Standardní verze

Za velkou část zemřelých lidí s Covidem-19 je zodpovědný "BRUSEL", zkorumpovaní lékaři a epidemiologové... mainstream. A budou další zbytečná úmrtí...

KLÍČOVÁ JE IMUNITA

Dne 23. března 2021 vyšel v Právu (jediný deník v Česku, který ještě píše pravdu) na tituní straně článek

"EMA nedoporučuje ivermectin. Argumentuje vyvráceným bludem"

Evropská léková agentura (EMA) nepodporuje nasazovat lék Ivermectin jako léčbu ani prevenci proti nemoci Covid-19. Toto oficiálně zveřejnila 22. března 2021.

"Evropská léková agentura přezkoumala nejnovější důkazy o použití Ivermectinu k prevenci a léčbě Covidu-19 a dospěla k závěru, že dostupné údaje nepodporují jeho použití pro léčbu mimo klinické studie," napsal unijní úřad.

EMA konečně jasně zhnědla

"Přestože je Ivermectin obecně dobře snášen v dávkách povolených pro jiné indikace, vedlejší účinky by mohly souběžně narůstat s mnohem vyššími dávkami. Ty jsou potřebné k dosažení dostatečné koncentrace ivermectinu v plicích, aby byl účinný proti viru," odůvodnila EMA.

Trvalý účelový blud "Bruselu"

Toto tvrzení však již bylo mnohokrát praxí vyvráceno jako blud, který neodpovídá klinické praxi tisíců lékařů po celém světě. Při léčbě covidu se totiž úspěšně používají stejné dávky ivermectinu jako běžně používané při původní indikaci - boji s parazity a svrabem. Navíc ani při jeho desetinásobném nasazení nebyly zaznamenány významné nepřiznivé vedlejší účinky.

Pořád nechápu, co se tu děje

Primář FN v Brně Michal Rezek:

"Já vlastně nechápu, co se tu děje. Proč je Ivermectin ten jediný lék, u kterého je neustále snaha hledat jeho negativa, i když u všech léků to komplet děláme obráceně?"

"Tady je to úplně obráceně. Tady máme lék, který nemá moc negativních účinků, má pozitivní zprávy, ale všichni říkají, to nebudeme používat, protože ty pozitivní zprávy asi nebudou pravda, i když to vlastně nevíme."

Pane primáři děkujeme, patříte mezi "Frontline doctors"

tisková konference ve Washingtonu "Frontline doctors" - 27. července 2020

Lékaři poukázali na lži médií a Světové zdravotnické organizace WHO, nabídli vlastní pohled na současnou pandémii a způsob léčby, kterou by bylo možné zachránit před smrtí téměř každého pacienta, včetně zdravotně již postižených.

Odpověď je jednoduchá

 • Ivermectin je především účinný při prevenci.
 • Viz Indie (Ivermectin a Plaquenil), která má více než osminásobnou nižší smrtnost s covidem než USA a Bangladéš (Ivermectin), který je ve smrtrnosti s covidem až na 128. místě více
 • Obdobné se stalo s léky Isoprinosine a Plaquenil, na který byly zkorumpovanými doktory vytvořeny zfalšované klinické studie, aby mohl být zakázán
 • K Isoprinosinu (v Polsku je lékárnách bez receptu - Groprinosin) se vyjádřil jasně prof. Jiří Beran zde
 • K Plaquenilu MUDr. Stella Immanuel z "Frontline doctors" zde

A během pár dnů by bylo po pandémii a likvidaci ekonomiky

Dostatečné množství těchto 3 léků v lékárnách a jejich preventivní aplikace u ohrožených skupin obyvatelstva.

Odpůrci (především zkorumpovaní doktoři) jejich nasazení argumentují tím, že mají vedlejší účinky. To stojí rozum, když denně v EU umírá tisíce lidí, především díky špatné prevenci a tou jsou především uvedené léky,

zinek a vitamín D!

Babiš sice nechal dovést 10 000 balení ivermectinu, sice není jasné kolik je to tablet a jaký je obsah účinné látky, nicméně pro prevenci u několika stovek tisíc lidí je to nedostatečné. Navíc lékař, který jej předepíše nese odpovědnost za případné vedlejší účinky, protože na covid není oficiálně povolen. Řešením by bylo při vyhlášení pandemických stavů povolit prodej vybraných léčiv i bez receptu. V tomto případě Isoprinosinu, Plaquenilu a Ivermectinu.

Nevýznamé vedlejší účinky Ivermectinu, Plaquenilu a Isoprinosinu se vůbec nedají srovnat s více než stovkou úmrtí denně. Navíc tito lidé jsou závislí na celé škále chemických léků s nebezpečnými vedlejšími účinky.

Lidé nejsou hloupí a pořizují si ivermectin pro veterinární účely. A co slyší od "odborníků"? Neužívejte to, protože to je pro koně, můžete to předávkovat, přípravek může obsahovat i další látky... Místo toho, aby byl ivermectin pro lidi široce dostupný v českých lékárnách.

Remdesivir není Ivermectin

Světová zdravotnická organizace WHO 20. listopadu 2020  vydala stanovisko v němž NEDOPORUČUJE používat Remdesivir  proti Covidu-19. Podle ní chybějí jakékoli důkazy, že tento lék zvyšuje šance na přežití pacientů s touto nemocí, či u nich snižuje potřebu plicní ventilace.

Prof. Beran o 3 měsíce dříve:

A REMDESIVIR SE STÁLE V ČESKU POUŽÍVÁ (kolik pacientů díky tomu už umřelo, z důvodu špatné léčby).

Hlavně, že stojí 55 000,- korun 5 denní léčba jednoho pacienta

Čeští Hujeři v akci - kauza Remdesivir:

STRACH - STRACH - OČKOVAT - OČKOVAT - LOCKDOWNY - LOCKDOWNY - POŠKOZENÍ EKONOMIKY - VYVOLÁNÍ VYSOKÉ INFLACE

                               Babiš a Gates

Proč se vláda takto chová? Zde se přímo vnucuje otázka: Proč by vláda lhala, proč by to celé dělala, jaký může mít plán?

Možné důvody a plán:

 • Rostoucími úmrtími a také každodenními "novými případy COVID-19" chtějí vyvolávat u lidí strach. V tom jim velice účinně pomáhá zkorumpovaný mainstream včetně ČT - viz MUDr. Stránský: Přestaňte šířit histerii
 • Strachem pak ospravedlňují Lockdowny.
 • Lockdowny chtějí zničit ekonomiku, aby zemi co nejvíce zadlužili (MMF, Světová banka a jiné finanční instituce si už mydlí ruce, jak ještě i naši vnuci budou ty dluhy splácet).
 • Lockdowny a zadlužením plánují zničit převážně malé a střední podniky (MSP).
 • Zničením MSP získají velké nadnárodní firmy v podstatě monopol.
 • Získáním monopolu zůstanou velké nadnárodní firmy a stát nejen jedinými prodejci zboží a služeb, ale také jedinými zaměstnavateli.
 • Když nebude mít člověk na výběr, kde se zaměstnat, stane se závislý na velkých koncernech nebo sociálních dávkách od státu.
 • Takto závislý člověk se změní na otroka, který bude muset své "nové pány" poslouchat, jinak ztratí živobytí - zaměstnání nebo sociální dávky od státu.
 • A samozřejmě zadlužený stát bude také muset poslouchat globální instituce, neboť ty mu mohou například zvýšit úroky nebo přestat dále půjčovat na neustále "refinancování dluhu". Zastavení refinancování by znamenalo krátkodobou splatnost úvěrů, a tedy bankrot státu. 
 • A miliardáři se budou ještě více radovat.

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

V této knize se čtenáři dozví o skutečnostech, jež nejeden z nich bude – z pochopitelných důvodů - zpočátku možná odmítat. Bude namítat, že kdyby zde dokumentované a tak dalekosáhlé historické informace byly pravdivé, určitě by se už o nich někde doslechl.

Toho jsme si jako autoři byli pochopitelně vědomi. Proto také zastáváme názor, že by součástí naší odpovědné práce by mělo být čtenáře nejen povzbudit, aby si tuto knihu přečetl, ale aby také četl a studoval zdroje dokumentů, uvedené pod textem na každé stránce.

Téměř tři čtvrtě století se svět dovídal, že 2. světovou válku způsobil jakýsi psychopat Adolf Hitler s družinou rasisticky motivovaných úletářů, nacistů.

Ve skutečnosti ale byla 2. světová válka dobyvačnou válkou, vedenou v režii chemického, petrochemického a farmaceutického Kartelu s cílem kontrolovat multibilionové globální trhy v nově vznikajících oblastech patentovaných chemických výrobků.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky