Dr. Paul Marik: Remdesivir je toxický lék & Nemocnice brání lékařům léčit covid efektivně a levně

Senator Ron Johnson for Wisconsin

Dr. Paul Marik mluví o nesprávné léčbě covidu pomocí toxického Remdesiviru a o tom, jak mu nemocnice zakázala léčit covid efektivně a bezpečně. Sdílí výsledky studie o tom, že Remdesivir zvyšuje míru úmrtí o 3% a selhání orgánů o 20%. Remdesivir je toxický lék. Remdesivir stojí 3 000 dolarů, Ivermectin 20 centů a na rozdíl od Remdesiviru snižuje úmrtnost - o 26%.

Remdesivir se na covid používá i u nás v ČR. Jistě si pamatujete, jak média psala o Remdesiviru, o tom, že se na vývoji spolupodílel český vědec Tomáš Cihlář a jaký je to úžasný lék a jak hanila Ivermectin.

O tom, že největší zdravotní obtíže s úmrtími mají především obézní lidé, lidé s cukrovkou, s vysokým krevním tlakem, s oslabenou imunitou, že máme nejvyšší nadváhu v EU už tolik ne.

A už vůbec ne o tom, že lidé si oslabují imunitu kontaminovanou vodou a potravinami s toxiny, mj. insekticidy, pesticidy, herbicidy a glyfosátem - detoxikace.

Senátor Ron Johnson a dr. Paul Marik více ve videu.

Originál videa publikován ZDE: 24. ledna 2022

Přepis:

Senátor Ron Johnson: Nyní promluví dr. Paul Marik, který obdržel lékařský diplom na Univerzitě Witwatersrand v Johannesburgu v Jižní Africe. Je odborníkem na interní lékařství, kritickou péči, neurokritickou péči a nauku o výživě. Byl profesorem medicíny a vedoucím plicní a kritické péče na Lékařské fakultě východní Virginie v Norfolku ve Virginii. Napsal přes 500 odborných článků, 80 knižních kapitol, čtyři knihy o kritické péči a byl citován více než 48,000krát v odborných publikacích. A je také jedním z těch, kteří byli perzekuováni za léčení pacientů. Dr. Mariku.

Dr. Marik: Děkuji, senátore Johnsone. Je mi ctí tu být se svými váženými kolegy. Jak jste říkal, kritickou péči jsem praktikoval na JIPce 35 let, ale nedávno jsem byl propuštěn. Pacienty s covidem jsem na JIPce léčil od března 2020. Léčil jsem mnoho stovek covidových pacientů. Takže vám mohu říct, že 4-10% symptomatických pacientů s covidem po celém světě vyžaduje hospitalizaci. U Omikronu jsou to 2%. V této zemi byly 4 miliony pacientů hospitalizovány s covidem. A z nich 850,000 nebožáků zemřelo. 850,000 lidí zemřelo. Tato úmrtí byla naprosto zbytečná. Směrnice NIH pro léčení pacientů s covidem zahrnuje remdesivir a malé dávky dexametazonu. Tudíž téměř každý pacient v této zemi je léčen kombinací remdesiviru a malých dávek dexametazonu. Proběhla studie zkoumající použití čtyř léků proti ebole, výsledky byly publikovány 12. prosince 2019 v New England Journal of Medicine. A to datum je důležité, protože označuje začátek covidu.

Rada monitorování bezpečnosti té studie ukončila testování remdesiviru, protože remdesivir zvyšoval riziko smrti a selhání orgánů. Byl to tak toxický lék, že Rada monitorování bezpečnosti jeho testování zastavila. Přesto v lednu a únoru 2021 NIH v předběžné studii testoval na pacientech remdesivir pro léčbu covidu. Poslední pacient byl zapsán 19. dubna 2020. O deset dní dříve, než byla studie ukončena, řekl dr. Fauci v Oválné pracovně Bílého domu, že studie přináší dobré výsledky. Dr. Fauci se ale nezmínil, že hlavní cíl této studie byl v jejím průběhu změněn. Jedná se o vědecký podvod, protože studie by nebyla pozitivní, změnili její hlavní cíl.

National Institutes of Health (NIH), součást amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb, je národní lékařská výzkumná agentura, která jak je vidět falešně tvrdí, že přináší důležité objevy, které zlepšují zdraví a zachraňují životy.

Původní cíl byl zaměřen na zabránění smrti a napojení na pomocnou ventilaci. S vědomím, že remdesivir tyto faktory neovlivní, přišli s falešným cílem, který nazvali doba k uzdravení, aby dokázali, že studie má nějaký přínos. A na základě toho falešného cíle remdesivir FDA schválil 20. října 2020. Pokud se podíváte na studie remdesiviru, dvě studie, které sponzoroval Gilead, ukazují snížení úmrtnosti. Avšak čtyři nezávislé studie, včetně rozsáhlé studie od WHO, ukazují naprostý opak. Remdesivir zvyšuje riziko smrti. Řeknu to znovu. Remdesivir zvyšuje riziko smrti o 3%. Zvyšuje pravděpodobnost selhání orgánů o 20%. Je to toxický lék. Ale jako by to nebylo dost absurdní, naše vláda poskytuje nemocnicím 20% prémii k celkovému rozpočtu, pokud předepisují remdesivir svým pacientům. Naše vláda podněcuje nemocnice, aby používaly toxický lék. Je nutné zmínit, že léčba remdesivirem stojí 3,000 dolarů. Dr. Kory mluvil o ivermektinu, který snižuje riziko úmrtí o 50%. A stojí WHO dva centy.

Co se týče dexametazonu, to je nesprávný lék v nesprávném dávkování podávaný po nesprávnou dobu. Přesto všichni kliničtí lékaři absurdně používají tuto homeopatickou dávku dexametazonu. Proč? Protože jim to řekl NIH. Ale NIH a ostatní agentury ignorují nespočet FDA schválených léků, řádně schválených. Nejde o žádné experimentální léky, jsou levné a bezpečné a nezpochybnitelně vykazují redukci smrti pacientů na JIPkách a v nemocnicích. Existuje například 25 vysoce kvalitních studií, aby o nich lidé nepochybovali. I vysoce kvalitní studie s randomizovanými testy ukazují, že ivermektin snižuje riziko smrti o 26%. Jedná se o nesmírně bezpečný a levný lék. Je to jeden z nejbezpečnějších léků na této planetě. Je větší riziko, že umřete po požití paralenu než po ivermektinu.

Přesto jej FDA označuje za nebezpečný koňský odčervovač. Máme spoustu, jak říkal dr. Urso a ostatní, máme spoustu léků, které se velmi osvědčily při léčbě pacientů, včetně antiandrogenu, spironolaktonu, fluvoxaminu, nitazoxanidu, melatoninu, vitaminu C a dalších. Takže otázkou je, proč jsou tyto levné, bezpečné a účinné léky ignorovány při léčbě covidu, když mohly zachránit 500,000 životů. A myslím, že dr. Kory nám řekl, proč tomu tak je. Děkuji vám.

Pokračování

Senátor Ron Johnson: Dr. Mariku, máte slovo

Dr. Marik: Ano, k tomu se mohu vyjádřit, protože mě to osobně zasáhlo. Abych ukázal, že co se teď děje, nemá obdoby v dějinách lékařství na celém světě. Nyní vláda, státní agentury a nemocnice říkají doktorům, jak mají léčit. Narušují posvátný vztah pacienta s lékařem. Říkají doktorům, jak být doktorem. Povím vám, co se stalo mně. Používal jsem k léčbě kriticky nemocných na JIPce spoustu uzpůsobených léků. A tento oběžník byl poslán všem nemocnicím, ale zaměřili ho na mě osobně. A co se v něm píše? Že mohu používat remdesivir.

A budu citovat přidanou část s nepodporovanými léky, která zahrnuje léčiva, která škodí a jejichž účinnost není prokázána randomizovanými studiemi. „Tyto léky nejsou schváleny k použití k prevenci nebo léčbě covidu.“ Tento seznam zahrnuje ivermektin, bikalutamid, etopsid, fluvoxamin, dutasterid a finasterid. A aby se mi vysmáli, přidali vitamin C. Tímto mi znemožnili, abych své pacienty léčil na základě svých zkušeností. Takhle to pokračovalo. První týden na JIPce jsem nevěděl, co mám dělat, měl jsem svázané ruce. Poprvé za svou kariéru jsem nemohl být lékařem. Nemohl jsem léčit pacienty, jak jsem je léčit chtěl. Měl jsem sedm pacientů s covidem, včetně 31leté ženy. Nedovolili mi je léčit.

Americký koronafašismus v praxi

Musel jsem nečinně přihlížet. Musel jsem nečinně přihlížet, jak tito lidé umírají. Tak jsem nemocnici zažaloval. A víte, co udělali? Říkají tomu „vytýkací hodnocení“. Je to nechutný a zlý koncept. Obvinili mě ze sedmi odporných zločinů, které jsem měl spáchat, a že jsem takovou hrozbou pro pacienty, že mě odvolali ze služby v nemocnici, protože jsem představoval přímé nebezpečí pro tyto pacienty. Přestože mi umíralo o polovinu méně lidí než mým kolegům. Po tom vytýkacím hodnocení následovala soudní maškaráda, kde v tom pokračovali, nakonec mě z nemocnice vyhodili a vzali mi mou lékařskou licenci. Zastal jsem se práv pacientů a tahle zlá nemocnice ukončila moji lékařskou kariéru. Tohle dělají. Je to neslýchané. Je to nejprohnilejší zlo.

Dr. McCullough: Dr. Mariku, tyto případy, které vám vytýkali, byly to i necovidové případy, třeba zápaly plic nebo selhání orgánů, které jste tak léčil?

Dr. Marik: Pouze covidové.

Dr. McCullough: Takže se jednalo pouze o pacienty s covidem. U jiných jim vaše léčba nevadila. Šlo jen o pacienty s covidem.

Dr. Marik: Přesně tak.

Léčebný nihilismus

Dr. McCullough: To jim vadilo. Jejich postupy lidem prakticky nařizují léčebný nihilismus. Abych to vysvětlil, léčebný nihilismus znamená odepřít pacientovi léčbu.

Dr. Marik: Tento dokument byl zaslán všem nemocnicím, jedná se o „Souhrnnou příručku pro léčbu covidu“, kterou použili přímo proti mně, abych nemohl používat bezpečné, účinné a levné léky. V dějinách lékařství nemá obdoby, aby mi nemocnice přikazovala, jak mám léčit. Odpírají mi právo používat bezpečné a účinné léky. A lžou, protože…

Dr. McCullough: Ale můžete používat bezpečné, účinné a levné léky na jiné nemoci, kromě covidu.

Dr. Marik: Přesně tak. U zápalu plic by to nebyl problém. Je to zaměřeno na covid.

Remdesivir je předražené pozlátko. Starý lék za pár korun vyléčí koronavirus spolehlivěji, říká český epidemiolog Jiří Beran

 

25. 8. 2020 Petr Vavrenka    

Ve světe se hlasitě hovoří o remdesiviru a dalších nadějných lécích, které mohou pomoct s léčbou koronaviru. Přestože jsou však tyto léky velmi drahé a jedna dávka stojí tisíce korun, nemají prokázanou univerzální účinnost. Podle českého imunologa a epidemiologa Jiřího Berana, který vede Centrum očkování a cestovní medicíny v Hradci Králové, jsou však dávno na trhu léky, které jsou na léčbu nemoci Covid-19 mnohem účinnější.

Jen se jimi nikdo příliš nezaobírá, protože na ně nemůže mít exkluzivní práva a tím pádem na nich vystavět byznysovou mašinerii

Desítky let starý lék vyzkoušel na sobě i seniorech

Sám Jiří Beran vyzkoušel padesát let starý lék Isoprinosine. On i jeho syn se nakazili koronavirem a s pomocí tohoto léku se úspěšně, bez větších problémů, také vyléčili. Beran s pozitivními výsledky léčby, kterou pochopitelně nelze považovat za vypovídající studii, seznámil odbornou veřejnost.

“Žiji v zahraničí a několik let ten lék vozím s sebou proto, že ho používám na případnou horečku dengue. Onemocněl jsem koronavirem a užíval jsem to tři dny,” uvedl Jiří Beran pro idnes.cz.

Na jeho doporučení potom lék svým pacientům předepisovali také další lékaři. Velmi zajímavý je případ podání léku dvaceti nakaženým seniorům z domova důchodců v Litovli na Olomoucku. Vzhledem k věku a různým přidruženým chorobám šlo o velmi rizikové pacienty. Ostatně, v jiných domovech pro seniory se ukázalo, jak smrtící koronavirus dokáže být. “Ti lidé byli ve věku 87 až 94 let. Byli to tedy lidé polymorbidní. Dalo se počítat s tím, že zemřou,” nezastírá nezáviděníhodnou výchozí situaci Jiří Beran. Podle něj totiž ve věkové kohortě 85 plus umírá každý třetí člověk. “Ale všichni se do domova důchodců vrátili živí a zdraví.” Podle Berana je velkou výhodou Isoprinosinu především fakt, že zabírá na každou respirační virovou infekci. A těžké případy nemocných s Covid-19 jsou spojeny právě se zasaženými plícemi.

Studie o účinnosti léku zřejmě nikdy nevznikne

Přínos Isoprinosinu nezpochybňuje ani epidemiolog Roman Prymula. “Určitě patří do škály látek, které jsou použitelné. Z logiky věci by mohl být účinný,” uvedl Prymula pro deník Blesk. Nedomnívá se však, že by měl být používán pro lehké případy, ale spíše pro vážné stavy a pro dospělé pacienty.

Problém Isoprinosinu podle Jiřího Berana spočívá paradoxně v tom, že je až příliš dostupný. Vyrábí ho totiž kolem čtyřiceti firem po celém světě a nikdo na něj nemá exkluzivní licenci, kterou by mohl zpeněžit. A právě proto dle Berana nikdy nevznikne studie, která by ukázala, že na Covid-19 skutečně zabírá. Takovou studii by musela financovat například nějaká vláda nebo nezávislá instituce. To se však vzhledem k ekonomické a časové náročnosti zřejmě nestane. V roce 2017 nicméně skupina vědců v rámci menší studie potvrdila, že Isoprinosine na respirační choroby účinkuje už do devadesáti minut od požití a do pátého dne zvedne aktivitu pro vyléčení důležitých buněk na dvojnásobek.

Jiří Beran si nebral příliš servítky se známým lékem remdesivir, na který jsou jinak Češi velmi hrdí, protože za jeho vývojem stojí český vědec Tomáš Cihlář. Jenže společnost Gilead, která na něj má práva, se rozhodla na něm řádně vydělat. Pětidenní léčbu tak nacenila na přibližně 55 tisíc korun.

Remdesivir je pozlátko. Ten nemá prokázané, že vás ochrání před smrtí

Existuje ale dexametazon, který vám zajistí o třetinu vyšší šanci, že nezemřete. Ten ale vyrábí kdokoliv za pár stovek,” upozornil Beran na alternativu v podobě levného kortikoidu a také na skutečnost, že v případě remdesiviru se účinnost podařila potvrdit jen v některých případech.

Novinky.cz 16.10.2019

Klinické testy v rámci programů Světové zdravotnické organizace (WHO) tvrdí, že podávání látky remdesivir nemá žádný či jen malý vliv na délku hospitalizace a na šanci na přežití pacientů s nemocí covid-19.
...

Česká vláda tento týden schválila nákup 10 000 dávek tohoto léku za 205 milionů korun. Od příštího roku bude remdesivir hrazen pojišťovnami běžným způsobem podle úhradové vyhlášky.

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 17 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života