkova
Olga Jancalkova
Před 52 minutami

Paní Drábové věřím. Je to atraktivní mladá žena. Budoucnoucnost má před sebou!
Alex Kozohorský
Alex Kozohorský
Před 52 minutami

Tak ta méně pohledná Drábová moc lidi neuklidní, tím svým provoláváním nacistických Banderovských pokřiků v televizi - sláva Ukrajině!
Lumir Horák
Lumir Horák
Před 53 minutami

Vláda má hlavně kampaň, jak uklidit Babiše a zachránit si krk. Pozdě milá vládo, pokračuj ve sladkém spánku, my už jsme ti budík nastavili.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 17 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života