Celá americko-bruselská strategie je (úmyslně) chybná. Od počátku existuje účinný lék - Plaquenil se zinkem

Vy, všichni lékaři, kteří dnes sedíte na zadku a přihlížete na to, jak lidé umírají, víte co jste? Jste jako kdysi ti dobří Němci, kteří mlčky přihlíželi jak nacisté odvádějí a zabíjejí Židy, ale neozvali se.
MUDr. Stella Immanuel
 • na covid je účinná přiměřená imunita u naprosté většiny lidí a u zbylých včasná aplikace antivirotik, zinku a vitamínu D
 • včasná léčba by měla být prioritou a dostatečná není (Plaquenil-hydroxychlorochin, Ivermectin, Isoprinosine, zinek a  vitamín D) , navíc lze je využít i pro prevenci
 • kvůli malé části populace (chybějící správná profylaxe, obezita a nadměrné užívání chemických léků za účelem zbohatnutí farmalobby) se úmyslně a nesmyslně uzavírá celá společnost, což bude mít etické, morální a ekonomické dalekosáhlé následky, zvláště jestli to plánují na více let.
 • na Plaquenil a Ivermectin byly vytvořeny falešné studie o jejich neúčinnosti zkorumpovanými bílými plášti farmaceutickou lobby. Bílí korupčníci šířili i pochybnosti o Isoprinosinu, v podstatě zaútočili na zkušeného prof. Jiřího Berana, který se sám Isoprinosinem vyléčil po nakažení covidem.
 • před bílým zkorumpovaným šmejdem zpochybňující Plaquenil, Ivermectin, Isoprinosine, zinek a vitamín D na covid je potřeba si dávat pozor a hlavně si je nepřipustit k tělu. To platí obdobně při zpochybňování přírodních postupů.
 • vakcinace na neštovice a obrnu měla logiku, ale na Covid-19 ne. Navíc vakcíny mRNA nejsou standardně prověřené a mohou vyvolat v budoucnosti autoimunitní onemocnění..., přičemž ortodoxní chemická medicína neumí léčit ani jednu z nich!
 • tato blamáž by nemohla být úspěšná bez zkorumpovaného mainstreamu a zvláště cenzury uplatňované technologickými giganty

Proč se to šmejdům daří:

Dvě třetiny lidí mají sklon k poslušnosti a vedou nás charismatičtí psychopati. Psychopat v politice se dokáže prolhat, vzrušuje ho moc.

psychiatr Radkin Honzák, 2017

Práve ty dvě třetiny lidí nepřímo rozhodujou svým chováním o lockdownech...

Rudolf Steiner (1861-1925), rakouský filosof, literární kritik, pedagog, umělec, dramatik, sociální myslitel, esoterik. Byl zakladatelem antroposofie, Waldorfské školy, biodynamického zemědělství, antroposofického lékařství a nové umělecké formy – eurytmie, a přišel s novým typem alternativní medicíny… Rudolf Steiner předpovídal, že koncem minulého a počátkem tohoto století bude hnutí, za kterým budou stát velké korporace, ve snaze odebrat lidem duši, odpojit lidi od vyššího světa.

STRACH - STRACH - OČKOVAT - OČKOVAT - LOCKDOWNY - POŠKOZENÍ EKONOMIKY - VYVOLÁNÍ VYSOKÉ INFLACE

Proč se vláda takto chová? Zde se přímo vnucuje otázka: Proč by vláda lhala, proč by to celé dělala, jaký může mít plán?

Možné důvody a plán:

 • Rostoucími úmrtími a také každodenními "novými případy COVID-19" chtějí vyvolávat u lidí strach. V tom jim velice účinně pomáhá zkorumpovaný mainstream včetně ČT - viz MUDr. St ránský: Přestaňte šířit histerii
 • Strachem pak ospravedlňují Lockdowny.
 • Lockdowny chtějí zničit ekonomiku, aby zemi co nejvíce zadlužili (MMF, Světová banka a jiné finanční instituce si už mydlí ruce, jak ještě i naši vnuci budou ty dluhy splácet).
 • Lockdowny a zadlužením plánují zničit převážně malé a střední podniky (MSP).
 • Zničením MSP získají velké nadnárodní firmy v podstatě monopol.
 • Získáním monopolu zůstanou velké nadnárodní firmy a stát nejen jedinými prodejci zboží a služeb, ale také jedinými zaměstnavateli.
 • Když nebude mít člověk na výběr, kde se zaměstnat, stane se závislý na velkých koncernech nebo sociálních dávkách od státu.
 • Takto závislý člověk se změní na otroka, který bude muset své "nové pány" poslouchat, jinak ztratí živobytí - zaměstnání nebo sociální dávky od státu.
 • A samozřejmě zadlužený stát bude také muset poslouchat globální instituce, neboť ty mu mohou například zvýšit úroky nebo přestat dále půjčovat na neustále "refinancování dluhu". Zastavení refinancování by znamenalo krátkodobou splatnost úvěrů, a tedy bankrot státu.
 • A miliardáři se budou ještě více radovat.

Nekompromisní cenzura lékařů - tiskové konference ve Washingtonu - ze strany technologických gigantů

 • lékaři poukázali na lži médií a Světové zdravotnické organizace WHO
 

27. července 2020 zveřejnila na Facebooku skupina lékařů video z Washingtonu, kde proběhla tisková konference o dezinformacích, které se o nemoci Covid-19 šíří v mainstreamových médiích.

V rámci této tiskové konference

lékaři poukázali na lži médií a Světové zdravotnické organizace WHO,

nabídli vlastní pohled na současnou pandémii a způsob léčby, kterou by bylo možné zachránit před smrtí téměř každého pacienta, včetně zdravotně již postižených.

Zásadním problémem je, že američtí lékaři „Frontline Doctors“, odhalili, jak hydroxychlorochin (Plaquenil) zachraňuje tisíce životů v krizových situacích po celé Americe (a lze jej dokonce použít jako preventivní lék).

Toto video mělo za několik hodin 17 miliónů zhlédnutí, když jej Facebook vymazal a po něm ihned You Tube a Twitter (Big Tech). V jednom okamžiku toto video sledovalo 185 tisíc abonentů, čímž se dostalo v historii na přední příčky sledovanosti v jednom okamžiku.

Internetoví giganti v současnosti jsou v první linii cenzury informací, kdy už není dovolena ani odborná diskuze lékařů, jak by se měli léčit některé nemoci.

Toto video zůstalo zachováno na zdroji, který neovládají

farmakorporace, zkorumpované bílé pláště a ultralevičáci,

na Brighteonu.  BRIGHTEON NENÍ CENZUROVÁN.

Stručný obsah

Tiskovou konferenci stručně uvedl kongresman Ralph Norman a slovo následně odevzdal lékařce.

Lékařka č. 1

Jsme američtí lékaři první linie a našim zájmem je léčba lidí, kteří jsou momentálně vyděšení strachem. Existuje zde doslova pavučina strachu, která je všude kolem nás, a která paralyzuje lidi a ničí ekonomiku.

COVID-19 má 2 fáze - první, před infikováním, případně brzy po nakažení a druhá fáze při rozvinutí se onemocnění. No a dobrou zprávou je, že na tuto nemoc existuje účinný lék. Lék, který umožňuje lidi léčit opatrně a inteligentně.

Mezi námi jsou tisíce lékařů, kteří o tomto všechno vědí, ale jsou umlčováni a znemožňuje se jim o tom mluvit.

Proto jsme se zde dnes setkali, abychom si řekli více o tomto přípravku a také o tom, jak se vymanit z pavučiny strachu, která byla kolem nás rozvinutá.

Lékař č. 2 - Dr. Bob Hamilton, pracuje 36 let jako pediatr v Santa Monice, Kalifornie

Dnes mám pro vás dobrou zprávu. Děti tento virus zvládají velmi dobře. Infikovaných je jich poměrně málo a ty, co se nakazí, jen málo z nich jsou hospitalizováni.

Úmrtnost na vir je jen asi 0,2%, čili 2 děti z 1000 nakažených (ne 3,4% jako lže Světová zdravotnická organizace). U většiny nákaza probíhá bezpříznakově.

Děti nejsou ty, které by šířili nákazu mezi svými rodiči a prarodiči. Neexistuje jediný důkaz přenosu koronavirusu ze žáka na svého učitele. Proto beze strachu můžeme klidně poslat děti zpátky do školy a normalizovat jejich životy.

Bariérou návratu dětí do škol není věda, ale spíše různé odbory sdružující učitele. Ti mají různé iracionální požadavky, které s onemocněním nesouvisejí, jako například ukončení financování policie, zavírání soukromých škol, případně chtějí více peněz.

Lékařka č. 3 - Dr. Stella Immanuel, lékařka primární zdravotní péče z Houstonu, Texas

Studovala jsem na lékařku v západní Africe (Nigérii) a roky tam léčila pacienty na malárii a jiné tropické onemocnění. V nedávné době během pandemie v USA jsem měla svěřených do péče 350 pacientů s diagnózou COVID-19.

Mnozí z těchto pacientů byli staří nebo měli množství přidružených onemocnění jako cukrovka, vysoký krevní tlak, astma a podobně. Můj nejstarší pacient měl 92 let.

Všechny jsem léčila stejně. Podávala jsem jim:

 • hydroxychlorochin (Plaquenil)
 • zinek
 • Zitromax (v ČR - antibiotikum Azitromycin)

Všichni z těchto 350 pacientů jsou v pořádku. Nikdo nezemřel.

Neztratila jsem jediného pacienta - ani ty s astmatem, cukrovkou či jinými onemocněními

Hydroxychlorochin funguje i jako profylaxe, čili jako prevence.

Nikdo v Americe nemusí umřít. A neonemocněl ani nikdo z nás lékařů a to se staráme o přibližně 15 pacientů každý den, přičemž se chráníme jen obyčejnými chirurgickými rouškami.

Hydroxychlorochin je široce prozkoumaný lék. Mnoho studii prokázalo, že funguje. Jsem naštvaná, když vidím, jak jsou lidé zoufalí, nemohou dýchat a myslí si, že zemřou. A já jim říkám, že "Uklidněte se, nebojte se, budete žít!". A nikdo neumřel.

Vůbec mě nezajímá, pokud přijde někdo a mluví o nějaké studii, která údajně ukázala, že hydroxychlorochin nefunguje. Taková studie musí být pseudověda. Já se ptám - kdo tu studii financoval?

Já mám za sebou 350 pacientů a nikdo z nich nezemřel. Sama jsem svědek. Tento virus má lék - zinek a hydroxychlorochin.

Pokud vám nějaký falešný lékař řekne, že chce vidět dvojitě zaslepenou studii nebo, že prý tento lék způsobuje onemocnění srdce, tak se ho ptám:

"Viděli jste už nějakého pacienta s COVID-19? Léčili jste ho? "Já tyto pacienty vidím a léčím každý den.

Po pár dnech byl proveden s paní doktorkou Stellou Immanuel rozhovor - video a překlad rozhovoru ZDE

----------

Studie publikovaná v prestižním medicínském žurnálu Lancet, která poukazovala na údajné onemocnění srdce v souvislosti s hydroxychlorochinem, byla pár týdnů po její publikaci žurnálem stažena jako podvodná. Hydroxychlorochin je používán desítky let a do "Covidu" nikdy nebyly hlášeny vedlejší účinky související se srdcem. Problémem je jeho nízká cena a již neexistující patent. Nedá se na něm vydělat jako na Remdesiviru...

----------

Jsem velmi naštvaná, když vidím jak jsou lidé vyděšení k smrti a cestují ke mně 2-3 hodiny autem, protože jejich lékař jim nechce předepsat lék, který opravdu potřebují.

Vy, všichni lékaři, kteří dnes sedíte na zadku a přihlížete na to, jak lidé umírají, víte co jste? Jste jako kdysi ti dobří Němci, kteří mlčky přihlíželi jak nacisté odvádějí a zabíjejí Židy, ale neozvali se.

Dostávám v současnosti mnoho výhružek. Pokud půjdou po mně nebo mě nahlásí lékařské komoře, tak mně je to jedno. Já nenechám lidi umírat.

Mohou mě i zabít, no já nenechám lidi umírat!

Nikdo nemusí umřít. Existuje lék na COVID-19. Jeho název je zinek, hydroxychlorochin a Zitromax.

Je čas se probudit a říci, že toto už nebudeme dále snášet. Protože, pokud dnes někdo zemře, jemu to bude pak už jedno. Nepřijde o 6 měsíců později diskutovat o nějakých dvojitě zaslepených studiích. On potřebuje lék tady a teď.

To opravdu existuje dnes někdo, kdo ptá dvojitě zaslepené studie v době, kdy lidé umírají? Vždyť to je neetické! Takže ještě jednou - nikdo nemusí zemřít, protože na COVID-19 zde máme lék.

Lékař č. 4 - Dr. Erricson a další

V další diskusi se rozebírá, že v minulosti, před více než 15 lety se dělaly studie na podobné koronaviry způsobující respirační onemocnění a také u nich se ukázal hydroxychlorochin jako účinný lék.

Současný "nový" koronavirus není zase až takový nový, ale je podobný mnohým předešlým koronavirusům.

Následně lékaři diskutují o pandemických omezeních, zničené ekonomice, nárůstu sebevražd, alkoholismu či nezaměstnanosti a odpovídají na otázky novinářů.

Závěr

Z kombinace hydroxychlorochinu a zinku je to, co má léčebný účinek, zinek. Hydroxychlorochin zajišťuje, aby se zinek dostal rychle do buněk, kde blokuje replikaci viru.

K hydroxychlorochinu je v dnešní době poměrně obtížné se dostat, protože jde o lék na předpis a jeho dostupnost se záměrně omezuje. (Totéž se týká Ivermectinu, většina úmrtí byla zbytečná).

Proto si myslíme, že lidé by měli preventivně užívat zinek. Když budou mít ve svém těle dlouhodobě dostatek zinku, tak později, v případě nákazy, nebude třeba se snažit ho narychlo dostat do buněk.

Hydroxychlorochin je také možné nahradit výživovým doplňkem quercetinem, který má podobný účinek.

Tímto způsobem se dá proti koronavirusu preventivně chránit i léčit ho.

A tady je následující video, kde tito lékaři hovoří proti pobuřující cenzuře, která byla proti nim uplatněna společnostmi Big Tech a Big Media:

Respektovaná lékařka a vědecká pracovnice v oblasti biologických zbraní věří, že vakcíny mRNA jsou formou „zbraňové medicíny“

Phillip Schneider

Oceněňovaný spinální chirurg a také bývalá prezidentka Asociace amerických lékařů a chirurgů je přesvědčena, že současné vakcíny proti koronavirům jsou nebezpečné biologické zbraně nasazované proti lidem.

Dr. Lee Merritt je členkou “America’s Frontline Doctors”, vědec v oblasti biologických zbraní, 9 let sloužila jako ortopedický chirurg u námořnictva Spojených států, seděla ve správní radě Arizonské lékařské asociace a publikovala řadu recenzovaných článků, je přesvědčena, že vakcíny proti koronaviru měnící mRNA v současné době distribuované ve Spojených státech přepisuje náš genetický kód, aby nás později učinily zranitelnějšími proti jinému viru.

"Začátkem února jsem nabyla přesvědčení, že se jedná o biologicky upravenou biologickou zbraň, protože ve chvíli, když někdo zveřejnil údaje o těchto vakcínách, tak naznačovaly jejich cenzuru," řekla v rozhovoru pro The New America.

Zbraně páté generace

Na základě svých zkušeností získaných v rámci výzkumu biologických zbraní se Merrit domnívá, že žijeme v éře „zbraní páté generace“, ve které jsou místo používání zbraní na bojišti, s cílem změnit poměr sil mezi národy, používány nejúčinnější tajné biologické zbraně, ekonomické sankce a propaganda.

"Za ta léta jsme měli spoustu biologických zbraní a té, které jsem se velmi bála, byly neštovice." Ale většina z těchto biologických zbraní se buď těžko šířila, nebo proti nim existoval účinný lék, “řekla.

"Myslím, že existuje řada důkazů, které ukazují, že koronavirus je přirozeně se vyskytující velmi benigní virus, který většině lidí nic nezpůsobí, nanejvýš jsou nachlazení."

Vakcíny jsou nejúčinnější, pokud se používají proti neléčitelnému a smrtícímu viru, říká. Zatímco nemoci jako neštovice a obrna byly účinně léčeny očkováním, tak vědci v případě koronaviru objevili slibnou léčbu od začátku pandemie, jako je hydroxychlorochin (Plaquenil) a intravenózní vitamin C.

 • "Pokud jsme právě teď v biologické válce jako součásti této vícerozměrné války, pokud máte lék v zadní kapse, nemohou vás terorizovat viry, a to je důležité, protože ... jak sami přiznali, vakcína přenosu nezabraňuje." ~ Dr. Lee Merritt

Cenzura a démonizování

Ačkoli prevence a léčba snižují potřebu vakcíny, tak tuto informaci technolgičtí giganti běžně cenzurují a mainstreamovými médii jsou démonizovány. Dokonce i Sharyl Attkissonové, bývalé novinářce CBS, odstranil YouTube jednu z jejích zpráv, která byla v rozporu s postoji Světové zdravotnické organizace (WHO).

 • "Měli jsme vakcíny, protože jsme neměli léky na neštovice a byla to velmi smrtící nemoc." To dávalo smysl mít vakcínu. Neměli jsme léky na léčbu obrny, takže dávalo smysl mít vakcínu, ale tohle? I když nic neděláte, máte u této nemoci 99,991% šanci na přežití ... na rozdíl od standardní sezóny virových chřipek, je to 99,992%. “ ~ Dr. Lee Merritt

Počty onemocnění koronavirem jsou ve velkém zpochybňovány a navíc desítky lékařů a vědců hovoří o nepoměrně větší škodě způsobené lockdowny vyhlašované po nemalou část roku a povinným nošením roušek a respirátorů. Jeden kanadský vědec odhaduje, že dlouhodobé náklady na lockdowny výrazně překročí náklady na samotný virus až desetkrát.

Merritt vysvětluje rozdíl mezi vakcínami proti koronavirům a běžnými očkováními:

 • "[Koronavirové vakcíny] vám nedávají patogen ... to, co dělají, je programování mRNA." mRNA je jako DNA, ale je to poslíček RNA. To je to, co vytváří bílkoviny v těle. Je to něco jako počítačový čip, který vložíte do 3D tiskárny, a potom mu řeknete, co má dělat, a vytiskne to. Máme to ve strojírenství a toto je biologický ekvivalent. V tomto případě vytvořili kousek této mRNA na to, aby v každé buňce vašeho těla vytvořili hrotový protein (nebo alespoň jeho část) a ten patogen si ve skutečnosti vytváříte ve svém těle vy sami. “ ~ Dr. Lee Merritt

(Je využívána jen konkrétní část viru, která dokáže stimulovat imunitní reakci organismu, v tomto konkrétním případě jde o tzv. hrotový protein)

Když se necháte očkovat proti koronaviru, tak ve skutečnosti vakcínu nedostáváte, jak jsme ji vždy znali. Místo toho se do vašeho těla vstřikuje poslíček RNA, který poté pozmění váš genetický kód a začne produkovat vlastní upravenou verzi koronaviru, proti které se váš imunitní systém naučí teoreticky bojovat.

Bezpečnost vakcín

Podle dr. Merritt nebyly dokončeny žádné dlouhodobé studie k ověření bezpečnosti této formy očkování u lidí.

 • "Nikdy jsme úspěšně neprovedli studii na zvířatech pro tento typ viru." Nikdy jsme to dříve neudělali u lidí, “říká. "Vůbec nejdéle jsme po podání vakcíny sledovali lidi pouze dva měsíce" Vidíte, to není dost času na to, abychom věděli, že nebudeme mít ten problém s nárůstem protilátek. “ ~ Dr. Lee Merritt

Merritt spekuluje, že tento druh postupu je přesně ten, jaký by zahraniční protivník použil, kdyby chtěl použít tajnou biologickou zbraň tak, aby ji nebylo možné vystopovat.

 • "Toto je dokonalá binární zbraň." Neexistuje způsob, jak mohu přesně zjistit, na co je ta mRNA naprogramována, a nedokážete to ani vy, ani většina lékařů. Lékaři se k těmto údajům nemohou dostat. Toto je umožněno pouze lidem na samém vrcholu tohoto projektu...
 • Kdybych byla Čínou a chtěla bych zničit naši armádu, tak bych jen vytvořila mRNA, o které vím, že v přírodě neexistuje, takže nikdo na tuto vakcínu nezemře a pak třeba o dva roky později uvolním cokoli, co jsem si připravila... a to způsobí smrt ze zesílení imunity předcházející vakcinací. “ ~ Dr. Lee Merritt

Ačkoli Dr. Merritt nedoporučuje, zda by se člověk měl nebo neměl nechat očkovat vakcínou mRNA (nemusí), ale dává jednu povzbuzující radu:

"Pokud se teď chcete dostat z pandemie, je to opravdu snadné." Vypněte televizi, sundejte si respirátor nebo roušku, začněte znovu podnikat a žijte svůj život.“

Podívejte se na tento nedávný rozhovor Alexe Newmana z The New American s Dr. Lee Merrit a pokud zjistíte, že toto video bylo odstraněno, pošlete prosím e-mail na wakingtimes@gmail.com.

Pochopitelně video bylo šmejdy odstraněno.

Originál: www.wakingtimes.com

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

                KVĚTEN 2024 - 27 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života