Analýza: Téměř každý člověk umírající na koronavirus má pravděpodobně tyto tři faktory společné

Mike Adams

Jedná se o analýzu založenou na současných znalostech, nikoli z žádné publikované studie (zatím), ale na základě všeho, co víme, zatím věříme, že drtivá většina lidí, kteří umírají na koronaviry, má jeden nebo více z následujících faktorů společné:

  • Chronický nedostatek zinku, často pramenící z nadměrné spotřeby zpracovaných potravin bez minerálů
  • Hypertenze (vysoký krevní tlak)
  • Užívání léků na předpis (konkrétně léků na vysoký krevní tlak)

Jsem přesvědčen, že tyto tři podmínky jsou založeny na racionálním pozorování toho, kdo je v současnosti nejvíce zasažen koronavirem. Hypertenze byla spojena s úmrtím na Covid-19 již před několika týdny.  Bloomberg.news publikoval článek s názvem „Špičkový lékař z Wu-chanu říká, že vysoký krevní tlak je velkým smrtícím rizikem.“ V článku se uvádí:

Ukazuje se, že u pacientů s hypertenzí je vyšší riziko úmrtí na koronavirus, uvedl přední čínský lékař z jednotky intenzivní péče, který léčí kriticky nemocné pacienty od poloviny ledna.

Ze skupiny 170 pacientů, kteří v lednu zemřeli ve Wu-chanu - první vlna obětí způsobených patogenem, který se nyní šíří po celém světě - měla téměř polovina vysoký krevní tlak.

Ve Spojených státech má podle Americké asociace pro onemocnění srdce vysoký krevní tlak přibližně 100 milionů Američanů. Drtivá většina těchto lidí „léčí“ své příznaky léky na krevní tlak. (Je to samozřejmě všechno lékařský podvod, protože tyto léky ve skutečnosti „neléčí“ vysoký krevní tlak. Namísto toho maskují příznaky a vytváří tak iluzi zlepšeného zdraví.)

Američané dnes užívají více chemických léků než kterákoli jiná země na světě, a to je jeden z důvodů, proč jsem přesvědčen, že úmrtnost v USA v souvislosti s koronavirem, může být nakonec výrazně vyšší, než bude světový průměr.

Nedostatek zinku  umožňuje  koronaviru se v těle rychle replikovat

Víme také, že nedostatek zinku má za následek fyziologické prostředí, které umožňuje koronaviru se replikovat velmi rychle. Studie publikovaná v lékařském časopise PLoS zjistila, že zinek „inhibuje aktivitu RNA polymerázy koronaviru in vitro“. To znamená, že zinek blokuje replikační mechanismus viru.

Kromě toho se příznaky COVID-19 zdají být téměř úplně stejné jako příznaky nedostatku zinku. Poukázal na to Bill Sardi, který uveřejnil tabulku seznamů symptomů.

Nedostatek zinku také vysvětluje, proč tolik mladších sportovců umírá na tuto infekcI: Intenzivní cvičení způsobuje ztrátu zinku prostřednictvím pocení, a pokud tito jedinci nenahradí ztracený zinek pravidelným příjmem (sportovci až 20 mg denně), mohou mít chronicky nedostatek zinku.

Nedostatek zinku je ve skutečnosti jedním z největších tvůrců peněz pro farmakoprůmysl, protože nízká hladina zinku vede k příznakům, které jsou diagnostikovány jako diabetes a další nemoci. Jak je vysvětleno na Prevention.com:

Nedostatek zinku je spojen s množstvím negativních zdravotních stavů, jako je cukrovka, ateroskleróza, Alzheimerova choroba, neurologické poruchy, autoimunitní onemocnění a další. Potenciální spojení? Zinek udržuje váš imunitní systém aktivní a podporuje zdravý růst buněk. Když ho nemáte dost, vaše tělo nemůže bojovat s účinky škodlivých volných radikálů a narůstajícími záněty, což jsou dva rizikové faktory, které jsou spojeny s chronickými onemocněními, říká Dr. Prasad.

Mezi další příznaky nedostatku zinku patří pomalé hojení, kožní poruchy, plešatost, špatné vidění a dokonce i potíže se sluchem nebo čichem. Zejména COVID-19 způsobuje, že lidé téměř úplně ztratí čich.

Nakonec, i mnoho léků doslova „okrádá“ tělo o zinek, což vytváří zvýšenou zranitelnost vůči koronavirům u jedinců, kteří užívají léky na předpis.

Toxicita léků na vysoký krevní tlak

Samotný vysoký krevní tlak je rizikovým faktorem pro zvýšenou úmrtnost na koronaviry a samotné léky na krevní tlak také zvyšují riziko úmrtí pacienta. Dokonce i maistreamové lékařské zpravodajské zdroje, jako je Medical News Today, otevřeně píšou o toxicitě a riziku úmrtí způsobených léky na krevní tlak:

Vědci v Intermountain Medical Center Heart Institute ve městě Salt Lake City, UT, zjistili, že jedinci s hypertenzí, kteří používají alfa blokátory a alfa-2 agonisty k regulaci svého krevního tlaku, vykazují zvýšenou variabilitu krevního tlaku, což by mohlo zvýšit riziko úmrtnosti.

Vedoucí autor studie Brian Clements se svým týmem nedávno zveřejnil svá zjištění na vědeckých zasedáních American College of Cardiology (ACC) 2018, která se konala v Orlandu na Floridě.

Podle nové studie Dr. Clementse a kolegů mohou k tomuto riziku úmrtnosti přispívat určité typy léků, především ty, které se používají ke snižování krevního tlaku.

Samozřejmě existují mnohem bezpečnější alternativy pro přirozené snížení krevního tlaku. Bylo prokázáno, že draslík snižuje krevní tlak bezpečněji než léky na předpis, a dokonce i kakao (čokoláda), jak je známo, lépe snižuje krevní tlak než léky na předpis.

Přesto jsou léky na krevní tlak široce předepisovány, protože vytvářejí zisky pro farmakoprůmysl a provize pro lékaře.

Shrnutí: Pokud nemáte vysoký krevní tlak, nedostatek zinku nebo neužíváte léky na krevní tlak, riziko úmrtí na koronavirus je mimořádně malé

Jsme přesvědčen, že jakmile bude k dispozici více dat, ukáže se, že k naprosté většině úmrtí na koronaviry dochází u jedinců s těmito třemi základními příčinami, z nichž jednou je jednoduchý nedostatek zinku, který lze léčit a korigovat za několik korun  denně.

Ačkoli existují další faktory morbidity - jako je diabetes, mrtvice a ICHS (ischemická choroba srdeční) - nejčastějšími faktory budou pravděpodobně vysoký krevní tlak (hypertenze) a nedostatek zinku.

Protože farmakoprůmysl ovládá lékařská zařízení, maistreamová zpravodajská média a dokonce i Bílý dům, znamená to, že

nikdy nebudete slyšet ani slovo o zinku nebo o nebezpečích léků na vysoký krevní tlak.

Big Tech (velké technologické společnosti) cenzurují všechny informace o přírodních léčivech, prevenci, léčení nebo lécích na koronavirus, které nejsou farmaceutickými léčivy a vakcínami, protože tech giganti jsou „farmaceutickými děvkami“.

Obdobně se to týká vitamínu D v kombinaci s hořčíkem.

Koronavirus lze ve skutečnosti přesně popsat jako téměř binární zbraňový systém, který zabíjí pouze lidi, kteří se spoléhají na farmaceutická léčiva a vyhýbají se správné výživě. Abyste mohli zemřít na koronavirus, musíte být téměř někým, kdo si myslí, že správná výživa je podvod, ale farmaceutika jsou nezbytná. To je právě teď, kdy po celém světě, tito jedinci z velké části umírají na koronavirus.

Žádná vláda nebude občany povzbuzovat k tomu, aby užívali doplňky stravy, protože to nevyhovuje farmaprůmyslu

Žádná vláda na světě nedoporučuje zinek, vitamín C, hořčík, vitamín D nebo zdravý způsob života. Bez jediné výjimky všechny vlády prohlašují za jediné možné léky na koronavirus (neexistující) vakcíny a léky na předpis.

Všechna úmrtí, ke kterým nyní dochází, jsou ve skutečnosti smrtí nevědomosti, nikoli úmrtí na samotný koronavirus. Právě nedostatek znalostí a šílené úrovně cenzury zabíjejí lidstvo právě teď. Pokud by si každý mohl přečíst Natural News, mohli bychom pomoci zachránit miliony životů, zastavit replikaci viru a dostat ekonomiky našeho světa zpět do aktivního stavu v rekordním čase.

Ale samozřejmě to globalisté nechtějí. Chtějí hromadnou smrt, ekonomické zničení, zoufalství, zotročování a celkové lidské utrpení. A jako mrkev na tyči nabízejí vakcínu a doufají, že vydržíte měsíce brutálních omezení v naději, že jednoho dne bude nabídnuta „vakcína“, která vás mimochodem pravděpodobně zabije.

Je to proto, že globalisté jsou ve válce s lidstvem a cenzura přírodních léků je pro ně ještě vyšší prioritou než cenzura politického projevu. Proto jsme byli (Natural News) cenzurováni ještě předtím, než Alex Jones: Protože učíme lidi, jak se vyvarovat nemoci, přežít pandemie a uniknout lékařské tyranii autoritářského očkovacího režimu, který pro vás brzy přijde, od dveří ke dveřím, s připravenou jehlou a zbraní namířenou na vaši hlavu, požadující, abyste si vzali povinnou vakcínu proti koronaviru nebo ztratili všechna svá práva jako občan.

Ten den se blíží. Na to se můžete spolehnout. A pokud odmítnete vakcínu proti koronaviru, budete uneseni a uvrhnou vás do karanténního tábora smrti vyhrazeného pro „anti-vaxxery“, kteří budou líčeni jako masoví vrazi a zločinci, kteří ohrožují veřejné zdraví.

Proto všichni musíme šířit informace o zinku, vitamínu D, hořčíku... - tímto můžeme tento virus porazit dříve, než vakcína vůbec vznikne. Tímto odpíráme očkovacímu průmyslu jejich nadějný scénář „spasitele“, podle kterého mohou vakcínu zavést, protože počet nových infekcí klesá, aby pak mohli tvrdit, že „vakcíny zachránily lidstvo“. Konečně, tentýž trik vytáhli s obrnou a většina žijících lékařů a vědců dnes stále věří propagandě vakcíny proti obrně.

Náš svět stále žije pod autoritářskou tyranií Farmakoprůmyslu, a to je skutečný důvod, proč právě teď desítky tisíc lidí umírají na koronavirus. Možná je na čase, aby si lidstvo zvolilo jinou budoucnost.

Dr. Paul Cottrell hovoří o řešeních s koronavirem s Mikem Adamsem

Mike Adams, editor Natural News

Mike Adams je zakládající redaktor NaturalNews.com a ředitel mezinárodně akreditované laboratoře (ISO 17025) analytické laboratoře známé jako CWC Labs. Byl mu udělen Certifikát za dosažení mimořádně vysoké přesnosti analýzy toxických prvků v neznámých vzorcích vody pomocí přístrojů ICP-MS. Mike Adams je také velmi schopný v oblasti kapalinové chromatografie, iontové chromatografie a analytické instrumentace s časovou analýzou hmotnostní spektrometrie. Rovněž dosáhl řady laboratorních průlomů v programování automatizovaných robotů pro manipulaci s kapalinou pro přípravu vzorků a přípravu externích standardů.

Patentový úřad USA udělil patent Mike Adamsovi NO. US 9526751 B2 za vynález „Cesium Eliminator“, vynález zachraňující život, který odstraňuje až 95% radioaktivního cesia z trávicího traktu člověka. Adams se zavázal poskytnout úplná patentová práva na patenty každému státu nebo národní vládě, která potřebuje tento produkt vyrobit, aby zachraňovala lidské životy v důsledku jaderné nehody, katastrofy, válečného aktu nebo teroristického činu. Rovněž skladoval 10 tun suroviny na výrobu Cesium Eliminator ve skladu v Texasu a plánuje věnovat hotový produkt na záchranu životů v Texasu, když dojde k další jaderné události. Žádný nezávislý vědec na světě neprovedl více výzkumu v odstraňování radioaktivních prvků z trávicího traktu člověka.

Mike Adams je člověk barvy pleti, jejíž předci zahrnují Afričany a Američany. Má také indiánské předky, díky čemuž se mu připisuje inspirace pro vášeň „Strážce zdraví“ pro ochranu života a přírody před ničením způsobeným chemikáliemi, těžkými kovy a jinými formami znečištění.

Mike Adams je autorem první knihy na světě, která zveřejnila výsledky analýzy těžkých kovů ICP-MS pro potraviny, doplňky stravy, domácí zvířata, koření a rychlé občerstvení. Kniha má název Food Forensics a vydává ji BenBella Books.

Ve svém laboratorním výzkumu Adams učinil řadu průlomů v bezpečnosti potravin, jako je odhalení rýžových bílkovin dovážených z Asie, které jsou kontaminovány toxickými těžkými kovy, jako je olovo, kadmium a wolfram. Adams byl prvním vědcem, který zdokumentoval vysoké hladiny wolframu v superpotravinách. Objevil také více než 11 ppm olova v dováženém prášku mangostanu a vedl jednání s cílem uzavřít dobrovolnou dohodu v celém odvětví o omezení těžkých kovů v rýžových bílkovinových produktech.

Kromě své laboratorní práce je Adams také (neplaceným) výkonným ředitelem neziskového spotřebitelského wellness centra (CWC), organizace, která přesměrovává 100% svých darů na granty na programy, které učí děti a ženy, jak pěstovat vlastní jídlo nebo výrazně zlepšit jejich nutriřní hodnotu. Prostřednictvím neziskové CWC zahájil Adams také program Nutrition Rescue, program, který věnuje nezbytné vitamíny lidem v nouzi.

Na pozadí vědecké a softwarové technologie je Adams původním zakladatelem technologické společnosti e-mailových zpravodajů známých jako Arial Software. Díky svým technickým zkušenostem spojeným s láskou k přirozenému zdraví vyvinul Adams a nasadil systém pro správu obsahu, který v současné době řídí NaturalNews.com. Také vytvořil statistické algoritmy na vysoké úrovni, které slouží SCIENCE.naturalnews.com, což je obrovský výzkumný zdroj, který obsahuje více než 10 milionů vědeckých studií.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života