Vědecký pracovník varuje, že vakcíny proti koronavirům mají historicky „hroznou úroveň bezpečnosti"

Dr. James Lyons-Weiler uvedl, že výrobci vakcín na COVID-19 obcházejí standardní vakcinační testování a ignorují jejich základní protokoly.

St 16. prosince 2020 - 11:58 am EST


Dr. James Lyons-Weiler hovoří na tiskové konferenci o lékařské svobodě v Pensylvánii 20. října 2020.

  David McLoone

PITTSBURGH, Pensylvánie, 16. prosince 2020 (LifeSiteNews) - Vysoce uznávaný vědecký pracovník upozornil výrobce vakcín, že selhávají v implementaci základních bezpečnostních standardů, a varoval, že „21% lidí má z vakcíny Moderny závažné nežádoucí účinky“.

Ve svém projevu na tiskové konferenci o lékařské svobodě v Pensylvánii 20. října Dr. James Lyons-Weiler, který je držitelem titulu Ph.D. v biologii popsal, jak současná vakcína na COVID-19 vyráběná společností Moderna mimo jiné neprošla standardním testováním pro vakcinační průmysl, ignorujíc jejich základní protokoly.

Lyons-Weiler je prezidentem a generálním ředitelem Institutu pro ryzí a aplikované znalosti (IPAK) a má vlastní recenzovanou studii o nemocnosti a úmrtnosti související s COVID-19.

Lyons-Weiler během svého projevu konstatoval, že „vakcíny proti koronavirům mají historicky hroznou úroveň bezpečnosti.“

Dále řekl, že ve svém vlastním recenzovaném výzkumu jestě „před vývojem jakýchkoli vakcín na COVID-19 zjistil, že všechny bílkoviny ve viru SARS-CoV-2 kromě jednoho mají to, čemu říkáme nebezpečné epitopy.“ Pokračoval vysvětlením, že tyto epitopy jsou „částmi bílkovin, které jsou schopné vyvolat  autoimunitní stavy a následně imunitní odpovědi proti bílkovinám v našem vlastním těle.“

Zvýšená pozornost byla věnována tomu, co Lyons-Weiler nazval „patogenní střelný prach (priming)“, což je metoda, pomocí které tělo může reagovat na virové infekce. Ve své studii se Lyons-Weiler zabýval riziky patogenního primingu a s tím související autoimunitu z epitopů, která našel ve svém výzkumu COVID-19, přičemž tyto poznatky předával hlavním výrobcům vakcín.

"Pokud je mi známo, tak ani jeden výrobce vakcín v USA nedbal na mé doporučení, aby byly tyto nebezpečné epitopy z vakcín na Covid-19 odstraněny předtím, než vakcíny vytvoří. Svoji studii jsem jim poslal e-mailem s prosbou o zvážení odstranění těchto nebezpečných epitopů," řekl Lyons -Weiler.

Následně Lyons-Weiler obrátil svou pozornost k činnosti Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a byl šokován tím, že byly pozastaveny běžné protokoly pro testování vakcín pro výrobce vakcín COVID-19:

„FDA ve velice překvapivém rozhodnutí absolutně ignoruje bezpečnostní rozpětí, protože se rozhodl umožnit společnosti Moderna a dalším výrobcům vakcín přeskočit nejdůležitější krok v bezpečnosti vakcín proti koronaviru, kterým jsou pokusy na zvířatech.“ Tímto způsobem riskují, že nebudou schopni „zjistit, zda by tato vakcína nebo jiná konkrétní vakcína nemůže způsobit vážné zdravotní problémy prostřednictvím patogenní aktivace“.

Zdůraznil, že „existuje vážná obava v případě nakažení Covidem-19 a zároveň budete očkování stejnými bílkovinami.”

Lyons-Weiler, který pokračoval v popisu zanedbávání bezpečnostních opatření, vysvětlil, že „oni [FDA] dokonce také jasně řekli, že nemusíme provádět první a druhou fázi testování na lidech odděleně; spojíme je dohromady, protože se jedná o tak hroznou epidemii, prostě musíme výzkum rychle dokončit. Vysvětlil, že tímto urychlením “přišli o možnost zachytit všechny signály o bezpečnosti”, nicméně “část jich zachytily.”

Lyons-Weiler informoval při této konferenci, že vlastní data společnosti Moderna ukazují, že „21% lidí mělo v tomto testování závažné nežádoucí účinky“ a že neúnavné hledání vakcíny se zdá zbytečné vzhledem k tomu, že „nyní je to již naprosto rutinní lékařská péče“ v rámci péče o pacienta s koronavirem. “

Zpráva o bezpečnosti vakcíny od společnosti Moderna také ukázala, že

  • 68,5% příjemců vakcín“ hlásilo únavu;
  • 63% hlásilo bolesti hlavy;
  • 59,6% uvedlo myalgii (bolest svalů);
  • 44,8% hlásilo artralgii (bolest kloubů);
  • 43,4% uvedlo, že mělo třes.

O možnosti nařídit povinné očkování vakcínou na COVID-19 Lyons-Weiler uvedl: „Především by to byla nepřiměřená reakce vzhledem k míře úmrtnosti; pokud vám není více než 70 let, tak máte menší šanci úmrtí na koronavirus než na chřipku. “ Kromě toho biolog vysvětlil, že „odhady pokrytí [vakcínou], které jsou nutné k ochraně populace kolektivní imunitou jsou mezi 50% až 75%“.

Poukázal na to, že nejnovější průzkum společnosti Pew tuto možnost vylučuje, protože tento průzkum ukázal, „že 51% populace tuto vakcínu nechce, “přičemž došlo k poklesu o 21 bodů ze 72% ve srovnání s květnem 2020.

Lyons-Weiler lamentuje nad tím, co nazval „politizací veřejného zdraví“, přičemž vyzval úředníky v oblasti veřejného zdraví, aby „odstoupili“, přičemž doporučuje -

„musíte být nejprve vědec a v tom kvalifikovaný, abyste mohli dobře pracovat v oblasti veřejného zdraví, a nemůžete jen papouškovat, co říká CDC.“

CDC je jednou z hlavních provozních složek ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb.

Lyons-Weiler však tvrdil, že pokud jde o boj s COVID-19, stále existují „dobré zprávy“.

"Proč od našich úředníků v oblasti veřejného zdraví neslyšíme dobré zprávy o léčbě," uvedl v souvislosti s populární antivirovou léčbou, jako je hydroxychlorochin (HCQ) - v ČR Plaquenil.

Důvod proč státní zaměstnanci dávají účinné léčivé přípravky na Covid-19 na černou listinu, je „udržování lidí ve strachu“.

Dalším důvodem, proč Lyons-Weiler vystupuje proti potřebě vakcíny proti COVID-19, souvisí s přirozeným systémem imunitní odpovědi: „Máme paměťové B-buňky a paměťové T-buňky pro správnou reakci na koronaviry, takže naše těla si budou pamatovat po "setkání" s nimi, jak být imunní vůči těmto koronavirům, aniž by museli uměle dostávat protilátky proti všemu, čemu jsme kdy byli vystaveni.“ Vysvětlil, že to „by bylo metabolicky neudržitelné“, a dodal, že v případě očkování „nejde o to, jak fungují lidská těla, nejde o to, jak fungují těla savců.“

Vydáním posledního varování ohledně zákonného odškodnění poskytovaného producentům vakcín Lyons-Weiler uvedl, že odpovědnost musí být přivedena „zpět k očkovacímu programu ve Spojených státech“.

Odpovědnost musí být opět na výrobcích vakcín.

Domnívám se, že samotný národní program kompenzace poškození vakcínami (NVICP) je zkorumpovaný,“ uvedl. NVICP nahrazuje běžný právní postup v případě škod způsobených vakcínami. Lyons-Weiler, který popsal své zkušenosti jako odborník v rámci tohoto programu, řekl, že „ukončil činnost v tomto programu“ poté, co mu byl nabídnut úplatek za křivé svědectví.

Podle tohoto vědce nemají žalobci v rámci NVICP „žádnou šanci“, protože „žalovaný – Ministerstvo zdravotnictví USA – samo určuje z čeho jej můžete obvinit.“ Aby toho nebylo málo, HHS (nebo ministerstvo zdravotnictví) také rozhoduje, „jaká poškození vakcínou jsou skutečná“, takže domoci se satisfakce je v USA velice problematické, až téměř nemožné.

Lyons-Weiler popisuje absurdní situaci takto: „Je to jako kdybych vyloupil banku a říkal Vám, že mě nemůžete obžalovat a ani odsoudit, protože já jsem stanovil pravidla rozhodování v soudní síni, “ a dále dodává, že

„americký systém je tak zaostalý, až je to neuvěřitelné. “

Originál: lifesitenews.com

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky