Robert F. Kennedy, Jr. - Proslov na tiskové konferenci v Berlíně o vakcínách a 5G

Ukázka americké "demokracie" - CENZURA

Text titulků:

Markus Haintz: Tato tisková konference se bude vysílat na www.acu2020.org. Bude přeložena do 10 jazyků. Na této stránce také najdete jiný obsah. Navíc jsem tady v Německu jako doktor Roberta Kennedyho a jen bych chtěl říct, že jeho hlas nemá co dělat s žádným virem. Není to žádný covid-19. Jde o dlouhotrvající fyzickou poruchu hlasu. Jen abyste věděli, je zcela zdravý a máme tu čest, že tu s námi je. Zítra bude velká demonstrace. Tak jako 1. srpna, což byla v Evropě největší demonstrace. A zítra bude mnohem větší, protože jsme tu všichni společně, abychom lidem řekli pravdu.

Robert F. Kennedy, Jr.: Jsem Robert F. Kennedy, Jr. Omluvte můj hlas, který by se měl za chvíli zlepšit. Dovolte mi vysvětlit, jaká cesta mě tady zavedla. Řídím největší skupinu pro ochranu vody, která se jmenuje Water Keeper Alliance. Na začátku tohoto století jsem v USA žaloval velké uhelné elektrárny za vypouštění rtuti do prostředí. Moje tehdejší obava byla, jaký vliv bude mít rtuť na ryby, na lidské zdraví a na lidi, kteří jí ryby. V té době jsem zjistil, že velké množství rtuti se také nachází ve vakcínách.

Mnohem větší množství ve vakcínách pro děti, než jakému množství by jakékoliv dítě bylo vystaveno konzumací ryb. Začal jsem to řešit a založili jsme organizaci, která se snažila o to, aby se rtuť z vakcín odstranila. Postupně jsem došel k pochopení, že s vakcínami souvisí větší problémy. Ten hlavní problém, ze kterého jsme měli největší obavy, je ten, že vakcíny v USA nejsou testovány pro bezpečnost. Mají výjimku, která není dostupná pro žádný jiný lékařský produkt.

Ta výjimka, které většina lidí ani nedokáže uvěřit, je pozůstatek odkazu CDC jako organizace pro veřejné zdraví, což byla jakoby vojenská agentura. V době, kdy se spustil vakcinační program, jehož účelem byla národní bezpečnost. Chtěli mít jistotu, že se vakcíny dokážou rychle vytvořit a nasadit, aby zmařili útoky cizích zemí pomocí biologických látek. Odstranili regulační překážky včetně nezbytnosti testovat bezpečnost vakcíny pomocí placeba.

Můj záměr se založením organizace Ochrana zdraví dětí byl, vyřešit tento problém, aby se vakcíny řádně testovaly pro bezpečnost, protože pokud nejsou testovány pro bezpečnost, nikdo s žádnou lékařskou autoritou vám nemůže říct, jestli ta vakcína ubližuje více lidem, než kolik zachraňuje. Jak jsme pokračovali v tomto prosazování, začalo být velmi jasné, že tam jsou i další problémy.

Byly tam problémy s korupcí v našem politickém systému. Farmaceutické společnosti nejen zkorumpovaly naše politiky obrovskými částkami peněz na lobbování, ale ovládly agentury, které mají chránit Američany před hrozbami veřejného zdraví. CDC, FDA, HHS ovládli tisk v naší zemi. Velké množství peněz dali do reklam, což tisk zbavilo moci. V podstatě rozvrátili americkou demokracii. Tím, že zbavili o moc ty instituce, které vytvořili zakladatelé našeho národu, aby stály mezi chamtivými korporacemi a zranitelnými dětmi.

Kongres byl zkorumpován, regulační agentury byly ovládnuty a staly loutkami průmyslu, který mají regulovat. Tisk byl vytlačen do pozadí a to nejhorší bylo, že v roce 1986 byl v USA schválen zákon, který farmaceutickému průmyslu dal imunitu před odpovědností za škody. Žádné ty společnosti tedy neměly motivaci, aby vakcíny udělaly bezpečné. Kousek po kousku jsme zjistili, že tohle není jen americký problém. Tohle je globální problém.

Přijel sem zde před dvěma lety, když jsem se soudil s Monsantem, a potkal jsem zde svou partnerku Sentu Depuydtovou. Senta ihned pochopila souvislosti, které mi trvalo dlouho najít, mezi toxiny v našem prostředí, ovládnutí našich agentur a politických struktur těmi mocnými společnostmi, a také pochopila, že farmaceutické společnosti jsou mocnější než ropné společnosti nebo chemické společnosti. A že představují velkou hrozbu nejen pro zdraví našich dětí, ale pro všechny demokratické instituce, nejen v USA, ale po celém světě. Jsem rád, že Tina Choy pomohl Sentě založit Children’s Health Defense Europe.

Jsme tady, abychom oznámili spuštění této organizace. V USA jsme velmi úspěšní, ale pochopili jsme, že farmaceutický průmysl funguje a ovládá politiky a vlády v každém národu na světě. Pokud tuto bitvu vyhrajeme jen v jednom národě, v USA, stále ji prohrajeme globálně. Potřebujeme dobré lidi, kteří mají odvahu, kteří mají nekonformní způsob myšlení, kteří chápou, že se nám lže, a že celá dnešní politická struktura je promořená farmaceutickou propagandou. V posledních pár letech jsme si všimli něčeho neobvyklého.

Podle mě jsme v bodě zlomu v lidské historii. V největším a nejzásadnějším bodě zlomu, který lidstvo kdy zažilo. Totalitní nebo autoritářské státy po mnoho let používaly sílu strachu, aby lidi přinutily k poslušnosti. Vyrostl jsem s pochopením toho, co se v USA dělo během 2. světové války. Během Norimberských procesů se žalobce zeptal Hermana Göringa: „Jak jste Němce přiměli k poslušnosti?” A Göring řekl: „Nejde jen o Německo. Tohle funguje v jakékoliv zemi, ať je to fašistická země, komunistická země, nebo monarchie či demokracie. To, co vládci musí udělat, je říct lidem, že je tu něco, čeho se musí bát. Ukázat prstem na zdroj jejich strachu, a tak můžete lidi přimět udělat cokoliv, co chcete. Můžete je přimět, aby jako ovce šli na jatka. Můžete je přimět k poslušnosti.”

Během stejné velké hospodářské krize jsme v USA měli velké štěstí, že jsme měli vůdce Franklina Roosevelta. Ten řekl: „To jediné, čeho se musíme bát, je samotný strach.” On chápal, že strach nás zavede do totality. S biobezpečnostní agendou… lidé jako Bill Gates, Anthony Fauci, Davos a všichni tito lidé, kteří nyní řídí globální ekonomiku, už dlouho chápou, že mají moc, kterou neměla žádná totalitní vláda. Což je biobezpečnost…

Hitler mohl ukazovat na židy a říkat, že jsou velkou hrozbou, že se jich musíme bát, a že všichni ostatní musí poslouchat, abychom je zdolali. Ostatní země se báli Bolševiků. V USA demagogové ukazovali na Mexičany nebo snědé lidi, a říkali, že se jich musíme bát. Nebo teroristů. Tohle vše dělali za tím účelem, abychom se dobrovolně vzdali svých lidských práv, svých občanských práv, a jako ovce šli na jatka. A nyní mají zdroj strachu, který je tou nejvíce všudypřítomnou a všezahrnující mocí, kterou kdy měli.

Což je strach z pandemií. Vlády milují pandemie, stejně jako války. Protože jim dávají moc, dávají jim kontrolu a dávají jim možnost, si u lidí vynucovat poslušnost. Dnes máme nové technologie, které dávají vládám možnost, kontrolovat populaci takovým způsobem, jaký si kdy v lidské historii nedokázaly představit. Máme 5G, které vytvořilo stát pod dohledem. 5G tady není pro váš prospěch. Není tady, aby váš život udělalo lepším, protože si budete moct video hru stáhnout za 6 sekund namísto 29 sekund.

Jediný důvod, proč 5G zavádí, je ten, že umožňuje velkým společnostem, které řídí Bill Gates, Mark Zuckerberg a Jeffrey Bezos, ke shromažďování našich dat. K poslouchání vaší konverzace na mobilu… toho byli vždy schopni, ale neměli možnost, jak ta data převést a podrobit je analýze a pak je zpeněžit… prodat je. Bill Gates dnes v Arizoně v USA staví město pro 80 tisíc s data centrem, které bude schopné zpracovávat tato nová data… data z vaší Amazon Alexy… myslíte si, že Alexa pracuje pro vás? Alexa nepracuje pro vás. Špehuje vás. Váš mobil váš špehuje. Mají systémy na rozpoznávání obličejů, vaše gps…

Bill Gates se chlubí, že jeho satelity budou schopné nepřetržitě monitorovat každý čtvereční centimetr na planetě. A mají další vynález. A tím je digitální měna. Jakmile naši měnu zdigitalizují a zbaví se hotovostní ekonomiky, budou mít nad námi absolutní kontrolu, protože budou moct danit každou transakci, banky budou schopné vydělávat na každé transakci, nehledě na to, jak malá nebo velká bude. Také budou schopní nás přimět k poslušnosti. Protože pokud budete neposlušní, budou vám moct zavřít bankovní účet a vyhladoví vás. A k hotovosti nebudete mít přístup. Spousta lidí tvrdí, že tato pandemie byla naplánovaná.

Že byla od začátku součástí zlověstného plánu. Nemohu vám na to odpovědět, nemám k tomu dostatek důkazů. Spousta z toho mi připadá dost naplánovaně, ale nevím… každopádně vám povím tohle. Pokud vytvoříte tyto mechanismy pro kontrolu, stanou se zbraněmi poslušnosti pro autoritářské režimy, nehledě na to, jak prospěšné a nevinné podle jejich tvůrců budou. Jakmile je vytvoříte, budou zneužity. Na 100% vám zaručuji, že budou zneužity. Všichni lidé, kteří jsou teď na ulicích, kteří se staví na odpor těmto opatřením, které vidíme všude kolem sebe, tato opatření autoritářské vlády, Lidem se říká: „Noste roušky.”

Podle mě všichni v Evropě, v Německu, v USA… pokud by se jim řeklo: Zde je důvod, proč byste měli nosit roušky. Zde jsou vědecké důkazy, že pomůžou. Tyto vědecké důkazy ukazují, že roušky zabrání šíření. Všichni lidé by ji začali nosit bez problému. Víme, že s námi nezachází upřímně. Říká se nám, že tohle je věda, ale není… Je to věda, protože Tony Fauci a Bill Gates nám říkají, že je to věda. Chceme vidět studie. Chceme vidět studie o hydroxychloroquinu.

Chceme vidět studie, jestli karanténa zabíjí více lidí než koronavirus. Chceme vidět skutečnou vědu a skutečné zhodnocení rizika. Nebudeme jen tak věřit… když jsem byl malý, táta mi povídal: „Lidé s pravomocí lžou.” Pokud budeme nadále žít v demokracii, musíme pochopit, že lidé s pravomocí lžou, lidé s pravomocí budou zneužívat jakoukoliv moc, kterou jim odevzdáme. A momentálně jim odevzdáváme moc, aby ovládali každý kousek našeho života 24 hodin denně… budou vědět, kde se nacházíme, budou vědět, jak utrácíme peníze, budou mít přístup k naším dětem a budou mít právo, nám vnutit nechtěné lékařské zásahy.

Nacisté tohle dělali v koncentračních táborech během 2. sv. války… testovali vakcíny na cikánech a židech. Svět byl po válce tak zhrozen, že jsme podepsali Norimberskou chartu. Při podpisu jsme všichni přísahali: Nikdy znovu nebudeme lidem vnucovat nechtěné lékařské zásahy bez informovaného souhlasu. A přesto během dvou let to veškeré přesvědčení najednou zmizelo. Lidé chodí v rouškách, aniž by se jim vysvětlila věda. Dělají to, co se jim říká. Vládní agentury jsou strůjci poslušnosti.

Není to demokratické… není to výsledek demokracie. Je to výsledek farmaceuticky motivované biobezpečnostní agendy, která zotročí celou lidskou rasu a vrhne nás do antiutopické noční můry, kde apokalyptické síly nevědomosti a chamtivosti budou řídit naše životy, ničit naše děti a ničit veškeré sny a důstojnost, kterou chceme předat svým dětem. Spuštění této organizace Children’s Health Defense v Evropě je opěrným bodem, je to prohlášení do světa, že si to nenecháme líbit. Tvoříme instituce pro boj s vašimi institucemi.

A vy máte globální instituce a my nyní máme globální instituci. Zítra se sejdeme venku s největším davem v německé historii a všichni budou mírumilovně říkat tu stejnou věc. „Nenecháme vás, abyste nám vzali naši demokracii. Nenecháme vás, abyste nám vzali naše zdraví. Nenecháme vás, abyste nám vzali naše svobody. Nenecháme vás, abyste nám vzali naše děti.” Jsem velmi pyšný na lidi, se kterými sedím u tohoto stolu. Jsou to lidé, kteří mají odvahu konfrontovat moc pravdou. A nezávisle přemýšlet. A odpoutat se od dogmat, které zotročují velkou část lidské rasy. Děkuji.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 24 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života