Lidé, kteří odmítli toxické depopulační vakcíny, musí dnes pečovat o důvěřivé lidi, co se dali očkovat

Cassie B., 29. dubna 2024, Natural News

Když se experimentální „vakcíny“ proti Covidu-19 aplikovaly masám na vrcholu pandemie, mnoho lidí se velmi zdráhalo nechat si aplikovat injekci tohoto netestovaného patoku. Někteří později podlehli tlaku vrstevníků díky agresivním očkovacím kampaním, které je citově vydíraly, že vystavují své okolí riziku, zatímco jiní se museli podřídit, protože jinak by čelili ztrátě zaměstnání a živobytí. Ti z nás, kterým se bodnutí podařilo vyhnout, jsme museli čelit sociální izolaci, pomluvě a dokonce i posměchu od těch, kteří si s radostí vysoukali rukávy. No a teď to vypadá tak, že my budeme ti, kteří se o ně budou muset postarat, nakolik je sužuje poškození zdraví a nemoci související s očkováním.

V nedávném příspěvku na sociální síti X (bývalý Twitter) jedna Kanaďanka, která patří do naší kategorie nezlomných, lamentovala nad tím, že se nyní musí starat o svého otce, který si z ní kdysi dělal legraci a nazýval ji konspirační teoretičkou kvůli jejím postojům k očkování.

Momentálně je její otec na invalidním vozíku a nekomunikuje, přestože video konkrétně neprozradilo, co mu přesně je.

Video začíná tím, že žena na něj ukáže a řekne, že svůj život už nezíská zpátky. Následně poukáže na to, že „Smlouvy se společností Pfizer dokazuje, že vlády minimálně od 26. října 2020 věděly o neexistenci žádných dlouhodobých údajů o bezpečnosti nebo účinnosti vakcín.

Žena citovala ze strany 18 smlouvy, kterou kanadská vláda podepsala se společností Pfizer na miliony dávek toxického patoku, která se stala veřejně dostupnou díky žádosti na základě zákona o svobodném přístupu k informacím.

Tato citace jasně dokazuje, že kanadská vláda si byla velmi dobře vědoma toho, že vakcíny mohou způsobit nevýslovné poškození lidského zdraví.

Kupující dále bere na vědomí, že dlouhodobé účinky a účinnost vakcíny nejsou v současnosti známy a že se mohou vyskytnout nežádoucí reakce na vakcínu, které nejsou v současnosti známy,“ uvádí se v pasáži, kterou citovala.

Kanada si byla dobře vědoma toho, že si zahrává s ohněm, stejně jako mnohé další vlády (včetně Babišovy), které přistoupily k implementaci ať už skrytého nebo otevřeného povinného očkování.

Žena ve videu uvádí:

„Je mi špatně z toho, že mám pravdu. A víte, co se stane, když vám lidé řeknou, že máte na hlavě alobalovou čepici a všechny ty ostatní věci o konspirátorech? Toto se stane (a ukáže na svého otce). Tento muž na vozíku mi říkal, že mám alobalovou čepici. A hádejte, co? Nyní se starám o jeho zadek.“

Dodala, že je vděčná, že je otec naživu, ale chce, aby se kanadská vláda zodpovídala za to, co udělala tolika svým občanům.

Kdo se o všechny postará?

Mnozí rodiče vám řeknou, že by nikdy nechtěli, aby jejich děti musely obětovat práci, rodinu nebo volný čas, aby o ně pečovaly. Avšak miliony lidí dostaly vakcínu, aniž by se nad tím zamyslely, a někteří z nich nyní potřebují péči na plný úvazek.

Lidé, kteří byli zabodnutí, mají nyní co do činění se vším – od turborakovin a autoimunitních onemocnění až po poškození ledvin a srdce, přičemž úplný rozsah poškození zdraví může být zřejmý až za několik let.

Pokud se naplní nejhorší obavy mnoha očkovaných, z dlouhodobého hlediska dojde k masivní nemocnosti a invaliditě.

Je důležité mít na paměti, že mezi oběťmi budou i zdravotničtí pracovníci kvůli očkovacím politikám v nemocnicích a lékařům, od nichž úřady po celé zemi a ve světě vyžadovaly, aby se buď podvolily toxickým „vakcínám“, nebo se vzdali kariéry, na kterou se připravovali během celého svého života.

Tito všichni lidé přijdou nejen o schopnost postarat se o sebe, ale také o schopnost uživit své rodiny, nemluvě o důsledcích jejich pracovní neschopnosti pro společnost.

Jelikož západní země již nyní čelí nedostatku poskytovatelů zdravotní péče, protože starší populace roste, potenciální ztráta očkováním poškozených lékařů a sester z pracovní síly by mohla dramaticky ovlivnit budoucí dostupnost zdravotní péče.

Zdroje tohoto článku zahrnují:

Originál: naturalnews.com

Patolog dr. Ryan Cole – Alarmující účinek covid injekcí mRNA na mozek, ledviny, srdce a ostatní orgány    

Dr. Ryan Cole, certifikovaný patolog, vystoupil na lékařském Summitu 27. července 2021 v San Antoniu, Texas o katastrofálních škodách, které vakcíny mRNA na COVID způsobují u lidí, a o toxických bílkovinách typu spike a možných dlouhodobých účincích těchto rádoby "vakcín".

                   český dabing - 17:08

Čím více spike injekcí, tím více dlouhodobých až trvalých zdravotních obtíží - nenávratných zdravotních poškození!

Dr. Peter McCullough: Jak přírodně detoxikovat tělo po očkování mRNA vakcínou (protokol) - video

Ing. Zdeněk Rozehnal

Dr. Peter McCullough ve videu sdílí relativně jednoduchý postup, jak lidé mohou podpořit detox svého těla po "očkování" na covid, protože někteří lidé mají v tělech spike protein i v únoru 2024 (i po několika letech od rádoby vakcinace) a s tím související mj. možnost mikrozánětů..., následně srdečních selhání, krevních sraženin... Mikrozáněty lze zjistit podle hodnoty D-dimerů v krvi, přičemž CRP je v tomto případě neprůkazný.

1:13

Nečekejte na příznaky přicházejících nemocí a začněte užívat tyto tři přírodní látky, které mají pozitivní účinek na nebezpečné lipidové nanočástice obsažené v mRNA Covid vakcínách.

To dává lidem šanci vzít celý tento problém do vlastních rukou a pomocí přírodních látek začít pomáhat tělu odstraňovat tento velmi nebezpečný protein z buněk a tkání. Zahrnuje základní tři přírodní látky, které jsou volně prodejné.

A jsou to:

  • Nattokináza, tento enzym léčí kardiovaskulární nemoci, je prevencí infarktů, proti zánětům žil a rozpouští krevní sraženiny. Snižuje hladiny lipidů a chrání mozkové buňky, ředí krev, což je enzym, který pochází z fermentace sóji.
  • Bromelin, tzv. chytrý enzym, který dokáže najít a opravit poškozenou tkáň, což je mimochodem komplex enzymů pocházející z ananasu. Bromelin je lék schválený americkým FDA pro lokální léčbu ran.
  • Kurkumin, také nazýván “zázrak s protizánětlivým účinkem”. Pročišťuje játra a žlučník, zlepšuje činnost mozku. Je to barvivo v kurkumě.

Dávkování:

  • Nattokináza, empirická počáteční dávka 2.000 jednotek (FU) 2x denně
  • Bromelin 500 miligramů 1x denně
  • Kurkumin 500 miligramů 2x denně

Doba doporučené aplikace je minimálně tři měsíce.

Lidé, kteří mají tři a více očkování, by to měli užívat minimálně 12 měsíců.

Studii, kterou publikoval Dr. Peter McCullough si můžete stáhnout

ZDE

V tělech zemřelých lidí jsou nacházeny obrovské proteinové sraženiny!

9:36

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 17 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života