Posilovač mRNA: „Efektivní metoda ke snížení světové populace“

- Pixabay

Slovanka, 20. března 2023

V evropských zemích byla v posledním roce zaznamenána nejen vysoká nadúmrtnost, ale také rekordně nízká porodnost. Do značné míry je jistě na vině i podávání genových injekcí, což je patrné i z odtajněných dokumentů studií Pfizeru.

Menší počet spermií, přičemž většina z nich je nehybných a poškození vaječníků – to jsou jedny z mnoha vedlejších účinků genových injekcí. Schvalovací studie společnosti Pfizer již ukazují katastrofické účinky mRNA vakcíny zejména na plodnost.

Na jedné straně zveřejnění tzv. spisů Pfizeru, které bylo získáno u soudu v USA, šokujícím způsobem odhalilo, jak nebezpečné jsou preparáty mRNA proti Covid-19. Na druhou stranu také ukazují, že zatímco schvalovací studie probíhaly, společnost Pfizer si již byla dobře vědoma různých závažných vedlejších účinků a poškození ženské a mužské plodnosti.

To bylo ignorováno a záměrně zakrýváno.

Pfizer a americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) původně chtěly udržet data klíčové studie v tajnosti po dobu 75 let. Díky soudnímu sporu podle zákona o svobodě informací (FOIA) je nyní již přibližně 300 000 stran publikováno po částech. A pravda vylézá na povrch.

Ze zveřejněných dokumentů vyplývá, že již v říjnu 2020 společnost Pfizer předala svá zjištění FDA. Mimo jiné obsahuje také seznam možných vedlejších účinků. Mezi vedlejšími účinky můžeme najít ledaco – od paralýzy nebo nekontrolovaných křečí přes autoimunitní onemocnění, zánět mozku a mrtvice až po zánět srdce nebo potrat.

Amy Kelly z týmu DailyClout vedeného Dr. Naomi Wolfovou informovala o případech poškození mužské plodnosti ve studii společnosti Pfizer. A také o tom, jak byly tyto skutečnosti  ignorovány. Například společnost Pfizer informovala o četných případech vedlejších účinků na  varlata v dokumentu získaném prostřednictvím žádosti o svobodu informací v Austrálii.

Dokument uvádí 338 různých typů „poruch reprodukčního systému a onemocnění prsu“, což samo o sobě vyvolává varovné signály, shrnuje Geoff Pain na Substacku.

Mezi tyto poruchy patří bolest varlat, otok, neplodnost, edém, cysty, abscesy, krvácení, abnormální analýza spermií nebo krvácení.

Společnost Pfizer hlásila abnormální spermie a snížený počet spermií k 16. dubnu 2022. Recenzovaná studie uvádí poškození způsobené očkováním Pfizer 3 měsíce po očkování u dárců spermatu. Horečka 38-39 °C stačí k vytvoření snížené velikosti hlavičky spermií, jak ukazuje jiná studie.

Společnost Pfizer také hlásila známé poškození, které může způsobit zničení spermií útokem na antispermové protilátky. Vyléčení není možné. Poškození je trvalé!

Patolog profesor Arne Burkhardt identifikoval syntetický spike protein z injekcí mRNA pomocí specifického zbarvení varlat 28letého zesnulého muže. Spike protein měl nahromaděný ve všech orgánech. Nepochybně to přispívá k neplodnosti.

Ještě znepokojivější je možnost přepisu mRNA zpět do DNA, zjistila další studie. To znamená, že genetická informace by mohla být také předávána další generaci. 

Studie zveřejněná na konci ledna shrnuje údaje o vedlejších účincích injekcí genetického inženýrství na mužskou plodnost. Pod názvem „Ovlivňují injekce RNA COVID-19 mužskou plodnost? Současná fakta a perspektivy“, Dr. Wener Bergholz a Dr. Klaus Steger publikovali svou analýzu.

Dospěli k závěru: „Pokud se ukáže, že RNA odvozená z vakcíny, která je přepsána do DNA, může být skutečně integrována do genomu zárodečné buňky, existuje také vysoká pravděpodobnost dědičnosti a produkce spike proteinů v potomstvu.“ 

Geoff Pain uzavírá ve svém článku na Substacku: „Pravidelné posilovací injekce mRNA budou účinnou metodou snižování světové populace snížením mužské plodnosti.“

A možná trvale a s nepředvídatelnými důsledky pro plodnost příští generace. Transhumanistům jako je myšlenkový vůdce WEF Yuval Noah Harari, by se to mělo líbit. Podle něj jsou stejně na naší planetě miliardy zbytečných jedlíků…

Poradce WEF Yuval Noah Harari: „Většinu populace nepotřebujeme“

12. srpna 2022

Depopulace je jedním ze zásadních témat globalistů. Není to samozřejmě jen Bill Gates, který převzal eugenickou agendu po svém otci. Depopulaci prosazuje celá vládnoucí (j)elita, přičemž nepsaným lídrem těchto snah byl a dosud je Římský klub.

WEF je místo, kde se každoročně schází politici, globalistické elity a zástupci korporací z celého světa. Právě zde byli mnozí v současné době aktivní politici odchováni v rámci programu „mladých globálních lídrů.“ A právě zde se již nějakou dobu určuje i další směřování světa. Politici, kteří si sem jezdí pro instrukce, pak nevládnou zájmu občanů, ale jen v zájmu korporací.

Jedním ze zásadních témat je právě depopulace, i když je zabalená do různých programů, nyní zejména zaměřených na snížení populace západního světa. Tedy té populace, která již přirozeně ubývá a je postupně nahrazována.

Jedním z těch, kdo se názory na nutnost razantního snížení obyvatel planety nijak netají, je také poradce WEF – Yuval Noah Harari. Také ve svém posledním rozhovoru nezapomněl upozornit na to, že je na světě příliš mnoho jedlíků…

Yuval Noah Harari, historik, futurista a poradce Světového ekonomického fóra (WEF), řekl: „Prostě nepotřebujeme drtivou většinu populace na počátku 21. století vzhledem k tomu, že moderní technologie činí lidskou práci ekonomicky a vojensky nadbytečnou.“

Harariho poznámky zazněly v rozhovoru s Chrisem Andersonem, šéfem TED. Rozsáhlou současnou deziluzi mezi „obyčejnými lidmi“ zhodnotil jako pramenící ze strachu, že zůstanou „pozadu“ v budoucnosti řízené „chytrými lidmi“. Tyto obavy jsou oprávněné, dodal, vzhledem k jeho projekci, že vznikající technologie přesunou ekonomické potřeby do mnoha kategorií stávající práce (celý rozhovor je v angličtině):

Harari mimo jiné řekl:

„Spousta lidí cítí, že jsou pozadu a vynecháváni z příběhu, i když jejich materiální podmínky jsou stále relativně dobré. Ve 20. století bylo všem příběhům – liberálním, fašistickým, komunistickým – společné to, že velkými hrdiny příběhu byli obyčejní lidé, ne nutně všichni lidé, ale pokud jste žili, řekněme, v Sovětském svazu ve 30. letech 20. století byl život velmi ponurý, ale když jste se podívali na propagandistické plakáty na zdech, které znázorňovaly slavnou budoucnost, byli jste tam. Podívali jste se na plakáty, které ukazovaly oceláře a farmáře v hrdinských pózách, a bylo zřejmé, že tohle je budoucnost.

Nyní, když se lidé dívají na plakáty na stěnách nebo poslouchají přednášky TED, slyší mnoho z těchto velkých myšlenek a velkých slov o strojovém učení a genetickém inženýrství, blockchainu a globalizaci, a nejsou tam. Už nejsou součástí příběhu budoucnosti a myslím si, že – opět je to hypotéza – pokud se pokusím pochopit a napojit se na hlubokou zášť lidí na mnoha místech po celém světě, část toho, co by mohlo jít tam, lidé si uvědomují – a mají pravdu, když si to myslí – že: „Budoucnost mě nepotřebuje. Všechny tyto chytré lidi máte v Kalifornii, v New Yorku a v Pekingu a plánují tuto úžasnou budoucnost s umělou inteligencí a bioinženýrstvím a s globální konektivitou a tak dále, a nepotřebují mě….“

Harari postavil do kontrastu 20. století s 21. a přitom předpovídal to, co řekl, že současné a budoucí ekonomiky postupně snižují potřebu lidských bytostí. Řekl:

„Pokud se vrátíte do poloviny 20. století — a je jedno, jestli jste ve Spojených státech s Rooseveltem, nebo jestli jste v Německu s Hitlerem, nebo dokonce v SSSR se Stalinem — a myslíte si, pokud jde o budování budoucnosti, pak jsou vaše stavební materiály ty miliony lidí, kteří tvrdě pracují v továrnách, na farmách, vojáci. Potřebujete je. Bez nich nemáte žádnou budoucnost.“

„Nyní jsme vstoupili rychle vpřed do počátku 21. století, kdy drtivou většinu populace prostě nepotřebujeme,“ uzavřel, „protože budoucnost je o vývoji stále sofistikovanějších technologií, jako je umělá inteligence a bioinženýrství, Většina lidí k tomu nepřispívá ničím, snad kromě svých dat, a ať už lidé stále dělají cokoliv, co je užitečné, tak technologie umožní nahradit i tyto lidi.“

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 13 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života