Detoxikace a kineziologie

Radislava Jindrová

V dnešní době je lidská populace zaplavena množstvím podbízivých reklam, článků na téma jak mít zdravé klouby, jak hubnout, jak nemít problémy s prostatou a dalšími možnostmi, jak se díky podpůrným prostředkům dožít vysokého věku, hlavně ve zdraví. Vlastně vše, co nám dnes nabízí v reklamách televize a časopisy, je jen o tom, jak vytáhnout peníze z kapes lidí, kterým jde o své zdraví. Celá masivní reklamní kampaň nás masíruje a když se podíváte do lékáren zjistíte, že jsou přehlceny množstvím potravinových doplňků, které by nám měly zlepšit život  a prodloužit. Problém však je v tom, že tyto potravinové doplňky v podstatě sypeme do těl, která je díky svému zatížení nevyužijí a větší část z těchto drahých přípravků odchází nezpracovaná a nepoužitá z našeho těla pryč.


Základem všeho, je totiž celý organizmus pročistit a pak do něj, dle svého uvážení můžeme dávat třeba i ty potravinové doplňky. Myslím si však, že tělo nepotřebuje množství minerálů a vitamínů, uměle zpracovaných a dodávaných, protože si samo dokáže v případě, že je již detoxikované, tedy vyčištěné, vzít z potravin běžně dostupných vše, co k životu potřebuje.

A to je pro naši populaci dobrá zpráva. Jde jen o to, uvědomit si, že neexistuje zázračná pilulka, která vyléčí naše problémy, aniž bychom pro to museli něco udělat. Tak daleko ještě věda není a myslím si, že ani za 50 let ještě nebude. Bohužel pro spoustu lidí je práce na svém zdraví něco nemyslitelného, protože přece na to jsou lékaři, kteří nám mají zdraví vrátit.

Takto to však nefunguje. Je nutné přijmout zodpovědnost za své tělo, protože je jen naše a nikdo jiný nám jej neuzdraví. I když bychom byli rádi, kdyby se někdo takový našel. Mohu vás však uklidnit, někdo takový už se mezi námi objevil a teď záleží jen na nás, zda budeme čekat na zázračnou pilulku nebo přijmeme
detoxikační medicínu MUDr. Josefa Jonáše za vlastní a pomocí jeho Metody CIC řízené a kontrolované detoxikace organizmu, začneme své zdraví řešit a obnovovat sami.

Tato metoda je úžasná ve svém přístupu k lidskému tělu. Na základě čínské medicíny, která opravdu vnímá lidské tělo jako celek, chápe propojenost mezi orgány, návaznosti, příčiny, následky a důsledky, je detoxikace těla pojímána komplexně, celostně. Hledá se příčina zdravotního problému a nepotlačují se projevy nemocí léky, nýbrž detoxikací se snaží z těla odstranit to, co bylo příčinou vzniku daného zdravotního problému. A není toho málo, co komplikuje náš zdravotní stav. Naše tělo se chová jako houbička. Dokáže v sobě ukrývat nepřeberné množství toxinů ze vzduchu, vody, potravy.  Mikroorganizmy vyvolávající v našem těle nejen akutní onemocnění, infikují náš organizmus a vytvářejí si v našem těle své kolonie. Metabolity, vzniklé ze špatného zpracování mléčné bílkoviny, živočišných a uměle vytvořených tuků a řady dalších potravin, v lidském organizmu postupně ničí jeho fungování.  Nebudu zde vyjmenovávat vše, co způsobuje zatížení našeho těla. Myslím, že vážený čtenář, pokud jej tato problematika zajímá, na internetu k tomuto tématu najde spoustu informací.

Důležité je uvědomit si, jak se náš organizmus k toxinům a ložiskům chová, proč je imunitní systém neřeší a hlavně, co způsobí to, že naše tělo se takto nechá zahltit. Základním stavebním kamenem nemoci nebo zdravotního problému je naše vlastní psychická výbava a naše emocionální programy.

Málokdo z nás si uvědomuje, že jsme vlastně často a hlavně dlouhodobě vystaveni stresu. Začíná to již u dětí, které procházejí zátěžovým obdobím již jako plod v těle matky. V případě stresů, prožívaných těhotnou ženou, plod v jejím těle, má již od prvopočátku  tzv. emocionální paměť a prožívá stres zároveň se svojí matkou. A ten oslabuje imunitu vyvíjejících se orgánů.
Vzhledem k tomu, že praktikuji kromě detoxikační medicíny i kineziologii ONE BRAIN, při odblokování se mi stává, že s klientem řešíme vznik jeho problému v regresním věku prenatálního vývoje nebo jeho porodu.

 

 

 

Když budeme pokračovat ve sledování lidského života a stresů, které prožíváme, stačí si jen uvědomit období, kdy dítě odchází z rodiny do mateřských školek, škol a je vystaveno tlaku okolí a očekávání dospělých, kteří mají o dítěti určitou představu, již by mělo splnit.
A očekávání nejen že ničí vztahy, ale i osobu, od které se očekává, že splní naše představy. Zkuste se vrátit do svých dětských let a uvědomte si, v jakém jste byli stresu, pokud vaši rodiče očekávali, že ve škole nebo při sportu budete mít úspěchy a vám se nedařilo podle jejich představ. A právě stres, ať už je v dětském věku, pubertálním nebo i dospělém, dokáže v lidském těle napáchat obrovské škody.

Orgány lidského těla souvisí s lidskou psychikou. Na informaci o našich psychických projevech reagují příslušné orgány.  Ledviny ovlivňuje strach, slezina se projevuje úzkostmi, nezdravou přemýšlivostí, domýšlením si situací. Žlučník, to je zase vztek, zlost. Játra, potlačovaná agresivita, která v určité chvíli propukne, problémy se štítnou žlázou většinou ukazují na potlačené emoce, o kterých jsme nemohli hovořit, gynekologické problémy zase odráží vztahy. V jaké rovině se nachází naše emoce, chování, myšlení, to se projeví na orgánu, který k tomuto problému přísluší. Imunita orgánu je oslabena stresem.  A potom je již velmi pravděpodobné, že nejvíce oslabený orgán je napaden toxiny. V něm se vytvoří ložisko toxinů a bude ovlivňovat činnost tohoto orgánu a orgánů, které k němu přísluší.


V celostní medicíně je známo, že lidský organizmus dělíme do pěti okruhů. Každý z těchto okruhů nese jméno vůdčího orgánu. Je to okruh srdce, plic, jater, sleziny a ledvin. Ve většině případů, při měření zátěže organizmu přístrojem SALVIA, jsou toxiny zatíženy orgány, příslušné do jednoho okruhu. Například v tlustém střevě naměříme toxiny plísní a posléze jsou tyto toxiny plísní změřeny také v plicích. Oba orgány patří do jednoho okruhu. Neznamená to však, že jinde v těle tyto toxiny plísní nenajdeme. Podíváte-li se na pentagram Pěti prvků, zjistíte, že v lidském těle opravdu vše se vším souvisí a žádný orgán není chráněn pomyslnými hradbami před kolonizací mikroorganizmy, toxiny a jinými zátěžemi.

I když je lidský organizmus vybaven přirozenými obrannými mechanizmy, kterými se toxinů zbavuje, toxické emoce, tedy stres v našem těle, zablokuje tyto obranné mechanizmy. Pak dochází k nahromadění toxinů ve tkáni postiženého orgánu a vznikají fyzické nebo psychické potíže.

Pomocí preparátů JOALIS jsme schopni, po určení toxické zátěže přístrojem SALVIA, nastartovat naše tělo k přirozené samočistící schopnosti organizmu, posílit imunitní systém a dát mu možnost být zdravé. Protože naše emoce, stres, citová deprivace, jsou spouštěcím mechanizmem většiny později se projevených problémů na fyzické úrovni, kombinace odblokování metodou ONE BRAIN, detoxikační terapie CIC a podpůrná očista těla bylinnými čaji, je velmi účinná.

Je až s podivem, že klasická medicína není ochotná připustit úspěchy detoxikační terapie, kineziologie ONE BRAIN a setrvává na pozicích neomylnosti. Příkladem úspěšné detoxikace může být 1,5 roční chlapeček, který se nakazil v bazénu Poxivirem, který způsobuje molusky, bradavičky, jejichž výsev byl na celém těle. Lékaři jeho problém chtěli řešit seškrábnutím všech bradaviček. Osobně si nedovedu představit stres, kterému by byl vystaven. Detoxikovali jsme pomocí preparátů JOALIS a bylinných čajů. Po 14 dnech se výsev znásobil, po jednom měsíci se bradavičky začaly zmenšovat, ještě se objevovaly nové, ale již podstatně menší, začaly zasychat a po 3 měsících detoxikačního procesu je chlapec zcela zdráv. Nejen, že infekční nákaza byla z těla odstraněna, ale ještě k tomu jsme chlapci posílili imunitní systém a vyčistili tělo.

Dalším příkladem pro čtenáře  může být klientka, která měla cysty v prsou a lékaři doporučili operaci. Vzhledem k tomu, že paní nebyla zastánkyní klasické léčby, hledala možnost, jak problém řešit. Pomocí kineziologického odblokování jsme vyřešily psychickou příčinu vzniku tohoto problému. Byla to nevěra jejího manžela před 15 lety. Tak hluboký byl blok, který na základě obrovského stresu v sobě měla. Pomocí preparátů JOALIS jsme detoxikovali vše, co bylo nutné vyčistit, podpořily jsme detoxikaci COLON HYDRO terapií a bylinnými čaji a změnily jsme životní styl a stravovací návyky. Po 4 měsících terapie nenašel lékař při vyšetření na mamografu žádnou cystu ani jiný novotvar.

Myslím si, že zdraví každého z nás je to nejdůležitější. Pokud umíme uklízet naše domovy, naučme se i vnitřnímu úklidu našich těl. Prodlužme a zlepšeme si svůj život změnou životního stylu, celoživotní detoxikací a nalezením vnitřní harmonie a pohody.

Ráda vás uvítám na svých stránkách www.kineziologie-detoxikace.cz

 

 

KLOUBNÍ VÝŽIVA,

 

MUDr. Šafránek Ladislav

 

KTERÁ JAKO JEDINÁ OBNOVUJE CHRUPAVKU

ČLÁNEK

Nejlepší kloubní výživa

 

s KAMZÍKEM A KLOKANEM daleko nedoskáčete

 

NEJÚČINNĚJŠÍ

PŘÍRODNÍ ANTIBIOTIKA

kvalitní české výrobky

OREGÁNOVÝ OLEJ          ECHINACEA

ideálně trvale v domácí lékárničce

 

YUCCA PREMIUM

 

ODSTRANĚNÍ USAZENIN Z TĚLA

ČLÁNEK


RECENZE

Obezřetně v případě transplantátu, implantátu, kardiostimulátoru...

 

(z 85+zkušeností)


"Po ročním užívání YUCCY jsem byl přeřazen z CHPN III. třídy (středně těžká plícni nemoc) do II. třídy (lehká plícní nemoc). Přestal jsem brát všechny léky co mně předepsal lékař a spolehl se na YUCCU. Jsem úplně nadšený a doktoři nechápou."

 

 

MLÁDÍ A DLOUHOVĚKOST

to jsou EXTRAKTY

z ČERVENÉ  REISHI zkušenosti 

královny mezi Reishi

 

JEDINEČNÉ  EXTRAKTY

s CERTIFIKÁTY - GARANCE ÚČINNÝCH LÁTEK

 

 

REISHI EXTRAKT          REISHI SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!
Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!
Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!Cordyceps Extra Strong

 

JAK JE TO S KVALITOU CORDYCEPSU?

 

ČAGA  EXTRAKT

EXS CERTIFIKÁTEM KVALITY

100% Sibiřská ČagaDuanwood Red Reishi Extrakt 40% polysachardiu, 4% triterpenů

 

Jak funguje Fenuprim - video

ENDOGENNÍ DÝCHÁNÍ

FROLOVŮV DÝCHACÍ TRENAŽÉR

 

Frolovův dýchací trenažér  je určen k provádění dýchacích cvičení za účelem prevence a léčení různých onemocnění. Nácvik tzv. endogenního způsobu dýchání pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, činnost mozku a všech vnitřních orgánů, posiluje aktivitu imunitního systému, zlepšuje psychický a emociální stav. Přispívá k udržení dobrého zdraví a vysoké úrovně duševní aktivity.

Účinek:

  • normalizuje arteriální tlak,
  • zlepšuje krevní oběh,
  • zklidňuje nervovou soustavu,
  • zpomaluje proces stárnutí,
  • zlepšuje ventilaci plic,
  • zpevňuje dýchací svaly - předchází plicním a bronchiálním onemocněním,
  • příznivě ovlivňuje léčbu chronické bronchitidy, bronchiálního astmatu, vegetativní dystonie, hypertonického onemocnění a stenokardie,
  • zvyšuje účinnost léků a zkracuje dobu léčení.

 

 

 

 

SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVU

 

Vyčištění střeva, syndrom propustného střeva

 

 

 

ČISTÉ STŘEVO

je doménou  ENTEROSGELU

český výrobek z Jeseníku pro celou EU

pro domácnost a uzdravení bez CHEMIE!