Standardní verze

Válku s hydroxychlorochinem lze vysledovat zpět k Gileadu, výrobci léků, který chce mít prospěch z Remdesiviru

Lance D Johnson

Bylo divné, když hlavní mediální sítě začaly útočit na farmaceutický výrobek, zejména uprostřed pandemie. Kdy se stalo, že hlavní mediální sítě někdy kritizovaly chemickou drogu? Ukázalo se, že kontroverzní farmaceutikum Plaquenil je levným lékem, který pomáhá lidským buňkám absorbovat zinek, aby se jejich imunitní systém mohl zotavit z koronavirových infekcí.

Nejen Dr. Didier Raoult z Francie používal něco tak jednoduchého a levného jako hydroxychlorochin (HCQ) v kombinaci se zinkem a antibiotikem k úspěšné léčbě pacientů s koronaviry. Zprávy o Raoultově úspěchu se šířily jako požár a americký prezident Donald Trump nakonec propagoval léčbu (i sám užíval), která působí jak profylakticky, tak terapeuticky.

Nezáleží však na tom, kolik lékařů úspěšně léčí pacienty s koronaviry pomocí HCQ a zinku. Nezáleží na tom, co lidé v domácnosti dělají, aby pomohli imunitnímu systému prostřednictvím infekce. Důležité jsou pouze zisky farmaceutických společností.

Desítky miliard dolarů jsou prioritní, proto se Gilead pokouší vnucovat pacientům nebezpečný Remdesivir

Desítky miliard dolarů jsou ztracené, pokud doktoři dokážou k léčbě pacientů použít něco tak levného jako HCQ a zinek. Gilead, výrobce Remdesiviru, chce zajistit, aby lékaři používali jejich 5denní léčbu koronaviry, která stojí 3 000 $ na pacienta (V Česku cca 55 000,- Kč). Ve srovnání, obecná dávka HCQ stojí kdekoli mezi 10 a 20 dolary.

Studie Gileadova remdesiviru jsou propastné a ukazují nežádoucí účinky u 102 (66%) ze 155 příjemců remdesiviru. Nežádoucí účinky byly pro pacienty s remdesivirem tak hrozné, že 18 (12%) pacientů muselo být vysazeno z léku, jelikož jejich droga selhala. Přesto šel Gilead do války s jednoduchým léčebným protokolem, který fungoval.

Gileadova zoufalá válka proti HCQ

První úspěšná práce na pošpinění HCQ vyplynula ze studie nemocničního systému správy veteránů. Jeden autor studie obdržel od Gileadu řadu grantů a v jednom případě vybral od farmaceutické společnosti téměř čtvrt milionu dolarů. Chyby ve studii byly rychle odhaleny, protože se Gilead pokusil ovlivnit výsledky studie.

Další úspěšná likvidační práce na HCQ přišla ze Surgisphere, která zveřejnila mega studii s 15 000 pacienty, která údajně shromáždila data z nemocnic po celém světě. Data zaměřená na diskreditaci HCQ byla zveřejněna v prestižních časopisech Lancet a New England Journal of Medicine. Po dalším přezkoumání bylo zjištěno, že údaje jsou podvodné, a studie byla stažena z časopisů, ale bylo příliš pozdě:

Podvodná studie byla použita k omezení ambulantního užívání HCQ v USA, Austrálii a ve většině Evropy

Redaktoři Lancetu prohlásili program Surgisphere za „monumentální podvod“, ale do té doby už bylo příliš pozdě. Stejní redaktoři Lancetu se již marně snažili tlačit na Světovou zdravotnickou organizaci, aby pozastavila všechny podvodné pokusy s HCQ.

I když sám francouz Dr. Raoult úspěšně používal HCQ ve svém léčebném protokolu, Francie byla jednou z prvních zemí, která přísně omezila přístup k této droze. Toto potlačení léčby bylo provedeno v systému socializované medicíny, který má chránit pacienty před zneužíváním farmaceutických společností. Koordinovaný lobbismus za účelem potlačení přístupu k záchraně života je považován za zločin proti lidskosti. Dr. Raoult tvrdě bojoval proti Gileadu a svědčil proti nim během zasedání francouzského národního shromáždění.

Od té doby jej následovali lékaři z celého světa a používali tento jednoduchý léčebný protokol. Skupina amerických lékařů se naživo objevila před Nejvyšším soudem, aby svědčila o účinnosti HCQ, ale jejich úspěchy byly okamžitě zakázány publikovat společností Facebook, jejíž manažeři jsou očividně zapojeni do podvodu Gileadu. Odvážní lékaři v první linii nicméně dělají vše pro to (např. tiskovka lékařů ve Washingtonu), aby se k pacientům dostaly informace, že existují lékaři, kteří budou HCQ předepisovat.

Gilead řídí panel, který rozhoduje o léčbě koronaviry, a v záloze má kandidáta na prezidenta Joe Bidena

Podle NIH (Národní ústav zdraví USA) je v současné době přidruženo k Gileadu osm z padesáti pěti členů, kteří jsou v panelu a navrhují léčbu covid-19. Alespoň dalších dvacet čtyři členů panelu má minulé asociace s touto dominantní farmaceutickou společností. Farmaceutická společnost, která nejenže páchá zločiny proti lidskosti, omezuje přístup k fungujícím léčebným postupům a prosazuje nákladné léčby, které poškozují více lidí, ale také nadále kontroluje, kdo získá přístup k léčbě, a manipuluje s tím, jaký druh léčby je k dispozici, a potlačuje cokoli, co by mohlo pomoci imunitnímu systému lidí se zotavit.

Gilead ovládá v USA obě politické strany, ale podle záznamů o darování finančních prostředků na současnou presidentskou kampaň má na kampaň Bidena trojnásobný finanční vliv. Vedoucí představitelé Gileadu se pokouší zachránit před vězením kampaní za Joea Bidena, který v případě, že bude zvolen s radostí je ochrání.

Zdroje článku:

Zdroj: Naturalnews.com

Více:

 

 

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020 - 21

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky