Komplexní studie: NULA amišských dětí trpí rakovinou, cukrovkou nebo autismem - Proč tomu tak je?

S.D. Wells, 7. července 2023

Současný počet Amišů v Americe se rychle blíží 400 000, přičemž největší koncentrace 90 000 lidí je v Pensylvánii a 82 000 v Ohiu. Amišové se usadili již ve 32 státech USA a mají v průměru 7 dětí na rodinu, takže populace rychle roste. Ve zcela nové, komplexní studii (k červnu 2023), kterou Steve Kirsch předložil senátu státu Pensylvánie, bylo spočítáno, že u amišských dětí, které jsou striktně stoprocentně neočkované (plně neočkované), typické chronické nemoci téměř neexistují, pokud vůbec existují.

Mezi tyto chronické stavy, nazývané také nemoci a poruchy, kterým lze předcházet a kterými trpí téměř všechny očkované děti a celé zástupy Američanů, patří autoimunitní onemocnění, srdeční choroby, cukrovka, astma, ADHD, artritida, rakovina a samozřejmě... počkejte si na to... autismus (myslím ASD a Aspergerův syndrom).

Odborníci vypověděli, jak zdravé jsou amišské děti ve srovnání s očkovanými americkými dětmi

Možná je odstrašování lidí od očkování dobrá věc, pro všechny ty pro-jab-fanatiky, kteří si myslí, že každý zastánce přírodního zdraví je "konspirační teoretik", který šíří nemoci a nepořádek tím, že mluví o špinavých vakcínách, poškozeních způsobených očkováním a úmrtích způsobených očkováním. Během svědectví se odborní obhájci zdraví podělili o to, PROČ nikdy nebyly zveřejněny žádné zprávy týkající se zdraví amišských dětí obecně: "Po desetiletích studia Amišů neexistuje žádná zpráva, protože by byla zničující pro vyprávění. Ukázala by, že CDC po desetiletí poškozuje veřejnost, nic neříká a všechny údaje zamlčuje."

Dr. Peter McCullough, špičkový americký kardiolog, který má za sebou řadu recenzovaných a publikovaných prací, svědčil před americkým Senátem a zákonodárnými sbory po celých Spojených státech o nebezpečí vakcín, včetně očkování proti genové mutaci COVID-19. Když už mluvíme o pandemii, Amišové se NEuzavřeli, NENASADILI si roušky, které by množily bakterie, a rozhodně se NE "očkovali" proti chřipce z Wuhanské laboratoře. Ignorovali všechna jednotlivá nařízení a protokoly CDC a Fauciho propagandy, včetně smrtelně nebezpečných sraženinových injekcí (protože věděli, že si nemají nechat píchat miliony toxických, lepkavých hrotových bílkovin s grafitovými nanočásticemi).

Hádejte, co se stalo? Amišové měli 90krát vyšší míru přežití COVID než zbytek Ameriky. Nikdo o tom nechce mluvit, kromě zastánců přírodního zdraví. Pokud o tom něco napíšete na sociálních sítích, okamžitě vás zabanují, zařadí na černou listinu a označí za "dezinformaci".

Proč je tak důležité vyhýbat se vakcínám jako moru? Stačí se podívat na všechny ty šílené složky používané ve vakcínách, včetně konzervačních látek, emulgátorů, adjuvans, geneticky modifikovaných bakterií, zmutovaných virů a chemikálií způsobujících sterilitu. To vše je uvedeno přímo na očích. Žádný člověk by si nikdy neměl nechat nic z toho vstříknout do krve a svalové tkáně, a obejít tak normální obranné štíty těla, včetně kůže, plic a trávicího traktu.

Mezi tyto toxické, někdy smrtící složky patří rtuť (vysoké dávky ve vícedávkové injekci proti chřipce), lidská krev (albumin z potratů), smrtící prasečí viry zvané cirkovirus (v injekcích Rotateq Rotavirus), orlí krev, psí krev, infikované zelené opičí ledvinové buňky, sukralóza, glutaman sodný (MSG), kravská krev, kuřecí krev, vejce, mléčné výrobky, antibiotika, arašídový olej (ano, zbytky zůstávají, proto všechny smrtelné alergie na arašídy), latex (ze zátek na jehlách a lahvičkách, kterými jehly pronikají), hliník a mnoho dalšího.

Přidejte si Vaccines.news do záložek svých oblíbených nezávislých webových stránek, kde najdete aktuální informace o experimentálních injekcích genové terapie, které vedou přímo k tvorbě cévních sraženin, hypertenzi, myokarditidě, perikarditidě, infarktu, mrtvici a smrti.

Zdroje tohoto článku zahrnují:

Existuje 100% neočkovaná komunita, která je skvělou kontrolní skupinou odhalující covidový podvod (video)

26. května 2023

Snaha zajistit co největší proočkovanost byla motivována nejen lukrativními výdělky pro Big Pharmu a její lokaje, ale také snahou o likvidaci dostatečně velké kontrolní skupiny, sestávající z rozmanité věkové kohorty.

Ovšem v USA jedna taková skupina existuje. Zásadně se nepodílí na ničem, co by zavánělo novotou, tedy jde také o skupinu všeobecně neproočkovanou.

Již v minulosti na Amiše upozorňovali odpůrci očkování v souvislosti s tím, že se v jejich populaci vůbec nevyskytuje autismus. A nyní se na ně obrací pozornost v souvislosti s tím, že si samozřejmě nikdo z nich nenechal aplikovat experimentální genové injekce.

Ovšem Amišové nedodržovali ani žádná nařízení, o kterých ostatně ani příliš nevěděli, protože nemají televizi ani internet. Tedy žádné roušky, lockdowny a jiné nesmysly. Informace o falešné pandemii k nim přišly s odstupem a i tak se nařízeními vnějšího světa nijak nezabývali.

Jsou tak jedinou velkou skupinou, která žije v západním světě a je 100% neočkovaná. Samozřejmě jde o obyvatelstvo všech věkových kategorií, což je pro srovnání ideální.

Jednoduše žili jako vždy. Málokdo z nich zemřel. Steve Kirsch nabídl 2 500 $  každému, kdo dokáže najít a vyjmenovat více než 5 Amišů, kteří zemřeli na covid. Nikdo se nehlásil.

PROČ VÁS COVID NEOVLIVŇUJE? NEMÁME TELEVIZI.

 Tradiční Amišové  se nenechávají očkovat. A tvoří uzavřenou komunitu. Takže jsou perfektní placebo kohorta. Jednoduše porovnáme úmrtnost neočkovaných Amišů s úmrtností lidí ve stejné oblasti.

V Lancasteru, neočkované komunitě Amišů v PA, kde žije více než 50 000 lidí, je pravděpodobně méně než hrstka lidí, kteří zemřeli na COVID. Lancaster je největší komunita Amišů ve Spojených státech.

Pokud nikdo na světě nedokáže jmenovat více než 5 neočkovaných Amišů z více než 50 tisícové komunity, kteří zemřeli v Lancasteru, PA, znamená to, že všechna ničivá nařízení (uzavírání podniků, zavírání škol, zavírání kostelů, testování, roušky, rozestupy a očkování) byla zcela zbytečná a kontraproduktivní!

A samozřejmě se tím jasně potvrzuje, že to nikdy nebyla „pandemie neočkovaných,“ jak lživě tvrdili zkorumpovaní politici a média ve snaze donutit co nejvíc lidí k tomu, aby si nechali genové jedy aplikovat.

Doposud nikdo nebyl schopen jmenovat více než 5 neočkovaných Amišů v Lancasteru, PA, kteří zemřeli na COVID. Ve skutečnosti nemohou nikoho jmenovat. Nula.

Pokud hledáte objektivní důkaz, že naše společnost byla zničena pro nic za nic a pravděpodobně i záměrně, Amišové jsou vaším důkazem.

Amišové žili jako obvykle a neočkovali se a jejich počet mrtvých byl 30krát nižší než v běžné americké populaci. Dělali, jako by se nic nestalo.

CDC nikdy nebude provádět studium Amišů; to by pro něj bylo příliš trapné. Ukázalo by světu, že vše, co se po lidech žádalo, bylo škodlivé a zbytečné – a jen to všechno zhoršilo.

V tomto videu je vše vysvětleno (anglicky):

Nikdo v mainstreamových médiích se tímto příběhem nebude zabývat, protože to zcela vyvrací příběh. Ukazuje to, že všechny restrikce za COVIDu byly zcela zbytečné! Amišové se vrátili k normálu v květnu 2020. 

Amišové dosáhli stádní imunity ještě předtím, než byly takzvané „vakcíny“ vůbec dostupné.

Také nemají v populaci autismus (pokud není osoba adoptovaná) u těch, kteří se vyhýbají očkování.

I kdyby vakcína na Covid-19 fungovala a byla bezpečná, nebyl prostě žádný důvod, aby se nechali očkovat, protože v roce 2020 jich již bylo nakaženo 90 %. Je nesmyslné a kontraproduktivní se nechat očkovat, když už máte přirozenou imunitu. 

Nicméně po celém světě bylo lidem řečeno, abych se nechali očkovat, i když se z COVIDu uzdravili. To je velmi hloupé.

Jak tak rychle dosáhli stádní imunity? Udělali opak toho, co doporučilo CDC; žili svůj život normálně…

Dnes, po více než třech letech, stále nenajdete v jejich populaci alespoň 5 lidí, kteří zemřeli na COVID.

Lancaster má 500 000 obyvatel a z toho je 50 000 neočkovaných Amišů. Pokud je známo, tak ne více než 5 zemřelo na příznaky, které jsou podobné COVIDu. Skutečné číslo může být také 0; dvě jména mrtvých, která jsou k dispozici, jsou pouze podezřelí z infekce COVID-19.

Steve Kirsch se dále rozhodl zjistit, jak jsou úmrtí mezi Amiši zahrnuta v databázi a opět se ukázalo, že zde dochází ze strany zkorumpovaného systému k manipulacím, aby nebyla známa nepohodlná data:

Při stahování 2,7 GB dat úm rtí za rok 2021 jsem si všiml, že čtvrť, kde Amišové žijí (a mnoho dalších míst) není specifikována. To je jejich myšlenka „transparentnosti dat“.

Jako by nechtěli, abyste znali pravdu. Dokážete si to představit?! Jedna věc, kterou jsem se naučil, je, že pokud potřebují uchovávat data skrytá, má to svůj důvod.

V Lancasteru v Pensylvánii byli pravděpodobně dva zcela neočkovaní Amishové, kteří možná zemřeli na COVID. Ale není jich víc než 5.

Soutěž o 2500 dolarů končí 30. května 2023 a poté Steve Kirsch zveřejní dvě známá jména.

Vše výše zjištěné ukazuje jediné:

Všechny covidové restrikce byly naprosto zbytečné. To vše se stalo, protože hlasy rozumu byly umlčeny….

Herečka se kvůli nesnesitelným zdravotním problémům v důsledku vedlejších účinků „posilovače“ rozhodla pro eutanazii

27. června 2023

Ve stejnou dobu, kdy se propagují další a další dávky genových injekcí, se také rozšiřují možnosti dobrovolné sebevraždy. Eutanázie je již například v Kanadě stále častějším důvodem úmrtí a zdaleka se již neaplikuje jen na nevyléčitelně nemocné.

V současné době lze v Kanadě podstoupit eutanazii také v případě zdravotního postižení, psychických problémů či chudoby. Další důvody se postupně přidávají a také se snižuje věk, kdy lze eutanazii podstoupit.

V době, kdy narůstá podpora sebevražd už takřka z jakéhokoli myslitelného důvodu, se také stále propagují tzv. „posilovače.“ I přesto, že prokazatelně škodí, stále se najde dost lidí, kteří jejich aplikaci podstupují.

Genové injekce jsou jako ruská ruleta. Někdo může zkolabovat po první dávce, pro jiného je osudová třeba ta třetí. Tak jako tomu bylo v případě 41leté hollywoodské herečky slovenského původu, Kataríny Pavelekové.

Katarina Paveleková se narodila 17. listopadu 1981 v Popradu. Jako herečka byla v podstatě stále na začátku své kariéry, objevovala se i na Fox Sports Live a dalších televizních formátech. Atraktivní herečka se řadu let věnovala i modelingu.

Paveleková trpěla vážnými vedlejšími účinky od takzvané posilovací injekce. Podle zdrojů blízkých rodině byla  posílena injekcí od Johnson & Johnson.

V důsledku toho začala trpět nesnesitelnou bolestí, degenerativním nervovým onemocněním ALS (amyotropní laterální skleróza) a chronickým únavovým syndromem – ME/CFS.

Obě onemocnění byla několikrát popsána jako vedlejší účinky vakcín proti Covid-19, častější je únavový syndrom. Protože nemohla dál žít s bolestí a pravděpodobně kvůli chronické slabosti už nedokázala sebrat vůli žít, rozhodla se zemřít v relativně mladém věku 41 let, kdy ve Švýcarsku podstoupila eutanazii.

Sama své rozhodnutí okomentovala na Instagramu a vysvětlila, že i dýchání jí dělalo potíže. Už nemáte příležitost užívat si života. Důvod jejího stavu lze jednoznačně hledat v posilovači vakcíny, kterou dostala před rokem.

Posilovací dávka, kterou jsem dostala před více než rokem, zcela zničila mé zdraví, mé tělo a můj život. Neexistuje jiný způsob, jak ukončit mé utrpení, než rozhodnutí, které jsem učinila.

Lékařský fašismus v praxi a ovce BÉÉÉ

Přidejte k tomu stigma, kterému lidé čelí, když trvají na tom, že vážná onemocnění, která se rozvinula po očkování, jsou způsobena těmito injekcemi. Okolí (BÉÉÉ) tomu nechce věřit, jste zesměšňováni a uráženi.

Kromě toho však v hlavním proudu téměř neexistují žádní lékaři, ke kterým můžete jít se svými obavami, protože vás nechtějí brát vážně a popírají souvislost s injekcemi.

Šokovaní uživatelé Instagramu poukazují na to, že lékařské diagnózy by se neměly brát jako bohem dané a vytesané do kamene. Existuje mnoho iniciativ a lékařů, kteří se specificky zabývají poškozením očkováním a chtějí svým pacientům poskytnout úlevu.

Že vás vládní propaganda dožene nejprve k sebepoškozování a poté k sebevraždě, by v civilizované společnosti nemělo být možné – a přesto se to již stalo běžnou záležitostí…

Zdroj: report24.news

CHODÍ PEŠEK OKOLO, NEDÍVEJ SE NA NĚHO...

  • jedna má příbuzná 2x Pfizer a rakovina oka, je bez oka, druhá má příbuzná 3x Pfizer a zatím bez problémů. První se ptá proč já a ne ona?

Podle vědců byly některé šarže vakcín na Covid-19 společnosti Pfizer v EU placebo a jiné...

- Pixabay

Robert Kogon, 28. června 2023 

Vědci odhalili překvapivé důkazy, že podstatnou část šarží vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer-BioNTech nasazených v Evropské unii mohly ve skutečnosti tvořit placeba - a že německý regulační orgán o tom věděl a nepodrobil je testům kontroly kvality.

Vědci, dr. Gerald Dyker, profesor organické chemie na Ruhr University Bochum, a dr. Jörg Matysik, profesor analytické chemie na univerzitě v Lipsku, jsou součástí skupiny pěti německy mluvících vědců, kteří již rok a půl veřejně vznášejí dotazy na kvalitu a bezpečnost vakcíny BioNTech (jak se vakcína nazývá v Německu).

Nedávno vystoupili v internetovém pořadu Punkt.Preradovic německé novinářky Mileny Preradovic, aby diskutovali o variabilitě šarží. Výchozím bodem jim byla nedávná dánská studie, která ukázala obrovskou variabilitu nežádoucích účinků spojených s různými šaržemi vakcíny Pfizer-BioNTech neboli BNT162b2 podle jejího vědeckého kódového označení.

Níže uvedený obrázek z dánské studie ilustruje tuto variabilitu.

Ukazuje, že šarže použité v Dánsku, které jsou znázorněny body v grafu, se v podstatě dělí do tří skupin.

U "zelených šarží" seskupených kolem zelené čáry se vyskytuje střední nebo středně vysoká míra nežádoucích příhod. Dr. Gerald Dyker v diskusi s Milenou Preradovic uvádí příklad zeleného bodu nejvíce vpravo.

Jak vysvětluje, představuje šarži, která byla nejvíce použita v Dánsku, kde bylo podáno něco přes 800 000 dávek. Těchto 800 000 dávek je spojeno s přibližně 2 000 podezřeními na nežádoucí účinky, což dává míru hlášení jednoho podezření na nežádoucí účinek na přibližně 400 dávek. Jak říká dr. Dyker: "To není malé množství, pokud to srovnáme s tím, co jinak známe z chřipkových vakcín." Podle Dykerova výpočtu tvoří zelené šarže více než 60 % dánského vzorku.

Kolem modré čáry jsou pak seskupeny "modré šarže", které jsou zjevně spojeny s mimořádně vysokým počtem nežádoucích účinků. Jak Dyker poznamenává, v Dánsku nebylo podáno více než 80 000 dávek žádné z modrých šarží - což naznačuje, že tyto obzvláště špatné šarže mohly být v tichosti staženy z trhu orgány veřejného zdraví.

Přesto bylo s těmito šaržemi spojeno až 8 000 podezření na nežádoucí účinky. Osm tisíc z 80 000 dávek by znamenalo hlášení jedné podezřelé nežádoucí příhody na každých 10 dávek - a dr. Dyker poznamenává, že některé modré šarže jsou skutečně spojeny s hlášením až jedné podezřelé nežádoucí příhody na každých šest dávek!

Podle Dykerova výpočtu představují modré šarže méně než 5 % celkového počtu dávek zahrnutých do dánské studie. Přesto jsou spojeny s téměř 50 % z 579 úmrtí zaznamenaných ve vzorku.

Nakonec tu máme "žluté dávky" seskupené kolem žluté linie, která, jak je vidět výše, sotva vystupuje z osy x. Podle Dykerova výpočtu představují žluté šarže přibližně 30 % celkového počtu. Dyker poznamenává, že zahrnují šarže zahrnující přibližně 200 000 podaných dávek, které jsou spojeny s doslova nulovým počtem podezření na nežádoucí účinky.

Jak říká dr. Dyker, "zlomyslní" pozorovatelé by mohli poznamenat, že "takhle by vypadalo placebo".

A zlomyslní pozorovatelé mohou mít pravdu. Vědci Dyker a Matysik totiž porovnali čísla šarží obsažená v dánské studii s veřejně dostupnými informacemi o šaržích schválených k uvolnění a učinili překvapivé zjištění, že téměř žádná z neškodných šarží, na rozdíl od velmi špatných a ne tak špatných šarží, zřejmě nebyla podrobena vůbec žádnému testování kontroly kvality.

Většině pozorovatelů není známo, že za kontrolu kvality všech dodávek vakcín společnosti Pfizer-BioNTech v EU je v zásadě odpovědný právě německý regulační úřad, Institut Paula Ehrlicha (PEI). (Institut je pojmenován po německém imunologovi a nositeli Nobelovy ceny Paulu Ehrlichovi, nikoliv ovšem po stejnojmenném stanfordském profesorovi biologie).

To odráží skutečnost, že skutečným legálním výrobcem vakcíny a držitelem povolení k uvedení na trh v EU je německá společnost BioNTech, nikoli její známější americký partner Pfizer.

Vědci dr. Dyker a dr. Matysik zjistili, že PEI otestovala a schválila k uvolnění všechny velmi špatné "modré" šarže, drtivou většinu ne tak špatných "zelených" šarží, ale téměř žádnou z neškodných "žlutých" šarží - jako by PEI předem věděla, že tyto šarže jsou bezproblémové.

To ukazuje následující snímek z Dykerovy prezentace během rozhovoru v Punkt.Preradovic. Název zní: "Které šarže z dánské studie Institut Paula Ehrlicha testoval a schválil k použití?

Ve sloupci PEI v každé z tabulek "ja" samozřejmě znamená, že šarže byla testována, "nein" znamená, že testována nebyla. Všimněte si, že testována byla pouze první šarže ve "žluté" tabulce.

Text pod "žlutou" tabulkou zní: "PEI obecně nepovažovala testování neškodných "žlutých šarží" za nezbytné."

Jak se dr. Dyker vyjádřil s pozoruhodnou zdrženlivostí, "to by podporovalo původní podezření, že jsou možná ve skutečnosti něco jako placebo".

Nebo, stručně řečeno, parafrázujeme-li zjištění německých vědců o variabilitě šarží Pfizer-BioNTech, zdá se, že dobré byly špatné, špatné byly velmi špatné a velmi dobré byly fyziologické roztoky.

Celý rozhovor pořadu Punkt.Preradovic s dr. Geraldem Dykerem a dr. Jörgem Matysikem je k dispozici v němčině zde

Zdroj: Pfizer Vaccine Batches in the EU Were Placebos, Say Scientists – The Daily Sceptic

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

V Japonsku není povinné očkování a přitom má nejzdravější děti na světě

- Pixabay

Ethan Huff

Američtí politici jsou proslulí tím, že šíří masový strach a paniku ohledně vypuknutí infekčních chorob, z nichž obviňují neočkované lidi. Tyto úplatné loutky farmaceutického průmyslu se však zapomínají zmínit o tom, že v zemi jako Japonsko, kde je očkování zcela dobrovolné, jsou děti ve skutečnosti mnohem zdravější než děti kdekoli jinde na světě.

Japonsko má podle nejnovějších metrik nejen nejzdravější děti na planetě, ale také nejvyšší „zdravou délku života“ ve všech věkových skupinách. Z toho vyplývá i nejdelší průměrná délka života Japonců.

ALE POZOR!

Japonsko má přitom nejnižší míru proočkovanosti na celém světě, z čehož se dá jednoduše odvodit, že očkované osoby jsou v dlouhodobějším horizontu nemocnější a dožijí se nižšího věku.

Tento nejdéle žijící národ nám také rozbil teorii o škodlivosti cholesterolu., protože u Japonců platí: čím vyšší cholesterol tím méně nemocí a delší doba dožití - článek o cholesterolu "Lečte záněty a ne cholesterol", ZDE.

Na druhou stranu ve Spojených státech amerických umírá více malých dětí ve srovnání s jakoukoli jinou průmyslovou zemí, včetně Japonska. Více amerických dětí umírá při narození a v prvním roce svého života ve srovnání se svými protějšky žijícími v jakékoli jiné zemi na Západě - toto, navzdory skutečnosti, že míra očkování v USA je nejvyšší na světě a stále se zvyšuje kvůli autoritářským mandátům, jako jsou ty, které prosazoval Richard Pan v Kalifornii.

Jen u Američanů klesá délka dožití

A ještě důležitá poznámka. Američané jsou jediným národem na světě, u kterých v současnosti klesá délka dožití, článek "Proč je délka života ve Spojených státech nižší než na Kubě nebo ve Slovinsku", ZDE.

Z amerických dětí, které skutečně přežijí a dosáhnou věku jednoho roku, se u více než poloviny vyvine během jejich života nejméně jedna chronická nemoc - což není případ Japonska, kde je chronická nemoc vzácností.

Ukazuje se, že očkování ve skutečnosti zvyšuje riziko onemocnění a smrti dítěte, nikoli naopak

Americká vláda je v jedné posteli s farmaceutickým průmyslem a kvůli zisku obětují i naše děti,“ píše Mac Slavo pro SHTPplan.com.

Vakcíny poškozují a zabíjejí děti - a ano, způsobují i autismus

Zatímco mnoho amerických států stále uznává, že rodiče mají právo osvobodit své děti od povinného očkování z náboženských, filozofických, osobních nebo lékařských důvodů, existuje však velký tlak korupčníků na to, aby byly tyto výjimky odstraněny plošně, a donutily tak všechny rodiče k očkováni dětí z důvodu „veřejného zdraví."

Opravdu však očkování spornými vakcínami, jako je MMR společnosti Merck & Co. proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám, skutečně zvyšuje kvalitu „veřejného zdraví“? Stěží. Jak sedá zjistit, existuje několik soudních případů, ve kterých oznamovatelé z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) tvrdí, že společnost Merck zveřejňovala nepravdivé údaje o účinnosti vakcíny MMR, aby ji prosadila k prodeji.

Oznamovatelé tvrdí, že vakcína MMR nejenže není efektivní, ale také není bezpečná, protože ve skutečnosti může zvýšit riziko u očkovaného dítěte, že se u něj vyvine autismus nebo nějaké jiné trvalé zdravotní poškození. V nejhorším případě - a ano, stalo se - může MMR také způsobit náhlou smrt dítěte.

Někteří představitelé veřejného zdravotnictví tuto skutečnost začínají přiznávat. Například v New Hampshire bylo šetřením zjištěno, že nedávné ohnisko spalniček nebylo způsobeno nevakcinovanými dětmi, ale velice pravděpodobně očkovaným dítětem, které bylo očkováno vakcínou MMR v souladu s vládními doporučeními.

Vakcína MMR v tomto případě infikovala tělo dítěte spalničkami, ze kterého se spalničky rozšířily na další děti… a to následně vyvolalo epidemii.

Zdravotničtí činitelé zpočátku využívali paniku z této epidemie k prosazení povinného očkování. Ale jakmile se zjistilo, že očkované dítě bylo „pacientem nula“, celá záležitost zázračně utichla, protože vrhala špatné světlo na vakcínu MMR.

"To, co neslyšíte od obhájců očkovacích látek ani z mainstreamových (sluníčkových) médií, je to, že se proti společnosti Merck kvůli podvodům v souvislosti s vakcínou MMR vedou soudní řízení," dodává Slavo.

„Všechna tato rizika spojená s očkováním jsou vládními agenturami utajována (FDA a CDC) a většině politiků je to jedno, respektive někteří z nich se nechávají korumpovat farmalobby.

Vakcinační průmysl je v současnosti zaměřen především pro zisk a dokud nebude bezpečnost a záchrana životů dětí důležitější než peníze, vláda a farmalobby budou i nadále obětovat zdraví našich dětí, jen aby si nacpaly vlastní kapsy, “dodává.

Další související zprávy naleznete v sekci Vaccines.news.

Zdroje tohoto článku zahrnují:

Zdroj: NaturalNews.com

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 13 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života