Standardní verze

Záhadných úmrtí pilotů celosvětově přibývá, velké množství letů je zrušeno

28. června 2021

Redaktor ER: Děkujeme jednomu z našich čtenářů, který nás na tuto zprávu upozornil prostřednictvím překladače Google. Datum zveřejnění je 22. června 2021, z německého webu Report24.news v anglickém překladu. Druhý článek pod ním, z deníku The Colorado Herald, informuje o tom, že několik amerických leteckých společností v poslední době zrušilo více letů, než je obvyklé.

Doporučujeme kliknout na níže uvedené odkazy na indická média MSM. Zaměstnanci leteckých společností jsou očkováni počáteční dávkou v míře 96-99 %(!); v době zveřejnění zprávy zemřelo na "Covid" 17 pilotů.  V létě. V relativně mladém věku (v jednom případě 37 let). Připomínáme čtenářům, stejně jako níže uvedené zprávy, že piloti jsou jedni z nejzdravějších lidí a nutně takoví musí být. Colorado Herald správně bije na poplach ohledně NAŠICH rizik jako očkovaných cestujících při létání. Čelíme přesně těm samým jako samotní piloti, a přesto nemusíme být tak zdraví.

A vřele Vám doporučujeme nové stránky The Colorado Herald. Nebojí se informovat o tom, od čeho nás MSM odvádí.

Viz článek, který jsme nedávno publikovali pod názvem 4 piloti British Airways zemřeli po injekcích COVID-19, zatímco Španělsko, Rusko se obávají krevních sraženin během cestování letadlem.

********
Záhadných úmrtí mezi piloty přibývá: Podezření padá na očkování

Report24.News

Zprávy o mrtvých pilotech v současné době vyvolávají rozruch. V poslední době zemřeli během velmi krátké doby čtyři piloti britské letecké společnosti British Airways. Podobné zprávy přicházejí také z Indie. To dává podnět k zamyšlení do té míry, že tato profesní skupina musí pravidelně podstupovat pečlivé prohlídky zdravotního stavu: Pouze ti, kteří jsou v nejlepším zdravotním stavu, mohou létat letadlem. Co se tedy stalo? Mnozí se obávají, že v úmrtí mohlo hrát roli očkování proti Covidu.

Samotná společnost British Airways se k příčinám úmrtí pilotů vyjadřuje zdrženlivě. Pouze souvislost mezi případy (např. absolvováním očkování?) popírá prostřednictvím Twitteru.

To však fámám nebrání - naopak. Skutečnost, že piloti musí v ročních až šestiměsíčních intervalech podstupovat zdravotní prohlídky, není neznámá ani uživatelům Twitteru:

Piloti podstupují lékařské prohlídky každý rok. Toto vyšetření zahrnuje srdce, zrak, sluch, mozek a tak dále. Od určitého věku musí být zdravotní prohlídka prováděna každých 6 měsíců. Je velmi nepravděpodobné, že by tito piloti měli v minulosti nějakou nemoc. Mimochodem, v poslední době zemřelo také mnoho indických pilotů!

Úmrtí pilotů také v Indii

Se svým odkazem na Indii má uživatel pravdu: Jen v květnu tam zemřelo pět pilotů , jiné zdroje uvádějí dokonce 17 úmrtí. Údajně zemřeli na Covid-19, uvádí se. Očkování pilotů v Indii však mělo začít již v květnu - a jedna z postižených leteckých společností uvedla, že již očkovala velkou část svých zaměstnanců.

Zůstává nejasné, zda se příslušní piloti nechali očkovat vakcínou Covid krátce před svou smrtí. Vzhledem k riziku trombózy v důsledku očkování a zvýšenému riziku trombózy při létání se mnoho lidí cítí nepříjemně. Při "kontrole faktů" prostřednictvím agentury Reuters bylo uvedeno, že úmrtí mezi očkovanými piloty "nejsou známa" alespoň britské agentuře pro léčivé přípravky MHRA - to bohužel nic neznamená. Zdroj

********

Tisíce zrušených letů, protože očkovaní piloti onemocněli nebo zemřeli

DARCY SCHOENING

Podle studie z roku 2014 publikované v časopise Journal of Thrombosis and Haemostasis trpí piloti zvýšeným rizikem problémů se srážlivostí krve v důsledku častého a dlouhodobého cestování letadlem. Pilotům se doporučuje, aby si byli vědomi příznaků hluboké žilní trombózy a problémů se srážlivostí krve a přijali preventivní opatření, jako jsou kompresní punčochy a protahování nohou během dlouhých letů.

Dne 15. června 2021 zveřejnil Medical News Today studii, která prokázala zvýšené riziko srážlivosti krve a nízké hladiny krevních destiček u příjemců vakcíny AstraZeneca COVID-19. Někteří vědci předpokládají, že vzhledem k tomu, že kyselina ethylendiamintetraoctová (EDTA) v injekci způsobuje reakci celého těla, jakmile se vakcína dostane do kontaktu s krevními destičkami uvnitř lidského těla, vakcína tyto destičky aktivuje, což způsobí, že změní tvar a předají chemické signály imunitnímu systému. Tyto destičky vysílají destičkový faktor 4 (PF4), který reguluje srážení krve.

U některých lidí se však po blíže neurčené době náhodně PF4 na vakcínu naváže a vytvoří se velké "komplexy". Protože tyto komplexy jsou "neznámé", lidské tělo si tyto shluky vykládá jako hrozbu. Imunitní buňky v těle tak mylně napadají PF4, čímž jim brání v prevenci problematických sraženin, které byly pozorovány u některých příjemců vakcíny COVID-19.

U pilotů je zvýšené riziko vzniku krevních sraženin. Příjemci vakcíny COVID-19 mají zvýšené riziko vzniku krevních sraženin. Reuter's a Fact Checkers nedokážou zakrýt, že zvýšené riziko na zvýšeném riziku je potenciální katastrofou, ale ani jeden z nich nebere ohled na lidský život nebo pravdu, o čemž svědčí propaganda, kterou v současné době vytvářejí každou minutu.

Letecká společnost Delta Airlines nyní vyžaduje vakcínu COVID-19 pro všechny nové zaměstnance, což potenciálně vystavuje zaměstnance Delty riziku vzniku krevních sraženin a smrti. American Airlines vakcínu nevyžaduje, ale dává svým zaměstnancům jeden den volna a 50 dolarů za to, že se nechají očkovat. Delta ani American se nikdy nezmínily o riziku, které hrozí zaměstnancům, kteří nejsou zaměstnanci letecké společnosti, natož těm, kteří tráví hodně času v oblacích.

U British Airways tento týden zemřeli nejméně čtyři piloti, ale letecká společnost chce, abyste věděli, že jejich úmrtí s tím vůbec nesouvisí; Reuter's a Fact Checkers se usilovně snaží vyvrátit jakékoli fámy o tom, že piloti mohli zemřít na vakcínu COVID-19. British Airways se chlubí, že 85 % jejích zaměstnanců je očkováno. Letecké společnosti se tak rychle podřizují narativu o vakcíně COVID-19, že zapomínají, že v sázce je blaho jejich vlastních zaměstnanců.

Podle serveru flightaware.com je průměr celosvětových letů 120 000 zrušených letů ročně. Průměrný den by znamenal 329 zrušených letů. Dvoudenní průměr by znamenal 658 zrušených letů. Mezi pátkem a sobotou (ER: 18. až 19.) však došlo k 3 533 zrušením. To je 580% nárůst počtu zrušených letů v celosvětovém měřítku za poslední 2 dny.

 

British Airways

Nedávno bohužel zemřeli čtyři členové naší pilotní komunity. V myšlenkách jsme s jejich rodinami a přáteli. Na tvrzeních na sociálních sítích, že tato čtyři úmrtí spolu souvisejí, však není vůbec nic pravdy.

Julie

17. června 2021 20:21

 

Společnost Southwest minulý týden odložila nebo zrušila stovky letů a ze zrušení a zpoždění obvinila řadu problémů, jako jsou technické potíže a počasí. Společnost American Airlines v neděli oznámila, že do poloviny července zruší stovky letů. Společnost American viní z preventivně zrušených letů problémy s počasím a nedostatek pracovních sil. Společnost British Airways, u níž v poslední době zemřeli nejméně 4 piloti, zrušila stovky letů, ale poté tento týden propustila tisíce svých zaměstnanců s 85% mzdou.

Nebojte se: tytéž agentury (mainstreamová média, agentura Reuters a Fact Checkers), které mají za úkol prozkoumat bezpečnost a účinnost vakcíny pro širokou veřejnost a pro piloty, kteří denně přepraví 6 milionů lidí, také vyloučily únik z laboratoře ve Wuhanu a jakýkoli myslitelný volební podvod v prezidentských volbách v USA v roce 2020. Tyto agentury změnily svůj postoj k jedné z těchto otázek, úniku z wuhanské laboratoře, až poté, co se stalo nemožným, aby tak neučinily. Lze si představit, že jednoho dne média změní svůj postoj k vakcíně COVID-19... až bude nemožné to neudělat...

Piloti jsou již nyní vystaveni zvýšenému riziku vzniku krevních sraženin; jejich zařazení do kategorie vysokého rizika u vakcíny se známým vedlejším účinkem krevních sraženin není dezinformací. Je to věda.

Piloti by prozatím měli využít svého práva na lékařskou svobodu a očkování odmítnout. Je zřejmé, že pravda v dohledné době nepřijde.

Originál: thelibertybeacon.com

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky