Jacindin (premiérka Nového Zelandu) příspěvek na Facebooku - 30 000 komentářů odhaluje postižení a úmrtí způsobené vakcínou

Jacinda Ardern

Jacinda Ardernová je od října 2017 premiérkou Nového Zélandu. Funkce se ujala v 37 letech, a ke dni jmenování se stala nejmladší ženou na světě v takto vysoké funkci. Je předsedkyní Novozélandské strany práce, která se po období v opozici stala opět vládní stranou na podzim 2017.

Dee McLachlan, 28. září 2021

Facebookový příspěvek novozélandské premiérky Jacindy Ardern se dramaticky vymstil. Dne 26. září 2021 zveřejnila tento příspěvek:

Jacinda Ardern:

"Dnes jsem četla nějaký výzkum, proč se někteří lidé rozhodli, že se zatím nenechají očkovat, aby se ochránili proti COVID 19. Vím, že to není pravda. Jedním z nejčastějších důvodů je, že se obávají vedlejších účinků. Tak si o tom pojďme promluvit!

Stejně jako u všech léků se mohou 1-2 dny po očkování objevit mírné nežádoucí účinky. To je zcela normální a je to také známka toho, že se vaše tělo učí s virem bojovat.

Většina nežádoucích účinků netrvá dlouho. Mě po první dávce bolela ruka (připomínalo mi to očkování proti tetanu) a po druhé dávce jsem se cítila trochu unavená, ale ne na dlouho! Pokud se obáváte vedlejších účinků, proč neoslovíte někoho, koho znáte a komu důvěřujete, kdo vakcínu podstoupil, a nezeptáte se ho, jak se cítil? Nebo se poraďte se svým praktickým lékařem. Více informací najdete také na https://covid19.govt.nz/.../side-effects-of-covid-19.../".

Když jsem se dnes večer podíval, je tam 3 500 sdílení a ...

30 tisíc komentářů

Kamarádka mi napsala: "Musíš si přečíst některé komentáře". Pročetl jsem je a je jasné, že se z toho stalo fórum pro hlášení úrazů způsobených očkováním. Některé jsem přidal níže. Není možné, abych procházel 30 000 komentářů, takže níže je výběr "prvního záběru". [Aktualizace: nyní 32 000 komentářů]

Kim L. Coppersmith
Můj otec dostal týden po prvním očkování infarkt. Ve vážném stavu byl vrtulníkem převezen do Waikata. Je mu sice 81 let, nicméně před šesti týdny podstoupil důkladnou kontrolu srdce a bylo mu doporučeno, že jeho srdce je na jeho věk ve výborném stavu. Je/byl nesmírně aktivní a pět dní v týdnu jezdil na kole 40 kilometrů. Příčinou infarktu byly krevní sraženiny. Na druhou injekci už nepůjde.
Al Jonson Kim L. Coppersmith Posílám mnoho lásky tobě, Danielovi a tvému tátovi. Lži musí přestat.

Julie Kingová
Otec jednoho z našich řidičů dostal před 2 dny infarkt týden po Jab. Náš přítel napůl ochrnul o měsíc později se stále necítí dobře.

Stace Da Ace Thompson
Ale nikdo nám není schopen říct, co se může stát za rok, 5, 10 let, že? To ukáže jen čas a pokud je 90 % země očkováno, měli bychom být všichni v bezpečí? Dokonce i těch 10%, kteří nejsou jako policie , politici, kteří nejsou povinni?

Nimmi Valia
Měli bychom mít možnost se sami rozhodnout Jacinda Ardern. Tato vakcína není vhodná pro každého, protože každý je jiný a reaguje jinak na různé věci. Vláda to musí pochopit.

Já jsem se nechala očkovat poprvé a poprvé v životě jsem měla anafylaxi. Pro druhou je to ode mě NE! Děkuji!

Laurel Kells
Mluvme o smazání skupiny NZ na Facebooku, kde byly uvedeny osobní nežádoucí reakce všech.

Suze Crawley
Dobrému příteli zemřel švagr a dalšímu příteli zemřel člověk v práci. Dívka z mých školních let málem omdlela ve Vac centru a nemohla se několik dní hýbat a slyšela jsem o dalším kontaktu, který měl Bellovu obrnu... Moje nejbližší rodina měla jen bolesti rukou a únavu. Spousta lidí je v pořádku, ale spousta ne, je to velmi znepokojující.

Letetia Kelly
Nemyslím si, že se to vyvíjí tak, jak jsi chtěla, Jacindo.

Molly Mahoney Mundell
Čteš odpovědi, Jacindo? Příběh za příběhem... tato vakcína není vhodná pro všechny lidi. Mějte trochu respektu k individuálním potřebám, přestaňte šikanovat svou zemi. Nechte nás žít svobodně na základě toho, co je nejlepší pro nás a naše rodiny, ne podle toho, co je nejlepší pro vaši pověst.

Chris Jacko Jackson
Diskutujme také o lidech, kteří budou muset splatit dluh ve výši 114 miliard dolarů, který se nahromadil. Pouze 2,5 miliardy na dotacích na mzdy. Z toho 0,2 % vyčleněných na služby duševního zdraví. Kolik miliard se vydává na reklamu/vymývání mozků. Naše země je v současnosti nejzadluženější, jaká kdy byla, a odpovědnost padá zpět na daňové poplatníky. Tento dluh budou platit moji pravnuci.

Brooke Manukau
Tak tohle prostě spadlo jako olovo do sudu, že ano..... Už bylo na čase, aby pravda začala vycházet najevo

Flossie Drake
U obou mých rodičů se po druhém očkování objevily příznaky podobné chřipce. Mámě se udělalo nebezpečně špatně, dostala zápal plic a byla na dva týdny hospitalizována. Velmi děsivé. Je to už 6 týdnů a stále se necítí dobře.

Sharon Alice Regan
Je mi líto těch teenagerů, protože právě na ty se chystají po..... John key řekl, že jim zabrání chodit na koncerty nebo do R&V a brzy budou stát frontu na injekci.

Tohle je šikana a vydírání... je nechutné, k čemu se vláda sníží.

V posledních dvou týdnech jsou to zoufalá opatření v rádiu a televizi, kde se neustále říká, že je třeba se nechat očkovat, nemluvě o tom, že před KFC atd. jezdí autobusy s očkovacími látkami, když Auckland přešel na třetí stupeň ... očkujte na počkání.

Lidé by měli mít právo volby a nemělo by docházet k diskriminaci ani v jednom směru.

Sujean Elgar
Moje kamarádka skončila v nemocnici na kapačkách nemohla přestat zvracet....řekla sestře, že byla den předtím očkovaná a sestra ji odmítla a řekla, že ne, že by to nemělo nic společného s vakcínou a to se zdá být problém tady prostě takhle odmítli.

Chloe Mansfield
Můj otec má teď po užívání vašeho experimentálního jab.... zdá se, že to není tak bezpečné a účinné.

Chris Jacko Jackson
Udělám cokoli, co si vyberu, bráním se požadavkům. Pokud jsme nuceni dostat tuto injekci, máme opravdu svobodnou volbu? Pokud budu nucen, nepůjdu tiše, ne proto, že jsem radikál, ale proto, že jsem se narodil s právy, která mi nikdo nemá právo brát. Nezapomínejte, že každý se s těmito právy narodil a že jsou vaše a můžete si s nimi dělat, co chcete. Konec diskuse.

Jac Watson
Třiadvacetiletý mladík se nechal v pátek píchnout a v sobotu zemřel na infarkt. Děje se to strašně často. Mladí lidé by neměli takhle umírat na infarkt!!!

Duncan Beall
Můj tchán strávil dva týdny v nemocnici ve vážném stavu, kdy se mu špatně dýchalo, na první injekci reagoval okamžitě, lékaři řekli, že to nepřežije. Zvládl to, ale bylo to na hraně a od té doby se přes přátele denně dozvídáme o dalších a dalších případech, které měly těžké reakce. Je pro nás znepokojující, že se s námi v médiích, ať už ve zprávách, nebo v nzh, zachází jako s vtipem. Mlčí se o nás, protože je to tak polarizující a my jsme nic nezpůsobili. Je urážlivé předpokládat, že jsme si vše vyhledali na internetu, protože jsem si jistý, že lidé v médiích nepoužívají mikrofixy nebo encyklopedie. Jsme skuteční lidé, kteří znají skutečné lidi, jimž se něco stalo, a nejsou to pouhé náhody a my jsme zesměšňováni a odsuzováni. Tohle není NZ, který jsme znali. Kdybyste měli novavax, byli bychom první ve frontě na něj, ale s pziferem nám žádné výhrůžky ztrátou svobody nebo přátelství nezkroutí ruku. Viděli jsme a víme příliš mnoho.

Dave Baldwin
Kromě toho, že jsem viděl kamarádku sledovat (na videu), jak její matka umírá na srážlivost krve kvůli omezením na hranicích, bych chtěl mluvit o nežádoucích příhodách, které zažívám (stejně jako nepochybně mnoho dalších) . Chtěl bych vám povědět o černém psovi, který mě každý den navštěvuje. O zdrcujícím pocitu beznaděje, který činí sebevraždu velmi reálnou možností. Beznaděj způsobená jednak šílenou politikou a používáním chybných vědeckých poznatků, na které nyní navazují hrozby povinného očkování a postihů vůči těm, kteří se chtějí jen sami rozhodovat, chodit v klidu do práce a být nablízku svým rodinám. Opravdu si myslíte, že je vhodné, aby nám Chris Hipkins vyhrožoval, že nás uloví, aby nás a zbytek vaší vlády popíchal, aby nám vnukl jen strach? Nemyslíte si, že je načase uvolnit váš tisk, aby mohl svobodně mluvit o tom, co se skutečně děje u nás i v zámoří? Nemyslíte si, že je nyní čas říci "SORRY" pětimilionovému týmu?

Amanda Kleinová
Nejsou to "vedlejší účinky", Jacindo, jsou to nežádoucí účinky a mnohé z nich jsou vážné. Pokud vím, vašemu výběrovému výboru byl předložen dokument, podle něhož se jich vždy hlásí pouze 5 %.

Bhavisha Patel
Nejsem proti vax a jsem plně očkovaná, ale nebylo to pro mě hladké. Po první dávce mě bolela hlava, měla jsem horečku, nevolnost, závratě a bolela mě ruka. Po druhé dávce to bylo mnohem horší - všechny svaly, klouby a nervy mě ostře bolely, měla jsem bušení srdce a bolest na hrudi, nevolnost, závratě, vysokou horečku, bolest ruky a cítila jsem se letargická. Bušení srdce pozoruji i nyní a to jsem druhou dávku dostala téměř před měsícem - nemluvě o tom, že je mi teprve 26 let a považuji se za zdravou. Byla to hrozná zkušenost a myslím si, že tyto další nežádoucí vedlejší účinky by měly být otevřeně zveřejňovány a hlášeny, aby lidé znali každý detail a mohli se plně informovaně rozhodnout pro své tělo a život. Opět nejsem proti vakcíně, jen jsem pro otevřené, úplné a upřímné informace - možná kdybych věděla, jak je to běžné, neměla bych tehdy takový strach

Michael van Heerden
Vedlejší účinky trvající jeden až dva dny jsou vtip, dostal jsem první injekci, protože jsem věřil, že je to správná věc, týden a stále nemohu dělat nic moc, protože trpím lehkou hlavou, nemohu dělat nic namáhavého, protože se cítím vyčerpaný a musím jít spát, včera je ukázkový příklad, spal jsem, protože jsem neměl na výběr a spal jsem 7 hodin, vzbudil jsem se ve 4 a v půl desáté jsem znovu usínal. Žít s bolestí hlavy není žádná velká legrace. Můj život se za poslední týden změnil k horšímu. Komu děkuji za to, že můj život zkrátil na krátké chvíle, kdy jsem nic nedělal. Druhou injekci už nedostanu, rizika převažují nad přínosy.

Julia Bockett
Táta mých přátel zemřel týden po druhém očkování. Moje tchyně má neustálé bolesti v ruce a ráno se budí s bolestivou mrtvou rukou, očkování podstoupila před několika týdny. Lékaři se do CARM nehlásí. Proč se to ignoruje?

Jess Knight
A co ta ubohá dívka v Aucklandu, která dostala záchvat 5 dní po 2. očkování? Její záchvat byl tak prudký, že si v koupelně zlomila vaz a následkem toho zemřela. Lékaři tvrdí, že to nebyla reakce na vakcínu, protože to bylo 5 dní poté!!! A co ona? Její spolubydlící, která ji našla? A její rodina Jacindo??? Ano... prosím... promluvme si o tom??

Originál: gumshoenews.com

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 14 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života