Americká FDA schválila 29. března 2022 4. "vakcinaci" na COVID-19 pro osoby starší 50 let, ale nejproočkovanější země světa Izrael podle dr. Zelenka zaznamenává nejvyšší úmrtnost z důvodu narušené imunity hlavně po 4. rádoby vakcinaci

FDA tvrdí: Nedávná rozsáhlá izraelská studie, která zatím nebyla recenzována, ukázala, že druhá posilovací dávka snížila riziko úmrtí o 78% u osob ve věku 60 let a starších ve srovnání s osobami, které dostaly pouze jednu posilovací dávku.

Miliony Američanů mají nyní nárok na čtvrté očkování, a to nejméně čtyři měsíce po třetím očkování.

Úřad FDA povolil druhé posilovací očkování proti COVID-19 pro osoby starší 50 let v USA.

Na druhou posilovací dávku budou mít nárok i někteří lidé se sníženou imunitou, a to nejméně čtyři měsíce po první posilovací dávce.

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv v úterý 29. března 2022 povolil druhou posilovací dávku vakcíny COVID-19 pro osoby starší 50 let a pro některé osoby se sníženou imunitou. Tvrdí, že to pomůže lidem s vyšším rizikem závažného onemocnění COVID-19 a to získat dodatečnou ochranu, protože koronavirus se v mnoha státech znovu prosazuje díky sublinie BA.2 Omicron.

Rozhodnutí FDA uvolňuje cestu lidem ve věku 50 let a starším, aby dostali čtvrtou dávku vakcíny Pfizer-BioNTech nebo Moderna nejméně čtyři měsíce po předchozí posilovací dávce.

Určité osoby se sníženou imunitou budou mít rovněž nárok na druhou posilovací dávku nejméně čtyři měsíce po první posilovací dávce. Vakcína Pfizer-BioNTech je dostupná osobám starším 12 let a vakcína Moderna osobám starším 18 let.

Osoby ve věku 12 let a starší se středně nebo silně oslabeným imunitním systémem měly dříve nárok na třídávkovou primární sérii, po které následovala jedna posilovací dávka (1).

Krok FDA umožní dalším milionům Američanů získat další dávku. Zůstávají však dvě klíčové otázky: kdo a kdy by měl dostat druhou posilovací dávku? K těmto otázkám se v nejbližších dnech pravděpodobně vyjádří americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).

Druhá posilovací dávka se zpřístupňuje pouze těmto skupinám s vyšším rizikem, protože studie naznačují, že pro ně může být dodatečná dávka nejpřínosnější.

"Současné důkazy naznačují, že u starších a imunosuprimovaných osob ochrana proti závažným následkům COVID-19 v průběhu času poněkud slábne," uvedl v úterý 29. března 2022 v tiskové zprávě Dr. Peter Marks, ředitel Centra pro hodnocení a výzkum biologických léčiv FDA (2).

Kromě toho "na základě analýzy nových údajů by druhá posilovací dávka vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer-BioNTech nebo Moderna mohla pomoci zvýšit úroveň ochrany u těchto osob s vyšším rizikem," uvedl.

Studie údajně ukazuje přínos 2. posilovací dávky pro seniory

Přestože počet případů koronavirů ve Spojených státech od lednového vrcholu vlny Omicron drasticky poklesl, ve 13 státech a v District of Columbia počet případů opět stoupá.

Částečně je to způsobeno sublinie BA.2 Omicron, která způsobila prudký nárůst případů také v mnoha evropských zemích. Podle odhadů CDC tvoří BA.2 více než polovinu sekvenovaných případů ve Spojených státech.

Ačkoli úřad FDA postupuje při zavádění druhých posilovacích dávek pro některé Američany, jediná posilovací dávka stále poskytuje ochranu před závažnými následky.

Nedávné údaje CDC ukazují, že dvě dávky vakcíny mRNA a posilovací dávka poskytly více než 90% ochranu před úmrtím nebo nutností mechanické ventilace, i když účinnost vakcíny proti infekci v průběhu času klesala (3).

V této studii byla ochrana proti závažným následkům nejnižší u osob s oslabeným imunitním systémem. Naprostá většina z nich však nedostala třetí dávku, takže nebyli považováni za plně očkované.

"Údaje ukazují, že první posilovací dávka je rozhodující pro ochranu všech dospělých před potenciálně závažnými následky vakcíny COVID-19," uvedl Marks ve sdělení FDA. "Proto těm, kteří ještě nedostali počáteční posilovací dávku, důrazně doporučujeme, aby tak učinili."

Údaje o přínosu čtvrté dávky jsou omezené, přičemž většina přínosů byla pozorována u skupin s vyšším rizikem.

Dá se tomu věřit?

Nedávná rozsáhlá izraelská studie, která zatím nebyla recenzována, ukázala, že druhá posilovací dávka snížila riziko úmrtí o 78% u osob ve věku 60 let a starších ve srovnání s osobami, které dostaly pouze jednu posilovací dávku. (Zveřejnění předtisku této studie by nemělo být vykládáno jako potvrzení její platnosti nebo vhodnosti pro šíření jako zavedené informace nebo pro vedení klinické praxe).

Úřad FDA ale navíc v úterý 29.3.2022 oznámil, že přezkoumání údajů o 700 000 čtvrtých dávkách podaných v Izraeli neodhalilo žádné nové bezpečnostní obavy.

Kdy by lidé měli dostat druhou posilovací dávku?

FDA tvrdí, že izraelská studie sledovala lidi pouze 40 dní po druhé posilovací dávce, takže není jasné, jak dlouho by případný přínos této dodatečné dávky trval.

Pokud bude ochrana proti COVID-19 podobná jako v případě dvou dávek, má smysl dostat druhou posilovací dávku blíže k začátku nárůstů onemocnění.

Předvídat, kdy k tomuto nárůstu dojde, je však obtížné. Ani v případě sublinie BA.2 Omicron není jasné, zda způsobí podobný nárůst případů ve Spojených státech jako v Evropě.

Rozhodnutí o druhém posilovači tedy závisí na zvážení vašeho osobního rizika a míry pohodlí, radí FDA.

"Druhé posilovací očkování bych doporučil, pokud jste více než 4 až 6 měsíců od třetího očkování, je vám více než 50 let, předchozí očkování jste snášeli dobře a máte obavy z vlny BA.2 v místě, kde žijete," napsal ve svém příspěvku Dr. Eric Topol, ředitel a zakladatel Scripps Research Translational Institute.

Nicméně "je také v pořádku počkat, pokud je v místě, kde žijete a pracujete, nízká úroveň cirkulujícího viru," dodal.

Kromě toho Topol uvedl, že pokud jste absolvovali tři dávky a následně došlo k onemocnění Covidem, pravděpodobně v tuto chvíli nebudete potřebovat druhou posilovací dávku, protože máte určitou "hybridní imunitu", která vám po nějakou dobu poskytne dodatečnou ochranu.

Zopakoval však také to, co řekl dr. Marks z FDA.

"Pokud jste ještě nepodstoupili 1. posilovací očkování, tak jste ho dávno promeškali," řekl dr. Topol. "Bylo to život zachraňující očkování proti Deltě pro lidi ve věku 50+ a životně důležité pro udržení vysoké úrovně ochrany proti závažným onemocněním z rodiny variant Omicron."

Závěr

FDA jak se jeví, je zatím opatrná se 4. dávkou (2. posilovací), ale krátký čas ukáže, co také doporučí EMA, ale hlavně všehoschopní evropští politici. Za  povšimnutí stojí informace o izraelské studii, která byla provedena u lidí od 60 do 100 let, na kterou se FDA odvolává, přičemž 4 dávku schválila již pro lidi od 50 let! Navíc předmětná studie nebyla 29.3.2022 pravděpodobně recenzovaná.

Izraelské pohřební ústavy jsou zahlceny, nejproočkovanější země světa zaznamenává nejvyšší úmrtnost

- rozhovor s lékařem Vladimírem Zelenko

Izrael je jedinou zemí světa, kde má již většina dospělých obyvatel 4 dávky vakcíny, v drtivé většině Pfizer. Jak se zdá, tak právě 4. dávka je významným činitelem v totálním zhroucení imunitního systému.

Proč by jinak na Omikron, na nějž v neproočkované Jižní Africe nezemřel vůbec nikdo a v jiných zemích jen velmi zanedbatelné promile lidí, zaznamenávali v Izraeli velmi vysokou úmrtnost a to právě u několikrát proočkovaných? Proč se u očkovaných náhle vyskytuje tak vysoký nárůst infekcí AIDS? Jak je možné, že v Izraeli je už výskyt AIDS vyšší, než v mnoha afrických zemích, kde se nákaza šíří několik desetiletí?

Umíte-li anglicky, můžete si vše poslechnout ve videu, hrubý překlad následuje níže:

The Vigilant Fox, publikováno 23. března 2022

Vakcína proti covidu ničí imunitní systém a způsobuje AIDS, syndrom získané imunodeficience. To řekl lékař Vladimir Zelenko v rozhovoru s Marií Zeee.

Vladimir Zelenko je ukrajinsko-americký rodinný lékař a autor známý prosazováním kombinace tří léků hydroxychlorochinu (Plaquenil), síranu zinečnatého a azitromycinu v rámci experimentální ambulantní léčby COVID-19, kterou propagoval jako Zelenkův protokol, přičemž úspěšně vyléčil prezidenta Trumpa z Covidu.

Zelenko vysvětlil, že existují desítky vědeckých studií, které potvrzují jeho tvrzení. Zejména imunitní systém lidí, kteří se podrobili několika dávkám, je vážně narušen.

To je důvod, proč pohřebáci v Izraeli – a o tom vláda mlčí – říkají, že jsou ohromeni, a že počet úmrtí se podle slov lékaře zvýšil desetinásobně, o 1000 procent.

„Situace je tak vážná, že je nemohou všechny řádně pohřbít,“ zdůraznil Zelenko. „Oficiálně lidé umírají na Omikron. Proč na Omikron umírají jen Izraelci?“ zeptal se doktor. „V Jižní Africe, odkud Omicron pochází, na to nikdo nezemřel.“

„Neumírají na Omikron. Tak proč Izraelci umírají na Omikron? Asi 50 procent izraelské populace je nemocných AIDS. Izraelci byli očkováni čtyřikrát. Proč má nejvíce očkovaná země na světě nejvyšší úmrtnost? A proč by mělo pomáhat dávat ještě více injekcí?“ zeptal se Zelenko.

„To je přesně ten cíl. Dosahují přesně toho, co chtějí: kontroly populace, otroctví a modifikace genetického kódu,“ řekl

Více:

PRO PŘIPOMENUTÍ

"Posílení" imunity nebude fungovat, protože už není co posilovat, dr. Paul Cottrell - říjen 2021

Mike Adams, 29.10.2021

Obvykle, když mluvíme o "posílení" imunity u zdravých lidí, máme na mysli podporu normální funkce imunitního systému prostřednictvím výživy a podpory životního stylu, jako je užívání doplňků stravy s vitaminem D, klidný spánek, vyhýbání se stresovým situacím a vyhýbání se lékům potlačujícím imunitu. Všechny tyto strategie se však opírají o zdravý, fungující imunitní systém, který lze podpořit v tom, aby plnil svou práci.

U lidí očkovaných vakcínami byl tento imunitní systém již zničen samotnými vakcínami... záměrně. Jak vysvětluje Dr. Paul Cottrell v níže uvedeném videu, které otevírá oči, výrobci mRNA vakcín záměrně přidávají do svých vakcín chemické látky, které vymažou funkci imunitního systému, aby ochránili mRNA vlákna před normální imunitní reakcí, která by je zničila.

Jinak řečeno, normální, zdravý imunitní systém by zničil vlákna mRNA dříve, než by mohla proniknout buněčnými stěnami a dostat se do buněčných ribozomů, které syntetizují bílkoviny. Potlačení imunitního systému je tedy kritickou strategií při dodávání mRNA do buněk těla.

Brighteon.com/4c2922ea-7239-478d-8780-6fb80d4df3f4

Mike Adams, editor Natural News

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025) analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života