Detoxikace a kineziologie

Radislava Jindrová

V dnešní době je lidská populace zaplavena množstvím podbízivých reklam, článků na téma jak mít zdravé klouby, jak hubnout, jak nemít problémy s prostatou a dalšími možnostmi, jak se díky podpůrným prostředkům dožít vysokého věku, hlavně ve zdraví. Vlastně vše, co nám dnes nabízí v reklamách televize a časopisy, je jen o tom, jak vytáhnout peníze z kapes lidí, kterým jde o své zdraví. Celá masivní reklamní kampaň nás masíruje a když se podíváte do lékáren zjistíte, že jsou přehlceny množstvím potravinových doplňků, které by nám měly zlepšit život  a prodloužit. Problém však je v tom, že tyto potravinové doplňky v podstatě sypeme do těl, která je díky svému zatížení nevyužijí a větší část z těchto drahých přípravků odchází nezpracovaná a nepoužitá z našeho těla pryč.

Základem všeho, je totiž celý organizmus pročistit a pak do něj, dle svého uvážení můžeme dávat třeba i ty potravinové doplňky. Myslím si však, že tělo nepotřebuje množství minerálů a vitamínů, uměle zpracovaných a dodávaných, protože si samo dokáže v případě, že je již detoxikované, tedy vyčištěné, vzít z potravin běžně dostupných vše, co k životu potřebuje.

A to je pro naši populaci dobrá zpráva. Jde jen o to, uvědomit si, že neexistuje zázračná pilulka, která vyléčí naše problémy, aniž bychom pro to museli něco udělat. Tak daleko ještě věda není a myslím si, že ani za 50 let ještě nebude. Bohužel pro spoustu lidí je práce na svém zdraví něco nemyslitelného, protože přece na to jsou lékaři, kteří nám mají zdraví vrátit.

Takto to však nefunguje. Je nutné přijmout zodpovědnost za své tělo, protože je jen naše a nikdo jiný nám jej neuzdraví. I když bychom byli rádi, kdyby se někdo takový našel. Mohu vás však uklidnit, někdo takový už se mezi námi objevil a teď záleží jen na nás, zda budeme čekat na zázračnou pilulku nebo přijmeme detoxikační medicínu MUDr. Josefa Jonáše za vlastní a pomocí jeho Metody CIC řízené a kontrolované detoxikace organizmu, začneme své zdraví řešit a obnovovat sami.

Tato metoda je úžasná ve svém přístupu k lidskému tělu. Na základě čínské medicíny, která opravdu vnímá lidské tělo jako celek, chápe propojenost mezi orgány, návaznosti, příčiny, následky a důsledky, je detoxikace těla pojímána komplexně, celostně. Hledá se příčina zdravotního problému a nepotlačují se projevy nemocí léky, nýbrž detoxikací se snaží z těla odstranit to, co bylo příčinou vzniku daného zdravotního problému. A není toho málo, co komplikuje náš zdravotní stav. Naše tělo se chová jako houbička. Dokáže v sobě ukrývat nepřeberné množství toxinů ze vzduchu, vody, potravy.  Mikroorganizmy vyvolávající v našem těle nejen akutní onemocnění, infikují náš organizmus a vytvářejí si v našem těle své kolonie. Metabolity, vzniklé ze špatného zpracování mléčné bílkoviny, živočišných a uměle vytvořených tuků a řady dalších potravin, v lidském organizmu postupně ničí jeho fungování.  Nebudu zde vyjmenovávat vše, co způsobuje zatížení našeho těla. Myslím, že vážený čtenář, pokud jej tato problematika zajímá, na internetu k tomuto tématu najde spoustu informací.

Důležité je uvědomit si, jak se náš organizmus k toxinům a ložiskům chová, proč je imunitní systém neřeší a hlavně, co způsobí to, že naše tělo se takto nechá zahltit. Základním stavebním kamenem nemoci nebo zdravotního problému je naše vlastní psychická výbava a naše emocionální programy.

Málokdo z nás si uvědomuje, že jsme vlastně často a hlavně dlouhodobě vystaveni stresu. Začíná to již u dětí, které procházejí zátěžovým obdobím již jako plod v těle matky. V případě stresů, prožívaných těhotnou ženou, plod v jejím těle, má již od prvopočátku  tzv. emocionální paměť a prožívá stres zároveň se svojí matkou. A ten oslabuje imunitu vyvíjejících se orgánů. Vzhledem k tomu, že praktikuji kromě detoxikační medicíny i kineziologii ONE BRAIN, při odblokování se mi stává, že s klientem řešíme vznik jeho problému v regresním věku prenatálního vývoje nebo jeho porodu.

Když budeme pokračovat ve sledování lidského života a stresů, které prožíváme, stačí si jen uvědomit období, kdy dítě odchází z rodiny do mateřských školek, škol a je vystaveno tlaku okolí a očekávání dospělých, kteří mají o dítěti určitou představu, již by mělo splnit.
A očekávání nejen že ničí vztahy, ale i osobu, od které se očekává, že splní naše představy. Zkuste se vrátit do svých dětských let a uvědomte si, v jakém jste byli stresu, pokud vaši rodiče očekávali, že ve škole nebo při sportu budete mít úspěchy a vám se nedařilo podle jejich představ. A právě stres, ať už je v dětském věku, pubertálním nebo i dospělém, dokáže v lidském těle napáchat obrovské škody.

Orgány lidského těla souvisí s lidskou psychikou. Na informaci o našich psychických projevech reagují příslušné orgány.  Ledviny ovlivňuje strach, slezina se projevuje úzkostmi, nezdravou přemýšlivostí, domýšlením si situací. Žlučník, to je zase vztek, zlost. Játra, potlačovaná agresivita, která v určité chvíli propukne, problémy se štítnou žlázou většinou ukazují na potlačené emoce, o kterých jsme nemohli hovořit, gynekologické problémy zase odráží vztahy. V jaké rovině se nachází naše emoce, chování, myšlení, to se projeví na orgánu, který k tomuto problému přísluší. Imunita orgánu je oslabena stresem.  A potom je již velmi pravděpodobné, že nejvíce oslabený orgán je napaden toxiny. V něm se vytvoří ložisko toxinů a bude ovlivňovat činnost tohoto orgánu a orgánů, které k němu přísluší.

V celostní medicíně je známo, že lidský organizmus dělíme do pěti okruhů. Každý z těchto okruhů nese jméno vůdčího orgánu. Je to okruh srdce, plic, jater, sleziny a ledvin. Ve většině případů, při měření zátěže organizmu přístrojem SALVIA, jsou toxiny zatíženy orgány, příslušné do jednoho okruhu. Například v tlustém střevě naměříme toxiny plísní a posléze jsou tyto toxiny plísní změřeny také v plicích. Oba orgány patří do jednoho okruhu. Neznamená to však, že jinde v těle tyto toxiny plísní nenajdeme. Podíváte-li se na pentagram Pěti prvků, zjistíte, že v lidském těle opravdu vše se vším souvisí a žádný orgán není chráněn pomyslnými hradbami před kolonizací mikroorganizmy, toxiny a jinými zátěžemi.

I když je lidský organizmus vybaven přirozenými obrannými mechanizmy, kterými se toxinů zbavuje, toxické emoce, tedy stres v našem těle, zablokuje tyto obranné mechanizmy. Pak dochází k nahromadění toxinů ve tkáni postiženého orgánu a vznikají fyzické nebo psychické potíže.

Pomocí preparátů JOALIS jsme schopni, po určení toxické zátěže přístrojem SALVIA, nastartovat naše tělo k přirozené samočistící schopnosti organizmu, posílit imunitní systém a dát mu možnost být zdravé. Protože naše emoce, stres, citová deprivace, jsou spouštěcím mechanizmem většiny později se projevených problémů na fyzické úrovni, kombinace odblokování metodou ONE BRAIN, detoxikační terapie CIC a podpůrná očista těla bylinnými čaji, je velmi účinná.

Je až s podivem, že klasická medicína není ochotná připustit úspěchy detoxikační terapie, kineziologie ONE BRAIN a setrvává na pozicích neomylnosti. Příkladem úspěšné detoxikace může být 1,5 roční chlapeček, který se nakazil v bazénu Poxivirem, který způsobuje molusky, bradavičky, jejichž výsev byl na celém těle. Lékaři jeho problém chtěli řešit seškrábnutím všech bradaviček. Osobně si nedovedu představit stres, kterému by byl vystaven. Detoxikovali jsme pomocí preparátů JOALIS a bylinných čajů. Po 14 dnech se výsev znásobil, po jednom měsíci se bradavičky začaly zmenšovat, ještě se objevovaly nové, ale již podstatně menší, začaly zasychat a po 3 měsících detoxikačního procesu je chlapec zcela zdráv. Nejen, že infekční nákaza byla z těla odstraněna, ale ještě k tomu jsme chlapci posílili imunitní systém a vyčistili tělo.

Dalším příkladem pro čtenáře  může být klientka, která měla cysty v prsou a lékaři doporučili operaci. Vzhledem k tomu, že paní nebyla zastánkyní klasické léčby, hledala možnost, jak problém řešit. Pomocí kineziologického odblokování jsme vyřešily psychickou příčinu vzniku tohoto problému. Byla to nevěra jejího manžela před 15 lety. Tak hluboký byl blok, který na základě obrovského stresu v sobě měla. Pomocí preparátů JOALIS jsme detoxikovali vše, co bylo nutné vyčistit, podpořily jsme detoxikaci COLON HYDRO terapií a bylinnými čaji a změnily jsme životní styl a stravovací návyky. Po 4 měsících terapie nenašel lékař při vyšetření na mamografu žádnou cystu ani jiný novotvar.

Myslím si, že zdraví každého z nás je to nejdůležitější. Pokud umíme uklízet naše domovy, naučme se i vnitřnímu úklidu našich těl. Prodlužme a zlepšeme si svůj život změnou životního stylu, celoživotní detoxikací a nalezením vnitřní harmonie a pohody.

Ráda vás uvítám na svých stránkách www.kineziologie-detoxikace.cz

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

PROTOKOL PRO PREVENCI

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 UNIKÁTNÍ, BEZKONKURENČNÍ EXTRAKTY

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. Jelinek, dr. Wahls

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Nejúčinnější kloubní výživa, MUDr. Ladislav Šafránek

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

 

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ZDE

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 29.4.2023 v souvislosti s "vakcinací"

Ú MRTÍ - 1291

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 1863

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

Stav k 23.11.2022

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

 

 

Standardní verze