Nešťastný Anthony Fauci (MENGELE 2.0): Občané se už opatřením nepodřizují (video). Svědectví obětí mRNA genových injekcí a zdravotnického personálu (video)

Slovanka, 2. srpna 2022

29. července poskytl americký režisér covidového divadla Anthony Fauci rozhovor mainstreamové novinářce Katie Couric, ve kterém si okamžitě stěžoval na americké občany: Po roce a půl morové pandemie se už nechovají tak, jak si on myslí, že by měli.

Lidé, kteří nenosí roušky a poslušně si nejdou pro svůj další smrtící booster, Fauciho viditelně frustrují. Obvinil dezinformace ze skutečnosti, že občané USA nyní často odmítají přijmout „rozumná opatření“:

„Bohužel, vzhledem k únavě, kterou jsme v této zemi zažili za posledních 2 1/2 roku, jsou z toho všichni unavení. Takže je to velmi těžké, mezi některými převládají antivaxerské nálady, vše je překryto politickým rozdělením, které v této zemi máme  a dezinformacemi na sociálních sítích. Je velmi obtížné přimět lidi, aby dodržovali rozumná opatření v oblasti veřejného zdraví.“

Problémem pro lidi by mohlo být, že oficiální informace a opatření se pravidelně ukazují jako chybné a neúčinné. Sám Anthony Fauci byl nedávno použit jako ukázkový příklad nedostatečné účinnosti opatření, která doporučoval: i přes údajně čtyři dávky onemocněl Covid-19Poté si vzal antivirotikum Paxlovid – a po jeho vysazení okamžitě došlo k recidivě. Totéž se nedávno stalo prezidentovi Joe Bidenovi. To je přesně to, co je léku dlouhodobě vytýkáno. V rozhovoru se Couricová zeptala, proč tolik lidí po užití Paxlovidu okamžitě znovu onemocní. Mengele 2.0 k tomu řekl:

Nevíme přesně proč, ale možná nedáváte tělu dostatek příležitostí, aby reagovalo na virus. Takže když vysadíte lék, virus se vrátí.“

Nicméně tvrdil, že je to naprosto v pořádku, protože jediná věc, kterou by Paxlovid měl udělat, je držet lidi mimo nemocnice. To už ovšem známe: Třikrát očkovaných je v nemocnicích v USA i Evropě víc než neočkovaných. A netvrdili nám snad, že „tečka“ má nejen zajistit stádní imunitu a bezinfekčnost, ale dokonce udržet lidi mimo nemocnici? A nejde jen o nemocnici, také úmrtí s covidem nejsou u 3x očkovaných nic neobvyklého.

Dnes se také říká, že nikdo nikdy netvrdil, že očkování chrání před infekcemi. Toto prohlášení je obzvlášť nesmyslné a lživé!

Covid pasy

A také nelze zapomínat na covid pasy, které jsou prezentovány jako „potvrzení o bezinfekčnosti“ v situaci, kdy je i očkovaný nakažený jedinec infekční. Tedy např. EU, která nedávno schválila používání covid pasů až do 30.6.2023 coby „dokladu o bezinfekčnosti“ sama podobné nesmysly šíří.

Mimochodem, jsme-li u EU, tak Fauci (Mengele 3.0) navštívil v červenci 2022 německého ministra zdravotnictví Lauterbacha. Oba si při setkání mimo jiné vzájemně postěžovali na neposlušnost občanů v jejich zemích. Otázka je, co asi za návštěvou stálo ve skutečnosti, zda za tím nebyla třeba příprava nějaké podzimní „plandemie.“

Nezapomeňte, že dva roky bylo Německo jakýmsi hegemonem evropského „covidismu.“

Naše vláda (podobně jako některé další) po celou dobu velmi slepě opakovala každý krok Německa, takže za nějakou dobu již bylo lepší sledovat, co se děje v Německu a bylo jasno, že totéž se objeví u nás s odstupem zhruba dvou týdnů.

Svědectví obětí mRNA genových injekcí a zdravotnického personálu (video)

Slovanka, 3.srpna 2022

Pokud stále nevěříte, jaká rizika přináší „ruská ruleta“ nazývaná „očkování proti COVIDu“, podívejte se na video nazvané „mRNA „Vakcína“ Genocida 2021-2022: Svědectví obětí a zdravotnického personálu.“ Video ukazuje případy, které nikde na mainstreamu neuvidíte, nehodí se jim totiž do jejich zavedené propagandy, za niž ostatně pobírají velmi tučné dotace.

Většina z nás, včetně mě, nemá – či neměla – žádný přímý kontakt s lidmi, kteří byli oficiálně zabiti nebo těžce poškozeni injekcí COVID (ostatně, v mém okolí jsou většinou neočkovaní). Osobně jsem sice znala 3 starší lidi, kteří zemřeli do 1 měsíce po „vakcíně“ – po 2. nebo 3. dávce, ale jednalo se o osoby nad 85 let, takže v jejich případě byla uvedena jiná příčina, což u starých lidí není bez pitvy problém. Spojovat tak jejich úmrtí s injekcí tedy oficiálně nemohu, to by již zavánělo spekulacemi.

Video, které můžete níže shlédnout (i když je anglicky, může být přínosné i tomu, kdo jazyku nerozumí), pomůže každému z nás pochopit, jak morálně zavrženíhodné tyto takzvané  „vakcíny“ skutečně jsou. Zabily statisíce lidí a poškodily další miliony. Doporučuji, abyste se na toto video podívali a doporučili ho hlavně těm, kdo stále bezmezně genovým injekcím věří.

Záběry jsou mnohdy až děsivé, ale je zapotřebí je ukázat veřejnosti, neboť jen tak může někdo další „otevřít oči“. Oběti těchto experimentálních injekcí pro přenos genů si zaslouží být viděny, abychom mohli lépe pochopit hanebnou biologickou zbraň vypuštěnou na bezmocné.

Začátkem roku 2021 americká viceprezidentka Kamala Harrisová, mezi mnoha dalšími, veřejně vyzvala k očkování vakcínou COVID, o které slíbila, že je „bezpečná a účinná“. „Jsme povoláni milovat své bližní a očkování je rozšířením této odpovědnosti,“ řekla Harrisová (viz video).

Přesně tuto mantru pak opakovali politici po celém světě, tedy zejména (ale nejen) tom západním.

V nejlepším případě byli tito politici špatně informováni. V nejhorším – a to je mnohem pravděpodobnější – záměrně lhali. Faktem je, že vakcína COVID je nejnebezpečnější drogou v historii moderní medicíny a tato nebezpečí předvídala  řada renomovaných a dobře vyškolených lékařů a vědců. Bohužel jejich hlasy byly po celém světě cenzurovány.

Boj, bolest a smrt obětí si zaslouží nazvat pravým jménem čím ve skutečnosti jsou. Jsou výsledkem zanedbání lékařské péče, korupce v oblasti regulace a šílenství společenského „masového vzdělávání“, poháněného mediálním šířením strachu a záměrným lhaním na podporu přechodu ke globální tyranii a otroctví.

Celebrity, politici, úředníci veřejného zdraví, moderátoři zpráv, lékaři, zdravotní sestry, vědci a bezpočet dalších nutili lidi k tomu, aby se nechali očkovat s tím, že jim bezostyšně lhali, že tím chrání své blízké. Mnozí těmto lžím uvěřili a z těch, kdo jim uvěřili – nebo se jednoduše nechali donutit k injekci vydíráním – na to doplatili.  A každý teď musí vidět, jaký byl výsledek a jak tito nic netušící lidé na celém světě trpěli.

Příběhů je ve videu tolik, že se je nebudu snažit shrnout. Opravdu doporučuji zhlédnout video, ani není třeba umět jazyk. Jednou z pozoruhodných společných vlastností těchto příběhů je však důsledné odmítání ze strany lékařské komunity.

Dokonce i v případech, kdy lékaři mají podezření na poškození vakcínou COVID, nevědí, proč jsou příznaky způsobeny, nebo – což je důležitější – jak je léčit. Takže oběti prostě pošlou domů nebo je odkážou na jiné specialisty, jejichž znalosti jsou stejně nedostatečné. Zdá se, že úspěšná léčba je extrémně vzácná, což situaci jen zhoršuje.

Proč nám Válek (Mengele 3.0) zase lže?

 

 

 

 

 

 

 

 

Michal Semín, 11. dubna 2022

Nepředpokládám, že by se pan ministr nechtěně spletl, nebo vycházel z jiných čísel, než jsou ta veřejně dostupná, když v Otázkách Václava Moravce prohlásil: „Ještě stále umírá hodně lidí na covid, bez výjimky jde o lidi neočkované.“ A nejspíš mu nepomůže ani jeho původ („Lidi mi nerozumí, protože su z Brna“) neboť všichni mí brněnští přátelé shodně tvrdí, že v hantecu znamená výraz „bez výjimky“ totéž, co v jiných regionech.

Nuže, nahlédněme do oficiálních čísel Ministerstva zdravotnictví. Zde jsou počty zemřelých s covidem za minulý týden:

Středa 6. 4. – 9 neočkovaných, 17 očkovaných

Čtvrtek 7. 4. – 7 neočkovaných, 16 očkovaných

Pátek 8. 4. – 10 neočkovaných, 5 očkovaných

Sobota 9. 4. – 2 neočkovaní, 1 očkovaný

Neděle 10. 4. – ???

Suma sumárum – i bez dat z neděle a možná i neúplných dat ze soboty je výsledná bilance minulého týdne následující: s covidem zemřelo 48 neočkovaných pacientů, zatímco počet zesnulých, kteří si tuto zaručeně bezpečnou experimentální látku, díky které se, podle zaváděcí propagandy, covidem nikdo nenakazí, natož aby vážně onemocněl, činí 68, tedy o 20 víc!

A nyní si připomeňme Válkovu nedělní tezi:

Ještě stále umírá hodně lidí na covid, bez výjimky jde o lidi neočkované.“

Pro ty, kdo po tom roce vakcinačního lhaní stále ještě neprohlédli, by pan ministr mohl přijít s nějakou inovací.

Co takhle bezostyšně tvrdit, že kdo si píchne Pfizera, už vůbec nikdy neumře?

Když lže suverénně führer Pjotr Fialkin o potravinové soběstačnosti ČR, tak proč by nelhal Mengele 3.0 - Válek

Další články o očkování:

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 13 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života