Dánsko zakázalo vakcinaci proti covidu pro všechny osoby mladší 50 let

- Pixabay

Ethan Huff, 16. září 2022

Dánský zdravotnický úřad oznámil, že téměř každý člověk mladšího a středního věku v Dánsku má nyní zakázáno nechat se "očkovat" proti covidu.

Pokud je vám méně než 50 let, nesmíte se podle dánského úřadu nechat očkovat proti covidu, přičemž dánská vláda již před časem zakázala očkování proti covidu pro všechny mladší 18 let.

(Související: na podzim loňského roku se Dánsko připojilo ke Švédsku a zakázalo vakcíny covid společnosti Moderna poté, co se ukázalo, že u mladých lidí způsobují zánět myokardu).

Podle dánské vlády se nyní mohou nechat očkovat pouze osoby mladší 50 let, u nichž je "vyšší riziko závažného průběhu Covid-19".

Způsob, jakým bude tato skutečnost určena, zatím nebyl upřesněn. Dnes však víme, že naprosté většině Dánů nejenže nehrozí, že by byli nuceni očkování podstoupit, ale že je jim to vlastně zakázáno, a to včetně posilovacích dávek.

To je přesně ta kampaň "prostě řekni ne drogám", která by měla být zahájena i ve Spojených státech a jinde. Než se tak ale stane, budou pravděpodobně z nebe dříve padat prasata.

V dánském prohlášení je implicitně obsažena myšlenka, že "vakcíny" proti mRNA s sebou nesou mnohem větší rizika než s jakýmikoli údajnými přínosy. Totéž platí i pro covidové vakcíny proti covidu, bez poslíčku RNA které se stále prosazují (ruský politik Žirinovskij si dal 7. vakcínu Sputnik a šel...).

Dánsko očekává v zimě další "velkou vlnu" covidu, ale protože vakcíny nepomáhají, není důvod je povolovat

Aby bylo jasno, dánský zdravotnický úřad nutně neříká, že pandemie covidu skončila. Tamní vláda naopak tvrdí, že v nadcházejících měsících očekává další "velkou vlnu covidových infekcí".

Vládní úředníci v Dánsku zároveň přiznávají, že vakcíny nepomohly a nikdy nepomohou, a proto byl zaveden současný zákaz.

"Účelem očkování není zabránit infekci Covid-19, a proto lidem mladším 50 let není v současné době nabízeno posilovací očkování," uvedl dánský zdravotní úřad ve svém prohlášení.

V oznámení se dále vysvětluje, že u mladších lidí je riziko vážného onemocnění coronavirem téměř nulové a mnozí z nich jsou již tak jako tak chráněni - někteří z nich proto, že již dříve prodělali Covid-19.

Jinými slovy, dánský zdravotnický úřad uznává dvě důležité věci, které zdravotničtí odborníci v jiných zemích stále popírají:

  • Vakcíny Covid nezabraňují infekcím - a jak se ukazuje, ve skutečnosti způsobují více infekcí a zvyšují riziko úmrtí.
  • Přirozená imunita je skutečná a ti, kteří byli dříve "pozitivní" na Fauciho chřipku, jsou nyní proti ní chráněni.

Kéž bychom se stejného typu uznání dočkali i ve Spojených státech, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu a na mnoha dalších místech, kde železnou pěstí vládnou globalisté se zálibou v neúprosném lékařském fašismu a zneužívání občanů.

"Dánský krok je obzvláště významný, protože Dánsko má vynikající národní systém zdravotní péče a agresivně shromažďuje údaje o covidu a vakcínách," napsal o situaci Alex Berenson na svém účtu Substack.

"Dánsko bylo jednou z prvních zemí, která přestala podávat covidové vakcíny zdravým dětem a dospívajícím. Některé další evropské země nyní začínají následovat tento příklad a Velká Británie ukončila očkování mRNA téměř u všech dětí do 10 let."

Technologické společnosti se mezitím již snaží překroutit dánské oznámení tak, aby naznačily, že nemá nic společného se skutečným zastavením injekcí pro lidi na chřipku Wuhan.

"Hodně štěstí s tím," zažertoval Berenson o selhávající neúspěšné cenzurní agendě technologických gigantů.

Nejnovější informace o vakcínách covid najdete na stránkách Vaccines.news.

Zdroje článku:

Originál: naturalnews.com

Den poté, co senátor Rand Paul slíbil, že se rozkryje původ COVIDu, Fauci oznámil svou rezignaci

Slovanka, 23.8.2022

Není žádným tajemstvím, že Fauci (Mengele 2.0) je jednou z čelních postav, které stojí za celosvětovou covidovou manipulací. Velmi zajímavě o tom píše synovec JFK Robert F. Kennedy v knize „Skutečný Anthony Fauci“.  Rozkrývání komplotu kolem Gatese, Fauciho, Big Pharmy a dalších podvodníků, kteří vše iniciovali a s pomocí loutkových – zkorumpovaných či vydíraných – vlád zrealizovali, již stálo Kennedyho i nedávnou blokaci jeho stránek.

Snahu o to, aby pravda nevyšla najevo, ze všech sil vyvíjí nejen tzv. Deep state, ale také korporátní média po celém světě, jejichž úkolem je nálepkovat všechny, kdo na manipulace a lži kolem dění posledních let upozorní, za dezinformátory. Nic na tom, že sama tato média se projevila jako největší dezinformátoři, za vše zmíním například „dvě dávky a tečka“ a „vakcína pro bezinfekčnost“ nebo „vakcína pro stádní imunitu“.

To vše byla sprostá lež, dnes jsou nejméně očkované země bez Covidu a naopak ty nejproočkovanější zažívají rekordní úmrtnost a rekordně malou porodnost. Náhoda? Úmysl? To si domyslete sami. I když systém nechce, abyste samostatně mysleli. Chce po vás jediné – tupě přejímat informace těch, kdo vám opakovaně lhali. A většina lidí tak činí.

I to byl důvod, proč nedávno na sociálních sítích zablokovali stránky vedené Kennedym a jeho týmem. Přesně podle hesla, že umírající kobyla nejvíc kope. Kopali kolem sebe, aby zabránili lidem dozvědět se pravdu. A zdá se, že dnes již Fauci a všichni kolem něho ví, že se vše vyzradí. Pak by mohly „padnout hlavy“ i v případě všech dalších, kdo pomáhali dva roky zavádět covidovou totalitu, včetně všech zodpovědných politiků v jednotlivých vládách.

A zde musím zodpovědně říct, že nic by mne nepotěšilo víc, než kdyby všichni ti, kdo z nás neočkovaných dělali zcela bezdůvodně podlidi, byli po právu potrestáni.

V neděli 21.8.2022 senátor Rand Paul ve svém rozhovoru pro Just the News slíbil, že republikáni odhalí původ COVID-19, až Republikánská strana převezme americký Senát v roce 2023. (Předpokládá se drtivé vítězství republikánů v "polovičních" volbách v USA v listopadu 2022).

Rand Paul: „Myslím, že většina mainstreamových médií se držela mimo diskusi o výzkumu zisku z funkce nebo o původu viru, ale dostaneme se k podstatě.“

V pondělí, o necelých 24 hodin později, Dr. Tony Fauci oznamuje svou rezignaci s platností v prosinci, měsíc před složením přísahy nového Senátu!

Dr Fauci: „Dnes oznamuji, že odstoupím ze svých pozic ředitele Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) a ředitele Laboratory of Immune Regulation, jakož i hlavního lékařského poradce prezidenta Joea Bidena.“

Senátor Rand Paul poměrně často odhaloval lži dr. Fauciho s nimiž ho – stejně jako s celou a pseudovědou – během plandemie konfrontoval.

Fauci vedl americkou katastrofickou reakci na COVID, která měla za následek nejvyšší počet úmrtí na světě a velkou ekonomickou destrukci doma i v zahraničí. Fauciho covidovou politikou se také velmi striktně řídilo mnoho zemí EU, samozřejmě včetně ČR, kde vláda takřka přesně kopírovala německá škodlivá opatření.

Senátor Paul v prosinci 2021 slíbil, že požene Fauciho ke zodpovědnosti. Tehdy řekl, že řekl Fauci „by měl jít na pět let do vězení za lhaní o původu viru COVID“.

Je dobře zdokumentováno, že Dr. Fauci financoval wuhanskou laboratoř, z níž byl virus poprvé vypuštěn (ve Spojených státech je takový výzkum zakázán).

V pondělí 22.8.2022 senátor Rand Paul řekl, že Fauciho odchod ho neochrání před vyšetřovateli amerického Senátu.

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 22 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života