Německý ministr zdravotnictví Lauterbach chce, aby bylo v celé EU u lidí nad 60 let povinné covid očkování 4 dávkami

"Vakcína" proti covidu ničí imunitní systém a způsobuje AIDS, syndrom získané imunodeficience - lékař Zelenko

30. března 2022

EU má být uzdravena německou cestou. Přesněji řečeno, Lauterbachovci, konkrétně lidé starší 60 let, v celé EU. Ministr Karl nyní tlačí na celou Unii, aby doporučila čtvrtý vpich pro tuto věkovou skupinu - Německo mu zřejmě nestačí. Zdůvodnění, které pro to tento bojechtivý ministr uvádí, se zdá být poněkud chabé. Odkazuje na údaje z Izraele. Podle sociálního demokrata je proto nové doporučení "naléhavě nutné". Zvláště pikantní je, že ministr nechce čekat na nové vakcíny se čtvrtým žihadlem, které budou na rozdíl od dnes dostupných vakcín přizpůsobeny novým variantám. Nadále se spoléhá na vakcíny, které byly vyvinuty ještě proti původní wuhanské variantě.

Na síti se pak objevují posměšky:

Ministr opět ohrnuje nos nad větrem. Ještě v únoru veřejně prohlašoval, že čtvrté očkování nepovažuje za rozumné. Tehdy uvedl, že očkování bylo "kompletní" po třech injekcích. "Pokud to ministr zdravotnictví prosadí, může to mít dalekosáhlé důsledky," varuje internetový portál TE: "Třetí očkování také původně přišlo jen jako doporučení pro seniory, až se nakonec na mnoha místech stalo povinností pro celou populaci. V návrhu všeobecného povinného očkování, který je v současné době projednáván ve Spolkovém sněmu, není počet povinných dávek očkování výslovně omezen, ale měl by být stanoven dynamicky. Pokud tedy Lauterbach a spol. dosáhnou svého, předplatné pro očkování se blíží."

Pokud se podíváte na vývoj politiky Corona a zejména na práci Karla Lauterbacha, pak bohužel nelze než brát taková varování velmi vážně. To, co bylo před chvílí považováno za nemyslitelné nebo dokonce hlasitě vyloučeno, se během krátké doby stalo novou realitou.

Originiál: reitschuster.de

Kdy začne Válek a Kubek hlásat tento "úžasný" nápad?

BRUSELSKÁ INTERNACIONÁLA

smích nebo pláč?

Americká FDA schválila 29. března 2022 čtvrtou "vakcinaci" na COVID-19 pro osoby starší 50 let, ale na rozdíl od koronafašisty Lauterbacha zatím volí mírnou formu - zvážení potřebnosti

FDA tvrdí: Nedávná rozsáhlá izraelská studie, která zatím nebyla recenzována, ukázala, že druhá posilovací dávka snížila riziko úmrtí o 78% u osob ve věku 60 let a starších ve srovnání s osobami, které dostaly pouze jednu posilovací dávku.

Miliony Američanů mají nyní nárok na čtvrté očkování, a to nejméně čtyři měsíce po třetím očkování.

Úřad FDA povolil druhé posilovací očkování proti COVID-19 pro osoby starší 50 let v USA.

Na druhou posilovací dávku budou mít nárok i někteří lidé se sníženou imunitou, a to nejméně čtyři měsíce po první posilovací dávce.

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv v úterý 29. března 2022 povolil druhou posilovací dávku vakcíny COVID-19 pro osoby starší 50 let a pro některé osoby se sníženou imunitou. Tvrdí, že to pomůže lidem s vyšším rizikem závažného onemocnění COVID-19 a to získat dodatečnou ochranu, protože koronavirus se v mnoha státech znovu prosazuje díky sublinie BA.2 Omicron.

Rozhodnutí FDA uvolňuje cestu lidem ve věku 50 let a starším, aby dostali čtvrtou dávku vakcíny Pfizer-BioNTech nebo Moderna nejméně čtyři měsíce po předchozí posilovací dávce.

Určité osoby se sníženou imunitou budou mít rovněž nárok na druhou posilovací dávku nejméně čtyři měsíce po první posilovací dávce. Vakcína Pfizer-BioNTech je dostupná osobám starším 12 let a vakcína Moderna osobám starším 18 let.

Osoby ve věku 12 let a starší se středně nebo silně oslabeným imunitním systémem měly dříve nárok na třídávkovou primární sérii, po které následovala jedna posilovací dávka (1).

Krok FDA umožní dalším milionům Američanů získat další dávku. Zůstávají však dvě klíčové otázky: kdo a kdy by měl dostat druhou posilovací dávku? K těmto otázkám se v nejbližších dnech pravděpodobně vyjádří americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).

Druhá posilovací dávka se zpřístupňuje pouze těmto skupinám s vyšším rizikem, protože studie naznačují, že pro ně může být dodatečná dávka nejpřínosnější.

"Současné důkazy naznačují, že u starších a imunosuprimovaných osob ochrana proti závažným následkům COVID-19 v průběhu času poněkud slábne," uvedl v úterý 29. března 2022 v tiskové zprávě Dr. Peter Marks, ředitel Centra pro hodnocení a výzkum biologických léčiv FDA (2).

Kromě toho "na základě analýzy nových údajů by druhá posilovací dávka vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer-BioNTech nebo Moderna mohla pomoci zvýšit úroveň ochrany u těchto osob s vyšším rizikem," uvedl.

Studie údajně ukazuje přínos 2. posilovací dávky pro seniory

Přestože počet případů koronavirů ve Spojených státech od lednového vrcholu vlny Omicron drasticky poklesl, ve 13 státech a v District of Columbia počet případů opět stoupá.

Částečně je to způsobeno sublinie BA.2 Omicron, která způsobila prudký nárůst případů také v mnoha evropských zemích. Podle odhadů CDC tvoří BA.2 více než polovinu sekvenovaných případů ve Spojených státech.

Ačkoli úřad FDA postupuje při zavádění druhých posilovacích dávek pro některé Američany, jediná posilovací dávka stále poskytuje ochranu před závažnými následky.

Nedávné údaje CDC ukazují, že dvě dávky vakcíny mRNA a posilovací dávka poskytly více než 90% ochranu před úmrtím nebo nutností mechanické ventilace, i když účinnost vakcíny proti infekci v průběhu času klesala (3).

V této studii byla ochrana proti závažným následkům nejnižší u osob s oslabeným imunitním systémem. Naprostá většina z nich však nedostala třetí dávku, takže nebyli považováni za plně očkované.

"Údaje ukazují, že první posilovací dávka je rozhodující pro ochranu všech dospělých před potenciálně závažnými následky vakcíny COVID-19," uvedl Marks ve sdělení FDA. "Proto těm, kteří ještě nedostali počáteční posilovací dávku, důrazně doporučujeme, aby tak učinili."

Údaje o přínosu čtvrté dávky jsou omezené, přičemž většina přínosů byla pozorována u skupin s vyšším rizikem.

Dá se tomu věřit?

Nedávná rozsáhlá izraelská studie, která zatím nebyla recenzována, ukázala, že druhá posilovací dávka snížila riziko úmrtí o 78% u osob ve věku 60 let a starších ve srovnání s osobami, které dostaly pouze jednu posilovací dávku. (Zveřejnění předtisku této studie by nemělo být vykládáno jako potvrzení její platnosti nebo vhodnosti pro šíření jako zavedené informace nebo pro vedení klinické praxe).

Úřad FDA ale navíc v úterý 29.3.2022 oznámil, že přezkoumání údajů o 700 000 čtvrtých dávkách podaných v Izraeli neodhalilo žádné nové bezpečnostní obavy.

Kdy by lidé měli dostat druhou posilovací dávku?

FDA tvrdí, že izraelská studie sledovala lidi pouze 40 dní po druhé posilovací dávce, takže není jasné, jak dlouho by případný přínos této dodatečné dávky trval.

Pokud bude ochrana proti COVID-19 podobná jako v případě dvou dávek, má smysl dostat druhou posilovací dávku blíže k začátku nárůstů onemocnění.

Předvídat, kdy k tomuto nárůstu dojde, je však obtížné. Ani v případě sublinie BA.2 Omicron není jasné, zda způsobí podobný nárůst případů ve Spojených státech jako v Evropě.

Rozhodnutí o druhém posilovači tedy závisí na zvážení vašeho osobního rizika a míry pohodlí, radí FDA.

"Druhé posilovací očkování bych doporučil, pokud jste více než 4 až 6 měsíců od třetího očkování, je vám více než 50 let, předchozí očkování jste snášeli dobře a máte obavy z vlny BA.2 v místě, kde žijete," napsal ve svém příspěvku Dr. Eric Topol, ředitel a zakladatel Scripps Research Translational Institute.

Nicméně "je také v pořádku počkat, pokud je v místě, kde žijete a pracujete, nízká úroveň cirkulujícího viru," dodal.

Kromě toho Topol uvedl, že pokud jste absolvovali tři dávky a následně došlo k onemocnění Covidem, pravděpodobně v tuto chvíli nebudete potřebovat druhou posilovací dávku, protože máte určitou "hybridní imunitu", která vám po nějakou dobu poskytne dodatečnou ochranu.

Zopakoval však také to, co řekl dr. Marks z FDA.

"Pokud jste ještě nepodstoupili 1. posilovací očkování, tak jste ho dávno promeškali," řekl dr. Topol. "Bylo to život zachraňující očkování proti Deltě pro lidi ve věku 50+ a životně důležité pro udržení vysoké úrovně ochrany proti závažným onemocněním z rodiny variant Omicron."

Závěr

FDA jak se jeví, je zatím opatrná se 4. dávkou (2. posilovací), ale krátký čas ukáže, co také doporučí EMA, která je financována z 13% z rozpočtu EU a z 87% ze sponzorkých darů farmaceutických firem (prof. Peter Staněk), ale hlavně všehoschopní evropští politici.

Za  povšimnutí stojí informace o izraelské studii, která byla provedena u lidí od 60 do 100 let, na kterou se FDA odvolává, přičemž 4 dávku schválila již pro lidi od 50 let!

Navíc předmětná studie nebyla k 29.3.2022 pravděpodobně recenzovaná.

VZOR PRO KORONAFAŠISTY - IZRAEL

Izraelské pohřební ústavy jsou zahlceny, nejproočkovanější země světa zaznamenává nejvyšší úmrtnost - lékař Vladimír Zelenko

Izrael je jedinou zemí světa, kde má již většina dospělých obyvatel 4 dávky vakcíny, v drtivé většině Pfizer. Jak se zdá, tak právě 4. dávka je významným činitelem v totálním zhroucení imunitního systému.

Proč by jinak na Omikron, na nějž v neproočkované Jižní Africe nezemřel vůbec nikdo a v jiných zemích jen velmi zanedbatelné promile lidí, zaznamenávali v Izraeli velmi vysokou úmrtnost a to právě u několikrát proočkovaných? Proč se u očkovaných náhle vyskytuje tak vysoký nárůst infekcí AIDS? Jak je možné, že v Izraeli je už výskyt AIDS vyšší, než v mnoha afrických zemích, kde se nákaza šíří několik desetiletí?

Umíte-li anglicky, můžete si vše poslechnout ve videu, hrubý překlad následuje níže:

The Vigilant Fox, publikováno 23. března 2022

Vakcína proti covidu ničí imunitní systém a způsobuje AIDS, syndrom získané imunodeficience. To řekl lékař Vladimir Zelenko v rozhovoru s Marií Zeee.

Vladimir Zelenko je ukrajinsko-americký rodinný lékař a autor známý prosazováním kombinace tří léků hydroxychlorochinu (Plaquenil), síranu zinečnatého a azitromycinu v rámci experimentální ambulantní léčby COVID-19, kterou propagoval jako Zelenkův protokol, přičemž úspěšně vyléčil prezidenta Trumpa z Covidu.

Zelenko vysvětlil, že existují desítky vědeckých studií, které potvrzují jeho tvrzení. Zejména imunitní systém lidí, kteří se podrobili několika dávkám, je vážně narušen.

To je důvod, proč pohřebáci v Izraeli – a o tom vláda mlčí – říkají, že jsou ohromeni, a že počet úmrtí se podle slov lékaře zvýšil desetinásobně, o 1000 procent.

„Situace je tak vážná, že je nemohou všechny řádně pohřbít,“ zdůraznil Zelenko. „Oficiálně lidé umírají na Omikron. Proč na Omikron umírají jen Izraelci?“ zeptal se doktor. „V Jižní Africe, odkud Omicron pochází, na to nikdo nezemřel.“

„Neumírají na Omikron. Tak proč Izraelci umírají na Omikron? Asi 50 procent izraelské populace je nemocných AIDS. Izraelci byli očkováni čtyřikrát. Proč má nejvíce očkovaná země na světě nejvyšší úmrtnost? A proč by mělo pomáhat dávat ještě více injekcí?“ zeptal se Zelenko.

„To je přesně ten cíl. Dosahují přesně toho, co chtějí: kontroly populace, otroctví a modifikace genetického kódu,“ řekl

Více:

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 24 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života