Standardní verze

Farmakorporace dělají vše pro to, aby zajistily, že schválená „léčba“ Covid-19 ve skutečnosti vůbec nebude fungovat, zatímco léčebné postupy, které fungují, jsou zdiskreditovávány nebo kriminalizovány

Mike Adams, editor Naturals News

Skutečným herním plánem, který nyní vychází najevo v nadnárodní válce proti lidstvu, je kriminalizovat nebo útočit na vše, co by mohlo fungovat, aby byl zastaven koronavirus a zároveň zajistit uplatňování léčby „standardu zlata“, která byla schválená FDA, ale je lékařsky bezcenná.

Jinými slovy, pokud je něco proti koronaviru účinné, bude zdiskreditováno a zničeno.

Pokud není něco proti koronaviru účinné, bude oslavováno, schváleno a přijato jako „zlatý standard“ pro léčbu.

Plaquenil - nepatentovaný generický lék - trn v oku

Chcete příklad? Podívejte se na koordinovaný mediální útok na hydroxychlorochin (Plaquenil), lék proti malárii, který pro farmakorporace nemůže generovat miliardy dolarů, protože je to nepatentový generický lék, který stojí jen koruny za dávku. Před pandemií Covid- 19 byl tento lék WHO a FDA široce nabízen jako extrémně bezpečný a nikdo v medicíně ani v médiích ho nespojoval se zvýšením vedlejších negativních účinků souvisejících se srdcem.

Jakmile však bylo prokázáno, že hydroxychlorochin dosahuje téměř zázračné míry přežití u pacientů s Covid-19 v pozdním stádiu - zejména v kombinaci se zinkem - dostala kontrolovaná média farmaceutickými korporacemi příkaz k útoku proti tomuto léku. Ihned nato začaly sdělovací prostředky vydávat zcela falešné zprávy, které tvrdily, že došlo k obrovskému nárůstu poškození srdce a hrozných vedlejších účinků, a dokonce někteří guvernéři „zvolení za demokratickou stranu“ podnikli agresivní kroky ke kriminalizaci lékařů, kteří doporučovali k léčbě hydroxychlorochin. Je jasné, že guvernéři provedli tuto akci na základě příkazů lobbistů farmakorporací, které mají pod kontrolou mainstreamová média.

V přehledu více jak 2300 doktorů ze 30 zemí se hydroxychlorochin umístil jako nejefektivnější lék proti Covid-19 více

Na rozdíl od toho všeho, lék firmy Gilead - Remdesivir, který může firmě vydělat miliardy dolarů, byl FDA (americký úřad pro schvalování léčiv a potravin)  schválen v nouzovém režimu poté, co vláda umožnila společnosti Gilead pozměnit výsledné cíle klinického hodnocení, aby vyhovovaly nepřesvědčivým výsledkům, kterých bylo dosud dosaženo.

Lék prostě nefungoval. Nezachránil lidské životy a vůbec nesnížil úmrtnost. Jediné, čeho dosáhl, bylo velmi malé zkrácení „času do klinického zotavení“. Což znamená, že ti, kteří se zotavili z Covid-19, tak učinili za trochu kratší dobu, ale stejně mnoho lidí zemřelo na Covid-19, ať už užívali Remdesivir nebo ne.

Vláda tedy umožnila retroaktivně změnit klinické hodnocení, aniž by to odpovídalo jedinému pozitivnímu výsledku, který by mohl být podpořen skutečnými výsledky. To je nad rámec vědeckých podvodů; je to zločinný podvod. Pokud byste hráli stejné hry se svými daněmi, měli byste být obviněni ze spáchání zločinů a pravděpodobně vám byly obstaveny vaše bankovní účty.

Celkově je to shrnuto v záhlaví StatNews.com: „Náhodně uniklá nová data o Remdesiviru společnosti Gielad, nevykazují žádný přínos pro pacienty s koronaviry. Společnost stále vidí důvod k naději. “

Zpráva o příběhu:

Podle výsledků dlouhodobě očekávané klinické studie provedené v Číně, nedokázal antivirový lék Remdesivir od Gilead Sciences zabránit umírání pacientů, diagnostikovaných s Covid-19 a ani zlepšit jejich zdravotní stav. Firma Gilead však uvedla, že údaje naznačují „potenciální přínos“.

„Autoři poskytli WHO návrh rukopisu, který byl omylem zveřejněn na jejich webu a krátce nato odstraněn, jakmile byla chyba zaznamenána. Rukopis nyní prochází odborným hodnocením a čeká se na konečnou verzi, než se k němu vyjádří WHO, “uvedla mluvčí WHO Daniela Bagozzi.

Jinými slovy, omylem zveřejnili skutečné výsledky neúspěšného klinického hodnocení, a proto museli rychle tyto výsledky odstranit, aby je mohli upravit a získat rychlé schválení FDA.

Toto „nouzové“ schválení FDA přišlo jen o několik dní později, když FDA udělila společnosti Gilead sedmiletý monopol na lék Remdesivir, přičemž se vzdala všech druhů poplatků, které FDA obvykle účtuje. Dr. Fauci (Anthony Stephen Fauci je americký lékař a imunolog, který od roku 1984 zastává funkci ředitele Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci, který je součástí Národních ústavů zdraví), loutka v rukou lékových kartelů farmakorporací, byl nadšený tím, jak byly oklamány testy. Doporučoval jako hlavní léčbu Covid-19 Remdesivir a odmítal vše, co nepřináší obrovské zisky farmaceutickým obrům.

Je naprosto zřejmé, že je to vše zmanipulováno tak, aby se maximalizoval zisk farmakorporací z lidského utrpení. Agentura FDA se účastní na zločinném spiknutí s farmakorporacemi, aby eliminovali vše, co by mohlo být kandidátem na nízkonákladovou a vysoce účinnou léčbu, a přitom poskytuje exkluzivní „zmanipulované“ laskavosti obřím výrobcům léků, jejichž produkty dokonce nefungují.

Peak Prosperity podrobně odhaluje celkový podvod útoků na hydroxychlorochin v tomto videu, které dosud nebylo na YouTube zakázáno, k našemu velkému překvapení:

Také si všimněte, že útoky na výrobce koloidního stříbra a obhájce oxidu chloričitého ze strany FDA značně vzrostly, zatímco lidé, kteří si pořizují vitamín C nebo zinek, jsou znevažováni nebo dokonce v některých případech přepadáváni federálními agenty s namířenými zbraněmi.

Co je v tomto případě nadmíru jasné:

Všechno to, co farmakorporacím nevydělává miliardy, je cenzurováno nebo kriminalizováno

FDA je nečestný, nekontrolovaný regulátor výrobců léčiv, který musí být zcela demontován, spolu se zatčeními a soudy pro všechny jeho vedoucí pracovníky, kteří se spikli s farmakorporacemi, aby podváděli Spojené státy americké a co nejvíce zabránili lidem v aplikaci přírodních prostředků, přírodní léčbě a přírodních postupů.

Všichni žijeme v zločineckém režimu farmakorporací a Dr. Fauci je jedním z vůdců kartelu, který musí být zatčen a stíhán za podvody a spiknutí proti Spojeným státům americkým, říkají doktoři Buttar, Shiva a Mikovits, v této video zpravodajské síti #FireFauci:

video již není dostupné na youtube, ale je níže

cenzura YOU TUBE

Samozřejmě to nebude trvat dlouho, než bude společnosti Next News Network na YouTube zakázáno publikovat, protože se odvážili zveřejnit názor tří výše uvedených lékařů.

Originál: Naturalnews 2.5.2020

SLOVA MIKE ADAMSE SE NAPLNILA

V červnu 2020 byl Plaquenil (hydroxychlorochin) v USA zakázán na léčbu Covid -19,

přitom jej preventivně užívá i prezident Spojených států proti Covid-19

Svobodu slova nemohou potlačovat do nekonečna

Cenzura You tube publikace Ibry.tv, české titulky

Dr. Rashid Buttar odhaluje pravdu o Covid-19, propagovaném povinném očkování a 5G - videorozhovor

Dr. Buttar odhaluje, kam směřuje šíření strachu kolem koronaviru, proč se uměle navyšují počty úmrtí na Covid-19 a jak to souvisí s povinným očkováním. Dozvíme se o tom, jak média manipulují čísly, ukazují falešné záběry z nemocnic a proč probíhá cenzura jakýchkoliv informací, které na tyto skutečnosti poukazují.

Cenzura You tube publikace Ibry.tv, české titulky

MUDr. Andrew Kaufman - O Covidu-19 a s tím souvisejících autoritářských opatřeních a o škodlivosti vakcín - videorozhovor

Dr. Andrew Kaufman vystudoval medicínu a mikrobiologii, přišel o práci kvůli tomu, že byl ochoten vystoupit a mluvit o tom, co mainstreamová média o covidu-19, vakcínách a s tím souvisejících opatřeních neříkají. V tomto videu sdílí svůj pohled na současnou situaci.

Cenzura You tube publikace D.tube, české titulky

Dr. Judy Mikovits - Skrytá agenda (Pozadí) za Covidem-19 - videorozhovor

Dr. Judy Mikovitsová byla označená za jednu z nejšpičkovějších vědkyň své generace. Její diplomová práce z roku 1991 způsobila revoluci v léčbě HIV/AIDS. Na vrcholu své kariéry zveřejnila senzační článek v časopise Science. Kontroverzní článek vyvolal rozruch ve vědecké komunitě. Odhalil, že používání zvířecích a lidských plodových tkání způsobuje devastující epidemie chronických chorob.

Mike Adams, editor Natural News

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025) analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

                KVĚTEN 2024 - 27 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života