Diagnostiku infekčních nemocí je nutné neodkladně vrátit do rukou kvalifikovaných lékařů

Prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc., senátor za ČSSD - MUDr. Hana Zelená, Ph.D.
Více zde:   https://www.uspesna-lecba.cz/nemoci-a-jejich-leceni/o-covidu-19-prof-mudr-jan-zaloudik-csc-senator-a-mistopredseda-vyboru-pro-zdravotnictvi-a-socialni-politiku-senatu-pcr/  

Ing. Zdeněk Rozehnal

11. prosince 2020 měl dopoledne další tiskovku ministr Blatný a spol. Klasika. Co k tomu dodat:

Přední pneumoložka prof. Martina Vašáková, předsedkyně České pneumologické a ftizeologické společnosti a přednostka Pneumologické kliniky Thomayerovy nemocnice v Praze 4 uvedla:

Stále musíme mít na mysli (to ministr Blatný a kolektiv asi nemá, pozn. autora), že 80 procent pozitivních je zcela bez příznaků či má velmi mírné příznaky, za což musíme být opravdu vděčni. Dvacet procent nemocných má nějaké symptomy onemocnění, přičemž do pěti procent ze všech pozitivních má těžký průběh a může být ohroženo na životě.”

"Pokud každý přijme fakt, že má především každý zodpovědnost sám za sebe, že jaký život žije, tak zřejmě i zemře, začne se starat o své zdraví, hmotnost, fyzickou kondici, zdravý jídelníček a nebude trávit spoustu času zavřený doma u televize, či se nebude nějak zbytečně vystavovat nákaze, pak je velká pravděpodobnost, že buď vůbec neonemocní, nebo se alespoň vyhne závažnější formě onemocnění."

Počet obyvatelstva v obcích k 1.1.2020 byl 10 693 939, tedy těžký průběh může mít maximálně 535 tisíc spoluobčanů z celé české populace.

Ohrožení lidé

Po několikaměsíčních zkušenostech se jedná převážně o lidi ve vyšších ročnících, ale také o  kombinaci především tří nemocí - obezita, cukrovka a vysoký krevní tlak bez ohledu na věk.

Tito lidé, zpravidla závislí na chemických lécích (každý chemický lék vyvolává potřebu dalšího chemického léku na potlačení vedlejších účinků předchozího chemického léku, až budete uléčení, Titanic - čs.zdravotnictví se potápí - MUDr. Jan Hnízdil, videa), si za své nemoci mohou také sami, protože za více než 90% chronických nemocí je zodpovědná především strava a špatné dýchání, nedodržování biorytmů a nedostatek pohybu. V konečném důsledku zakyselení těla a oslabená imunita. A teď navíc mainstreamem cílené vyvolávání strachu.

To jsou právě hlavně tito lidé, kteří „zápasí“ každoročně i s běžnou chřipkou, u nichž se vyskytuje nejvíce úmrtí každoročně právě na běžnou chřipku..

Takže, co z toho vyplývá? Přibližně 10 miliónů lidí je omezováno z důvodu zdravotního ohrožení  Covidem-19 maximálně půl miliónem obyvatel Česka a je také značně tlumena ekonomika. (Co by dělala vláda, kdyby 80% lidí nemělo žádnou nebo velmi malou odezvu na Covid-19, ale třeba jen 20%?).

Chybějící účinná preventivní doporučení, která se přehlíží

Roušky, respirátory, omezení pohybu, dodržování rozestupů, hygienická opatření, testy… standardy, na kterých se dá také vydělat. Ale už v současnosti chybí otvírací doba prodejen jen pro ohroženou skupinu.

A co přírodní přípravky? Ty jsou zavrženy. Navíc Brusel zakázal se souhlasem českých poslanců uvádět zdravotní účinky na obalech těchto přípravků.

Je jich pro prevenci mnoho. A u některých byly provedeny i klinické zkoušky. Vypíchnu ty hlavní ve vazbě na Covid-19.

Vitamín D a hořčík

Již před více než 10 lety jsem publikoval informaci o důležitosti vitamínu D pro imunitu v boji proti virům. Pokud je ho v těle nedostatek, neaktivují se NK buňky, buňky imunitního systému, které právě ony mohou úspěšně bojovat s Covidem. Doporučuje se v Česku vitamín D pravidelně užívat v období září - duben z důvodu nedostatečného slunečního záření.

Zároveň s tím vědci upozornili na fakt, že užívání vitamínu D může být kontraproduktivní, pokud je v těle málo  hořčíku . Ale to už mainstream nezveřejňuje, o déčku se vyjádří občas a ještě jako o novém poznatku. Ty studie i na dětech byly provedeny a publikovány již před více než 10 lety!

Více (tento rok publikované):

Zinek

Při tiskové konferenci lékařů 27. července 2020 ve Washingtonu se také objevila informace o pozitivním účinku zinku (společně s Plaguenilem – hydroxychlorochin + atb).

Dr. Stella Immanuel, lékařka primární zdravotní péče z Houstonu, Texas

Studovala jsem na lékařku v západní Africe (Nigérii) a roky tam léčila pacienty na malárii a jiné tropické onemocnění. V nedávné době během pandemie v USA jsem měla svěřených do péče 350 pacientů s diagnózou COVID-19.

Mnozí z těchto pacientů byli staří nebo měli množství přidružených onemocnění jako cukrovka, vysoký krevní tlak, astma a podobně. Můj nejstarší pacient měl 92 let.

Všechny jsem léčila stejně. Podávala jsem jim:

  • hydroxychlorochin (Plaquenil)
  • zinek
  • Zitromax (antibiotikum)

Všichni z těchto 350 pacientů jsou v pořádku. Nikdo nezemřel. Neztratila jsem jediného pacienta - ani ty s astmatem, cukrovkou či jinými onemocněními.

Hydroxychlorochin funguje i jako profylaxe, čili jako prevence.

Nikdo v Americe nemusí umřít. A neonemocněl ani nikdo z nás lékařů a to se staráme o přibližně 15 pacientů každý den, přičemž se chráníme jen obyčejnými chirurgickými rouškami.

Hydroxychlorochin je široce prozkoumaný lék. Mnoho studii prokázalo, že funguje. Jsem naštvaná, když vidím, jak jsou lidé zoufalí, nemohou dýchat a myslí si, že zemřou. A já jim říkám, že "Uklidněte se, nebojte se, budete žít!". A nikdo neumřel.

Vůbec mě nezajímá, pokud přijde někdo a mluví o nějaké studii, která údajně ukázala, že hydroxychlorochin nefunguje. Taková studie musí být pseudověda. Já se ptám - kdo tu studii financoval?

Já mám za sebou 350 pacientů a nikdo z nich nezemřel. Sama jsem svědek. Tento virus má lék - zinek a hydroxychlorochin.

Pokud vám nějaký falešný lékař řekne, že chce vidět dvojitě zaslepenou studii nebo, že prý tento lék způsobuje onemocnění srdce, tak se ho ptám:

"Viděli jste už nějakého pacienta s COVID-19? Léčili jste ho? "Já tyto pacienty vidím a léčím každý den.

Hydroxychlorochin zajišťuje, aby se zinek dostal rychle do buněk, kde blokuje replikaci viru.

Více:

Je tedy žádoucí preventivně aplikovat i zinek, ale v co nejvyšší biologické dostupnosti, tedy v koloidní formě. Koloidní zinek díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebatelný až z 98 % tj. cca ve 20x větší dávce než zinek ve formě tablet.

Více

A jsou další účinné přírodní přípravky: vitamín C, betaglukan, melatonin, kurkumin, ašvaganda, oregánový olej, echinacea, koloidní stříbro, vlastní kysané zelí (ne "bruselské" s chemickými látkami), probiotika + prebiotika...

Isoprinosine

Na onemocnění covid-19 zabírá padesát let starý lék, tvrdí vakcinolog a vedoucí lékař Centra očkování a cestovní medicíny v Hradci Králové prof. MUDr. Jiří Beran. Lékem Isoprinosine, který se užívá k léčbě deficitů imunitního systému, léčil sebe a svého syna. Oba si totiž nemocí covid-19 prošli.

Podle vzoru vakcinologa Berana byl Isoprinosine použit v několika domovech důchodců, přičemž nedošlo k úmrtí.

Předseda vlády Babiš po setkání s vakcinologem Jiřím Beranem prohlásil, že provedeme klinické zkoušky, což bylo široce medializováno. Vznikla Komise a velice rychle přestala fungovat. Na čí příkaz?

Isoprinosine stojí několik stovek pro jednoho pacienta (Plaquenil - hydroxychlorochin obdobně), málo účinný Remdesivir 55 000,- Kč, 5denní léčba jednoho pacienta.

Navíc Isoprinosine funguje také i jako prevence. Osvícení lékaři s ním v Česku léčí, ale s rizikem, protože nebyly provedeny klinické zkoušky. Pravděpodobně jej používají i pro prevenci. Bohužel je na předpis.

Více:

Stát musí vítězit nad farmakorporacemi

Všeobecně se tvrdí, že klinické zkoušky mohou dělat jen farmakorporace, protože jsou drahé. Nesmysl. Český stát by měl mít především zájem o levnou a účinnou léčbu a měl by financovat klinické zkoušky přírodních produktů, ať se to Bruselu (farmakorporacím) líbí nebo nelíbí.

Zde je místo státu, aby zabezpečil klinické zkoušky přírodních, případně levných farmaproduktů, u kterých vypršela licence a nedá se na nich již astronomicky vydělat, protože je mohou vyrábět všichni - viz Isoprinosine a hydroxychlorochin.

Očkování

Jestli bude účinné ukáže čas. Nicméně očkování proti Covidu-19 minimálně výše uvedených 8 miliónů spoluobčanů je podle mého názoru zbytečné. Jejich imunita proti Covidu-19 je dobrá a není účelné ji snižovat tímto očkováním. Zvláště s ohledem na blamáž s Remdesivirem, také maistream hlásal jak je úžasný. A už jde jenom o peníze.

Je, ale na každém jakou cestu zvolí.

Více:

Každopádně strana ANO s ministrem Blatným si pod sebou pomalu řeže větev (nechtěl ministr Blatný odchod předsedy Babiše podepsáním Výzvy Milion chvilek pro demokracii?, což zpočátku tento charakter popíral).

Že by kukačka?

A třesoucí se Fiala... na post předsedy vlády, panebože to už tady bylo!

Opatření se musí zacílit na tu zdravotně ohroženou menšinu, ne na celý národ!

Jinak citelně poškodíme ekonomiku, především s dopadem na tu "zdravou" část populace!

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(oficiální videoklip - protestsong)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

NMN (nikotinamid mononukleotid)

NMN (nikotinamid mononukleotid)
Pokud vás zajímají inovace v oblasti stárnutí a dlouhověkosti, možná jste slyšeli o NMN, což je zkratka pro nikotinamid mononukleotid. Je to molekula, kterou vaše tělo vytváří přirozeně, ale někteří...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 22 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života