Kam až povede mainstreamem záměrně vyvolávaná nenávist k seniorům?

- Pixabay

Slovanka, 3. září 2023

Možná jste si také všimli, že na propagandistickém Seznamu již opakovaně vyšly články, které nepokrytě útočí na seniory. Tentýž autor tam nejprve tvrdil, že je nutné vzít seniorům volební právo a nyní přišel s dalším článkem, ve kterém by jim vzal rovnou svéprávnost.

Pomineme-li fakt, že autor zcela zjevně svým vystupováním splňuje jistý trestní paragraf, neboť otevřeně vyzývá k odstranění práv nemalé skupiny obyvatel, jde o články, které vypovídají nejen o autoru a samotném médiu, ale zřejmě i o době, ve které právě žijeme.

To je ovšem opět jen o tom, že jsou zde skupiny obyvatel, proti nimž můžete jakkoli štvát a třeba žádat o krácení jejich práv, zatímco jiné skupiny jsou nebývale chráněny (dosaďte si namísto slova „senior“ či „důchodce“ třeba LGBTQI, cikán, Ukrajinec, jejichž kritika je nepřípustná).

Pisálek upozorňuje na mentální nedostatečnost důchodců, ale přitom ukazuje, že on sám je doslova mentální mrzák.

Již v prvním článku tvrdil, že se senioři nechají ovlivnit, aby volili „špatně.“

Nicméně podle mých zkušeností jsou nejlépe ovlivnitelní mladí, kteří se buď o politiku nezajímají – a pak volí Piráty, které doporučují na školách (před několika lety studoval můj syn na střední škole, kde mnoho jeho spolužáků na doporučení školy skutečně volilo Piráty).

Nebo se třeba o politiku alespoň okrajově  zajímají, ale přebírají názory od youtuberů, kteří jsou v některých případech dokonce i  placeni za to, aby ovlivňovali mladé v jejich rozhodnutí, koho budou volit.

Jen velmi málo mladých není v tomto směru ovlivněných školou nebo youtubery. A volit zrovna Piráty, zastávající politiku, která povede současnou mládež někam nazpět do minulých století, nevypadá zrovna na to, že by při volbách byli schopni posoudit důsledky vlastní volby.

Nebo snad skutečně chce většina mladých voličů Pirátů svět, ve kterém se vše sdílí a nikdo nic nevlastní?

Mladí volí již protimigračně!

Na druhou stranu je třeba upozornit i na to, že naši mladí jsou v Evropě ve svých volebních zvyklostech už poměrně ojedinělí, neboť jinde  mládež volí protimigračně a proti EU, tedy opak stran jako jsou Piráti.

Například ve Švédsku jsou právě senioři hlavní volební oporou progresivistů, tedy podobných stran jako jsou u nás Piráti či TOP09. Mladí tam naopak volí protimigračně a byli hlavní oporou politické strany, která si zahrává s myšlenkou na vystoupení z EU.

A nebýt volebních návyků seniorů, kteří ve velkém volí Macrona (k nimž se ve 2. kole přidali muslimové), dnes by byla prezidentkou Francie Marine le Pen, která jasně vedla u věkové skupiny 35-65 let.

V obou uvedených případech se volební návyky pisálka ze Seznamu plně shodují s návyky seniorů v daných zemích a jsou proti většině lidí v produktivním věku.

Jak by se s tím asi srovnal? Také by tam chtěl odebírat práva seniorům?

Pisálek, jemuž dává Seznam poměrně velký prostor, také tvrdí, že senioři volí politiky, kteří již jejich životy nijak neovlivní. Jenže co když 70letý senior bude žít ještě dalších 25 let, a to – na rozdíl od autora útočných článků – v plném mentálním zdraví?

Takového důchodce pak samozřejmě politika budoucích let ovlivní – a to hodně. Pokud by navíc důchodci nesměli volit, nestáli by většině politiků za to, aby jim jakkoli vycházeli vstříc.

Naopak, důchodci by byli v rámci jakéhokoli „úsporného“ balíčku biti jako první a žádný politik by na ně nebral nejmenší ohledy.

Ovšem v kontextu podobných článků se naskýtá otázka: Co se za nimi skrývá?

Ihned jsem si samozřejmě vybavila zákony, podle nichž se již v několika zemích senioři od určitého věku (70 nebo 75 let) neléčí, ale v případě zdravotních problémů (byť léčitelných) se jen udržují ve stavu, který pomalu vede ke smrti.

Tato praxe se uplatňuje v rámci finančních úspor a zdá se, že brzy již opět o něco pokročí.

Občas totiž lze zaznamenat i názory, že by měli senioři v určitém věku nebo v případě, kdy se již necítí fit, sami zcela dobrovolně podstoupit eutanazii.

To bude ostatně již příští rok možné v Kanadě, kde budou podmínky pro eutanazii velmi široké. Eutanazie je již uzákoněna ve stále více zemích a podobný zákon se chystá i u nás.

Mnoho lidí namítá, že jde o eutanázii jen pro případy nevyléčitelně nemocných, kteří trpí. Jenže tak tomu bylo v Kanadě zpočátku také, ale nyní je tam eutanazie dokonce nabízena i těm, kdo o ní vůbec neuvažovali.

Postupně se pak podmínky pro eutanazii velmi uvolnily – a to nejen v Kanadě, ale také v Holandsku, kde se již mohou nechat zabít i malé děti, i když samozřejmě tato smrt musí být zdůvodněna.

Nyní lze tedy očekávat, že se zákony o eutanazii budou nadále mírnit, až dojdou do fáze, kdy bude jedním z důvodů pro asistovanou sebevraždu třeba i věk. Nejprve dobrovolně, později třeba dokonce pod nátlakem.

Možná právě eutanazie seniorů bude téma dalšího článku, který vzejde z pera bezcitného pisálka ze Seznamu…

Komplexní studie: NULA amišských dětí trpí rakovinou, cukrovkou nebo autismem - Proč tomu tak je?

S.D. Wells, 7. července 2023

Současný počet Amišů v Americe se rychle blíží 400 000, přičemž největší koncentrace 90 000 lidí je v Pensylvánii a 82 000 v Ohiu. Amišové se usadili již ve 32 státech USA a mají v průměru 7 dětí na rodinu, takže populace rychle roste. Ve zcela nové, komplexní studii (k červnu 2023), kterou Steve Kirsch předložil senátu státu Pensylvánie, bylo spočítáno, že u amišských dětí, které jsou striktně stoprocentně neočkované (plně neočkované), typické chronické nemoci téměř neexistují, pokud vůbec existují.

Mezi tyto chronické stavy, nazývané také nemoci a poruchy, kterým lze předcházet a kterými trpí téměř všechny očkované děti a celé zástupy Američanů, patří autoimunitní onemocnění, srdeční choroby, cukrovka, astma, ADHD, artritida, rakovina a samozřejmě... počkejte si na to... autismus (myslím ASD a Aspergerův syndrom).

Odborníci vypověděli, jak zdravé jsou amišské děti ve srovnání s očkovanými americkými dětmi

Možná je odstrašování lidí od očkování dobrá věc, pro všechny ty pro-jab-fanatiky, kteří si myslí, že každý zastánce přírodního zdraví je "konspirační teoretik", který šíří nemoci a nepořádek tím, že mluví o špinavých vakcínách, poškozeních způsobených očkováním a úmrtích způsobených očkováním. Během svědectví se odborní obhájci zdraví podělili o to, PROČ nikdy nebyly zveřejněny žádné zprávy týkající se zdraví amišských dětí obecně: "Po desetiletích studia Amišů neexistuje žádná zpráva, protože by byla zničující pro vyprávění. Ukázala by, že CDC po desetiletí poškozuje veřejnost, nic neříká a všechny údaje zamlčuje."

Dr. Peter McCullough, špičkový americký kardiolog, který má za sebou řadu recenzovaných a publikovaných prací, svědčil před americkým Senátem a zákonodárnými sbory po celých Spojených státech o nebezpečí vakcín, včetně očkování proti genové mutaci COVID-19. Když už mluvíme o pandemii, Amišové se NEuzavřeli, NENASADILI si roušky, které by množily bakterie, a rozhodně se NE "očkovali" proti chřipce z Wuhanské laboratoře. Ignorovali všechna jednotlivá nařízení a protokoly CDC a Fauciho propagandy, včetně smrtelně nebezpečných sraženinových injekcí (protože věděli, že si nemají nechat píchat miliony toxických, lepkavých hrotových bílkovin s grafitovými nanočásticemi).

Hádejte, co se stalo? Amišové měli 90krát vyšší míru přežití COVID než zbytek Ameriky. Nikdo o tom nechce mluvit, kromě zastánců přírodního zdraví. Pokud o tom něco napíšete na sociálních sítích, okamžitě vás zabanují, zařadí na černou listinu a označí za "dezinformaci".

Proč je tak důležité vyhýbat se vakcínám jako moru? Stačí se podívat na všechny ty šílené složky používané ve vakcínách, včetně konzervačních látek, emulgátorů, adjuvans, geneticky modifikovaných bakterií, zmutovaných virů a chemikálií způsobujících sterilitu. To vše je uvedeno přímo na očích. Žádný člověk by si nikdy neměl nechat nic z toho vstříknout do krve a svalové tkáně, a obejít tak normální obranné štíty těla, včetně kůže, plic a trávicího traktu.

Mezi tyto toxické, někdy smrtící složky patří rtuť (vysoké dávky ve vícedávkové injekci proti chřipce), lidská krev (albumin z potratů), smrtící prasečí viry zvané cirkovirus (v injekcích Rotateq Rotavirus), orlí krev, psí krev, infikované zelené opičí ledvinové buňky, sukralóza, glutaman sodný (MSG), kravská krev, kuřecí krev, vejce, mléčné výrobky, antibiotika, arašídový olej (ano, zbytky zůstávají, proto všechny smrtelné alergie na arašídy), latex (ze zátek na jehlách a lahvičkách, kterými jehly pronikají), hliník a mnoho dalšího.

Přidejte si Vaccines.news do záložek svých oblíbených nezávislých webových stránek, kde najdete aktuální informace o experimentálních injekcích genové terapie, které vedou přímo k tvorbě cévních sraženin, hypertenzi, myokarditidě, perikarditidě, infarktu, mrtvici a smrti.

Zdroje tohoto článku zahrnují:

Originál: naturalnews.com/2023-07-07

Herečka se kvůli nesnesitelným zdravotním problémům v důsledku vedlejších účinků „posilovače“ rozhodla pro eutanazii

27. června 2023

Ve stejnou dobu, kdy se propagují další a další dávky genových injekcí, se také rozšiřují možnosti dobrovolné sebevraždy. Eutanázie je již například v Kanadě stále častějším důvodem úmrtí a zdaleka se již neaplikuje jen na nevyléčitelně nemocné.

V současné době lze v Kanadě podstoupit eutanazii také v případě zdravotního postižení, psychických problémů či chudoby. Další důvody se postupně přidávají a také se snižuje věk, kdy lze eutanazii podstoupit.

V době, kdy narůstá podpora sebevražd už takřka z jakéhokoli myslitelného důvodu, se také stále propagují tzv. „posilovače.“ I přesto, že prokazatelně škodí, stále se najde dost lidí, kteří jejich aplikaci podstupují.

Genové injekce jsou jako ruská ruleta. Někdo může zkolabovat po první dávce, pro jiného je osudová třeba ta třetí. Tak jako tomu bylo v případě 41leté hollywoodské herečky slovenského původu, Kataríny Pavelekové.

Katarina Paveleková se narodila 17. listopadu 1981 v Popradu. Jako herečka byla v podstatě stále na začátku své kariéry, objevovala se i na Fox Sports Live a dalších televizních formátech. Atraktivní herečka se řadu let věnovala i modelingu.

Paveleková trpěla vážnými vedlejšími účinky od takzvané posilovací injekce. Podle zdrojů blízkých rodině byla  posílena injekcí od Johnson & Johnson.

V důsledku toho začala trpět nesnesitelnou bolestí, degenerativním nervovým onemocněním ALS (amyotropní laterální skleróza) a chronickým únavovým syndromem – ME/CFS.

Obě onemocnění byla několikrát popsána jako vedlejší účinky vakcín proti Covid-19, častější je únavový syndrom. Protože nemohla dál žít s bolestí a pravděpodobně kvůli chronické slabosti už nedokázala sebrat vůli žít, rozhodla se zemřít v relativně mladém věku 41 let, kdy ve Švýcarsku podstoupila eutanazii.

Sama své rozhodnutí okomentovala na Instagramu a vysvětlila, že i dýchání jí dělalo potíže. Už nemáte příležitost užívat si života. Důvod jejího stavu lze jednoznačně hledat v posilovači vakcíny, kterou dostala před rokem.

Posilovací dávka, kterou jsem dostala před více než rokem, zcela zničila mé zdraví, mé tělo a můj život. Neexistuje jiný způsob, jak ukončit mé utrpení, než rozhodnutí, které jsem učinila.

Lékařský fašismus v praxi a ovce BÉÉÉ

Přidejte k tomu stigma, kterému lidé čelí, když trvají na tom, že vážná onemocnění, která se rozvinula po očkování, jsou způsobena těmito injekcemi. Okolí (BÉÉÉ) tomu nechce věřit, jste zesměšňováni a uráženi.

Kromě toho však v hlavním proudu téměř neexistují žádní lékaři, ke kterým můžete jít se svými obavami, protože vás nechtějí brát vážně a popírají souvislost s injekcemi.

Šokovaní uživatelé Instagramu poukazují na to, že lékařské diagnózy by se neměly brát jako bohem dané a vytesané do kamene. Existuje mnoho iniciativ a lékařů, kteří se specificky zabývají poškozením očkováním a chtějí svým pacientům poskytnout úlevu.

Že vás vládní propaganda dožene nejprve k sebepoškozování a poté k sebevraždě, by v civilizované společnosti nemělo být možné – a přesto se to již stalo běžnou záležitostí…

Zdroj: report24.news

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 17 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života