Bomba: CDC již neuznává test PCR jako platnou metodu pro detekci „potvrzených případů Covid-19“

Bude v průběhu příštích tří dnů test PCR v USA prohlášen za neplatný?

Originál: https://www.globalresearch.ca/bombshell-cdc-no-longer-recognizes-the-pcr-test-as-a-valid-method-for-detecting-confirmed-covid-19-cases/5765179

5 měsíců předem:

PŘELOMOVÁ INFORMACE: CDC a FDA zfalšovaly testovací protokol "covid" pomocí lidských buněk smíchaných s fragmenty viru nachlazení... Testy PCR slouží pouze k detekci nachlazení

Mike Adams, 30. července 2021  

V šokujícím odhalení, o němž jako první informoval Dan Dicks z kanadské organizace Press for Truth, se v dokumentu FDA přiznává, že CDC a FDA se spikly, aby vytvořily protokol pro testování viru covid-19 pomocí lidských buněk v kombinaci s fragmenty viru běžného nachlazení, protože neměly k dispozici žádné fyzické vzorky viru SARS-CoV-2 "covid".

CDC - Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí je předním národním institutem Spojených států amerických pro veřejné zdraví. Je federální agenturou pod Ministerstvem zdravotnictví a sociální péče.

FDA - Úřad pro kontrolu potravin a léčiv je vládní agentura Spojených států amerických, resortu zdraví a služeb, která je zodpovědná za kontrolu a regulaci potravin, doplňků stravy, léčiv, kosmetických přípravků, lékařských přístrojů a biofarmaceutických a krevních produktů.

Bez fyzického referenčního materiálu, který by bylo možné použít ke kalibraci a potvrzení, nemá test žádný vědecký základ ve fyzické realitě. A všechny analýzy PCR založené na tomto protokolu jsou naprosto podvodné, protože označují lidi jako "pozitivní" na covid, i když mají v krvi pouze nepatrné množství fragmentů RNA jiných kmenů koronavirů.

Dokument FDA, který je k dispozici na webových stránkách FDA.gov, nese název "CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV)".
Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel". Dokument překvapivě přiznává: (zvýraznění je naše)

Vzhledem k tomu, že v době vývoje testu a provádění této studie nebyly k dispozici žádné kvantifikované izoláty viru 2019-nCoV pro použití CDC, byly testy určené k detekci RNA 2019-nCoV testovány s charakterizovanými zásobami in vitro transkribované RNA plné délky (gen N; GenBank accession: MN908947.2) o známém titru (kopie RNA/µl), které byly nasypány do ředidla sestávajícího ze suspenze lidských buněk A549 a virového transportního média (VTM), aby se napodobil klinický vzorek.

Jinými slovy, neměli žádný virus covid, ze kterého by mohli test vyvinout a kalibrovat, takže smíchali koktejl lidských buněk a fragmentů RNA z viru běžného nachlazení a pak ho nazvali "covid". Sekvence GenBank, na kterou se v tomto odstavci odkazuje, je prostě definice z digitální knihovny, která je označena jako "covid", ale nemá žádné podpůrné referenční materiály ani ve fyzické realitě.

Je to proto, že žádný lékař ani výzkumník neizoloval "covid" od žádného infikovaného, symptomatického pacienta. V důsledku toho nemohou být žádné laboratorní přístroje kalibrovány na skutečný covid a testy se jednoduše spoléhají na digitální knihovny prosazované CDC a WHO, které jako označení používají "covid".

Testy PCR jsou pak instruovány, aby hledaly tyto genetické sekvence získané z vymyšlených digitálních knihoven, což znamená, že celé schéma je podvodná věda s kruhovou logikou bez jakéhokoli základu ve fyzické realitě.

Proč zdánlivě neexistují žádné certifikované referenční materiály pro covid, které by byly k dispozici laboratořím pro kalibraci přístrojů?

Jsem zakladatelem a majitelem analytické laboratoře, která rutinně provádí kvantitativní analýzu kontaminantů potravin a poskytuje vysoce přesné výsledky analýz pesticidů, herbicidů a těžkých kovů. V každém případě, kdy provádíme laboratorní analýzu, kalibrujeme přístroje podle známých fyzikálních vzorků, kterým se říká "externí standardy" nebo "certifikované referenční materiály" (CRM).

Každá laboratoř si může zakoupit CRM pro rtuť, arsen, glyfosát a dokonce i salmonelu. Například tento odkaz na Biosisto uvádí CRM pro různé kmeny salmonely. Laboratoře si mohou tyto referenční materiály zakoupit a použít je ke kalibraci svých přístrojů, čímž si mohou být jisty, že jejich analýza odpovídá fyzickým, skutečným vzorkům přečištěného materiálu. Tyto CRM zase musí být sledovatelné podle NIST, aby se potvrdil jejich původ a pravost. Všechny CRM jsou proto označeny čísly šarží a daty expirace.

Zatímco laboratoře si mohou zakoupit referenční materiály pro mikroby, těžké kovy, pesticidy atd. - všechny fyzické materiály - hledal jsem široko daleko a nepodařilo se mi najít žádné certifikované referenční materiály pro SARS-CoV-2 nebo dokonce jeho oslabenou, neživotaschopnou verzi. Pokud vím, zdá se, že nejsou k dispozici žádné fyzické vzorky izolovaných covidových virů pro kalibraci přístrojů a kontrolu kvality testovacích protokolů.

Aby bylo jasno, netvrdím, že viry neexistují, a je zcela zřejmé, že se Wuhanský virologický institut spolčil s Faucim, Daszakem, NIH, Baricem a dalšími, aby vyvinuli zbraňový hrotový protein. Protein spike však sám o sobě není virem. Je to prostě toxická nanočástice, kterou lze syntetizovat ve velkém množství a pak ji buď vyhodit na města, nebo přidat do vakcín a vpravit do lidí prostřednictvím očkovacích protokolů. Velkou otázku ohledně toho všeho pokládám ve svém videu o udavačích z vědeckých laboratoří zde, kde jsou uvedeny další podrobnosti o tom všem, ze kterých se vám zatočí hlava. V podstatě jde o to, že pokud je "covid-19" skutečný virus, který lze izolovat, proč zřejmě neexistují žádné fyzické referenční materiály pro kalibraci laboratorních přístrojů na detekci covidu? A proč nebyly takové materiály použity při vývoji protokolů testování PCR schválených FDA a CDC?

CDC stahuje svůj vlastní podvodný protokol k testování covidu pomocí metody PCR, což znamená, že nedokáže rozlišit mezi covidem a chřipkou

K záhadnosti celé věci přispívá skutečnost, že CDC právě vydalo "laboratorní upozornění", v němž oznamuje svůj záměr stáhnout chybný protokol PCR testování do konce tohoto roku. V rámci svého upozornění oznámilo, že současný test PCR - stejný, který zmínila FDA výše a který byl vyvinut bez fyzických vzorků covidu pro kalibraci - nedokáže rozlišit mezi chřipkou a covidem.

Z dokumentu CDC:

V rámci přípravy na tuto změnu CDC doporučuje klinickým laboratořím a testovacím pracovištím, které dosud používaly test CDC 2019-nCoV RT-PCR, vybrat a zahájit přechod na jiný test COVID-19 schválený FDA. CDC doporučuje laboratořím, aby zvážily přijetí multiplexní metody, která může usnadnit detekci a rozlišení virů covidu-19 a chřipky.

Proč může být důležité odlišit covid od chřipky?

Protože, jak se zdá, případy chřipky v roce 2020 téměř vymizely, protože chřipka byla v důsledku chybného testování přeznačena na "covid-19".

"Procento pozitivních případů chřipky se snížilo o 64 % (p = 0,001) a odhadovaný denní počet případů chřipky se snížil o 76 % (p = 0,002) v epidemiologických týdnech 5-9 roku 2020 ve srovnání s předchozími roky," uvedla CDC v roce 2020.

Lékařský establishment v podstatě jednoduše vzal všechny lidi, kteří by normálně byli diagnostikováni s nachlazením a chřipkou, a přesunul je do kategorie "covid", aby prosadil příběh o covid masové hysterii, který by lidi nahnal do vakcín. Vakcíny pak byly formulovány s bodovými bílkovinnými toxickými nanočásticemi, aby vyvolaly "delta" vlnu paniky, která se z velké části objevuje mezi očkovanými jedinci.

Odtud plandemický podvod pokračuje jako hodinky: Lidé po vakcínách onemocní, takže se žádají další posilující vakcíny, čímž se nemoc udržuje. Opakovat a opakovat. Nikdy to neskončí, dokud lidé na podvod nepřijdou a pachatelé nebudou zatčeni.

CDC právě zveřejnilo vědecký dokument, který celý podvod potvrzuje. Kliknutím sem si jej můžete prohlédnout na našich serverech.

Jmenuje se "Outbreak of SARS-CoV-2 Infections, Including COVID-19 Vaccine Breakthrough Infections, Associated with Large Public Gatherings - Barnstable County, Massachusetts, July 2021" a šokujícím způsobem přiznává, že 74 % infekcí se vyskytlo u plně očkovaných (dvojitá dávka) lidí:

Během července 2021 bylo mezi obyvateli státu Massachusetts zjištěno 469 případů COVID-19 spojených s četnými letními akcemi a velkými veřejnými shromážděními ve městě Barnstable County ve státě Massachusetts; proočkovanost mezi způsobilými obyvateli státu Massachusetts byla 69 %. Přibližně tři čtvrtiny případů (346; 74 %) se vyskytly u plně očkovaných osob (těch, které absolvovaly dvoudávkovou kúru mRNA vakcíny [Pfizer-BioNTech nebo Moderna] nebo dostaly jednu dávku vakcíny Janssen [Johnson & Johnson] ?14 dní před expozicí).

Viz, vakcína je pandemie. Vakcína šíří bílkovinu spike a falešné PCR testy poskytují palivo pro udržení masové hysterie.

Více podrobností o tom všem uvádím v dnešním bombastickém podcastu prostřednictvím webu Brighteon.com:

Brighteon.com/dfb235d4-f0d6-4d7d-af06-d1f4e391c4f5

Podívejte se také na toto video od Dana Dickse, který se věnuje i falešným PCR testům:

Brighteon.com/a8ef9e25-cdd3-453e-b4dc-97d2faada2b2

Vakcíny proti covidu „nejnebezpečnější zavedení biologického léčivého přípravku v historii lidstva,“ říká Dr. Peter McCullough

Originál: https://www.globalresearch.ca/covid-vaccines-most-dangerous-biological-medicinal-product-rollout-in-human-history-says-dr-peter-mccullough/5765653

POSTAVIT SE NA ODPOR

FRONTLINE NEWS

PATOLOG DR. RYAN COLE – Alarmující účinek covid injekcí mRNA na mozek, ledviny, srdce a ostatní orgány    

Dr. Ryan Cole, certifikovaný patolog, vystoupil na lékařském Summitu 27. července 2021 v San Antoniu, Texas o katastrofálních škodách, které vakcíny mRNA na COVID způsobují u lidí, a o toxických bílkovinách typu spike a možných dlouhodobých účincích těchto rádoby "vakcín".

                   český dabing - 17:08

Čím více spike injekcí, tím více dlouhodobých až trvalých zdravotních obtíží - nenávratných zdravotních poškození!

"Můj kolega doktor po 2. Pfizeru si už v životě nesedne na kolo"

Mrtví piloti amerických aerolinek 2019 - září 2021

Mike Adams, 13. prosince 2021  

Dnešní článek a podcast Situation Update nejsou pro slabé povahy a je v nich mnoho věcí, které zde nelze vložit do textu, protože by je okamžitě přečetly a rozebraly automatické systémy. Některé z těchto automatizovaných systémů pravděpodobně stojí za současnou čistkou lidstva, která probíhá v planetárním měřítku. Proto si budete muset poslechnout podcast (níže) a spojit si jednotlivé body, abyste získali celý příběh.

Co zde ale můžeme napsat, se týká všech mrtvých pilotů amerických aerolinek - nyní je to více než 111 mrtvých komerčních pilotů do září 2021, přičemž za celý rok 2020 bylo mrtvých pilotů pouze 6. (A jen 1 v roce 2019). Co všechny piloty zabíjí? Odpověď je zřejmá: jsou to vakcíny.

Úmrtí pilotů amerických aerolinek

2019                       1

2020                       6

2021 do září          111

Steve Kirsch o tomto alarmujícím jevu dokonce napsal na webu Substack.com. Zde je obrázek z časopisu Air Line Pilot Association, který uvádí všechny mrtvé piloty (zatím) v roce 2021:

Zdroj: NaturalNews.com

Počet úmrtí sportovců v souvislosti s "vakcinací": Aktuální informace k 31.12.2021, 230 úmrtí, celkem 393 postižení

Steve Kirsch

Zde je nejnovější seznam zdravotně postižených, včetně mrtvých sportovců od ledna 2021 (aktualizováno), který si můžete prostudovat:

zástavy srdce a kolapsy modře, úmrtí červeně - graf k 10.12.2021

Není to zvláštní... ten nárůst úmrtí a kolapsů? Nezapomeňte, že spousta sportovců se bránila očkování, dokud nezačaly platit jejich vlastní mandáty (nebo "pobídky").

Navzdory důkazům ve VAERS a z osobních zkušeností lékařů nám však mainstreamová média tvrdí, že jde jen o náhodu. Správně. A já jsem Santa Claus.

VAERS - systém hlášení nežádoucích účinků vakcín, který byl v USA zaveden v roce 1990. Jedná se o dobrovolný systém hlášení, který podle odhadů představuje pouze 1% (viz Lazarusova zpráva) poškození způsobených očkováním. Nicméně v případě covidu nestranní odborníci uvádějí 5-10%, což znamená evidenci maximálně desetiny postižení a úmrtí po vakcinaci vakcínami mRNA v systému VAERS.

Zdroj: goodsciencing.com

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 24 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života