Komplexně o prevenci proti Covid-19 (všem patogenům), 1. dubna 2020

(doplněno 6. dubna)

Ing. Zdeněk Rozehnal

Včera 31. března jsem se dočetl další informaci o tom, co „předchází onemocnění“ tímto virem. Mimo již uvedené - zvýšená teplota, rýma… se 31.3. objevila informace - PRŮJEM. Stručně řečeno to znamená oslabenou imunitu (byť krátkodobou, což může stačit), protože ve střevu se tvoří 60 - 70% imunity, jak se standardně v "normálních" médiích uvádí.

Jedním z nejlepších řešení je již při náznaku tohoto projevu užívat absorbent Enterosgel vyráběný v Jeseníku pro celou Evropu (živočišné uhlí může časem způsobit "lenost střev"). A souběžně s ním nasadit kvalitní probiotika, upravit stravu…

Shrnutí ve spojení s předchozími publikovanými články

Dá se předpokládat, že se s virem postupně „potká“ 100% populace. Člověk je infekční již přibližně týden před případným propuknutím nemoci (to je ta zákeřnost). Odhaduje se, že žádné nebo mírné příznaky po nákaze má 85% populace. Zbývajících 15% - osoby s trvale oslabenou imunitou, což jsou v podstatě lidé s chronickými nemocemi, obézní s větším množstvím viscerálního (útrobního) tuku, který může utlačovat i plíce, ale ne všichni obézní jsou v této skupině. Naopak i někteří štíhlí lidé mohou mít neúměrné množství viscerálního tuku. Zároveň pravděpodobně do této skupiny patří i lidé s krátkodobě oslabenou imunitou, a tu může třeba způsobit právě dietní chyba s následujícím průjmem.

Imunolog Jaroslav Svoboda v tomto pořadu 27. března 2020:

uvedl: „Fenomén dávky viru hraje v naprosté většině případů důležitou roli.“ Z toho vyplývá, že jakékoliv snížení kontaminace je prospěšné. V tomto dokumentu se dozvíte i o "podivném" chování SÚKLu (Státní ústav pro kontolu léčiv) - to už je 2. případ z posledního týdne...??? Povšimněte si pečlivě v závěru rozhovoru s expertem, co říká o fungující léčbě, které SÚKL dlouhodobě brání!!!

Remdesivir (USA) SÚKL povolil v podstatě ze dne na den, ale co když máme lepší lék? To budou možná po skončení této pandémie vysvětlovat příbuzným těch zemřelých!

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

SÚKL a jeho šikanózní činnost pod europláštěm (zastrašování) „BRUSELU“, aneb eurodemokracie v praxi

Výzvou k poskytnutí podkladů ze dne 17.5.2019 č.j. sukl 119705/2019 jsem byl v podstatě obviněn z trestného činu pracovnicemi SÚKLu Kalendovou/718, podepsána mgr. Doležalová (vedoucí oddělení dozoru nad reklamou). Jednalo se o obvinění z toho, že „moje společnost uvádí na trh v ČR zakázaný přípravek“. Po mém podání trestního oznámení  policie zjistila opak, což konstatovala 25.9.2019 ve „Vyrozumění“, č.j. KRPA-22618-9/TČ-2019-001419. Policie, jak mně řekl policejní vyšetřovatel, pracovala zbytečně, prostě euronadutost pracovnic SÚKLu je velice nebezpečná. Obdobní lidé kdysi ve vykonstruovaných procesech posílali obviněné do vězení a i na smrt.

Šikanózní neoprávněný (vymyšlený) útok - eurobuzerace - ze strany euroSúKLu sice nevyšel, ale omluva za nedůvodné obvinění ze strany SÚklu Kalendová/Doležalová do dnešního dne nedorazila.

Prostě 50. léta minulého století v Československu

Otázkou je, jestli se tento "euroorgán" - SÚKL - sám nedopouští trestné činnosti tím, že brání v aplikaci českých léčiv a postupů na Covid-19...

uvidíme, až skončí tato pandémie..........

Poznámka: ředitelka SÚKLu v době zdravotní krize odjede na dovolenou na Kubu, skutečně "profesionální přístup"... Sama se nevrátí, ta musí být z dovolené odvolána! Skutečně "europrofesionálka"...

Obdobně byli napadeni i 2 lékaři z Celostní medicíny jedním eurohujerem, které následně vyšetřovala pražská kriminálka. Taktéž shledala bezdůvodnost euroobvinění. Prostě doporučování přírodních postupů pro prevenci a k uzdravení českých spoluobčanů je trnem v oku hujerských českých euroorgánů.

MUDr. Matthia s Rath a spol. - Kniha Nacistické kořeny "Bruselské EU" na konci stránky (doporučuji přečíst)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Rouška, mytí rukou, omezení přímého kontaktu s lidmi… je 2. linie pro snížení dávky viru. V 1. linii je stav imunitního systému - správná strava, dostatečné pití čisté pramenité vody, dodržování biorytmů, psychika… a správná hladina vitamínu D (imunitní T-buňky se při nedostatku tohoto vitamínu neaktivují!).

 

 18 kontrolních testů z roku 2008 ukazuje, že dostatek vitamínu D významně redukuje úmrtnost ze všech příčin!

ale to Vám nejen totálně jinak neschopný "Brusel" pod vlivem farmakorporací cíleně dlouhodobě utajuje

Podrobně ZDE.

Vhodné jsou také pro posílení imunity imunomodulátory, z nichž nejprostudovanější je betaglukan 1,3/1,6D (více než 10 000 studií). Betaglukan posiluje největší buňku imunitního systému makrofág.

 

Významný český onkolog k Betaglukanu

Celé čtvrtstoletí se intenzivně zabývám studiem problémů imunostimulace (možnosti jak zvýšit ochablou imunitu organismu). Četné experimenty na zvířatech a klinické studie u lidí ukázaly, že účinnými látkami, které mají schopnost normalizovat sníženou imunitu jsou polysacharidy izolované z kvasinek Saccharomyces. Jejich účinnou látkou je tzv. beta- glukan. Glukan byl izolován a v následujících klinických studiích vykazoval značnou stimulační schopnost u onemocnění, která dlouhou dobu nemohla být zvládnuta jinými metodami. Jeho podání byla úspěšná např. i u nádorových výpotků plicních a v dutině břišní. Beta-glukan je látka, co současný člověk více než potřebuje. Můžeme ho pokládat za moderní kámen mudrců, který byl po dlouhém hledání nalezen.

                                               profesor Vilém Palisa, DrSc.

ale to Vám "Brusel" a Eurohujeři pod vlivem farmakorporací také cíleně dlouhodobě utajují jako klíčové informace o vitamínu D

Ve 3. linii je snížení množství viru v cestách průniku - ústní dutina, nos a oči (mimo ochranných pomůcek). Osobně jsem dříve doporučil využít koloidní stříbro hustoty 10 ppm, kapat do očí i vícekrát denně, stříkat do nosu a kloktat (možno použít i hustotu 25 ppm - 25 mg stříbra rozpuštěného v 1 l destilované vody).

Určitě nebude na škodu mít trvale zapnutou čističku vzduchu v místnostech, kde se zdržujete, která ničí i viry (bohužel, ta kterou doporučuji je vyprodaná).

Plícím by mohl pomoci i Frolovův dýchací trenažér zvláště s aplikací esenciálních olejů.

A ještě určitě nebude na škodu infrasauna pro detoxikaci a tím posílení imunity. A pokud si dáte na misku do infasauny pár kapek tea tree oleje, což je také přírodní antibiotikum, tak si určitě prospějete.

Všechna doporučená preventivní opatření fungují v synergii, účinky se mezi sebou násobí.

Shrnutí

Případný atak nemoci pravděpodobně ovlivňuje vzájemný vztah:

STAV IMUNITY a MNOŽSTVÍ VIRU

Každopádně platí:

ZÁSADNĚ DŮLEŽITÁ JE PREVENCE

V případě, že dojde k průniku do plic (sklípků) a následné neúměrné množení, tak nastane hra „vabank“.

Důležitost nenasycené mastné kyseliny omega-3 v organismu

V lékařském časopisu Lancet je uvedeno, že přehnaná autoimunitní reakce je jednou z příčin úmrtí v souvislosti s Covid-19 - zřejmá souvislost s cytokinovou bouří.  V tomto případě se předpokládá, že tomu zabraňuje dostatek nenasycené mastné kyseliny omega-3 v těle. Omega-3 je protizánětlivá, naopak omega-6 prozánětlivá. Pravidelná konzumace 2 g omegy-3 třikrát denně za několik týdnů zlepší nasycenost v těle. Více let také doporučuji srovnat poměr omegy-3 a 6 na nejméně 1:4 (realita je mnohdy i 1:20, zvláště u Američanů. Tam nebude pandémie, tam nastane vyšší stupeň postižení, viz   Mike Ad ams,  editor Natural News - "zombie apokalypsa" ). Osobně konzumuji v podstatě dennodenně 3 polévkové lžíce lněných semínek. Je nutné přidat potravinu se sírou (jogurt, tvaroh, vlašské ořechy...), která zabezpečí průnik omegy-3 do buněk.

 

Starší členové amerického Kongresu / Senátu začnou umírat na koronavirus, protože jsou to prostitutky FarmaKorporací a nebudou užívat doplňky stravy - vitamín C, glukany, spirulinu, bezinky nebo jiné přírodní přípravky k posílení imunitního systému, takže zemřou jako děvky, které prodaly Ameriku FarmaKorporacím.

Mike Adams 12. března 2020

K dnešnímu dni (3. dubna) běží 4. týden od jeho prognózy "zombie apokalypsy", k přečtení Z DE.

Jedno je jisté: Americký "styl" života,... náš vzor skončil

Odhaduje se, že podle množství užívání omegy-3 postupně dojde v horizontu 6-25 týdnů ke zlepšení zdravotního stavu. Zjednodušeně se také dá napsat, omega-3 rakovinu zastavuje, omega-6 spouští., ale to už je dr. Johanna Budwig.

NEZAPOMEŇTE!

Předsedkyně Evropské komiseUrsula von der Leyenová kritizovala 13. března 2020 ČR a SR za uzavření hranic (přidal se i eurodruh Macron), jako prevenci šíření koronaviru Covid-19. V podstatě tím jeho šíření podporovala. Otázkou je, jestli neovlivnila premiéra Babiše, který s opatřeními přišel o několik klíčových dní později, než je navrhoval ministr vnitra, Hamáček. Těch pár dnů by bylo klíčových! To v současnosti potvrzuje promořenost virem Slovensko, které nemělo zdaleka tolik občanů v Itálii jako Česko s ohledem na počet občanů.

Určitě svoje "úžasné schopnosti" Ursula... projeví se svými eurodruhy při pomoci italské a španělské ekonomice po ukončení pandémie.

Česká vláda počátkem března zakázala vývoz nebo reexport respirátorů a dezinfekce, protože měla - jak se teď ukazuje - oprávněné obavy z toho, že budou u nás vykoupeny a vyvezeny. Jak v neděli upozornil server Seznam zprávy, dostala teď za to od Evropské komise přes prsty (nic neřídí a šikanuje).

Shrnutí

V současnosti jediný známý způsob, jak virus potlačit, je naše imunita, což je vlastní celková odolnost těla podmíněná naší celkovou kondicí. Z hlediska zdravotních rizik proto není primární věk, ale zdravotní stav, věk je až na druhém místě.

Doporučení na základě osobních zkušeností s uzdravováním se z neuroboreliózy a dalších koinfekcí, když ortodoxní chemická léčba selhala, včetně klientů (neznám případ, že by se někdo za 7 let neuzdravil):

1. Co nejméně zatěžujte imunitní systém, strava - vyřaďte průmyslově zpracované potraviny, denně 50% zeleniny a ovoce, pijte z 90% čistou pramenitou vodu, pohoda. Začněte správně dýchat. Odkyselujte tělo. Omezte, co nejvíce chemii… pravidelně detoxikujte... MUDr. Dietrich Klinghardt odebral krev 1 200 Němcům. Výsledek porovnal se stavem před 10 lety:

před 10 léty našel v krvi v průměru 20 toxinů, nedávno přes 500!

to je exponenciální nárust neslučitelný se životem!

BRUSELSKÁ REALITA Z D E

 

2. Úzkostlivě dodržujte - roušku, brýle, vzdálenost od druhých lidí, myjte si ruce, používejte desinfekci…, starší lidé by navíc měli, co nejvíce omezit kontakt s dětmi  - prostě  se snažit, co nejvíce omezit kontakt s patogenem (chraňte si dýchací cesty a oči).

3. Po kontaktu s lidmi použitím přírodního bijce patogenů - koloidního stříbra - snižujte možnou kontaminaci - kloktat a stříkat do nosu (hustota 10 - 50 ppm), čistit pleť (až 50 ppm), kapat do očí (10 ppm). Fenomén dávky viru hraje v naprosté většině případů důležitou roli. (V EU pod vlivem FARMAKORPORACÍ je vnitřní užívání koloidního stříbra od 1.1.2010 zakázané).

4. Podle finančních možností užívejte přírodní produkty, u kterých BRUSEL cíleně zakázal uvádět léčivé účinky. Vitamín C (ne CHEMICKÝ!, extrakty z Camu Camu, Acerolu...), betaglukanové přípravky  (BetaGlukan, Čaga, Cordyceps...), doplňky stravy s vitamínem D3 (vystavujte se přiměřeně sluníčku), omegu-3 (lněné semínko, rybí olej...), probiotika, aplikujte esenciální oleje...

5. Klíčový pro život je stav střeva - tvoří se zde více než 60% imunity. Praktici kdysi hlásali - smrt začíná ve střevu. Výborné je kysané zelí, ale ne "BRUSELSKÉ", s chemickými látkami (bruselská éčka), které vám naopak imunitu likviduje. Užívejte i probiotika. Mějte po ruce Enterosgel v případě průjmu.

6. S koronavirem Covid-19 se postupně "setká" 100% populace. Jde o to, aby se se protilátky vytvořily s co nejmenšími vedlejšími účinky, o čemž rozhoduje množství přijatého viru v daném čase a hlavně stav imunitního systému.

Poznámka: Důvodem, proč děti jsou prakticky imunní, může být brzlík, který se v organismu dětí stará o dozrávání T-lymfocytů. Spolu s dospíváním se brzlík zmenšuje, až v dospělosti naprosto vymizí. Právě brzlík má v dětském těle velký význam pro imunitní systém. Nicméně děti mohou být infekční.

 

PODROBNĚ:

 

ŘEŠENÍM JE NÁVRAT K PŘÍRODĚ, ČEMUŽ EURODRUZI BRÁNÍ A SAMI SVÝMI OPATŘENÍMI PŘÍRODU NIČÍ

         ENTEROSGEL           KOLOIDNÍ                FROLOVŮV

                                            STŘÍBRO           DÝCHACÍ TRENAŽÉR

         PROBIOTIKA         TEA TREE OLEJ            VITAMÍN D3

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

.

Reishi

Reishi
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps

Cordyceps
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium

Hericium
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus

Coriolus
Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá Turkey tail což znamená – krocaní ocas,...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

BetaGlukan Maxcell

BetaGlukan Maxcell
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

C-Max komplex (s quercetinem)

C-Max komplex (s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ašvaganda

Ašvaganda
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální)

Kurkumin (fytosomální)
Kurkumin a trávicí systém Pokud bychom měli vyjmenovat pouze jedinou oblast, která v současnosti vyžaduje největší pozornost, pak by to určitě byl nemocný trávicí systém. Tato „vstupní brána k našemu...

Rdesno - He shou wu

Rdesno - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungly někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Saffron

Saffron
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki, MUDr. Matthias Rath, a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu zdarma přečíst online ZDE

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

Autoři:

V této knize se čtenáři dozví o skutečnostech, jež nejeden z nich bude – z pochopitelných důvodů - zpočátku možná odmítat. Bude namítat, že kdyby zde dokumentované a tak dalekosáhlé historické informace byly pravdivé, určitě by se už o nich někde doslechl.

Toho jsme si jako autoři byli pochopitelně vědomi. Proto také zastáváme názor, že by součástí naší odpovědné práce by mělo být čtenáře nejen povzbudit, aby si tuto knihu přečetl, ale aby také četl a studoval zdroje dokumentů, uvedené pod textem na každé stránce.

Téměř tři čtvrtě století se svět dovídal, že 2. světovou válku způsobil jakýsi psychopat Adolf Hitler s družinou rasisticky motivovaných úletářů, nacistů.

Ve skutečnosti ale byla 2. světová válka dobyvačnou válkou, vedenou v režii chemického, petrochemického a farmaceutického Kartelu s cílem kontrolovat multibilionové globální trhy v nově vznikajících oblastech patentovaných chemických výrobků

Po přečtení této knihy pochopíte proč "Brusel" zakázal uvádět léčivé vlastnosti na uzdravujících přírodních přípravcích (posilujících imunitu), pokud jste to nepochopili z předchozího odstavce.

DRŽTE SE!

a nevěřte všechno sluníčkovým médiím

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky