Izraelská data poukazují na naprosté selhání a neúčinnost covid injekcí mRNA

Text titulků:

Jefferey: Vlády lidem tyto vakcíny nutí a nařizují jim je, protože… alespoň nám říkají, že věří, že jsou vysoce efektivní. Říkají, že to ukazuje věda… věří jim. A že není větší úspěch s covid vakcínou než očkování v Izraeli. Tohle bylo koncem května 2021, kdy titulky zněly takto: „Izrael ukončí covidové restrikce po vakcinačním úspěchu.” Rozvonili restrikce, mají 92 % lidí nad 50 let očkované. Ale pak přišel problém. Máme tady titulek: „Prodělání onemocnění vs očkování: Co poskytuje větší ochranu?”

Zde se píše: „Pacienti, kteří se zotavili z koronaviru, měli mnohem menší pravděpodobnost, že se nakazí během poslední vlny pandemie než ti očkovaní proti covidu, jak ukazují čísla prezentovaná izraelskému ministerstvu zdravotnictví.” Tohle je delta varianta. Píše se zde: „Více jak 7700 nových případů bylo zjištěných během poslední vlny počínaje v květnu, ale pouze 72 z potvrzených případů byli lidé, o kterých se ví, že dříve onemocnění prodělali – to je méně než 1 % nových případů. Zhruba 40 % nových případů neboli více jak 3000 pacientů byli lidé, kteří se nakazili navzdory tomu, že byli očkováni.”

Abych to naprosto vyjasnil, je zde graf z izraelského ministerstva zdravotnictví. Ukazuje případy a hospitalizace.

Takže ta přerušovaná modrá křivka a nepřerušovaná modrá křivka… nepřerušovaná modrá křivka jsou případy bez očkování a přerušovaná modrá křivka jsou případy s očkováním. Stoupají v podstatě stejně. Vakcíny tedy nemají žádný vliv na zamezení počtu případů. Přesně tak. Teď máme tedy hospitalizace, což je přerušovaná žlutá nebo zlatá křivka. Ta stoupá podobně s těmi modrými křivkami, ale máme tady nepřerušovanou zlatou křivku, která jde skoro napříč… to jsou hospitalizace bez očkování. Takže do nemocnic se dostává mnohem méně lidí, kteří nejsou očkováni.

Del: Páni. A napadá mě Xavier Becerrra (americký ministr zdravotnictví), který říká, že utrácíme biliony dolarů, abychom lidi ochránili před onemocnění covidem. Když jsem to slyšel, řekl jsem si… promiň, ale musíte chytit covid. Ať se necháte očkovat, nebo ne… vakcína vám nezabrání dostat covid. Snad vám pomůže s příznaky, což ale i tak považuji za nesmysl, ale tak či tak se všichni budou někdy muset nakazit, což je jediný způsob, jak získat imunitu, protože vakcína vám ji neposkytne. A teď vidíte, že na tom budete mnohem lépe, pokud jde o hospitalizace, pokud získáte přirozenou imunitu, než kdybyste se očkovali a pak chytli covid. Takže pochopitelně cesta je, pokud chcete covid chytit, mělo by vám to být umožněno. Podle všech pohledů se zdá, že je to lepší cesta pro některé lidi. Média tohle vytrhnou z kontextu a budou říkat: „Del navádí lidi k jejich smrti.”

Od začátku říkám, pokud nepatříte do vysoce rizikové skupiny ve věku nad 65 let… ve skutečnosti je to spíše nad 75 let, ale řekněme 65 let, a zejména s ostatními komorbiditami jako srdeční onemocnění, cukrovka, tak byste měli zvážit nosit roušky, měli byste zvážit izolaci. Jste v té kategorii… pokud chtějí někoho očkovat, vy jste ti, na které by se měli zaměřit. Myslím si, že pokud máte tyto problémy, tak to není dobrý nápad, a to kvůli všem vedlejším účinkům, které vidíme. Ale lidé do věku 65 let, zejména pokud nemáte komorbidity, tohle (covid) pro ty lidi je hračka. Riziko úmrtí máte někde u 0,000 něco procent. A myslet si, že nám není umožněno tohle chytit… že nám chtějí klepat na dveře… a Becerra bude nadále utrácet miliardy nebo biliony dolarů daňových poplatníků, abyste tohle nachlazení nemohli chytit, nebo se k němu přiblížit, když to je naše jediná cesta vpřed. Je to naprosté šílenství. Ale jaká to pohroma, že?

Izrael se chlubí… má smlouvu s Pfizerem… v podstatě svůj celý národ prodali Pfizeru, aby se stali velkou testovací skupinou, pokusnými králíky… celý izraelský národ se stal testovací skupinou. A vakcína teď selhává a to v takové míře, jakou jasně vidíme. 40 %… to je otřesné. To znamená, že vakcína… a vidíš ty obě křivky. Očkovaní a neočkovaní… stejná míra.

Pro připomenutí: Hospitalizaci také zásadně ovlivňuje množství vitamínu D v krvi

Kritická hodnota vitamínu D - 21 ng/l (52,5 nmol/l) v souvislosti s Covidem a hospitalizací

Jak ukazuje níže uvedený graf, lidé s vyššími hladinami vitamínu D v krvi mají vysokou pravděpodobnost "prožít" Covid-19 bez nebo s běžnými zdravotními obtížemi, bez nutnosti hospitalizace (98%), zatímco lidé s nízkými hodnotami vitamínu D (pod 21 ng/ml) se dostávají do nemocnic a i do život ohrožujícího stavu.

Výsledek klinické studie poprvé publikované 3. dubna 2020

COVID-19, závažnost onemocnění podle hladiny vitamínu D v krvi

Levý sloupec ukazuje strukturu pacientů s velmi závažnými příznaky (život ohrožující) nemoci spojené s COVID-19. Naprosto převažují pacienti s nízkými hladinami vitamínu D v krvi (červená a oranžová barva - 52 a 44%), podíl pacientů v tomto sloupci s optimálním množstvím vitamínu D (zelená barva) jsou pouze 4%.

Sloupec druhý zleva - závažné projevy s hospitalizací - 55, 41 a 4%. Také zde je podíl pacientů v tomto sloupci s optimálním množstvím vitamínu D (zelená barva) jsou pouze 4%.

Sloupec třetí zleva - běžné projevy nevyžadující hospitalizaci - 34, 59 a 7% (min. 21 ng/ml).

Pravý sloupec ukazuje strukturu pacientů s velmi mírnými až mizivými příznaky spojené s Covid-19. Naprosto převažují - 98% - pacienti s optimálním množstvím vitamínu D v krvi (min. 30 ng/ml). Zbývá 1 a 1%.

 

Podle klinické studie Marka Alipia, by se hospitalizace v souvislosti s Covidem-19 snížila cca na 2% oproti stávajícímu stavu

Tuto studii zajistil americký lékař - naturopat, Joseph Mercola. Zkorumpovaní politici... farmakorporace se chovají jako kdyby neexistovala. Bojí se jí popřít, protože ví, že dojdou ke stejným výsledkům, jako stovky vědců v posledních dvaceti letech při testech s chřipkou.

Výše uvedený graf vychází z nové studie, oficiálně zveřejněné 9. dubna 2020 a dr. Joseph Mercola k tomu uvedl:

Jsem nadšený, že mohu oznámit novou průkopnickou studii organizace, kterou podporujeme již 13 let, GrassRootsHealth.

Mnoho z vás si v minulosti objednalo test na vitamín D a získané finanční prostředky z jeho prodeje byly použity k provedení této (první na světě) klinické studie, která by

MOHLA (MĚLA) ZMĚNIT CELOU STRATEGII LÉČBY COVID-19

Informace o této proběhlé klinické studii zkoumající účinnost vitamínu D proti COVID-19 byla zveřejněna 3. dubna 2020. O 2 dny později Mark Alipio - který na svou práci nedostal žádné finanční prostředky - zveřejnil v předstihu dokument, ve kterém uvedl údaje z analýzy 212 lidí s laboratorně potvrzeným COVID-19 a pro které byly k dispozici hladiny 25(OH)D v séru.

Kompletní studii Marka Alipia ze dne 9. dubna 2020 si můžete přečíst zde

Pomocí klasifikace příznaků na základě předchozího výzkumu použil statistickou analýzu k porovnání rozdílů v klinických výsledcích s hladinami vitamínu D. Z 212 lidí mělo 49 (v grafu N=49) mírné onemocnění; 59 mělo obyčejnou nemoc; 56 mělo těžký průběh a 48 bylo v kritickém stavu.

Očividně to vyvolává otázky o příčinné souvislosti, ale nazývat vitamín D "léčbou" nelze, ale dobrou prevencí, protože údaje z hlediska prevence ukazují na velký potenciál vitamínu D, řekli byste si, že rozumná vláda bude rozdávat vitamín D, jako předseda české vlády Babiš koblihy.

Ve skutečnosti bychom očekávali, že by byla vyžadována konzumace vitamínu D spolu s respirátory a společenskou distancí

V našem klimatickém pásu se doporučuje užívat vitamín D formou doplňků stravy každoročně od září do dubna. V mezidobí se očekává přiměřený pobyt na sluníčku, kdy bychom měli doplňovat vitamín D hlavní přirozenou cestou.

Při slunění musíme dbát na to, abychom to nepřehnali. Na straně druhé vážit aplikaci opalovacích krémů, jakož brát v potaz i jejich ochranné faktory. Je totiž velice prospěšné, pokus se nám podaří přes léto navýšit hodnotu vitamínu D nad 30 ng/l (75nmol/l). Jeho doporučené rozpětí je v současnosti v Česku 75 - 150 nmol/l.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 13 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života