Podivná Výzva lékařů z infekčních oddělení v Česku, útok na lékaře Pirka, Šmuclera... a zamaskovaný Remdesivir, aneb o co ve skutečnosti jde?

Otevřený dopis lékařů a sester z první linie

My, lékaři a zdravotní sestry z covidových oddělení a jednotek intenzivní péče, jsme až doposud byli příliš zaměstnáni péčí o pacienty a organizací péče v našich nemocnicích a nebylo nás příliš slyšet. Máme však silný pocit, že nazrál čas, abychom jasně a nahlas promluvili.

Od jarních měsíců bojujeme o zdraví a životy lidí, kteří se nakazili onemocněním COVID-19. Pečovali jsme souhrnem o stovky pacientů s těžkým průběhem. Je to práce namáhavá psychicky i fyzicky. Když se pak unavení dostaneme domů a sledujeme mediální výstupy mnohých odborníků, nevěříme vlastním očím.

Debaty, zda se umírá „na COVID nebo s COVIDem“, jestli je virus prostředkem vlády k omezování osobní svobody, zda je opravdu nutné si ve vnitřních prostorách nasadit roušky…

Sledujeme, že nálada v týlu je diametrálně odlišná od situace na frontě. To se od jara hodně změnilo. A přitom nepřítel se po jarním taktickém ústupu, ke kterému ho donutil razantní přístup vlády a odpovědné chování většiny společnosti, vrátil s větší silou než předtím.

Nechceme vyvolávat paniku a zděšení, ale asi to musíte slyšet. Na našich odděleních bojujeme o životy lidí, kteří by, nebýt koronavirové infekce, měli před sebou dalších 10-20 let kvalitního života. Jsou to padesátníci, šedesátníci, aktivní sedmdesátnici, kteří mají pouze nadváhu, nebo vysoký tlak či lehkou cukrovku. Snažíme se všemi prostředky zabránit tomu, aby skončili na ventilátoru, protože pokud se na něj dostanou, přežije jich sotva polovina.

Ano, mladí a zdraví překonají COVID většinou bez potíží. Avšak lidí, u nichž může skončit fatálně, je v naší populaci opravdu hodně, včetně mnohých z vás a vašich blízkých. Na jaře jsme od vás poslouchali potlesk a dostávali do nemocnic občerstvení. Děkujeme za to, cítili jsme vaši podporu v zádech. Teď od vás ale očekáváme a žádáme o hodně víc. Pokud chceme tuhle válku vyhrát, potřebujeme pomoc každého z vás.

Proto žádáme:

Odborníky z různých oblastí medicíny, kteří se rádi vyjadřují v médiích, ale v oblasti infekčních nemocí jsou pouze poučenými laiky s vyhraněným názorem: Prosíme, raději MLČTE! Pokud mlčet nedokážete, přijďte před svým mediálním výstupem na jednu pracovní směnu na covidovou jednotku, uvítáme vaši pomoc.

Vládu a státní orgány ČR: Spolupracujte s nejlepšími českými epidemiology a ekonomy, ne s marketingovými poradci. Vysvětlujte veřejnosti konsistentním a srozumitelným způsobem, proč a která opatření zavádíte a neměňte je obden. Konejte a mluvte tak, aby vám veřejnost mohla důvěřovat. Zajistěte dovoz dostatečného množství remdesiviru, abychom jej mohli podat všem pacientům, kteří z jeho podání budou mít prospěch.

Toto je pravděpodobně hlavní cíl Výzvy...

Všechny občany:
Nebojte se! Respektujte ale, že COVID-19 je zákeřný protivník. Projevujte úctu k životu a zdraví lidí kolem sebe. Časté mytí rukou, roušky a rozestupy jsou minimum, co můžete bez větších obětí udělat pro sebe i druhé.

Dodržujte vládní nařízení a doporučení odborníků. Nesnažte se vymýšlet, co se dá obejít. Přemýšlejte nad svým konáním, jak minimalizovat riziko přenosu nákazy do rizikové populace – může se to týkat i vás a vašich blízkých.

Nadále budeme bojovat o zdraví i životy každého z vás. Bez vaší pomoci to ale nedokážeme.

Vaši zdravotníci z první linie

Za autory výzvy:
MUDr. Hynek Bartoš, vedoucí lékař JIP, Infekční oddělení, Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem
MUDr. Jiří Sagan, vedoucí lékař JIP, Infekční klinika, Fakultní nemocnice Ostrava
MUDr. Aleš Chrdle, primář infekčního oddělení, Nemocnice České Budějovice, a.s.

Krásně napsáno, ale 55 000,- proti 500,- Kč a navíc "za málo" s prokázaným účinkem

Povšimněte si jedné věty, která ve Výzvě... zaniká:
 
Zajistěte dovoz dostatečného množství remdesiviru, abychom jej mohli podat všem pacientům, kteří z jeho podání budou mít prospěch.
 

A tady může být "zakopaný pes". Remdesivir nevyzkoušený, zpochybňovaný lék za 50 000,- Kč na jednoho pacienta. Na straně druhé ověřený hydroxychlorochin (Plaquenil) a Isoprinosine á 500,- Kč.

Plaquenil (hydroxychlorochin)

A proti tomu stojí kombinace hydroxychlorochin (Plaquenil) se zinkem a případně jedním antibiotikem, z toho Plageunil za 500,- Kč, která podle MUDr. Stelly Immanuel, lékařky v první linii v nemocnici v Houstonu, je lékem na covid-19.  Hydroxychlorochin zajišťuje, aby se zinek dostal rychle do buněk, kde blokuje replikaci viru.

MUDr. Stella Immanuel je také zdravotnicí v první linii!

Na tiskové konferenci ve Washingtonu sdělila, že jim v nemocnici nikdo s Covidem-19 nezemřel. Tuto tiskovku Youtube a další po několika hodinách smazaly. 27. července 2020 zveřejnila na Facebooku skupina lékařů video z Washingtonu, kde proběhla tisková konference

o dezinformacích, které se o nemoci Covid-19 šíří v mainstreamových médiích

27. července 2020 zveřejnila na Facebooku skupina lékařů video z Washingtonu, kde proběhla tisková konference o dezinformacích, které se o nemoci Covid-19 šíří v mainstreamových médiích.

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/nemoci-a-jejich-leceni/nekompromisni-cenzura-lekaru-tiskove-konference-ve-washingtonu/

Toto video mělo za několik hodin 17 miliónů zhlédnutí, když jej Facebook vymazal a po něm ihned You Tube a Twitter (Big Tech).

V jednom okamžiku toto video sledovalo 185 tisíc abonentů, čímž se dostalo v historii na přední příčky sledovanosti v jednom okamžiku. Toto video smazali i presidentovi Trumpovi.

V přehledu více jak 2300 doktorů ze 30 zemí se hydroxychlorochin umístil jako nejefektivnější lék proti Covid-19 více

Cenzurovaná tiskovka ultralevičáky s částečným českým překladem je zde:

Isoprinosine

Na onemocnění covid-19 zabírá také padesát let starý lék - Isoprinosine, který se užívá k léčbě deficitů imunitního systému. Epidemiolog Jiří Beran jej úspěšně aplikoval po dobu 3 dnů u sebe i svého syna na covid-19, s pozitivními výsledky proto seznámil odbornou veřejnost. Tento žije v zahraničí a několik let tento lék vozí s sebou proto, že jej používá na případnou horečku dengue - nemoc způsobená virem, který přenáší komáři.

Tento lék předepsala dvaceti lidem i lékařka nakaženým Covidem-19 z domova seniorů v Litovli na Olomoucku a ani jedno úmrtí.

Cena? Také za 500,- Kč.

Problém Isoprinosinu podle Jiřího Berana spočívá paradoxně v tom, že je až příliš dostupný. Vyrábí ho totiž kolem čtyřiceti firem po celém světě a nikdo na něj nemá exkluzivní licenci, kterou by mohl zpeněžit. A právě proto dle Berana nikdy nevznikne studie, která by ukázala, že na Covid-19 skutečně zabírá. Takovou studii by musela financovat například nějaká vláda nebo nezávislá instituce. To se však vzhledem k ekonomické a časové náročnosti zřejmě nestane, i když premiér Babiš o této možnosti hovořil.

V roce 2017 nicméně skupina vědců v rámci menší studie potvrdila, že Isoprinosine na respirační choroby účinkuje už do devadesáti minut od požití a do pátého dne zvedne aktivitu pro vyléčení důležitých buněk na dvojnásobek.

Kdo z Remdesiviru za X krát 55 000,- Kč bude mít prospěch? To určitě ví:

  • MUDr. Hynek Bartoš, vedoucí lékař JIP, Infekční oddělení, Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem
  • MUDr. Jiří Sagan, vedoucí lékař JIP, Infekční klinika, Fakultní nemocnice Ostrava
  • MUDr. Aleš Chrdle, primář infekčního oddělení, Nemocnice České Budějovice, a.s.

Česká lékařská komora ve spolupráci s 1.lékařskou fakultou Univerzity Karlovy provedla v roce 2014 průzkum a mj. konstatovala, že každý třetí český lékař trpí vážným syndromem vyhoření.

Cítí se na dně a nenávidí své povolání i pacienty

a stojí to zdravotní pojišťovny více peněz.

Kolik lidí zemře díky nevhodné aplikaci Remdesiviru?

Osobně bych aplikaci Remdesiviru v nemocnici kategoricky odmítl. Nejsem blbec, abych se nechal manipulovat (usmrtit) Faucim, Bruselem a Hujery

Více:

Tiskovka ve Washingtonu, kterou ultramarxisti - Facebook, Youtube... smazali (anglicky)

Farmakorporace dělají vše pro to, aby zajistily, že schválená „léčba“ Covid-19 ve skutečnosti vůbec nebude fungovat, zatímco léčebné postupy, které fungují, jsou zdiskreditovávány nebo kriminalizovány

Mike Adams, editor Naturals News

Skutečným herním plánem, který nyní vychází najevo v nadnárodní válce proti lidstvu, je kriminalizovat nebo útočit na vše, co by mohlo fungovat, aby byl zastaven koronavirus a zároveň zajistit uplatňování léčby „standardu zlata“, která byla schválená FDA, ale je lékařsky bezcenná.

Jinými slovy, pokud je něco proti koronaviru účinné, bude zdiskreditováno a zničeno.

Pokud není něco proti koronaviru účinné, bude oslavováno, schváleno a přijato jako „zlatý standard“ pro léčbu.

Plaquenil - nepatentovaný generický lék - trn v oku

Chcete příklad? Podívejte se na koordinovaný mediální útok na hydroxychlorochin (Plaquenil), lék proti malárii, který pro farmakorporace nemůže generovat miliardy dolarů, protože je to nepatentový generický lék, který stojí jen koruny za dávku. Před pandemií Covid- 19 byl tento lék WHO a FDA široce nabízen jako extrémně bezpečný a nikdo v medicíně ani v médiích ho nespojoval se zvýšením vedlejších negativních účinků souvisejících se srdcem.

Jakmile však bylo prokázáno, že hydroxychlorochin dosahuje téměř zázračné míry přežití u pacientů s Covid-19 v pozdním stádiu - zejména v kombinaci se zinkem - dostala kontrolovaná média farmaceutickými korporacemi příkaz k útoku proti tomuto léku. Ihned nato začaly sdělovací prostředky vydávat zcela falešné zprávy, které tvrdily, že došlo k obrovskému nárůstu poškození srdce a hrozných vedlejších účinků, a dokonce někteří guvernéři „zvolení za demokratickou stranu“ podnikli agresivní kroky ke kriminalizaci lékařů, kteří doporučovali k léčbě hydroxychlorochin. Je jasné, že guvernéři provedli tuto akci na základě příkazů lobbistů farmakorporací, které mají pod kontrolou mainstreamová média.

V přehledu více jak 2300 doktorů ze 30 zemí se hydroxychlorochin umístil jako nejefektivnější lék proti Covid-19 více

Na rozdíl od toho všeho, lék firmy Gilead - Remdesivir, který může firmě vydělat miliardy dolarů, byl FDA (americký úřad pro schvalování léčiv a potravin)  schválen v nouzovém režimu poté, co vláda umožnila společnosti Gilead pozměnit výsledné cíle klinického hodnocení, aby vyhovovaly nepřesvědčivým výsledkům, kterých bylo dosud dosaženo.

Lék prostě nefungoval. Nezachránil lidské životy a vůbec nesnížil úmrtnost. Jediné, čeho dosáhl, bylo velmi malé zkrácení „času do klinického zotavení“. Což znamená, že ti, kteří se zotavili z Covid-19, tak učinili za trochu kratší dobu, ale stejně mnoho lidí zemřelo na Covid-19, ať už užívali Remdesivir nebo ne.

Vláda tedy umožnila retroaktivně změnit klinické hodnocení, aniž by to odpovídalo jedinému pozitivnímu výsledku, který by mohl být podpořen skutečnými výsledky. To je nad rámec vědeckých podvodů; je to zločinný podvod. Pokud byste hráli stejné hry se svými daněmi, měli byste být obviněni ze spáchání zločinů a pravděpodobně vám byly obstaveny vaše bankovní účty.

Celkově je to shrnuto v záhlaví StatNews.com: „Náhodně uniklá nová data o Remdesiviru společnosti Gielad, nevykazují žádný přínos pro pacienty s koronaviry. Společnost stále vidí důvod k naději. “

Zpráva o příběhu:

Podle výsledků dlouhodobě očekávané klinické studie provedené v Číně, nedokázal antivirový lék Remdesivir od Gilead Sciences zabránit umírání pacientů, diagnostikovaných s Covid-19 a ani zlepšit jejich zdravotní stav. Firma Gilead však uvedla, že údaje naznačují „potenciální přínos“.

„Autoři poskytli WHO návrh rukopisu, který byl omylem zveřejněn na jejich webu a krátce nato odstraněn, jakmile byla chyba zaznamenána. Rukopis nyní prochází odborným hodnocením a čeká se na konečnou verzi, než se k němu vyjádří WHO, “uvedla mluvčí WHO Daniela Bagozzi.

Jinými slovy, omylem zveřejnili skutečné výsledky neúspěšného klinického hodnocení, a proto museli rychle tyto výsledky odstranit, aby je mohli upravit a získat rychlé schválení FDA.

Toto „nouzové“ schválení FDA přišlo jen o několik dní později, když FDA udělila společnosti Gilead sedmiletý monopol na lék Remdesivir, přičemž se vzdala všech druhů poplatků, které FDA obvykle účtuje. Dr. Fauci (Anthony Stephen Fauci je americký lékař a imunolog, který od roku 1984 zastává funkci ředitele Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci, který je součástí Národních ústavů zdraví), loutka v rukou lékových kartelů farmakorporací, byl nadšený tím, jak byly oklamány testy. Doporučoval jako hlavní léčbu Covid-19 Remdesivir a odmítal vše, co nepřináší obrovské zisky farmaceutickým obrům.

Je naprosto zřejmé, že je to vše zmanipulováno tak, aby se maximalizoval zisk farmakorporací z lidského utrpení

Agentura FDA se účastní na zločinném spiknutí s farmakorporacemi, aby eliminovali vše, co by mohlo být kandidátem na nízkonákladovou a vysoce účinnou léčbu, a přitom poskytuje exkluzivní „zmanipulované“ laskavosti obřím výrobcům léků, jejichž produkty dokonce nefungují.

Peak Prosperity podrobně odhaluje celkový podvod útoků na hydroxychlorochin v tomto videu, které dosud nebylo na YouTube zakázáno, k našemu velkému překvapení:

Mike Adams, editor Natural News

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025) analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

Školení pro farmaceutické firmy: Zlepšete vaše klinické testy snadno a rychle

Farmaceuitický průmysl má monopol na klinické testy. Zneužívá ho k manipulacím s výsledky, které bohužel sledují na prvním místě zisk; zdraví, jak ilustruje výše uvedené video, je až na druhém místě.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 23 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života