Nekompromisní cenzura lékařů - tiskové konference ve Washingtonu - ze strany technologických gigantů

 

27. července 2020 zveřejnila na Facebooku skupina lékařů video z Washingtonu, kde proběhla tisková konference o dezinformacích, které se o nemoci Covid-19 šíří v mainstreamových médiích.

V rámci této tiskové konference

lékaři poukázali na lži médií a Světové zdravotnické organizace,

nabídli vlastní pohled na současnou pandémii a způsob léčby, kterou by bylo možné zachránit před smrtí téměř každého pacienta, včetně zdravotně již postižených.

Zásadním problémem je, že američtí lékaři „Frontline Doctors“, odhalili, jak hydroxychlorochin (Plaquenil) zachraňuje tisíce životů v krizových situacích po celé Americe (a lze jej dokonce použít jako preventivní lék).

Toto video mělo za několik hodin 17 miliónů zhlédnutí, když jej Facebook vymazal a po něm ihned You Tube a Twitter (Big Tech). V jednom okamžiku toto video sledovalo 185 tisíc abonentů, čímž se dostalo v historii na přední příčky sledovanosti v jednom okamžiku.

Internetoví giganti v současnosti jsou v první linii cenzury informací, kdy už není dovolena ani odborná diskuze lékařů, jak by se měli léčit některé nemoci.

Toto video zůstalo zachováno na zdroji, který neovládají farmakorporace a ultralevičáci, na Brighteonu.  BRIGHTEON NENÍ CENZUROVÁN.

Video sdíleli na svém Twitteru i americký prezident Donald Trump a jeho syn. Pro novodobé cenzory však byly prezentovány informace natolik výbušné, že neváhali zrušit účet na Twitteru synovi amerického prezidenta a dokonce vymazali i tweet Donalda Trumpa (jeho účet nezrušili).

Stručný obsah

Tiskovou konferenci stručně uvedl kongresman Ralph Norman a slovo následně odevzdal lékařce.

Lékařka č.1

Jsme američtí lékaři první linie a našim zájmem je léčba lidí, kteří jsou momentálně vyděšení strachem. Existuje zde doslova pavučina strachu, která je všude kolem nás, a která paralyzuje lidi a ničí ekonomiku.

COVID-19 má 2 fáze - první, před infikováním, případně brzy po nakažení a druhá fáze při rozvinutí se onemocnění. No a dobrou zprávou je, že na tuto nemoc existuje účinný lék. Lék, který umožňuje lidi léčit opatrně a inteligentně.

Mezi námi jsou tisíce lékařů, kteří o tomto všechno vědí, ale jsou umlčováni a znemožňuje se jim o tom mluvit.

Proto jsme se zde dnes setkali, abychom si řekli více o tomto přípravku a také o tom, jak se vymanit z pavučiny strachu, která byla kolem nás rozvinutá.

Lékař č.2 - Dr. Bob Hamilton, pracuje 36 let jako pediatr v Santa Monica, Kalifornie

Dnes mám pro vás dobrou zprávu. Děti tento virus zvládají velmi dobře. Infikovaných je jich poměrně málo a ty, co se nakazí, jen málo z nich jsou hospitalizováni.

Úmrtnost na vir je jen asi 0,2%, čili 2 děti z 1000 nakažených (ne 3,4% jako lže Světová zdravotnická organizace). U většiny nákaza probíhá bezpříznakově.

Děti nejsou ty, které by šířili nákazu mezi svými rodiči a prarodiči. Neexistuje jediný důkaz přenosu koronavirusu ze žáka na svého učitele. Proto beze strachu můžeme klidně poslat děti zpátky do školy a normalizovat jejich životy.

Bariérou návratu dětí do škol není věda, ale spíše různé odbory sdružující učitele. Ti mají různé iracionální požadavky, které s onemocněním nesouvisejí, jako například ukončení financování policie, zavírání soukromých škol, případně chtějí více peněz.

Lékařka č.3 - Dr. Stella Immanuel, lékařka primární zdravotní péče z Houstonu, Texas

Studovala jsem na lékařku v západní Africe (Nigérii) a roky tam léčila pacienty na malárii a jiné tropické onemocnění. V nedávné době během pandemie v USA jsem měla svěřených do péče 350 pacientů s diagnózou COVID-19.

Mnozí z těchto pacientů byli staří nebo měli množství přidružených onemocnění jako cukrovka, vysoký krevní tlak, astma a podobně. Můj nejstarší pacient měl 92 let.

Všechny jsem léčila stejně. Podávala jsem jim:

 • hydroxychlorochin (Plaquenil)
 • zinek
 • Zitromax (antibiotikum)

Všichni z těchto 350 pacientů jsou v pořádku. Nikdo nezemřel. Neztratila jsem jediného pacienta - ani ty s astmatem, cukrovkou či jinými onemocněními.

Hydroxychlorochin funguje i jako profylaxe, čili jako prevence.

Nikdo v Americe nemusí umřít. A neonemocněl ani nikdo z nás lékařů a to se staráme o přibližně 15 pacientů každý den, přičemž se chráníme jen obyčejnými chirurgickými rouškami.

Hydroxychlorochin je široce prozkoumaný lék. Mnoho studii prokázalo, že funguje. Jsem naštvaná, když vidím, jak jsou lidé zoufalí, nemohou dýchat a myslí si, že zemřou. A já jim říkám, že "Uklidněte se, nebojte se, budete žít!". A nikdo neumřel.

Vůbec mě nezajímá, pokud přijde někdo a mluví o nějaké studii, která údajně ukázala, že hydroxychlorochin nefunguje. Taková studie musí být pseudověda. Já se ptám - kdo tu studii financoval?

Já mám za sebou 350 pacientů a nikdo z nich nezemřel. Sama jsem svědek. Tento virus má lék - zinek a hydroxychlorochin.

Pokud vám nějaký falešný lékař řekne, že chce vidět dvojitě zaslepenou studii nebo, že prý tento lék způsobuje onemocnění srdce, tak se ho ptám:

"Viděli jste už nějakého pacienta s COVID-19? Léčili jste ho? "Já tyto pacienty vidím a léčím každý den.

Po pár dnech byl proveden s paní doktorkou Stellou Immanuel rozhovor - video a překlad rozhovoru ZDE

----------

Studie publikovaná v prestižním medicínském žurnálu Lancet, která poukazovala na údajné onemocnění srdce v souvislosti s hydroxychlorochinem, byla pár týdnů po její publikaci žurnálem stažena jako podvodná. Hydroxychlorochin je používán desítky let a do "Covidu" nikdy nebyly hlášeny vedlejší účinky související se srdcem. Problémem je jeho nízká cena a neexistující patent. Nedá se na něm vydělat jako na Remdesiviru...

----------

Jsem velmi naštvaná, když vidím jak jsou lidé vyděšení k smrti a cestují ke mně 2-3 hodiny autem, protože jejich lékař jim nechce předepsat lék, který opravdu potřebují.

Vy, všichni lékaři, kteří dnes sedíte na zadku a přihlížete na to, jak lidé umírají, víte co jste? Jste jako kdysi ti dobří Němci, kteří mlčky přihlíželi jak nacisté odvádějí a zabíjejí Židy, ale neozvali se.

Dostávám v současnosti mnoho výhružek. Pokud půjdou po mně nebo mě nahlásí lékařské komoře, tak mně je to jedno. Já nenechám lidi umírat.

Mohou mě i zabít, no já nenechám lidi umírat!

Nikdo nemusí umřít. Existuje lék na COVID-19. Jeho název je zinek, hydroxychlorochin a Zitromax.

Je čas se probudit a říci, že toto už nebudeme dále snášet. Protože, pokud dnes někdo zemře, jemu to bude pak už jedno. Nepřijde o 6 měsíců později diskutovat o nějakých dvojitě zaslepených studiích. On potřebuje lék tady a teď.

To opravdu existuje dnes někdo, kdo ptá dvojitě zaslepené studie v době, kdy lidé umírají? Vždyť to je neetické! Takže ještě jednou - nikdo nemusí zemřít, protože na COVID-19 zde máme lék.

Lékař č.4 - Dr. Erricson a další

V další diskusi se rozebírá, že v minulosti, před více než 15 lety se dělaly studie na podobné koronaviry způsobující respirační onemocnění a také u nich se ukázal hydroxychlorochin jako účinný lék.

Současný "nový" koronavirus není zase až takový nový, ale je podobný mnohým předešlým koronavirusům.

Následně lékaři diskutují o pandemických omezeních, zničené ekonomice, nárůstu sebevražd, alkoholismu či nezaměstnanosti a odpovídají na otázky novinářů.

Závěr

Z kombinace hydroxychlorochinu a zinku je to, co má léčebný účinek, zinek. Hydroxychlorochin zajišťuje, aby se zinek dostal rychle do buněk, kde blokuje replikaci viru.

K hydroxychlorochinu je v dnešní době poměrně obtížné se dostat, protože jde o lék na předpis a jeho dostupnost se záměrně omezuje.

Proto si myslíme, že lidé by měli preventivně užívat zinek. Když budou mít ve svém těle dlouhodobě dostatek zinku, tak později, v případě nákazy, nebude třeba se snažit ho narychlo dostat do buněk.

Hydroxychlorochin je také možné nahradit výživovým doplňkem quercetinem, který má podobný účinek.

Tímto způsobem se dá proti koronavirusu preventivně chránit i léčit ho.

A tady je následující video, kde tito lékaři hovoří proti pobuřující cenzuře, která byla proti nim uplatněna společnostmi Big Tech a Big Media:

Prezident Trump tweetoval, že je čas, aby podnikl rozhodné kroky proti Big Tech:

        Mike Adams

Lidstvo před zlem Big Pharmy varuji více než deset let a já jsem byl mezi prvními, kteří byli 100% cenzurováni a zařazováni na černou listinu  společnostmi Big Tech, když jsem varoval, co přichází. Nyní, dokonce i lékaři v celé Americe se probouzí a zažívají přesně to, před čím jsem varoval: Pokud nemáte přesný názor, co Big Tech říká, což je jediná přípustná pravda, budete cenzurováni.

Budete také postiženi na Wikipedii a neúnavně na vás budou útočit levicová média.

To znamená, že pro každou debatu, každou nemoc a každou událost, která se odehrává v našem světě od tohoto dne (27. července 2020), existuje pouze jeden přípustný úhel pohledu, který lze vyjádřit, a to je úhel pohledu, který si vybrali autoritářští šílenci, kteří provozují Google, Facebook, YouTube, Twitter, Vimeo, LinkedIn a další radikální extremistické technologické giganty.

Mike Adams, editor Natural News

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025) analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

Zinek - jeden z hlavních ochranných prvků imunity

 

Ing. Zdeněk Rozehnal

Zinek je minerál, který je nezbytný pro dobré zdraví, protože je nutný pro správné funkce více než 300 enzymů a podílí se na mnoha důležitých procesech ve vašem těle, včetně správné funkce inzulínu (1).

Metabolizuje živiny, udržuje a posiluje váš imunitní systém a podílí se na opravách tkání těla. Je jedním z hlavních ochranných prvků imunitního systému, má vliv na strukturu a funkci buněčných membrán, urychluje hojení ran…

Vaše tělo zinek do zásoby neukládá, takže je třeba jej mít v dostatečném množství pravidelně v potravě (2).

Doporučený denní příjem u mužů je 11 mg, u žen 8 mg. Pokud je žena těhotná, bude potřebovat 11 mg denně a pokud kojí, budete potřebovat 12 mg denně. Pro sportovce může být vhodných až 20 mg.

Někteří lidé jsou ohroženi nedostatkem zinku, včetně malých dětí, dospívajících, starších osob a žen, které jsou těhotné nebo kojí (3).

Zdravá vyvážená strava, která obsahuje potraviny bohaté na zinek, by však měla uspokojit potřeby každého.

10 potravin obsahující zinek

1. Maso

Maso je vynikajícím zdrojem zinku (4). Červené maso je obzvláště velkým zdrojem, ale velké množství lze nalézt ve všech druzích masa, včetně hovězího, jehněčího a vepřového masa.

Ve skutečnosti 100 gramová porce syrového mletého hovězího masa obsahuje 4,8 mg zinku, což je 44% doporučené denní dávky (DDD) pro muže a 60% pro ženy (4).

Toto množství masa také poskytuje 176 kalorií, 20 gramů bílkovin a 10 gramů tuku. Navíc je to skvělý zdroj mnoha dalších důležitých živin, jako je železo, vitaminy B a kreatin.

Je třeba poznamenat, že konzumace velkého množství červeného masa, zejména průmyslově zpracovaného masa, je spojena se zvýšeným rizikem srdečních chorob a některých druhů rakoviny (5, 6). Doporučená roční spotřeba masa je do 30 kg (počítá se v syrovém stavu), především bílého.

Pokud však udržujete příjem průmyslově zpracovaného masa na minimu a konzumujete hlavně průmyslově nezpracované bílé a červené maso jako součást stravy bohaté na zeleninu, ovoce a vlákninu, se popsaných zvýšených zdravotních rizik nebudete muset obávat.

Shrnutí

 • Maso je vynikajícím zdrojem zinku. Například 100 g porce syrového mletého hovězího masa poskytuje 44% pro muže a 60% pro ženy DDD zinku.

2. Mořské plody

Mořské plody jsou zdravé a nízkokalorické zdroje zinku. Ústřice obsahují zvláště vysoké množství, přičemž 6 ústřic poskytuje 32 mg, tj. 291% DDD pro muže.

Jiné druhy měkkýšů obsahují méně zinku než ústřice, ale stále jsou dobrými zdroji.

Aljašský krab reálně obsahuje 7,6 mg na 100 gramů, což je 69% DDD. Menší měkkýši, jako jsou krevety a mušle, jsou také dobrým zdrojem, oba obsahují 14% DDD na 100 gramů (7, 8, 9).

Zvláště těhotné ženy, by se měli ujistit, že měkkýši jsou před konzumací úplně uvaření, aby se minimalizovalo riziko otravy jídlem.

Shrnutí

 • Mořské plody, jako jsou ústřice, krab, mušle a krevety, mohou přispět k vašim každodenním potřebám zinku.

3. Luštěniny

Luštěniny, jako cizrna, čočka a fazole, obsahují značné množství zinku. Reálně 100 gramů vařené čočky obsahuje asi 12% DV (10).

Obsahují však také fytáty. Tyto antinutrienty inhibují vstřebávání zinku a jiných minerálů, což znamená, že zinek z luštěnin není stejně dobře absorbován jako zinek ze živočišných produktů (11).

Přesto mohou být důležitým zdrojem zinku pro lidi, kteří upřednostňují veganskou nebo vegetariánskou stravu. Jsou také vynikajícím zdrojem bílkovin a vlákniny a lze je snadno přidat do polévek, dušených pokrmů a salátů.

Biologickou dostupnost tohoto minerálu zvyšuje vaření, klíčení, namáčení nebo kvašení rostlinných zdrojů zinku, jako jsou luštěniny (12).

Shrnutí

 • Luštěniny obsahují velké množství zinku. Obsahují však také fytáty, které snižují jeho absorpci. Metody zpracování, jako je vaření, klíčení, máčení nebo kvašení, zlepšují jeho biologickou dostupnost.

4. Semena

Semena jsou zdravým doplněním vaší stravy a mohou pomoci zvýšit příjem zinku. Některá semena jsou však lepší volbou než jiná. Například 3 polévkové lžíce (30 gramů) semen konopí obsahují 31% a 43% doporučené denní dávky pro muže a ženy.

Další semena obsahující významné množství zinku zahrnují tykev, dýně a sezamová semínka (13, 14).

Kromě zvýšení příjmu zinku semena obsahují vlákninu, zdravé tuky, vitamíny a minerály, což z nich činí vynikající doplnění vaší stravy.

Jejich zahrnutí do zdravé výživy také souvisí s některými zdravotními přínosy, včetně dobrého cholesterolu a krevního tlaku (15, 16).

Chcete-li do své stravy přidat konopná, lněná, dýňová nebo tykvová semínka, můžete je zkusit přidat do salátů, polévek, jogurtů nebo jiných potravin.

Shrnutí

 • Některá semena jako konopí, dýně, tykev a sezamová semínka obsahují značné množství zinku. Jsou také dobrým zdrojem vlákniny, zdravých tuků a vitamínů, díky čemuž jsou velice přínosným doplněním vaší stravy.

5. Ořechy

Jíst ořechy, jako jsou piniové oříšky, arašídy, kešu a mandle, pomůže zvýšit příjem zinku. Ořechy také obsahují další zdravé živiny, včetně zdravých tuků a vlákniny, jakož i řadu dalších vitamínů a minerálů.

Pokud hledáte ořech s vysokým obsahem zinku, jsou kešu dobrou volbou. 28 g porce obsahuje 15% DDD (17).

Ořechy jsou také rychlé a pohodlné občerstvení a byly spojeny se snížením rizikových faktorů u některých nemocí, jako jsou srdeční choroby, rakovina a cukrovka (18, 19, 20).

A co víc, lidé, kteří jedí pravidelně ořechy, mají tendenci žít déle než ti, kteří je nekonzumují, takže ořechy jsou velmi zdravým doplněním vaší stravy (21, 22, 23, 24).

Shrnutí

Ořechy jsou zdravé a rychlé občerstvení, které zvýšuje příjem zinku a mnoha dalších zdravých živin.

6. Mléčné výrobky

Mléčné potraviny, jako je sýr a mléko, poskytují řadu živin, včetně zinku.

Mléko a sýr jsou dva významné zdroje, protože obsahují velká množství biologicky dostupného zinku, což znamená, že většina zinku v těchto potravinách může vaše tělo absorbovat (3).

Například 100 gramů sýru čedar obsahuje přibližně 28% DDD, zatímco jeden šálek plnotučného mléka obsahuje přibližně 9% (25, 26)

Tyto potraviny mají také řadou dalších živin považovaných za důležité pro zdraví kostí, včetně bílkovin, vápníku a vitamínu D.

Shrnutí

 • Mléčné výrobky jsou dobrým zdrojem zinku. Obsahují také bílkoviny, vápník a vitamín D, živiny, které jsou důležité pro zdraví kostí společně s hořčíkem.

7. Vejce

Vejce obsahují mírné množství zinku a mohou vám pomoci dosáhnout doporučené denní spotřeby. 1 velké vejce obsahuje přibližně 5% DDD (27).

Obsahuje 77 kalorií, 6 gramů bílkovin, 5 gramů zdravých tuků a řadu dalších vitamínů a minerálů, včetně vitamínů skupiny B a selenu.

Celá vejce jsou také důležitým zdrojem cholinu, živiny, která je u většiny lidí v deficitu (28).

Shrnutí

 • Jedno velké vejce obsahuje 5% DDD pro zinek, stejně jako řadu dalších živin, včetně bílkovin, zdravých tuků, vitamínů skupiny B, selenu a cholinu.

8. Celá zrna

Celá zrna jako pšenice, quinoa, rýže a oves obsahují malé množství zinku. Stejně jako luštěniny však zrna obsahují fytáty, které se vážou na zinek a snižují jeho absorpci (29).

Celá zrna obsahují více fytátů než rafinované produkty a z toho důvodu poskytují méně zinku.

Jsou však výrazně lepší pro vaše zdraví a jsou dobrým zdrojem mnoha důležitých živin, jako je vláknina, vitamíny skupiny B, hořčík, železo, fosfor, mangan a selen.

Ve skutečnosti je konzumace celých zrn spojena s delším dožitím a řadou dalších zdravotních výhod, včetně sníženého rizika obezity, cukrovky typu 2 a srdečních chorob (30, 31, 32).

Shrnutí

 • Celá zrna mohou být zdrojem zinku ve vaší stravě. Zinek, ktera poskytují, však nemusí být absorbován stejně jako z jiných zdrojů v důsledku přítomnosti fytátů.

9. Různá zelenina

Ovoce a zelenina jsou obecně špatnými zdroji zinku. Některá zelenina však obsahuje nezanedbatelné množství a může přispět k vašim každodenním potřebám, zejména pokud nejíte maso.

Brambory, běžné i sladké, obsahují přibližně 1 mg na velký brambor, což je 9% DDD (33, 34).

Ostatní zelenina, jako jsou zelené fazolky a kapusta, obsahují méně, přibližně 3% DDD na 100 gramů (35, 36). Ačkoli neobsahují mnoho zinku, konzumace stravy bohaté na zeleninu je spojeno se sníženým rizikem chronických onemocnění, jako jsou srdeční choroby a rakovina (37, 38).

Shrnutí

 • Většina zeleniny je špatným zdrojem zinku, ale některé druhy obsahují jeho mírná množství a mohou přispět k vašim každodenním potřebám, zejména pokud nejíte maso.

10. Hořká čokoláda

Možná je to překvapivě, ale hořká čokoláda obsahuje dobré množství zinku. Ve skutečnosti obsahuje 100 gramů výrobku, obsahující 70–85% tmavé čokolády 3,3 mg zinku nebo 30% DDD (39).

100 gramů hořké čokolády však také obsahuje 600 kalorií. Takže i když poskytuje některé zdravé živiny, jedná se o vysoce kalorické jídlo.

I když s léčbou můžete získat nějaké přidané živiny, není to jídlo, na které byste se měli spoléhat jako na svůj hlavní zdroj zinku.

Shrnutí

 • Hořká čokoláda může být zdrojem zinku. Má však také vysoký obsah kalorií a cukru, takže by měla být konzumována s mírou a nikoli jako primární zdroj zinku.

Závěr

Zinek je nezbytný minerál a pro udržení dobrého zdraví je důležité jej mít v potravě v dostatečném množství.

Nejlepší způsob, jak zajistit, že máte dostatečný příjem, je jíst rozmanitou stravu s dobrými zdroji zinku, jako je maso, mořské plody, ořechy, semena, luštěniny a mléčné výrobky.

Nicméně pokud se obáváte, že ve stravě nemáte dostatek zinku, zvažte možnost užívání kvalitního doplňku stravy.

Koloidní zinek díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebatelný až z 98 % tj. cca ve 20x větší dávce než zinek ve formě tablet.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           BŘEZEN 2024 -31 článků

           DUBEN 2024 - 23 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života