Standardní verze

The Wall Street Journal: Putin vyhrál světový závod s vakcínami

- ministr Blatný, pohuněk západních farmakorporací prohlásil, že si český občan nebude moci vakcínu vybrat

- doufáme, že to byl skutečně Pfizer, kterým se nechal Blatný naočkovat, abychom věděli proč..., když se z něj stane "Lávra"

- u premiéra Babiše jsou pochyby, jestli se nechal vůbec nějakou vakcínou na Covid-19 naočkovat..., prostě blamáž

- a Babiš zachraňuje další blamáž šéfky Evropské komise Ursuly von der Leyenov - Euroführera“, která ve skutečnosti zakázala zemím EU samostatně nakupovat vakcíny proti Covid-19, návštěvou Orbána...

- „Euroführer“ ale zapomněl, že již dříve Evropská komise uznala právo, aby vnitrostátní regulační orgány států EU mohly nezávisle certifikovat např. Sputnik V pro jejich národní trhy v případě nouze, například v případě nedostatku vakcín certifikovaných EU pro očkování evropské populace

Název vakcíny odkazuje na první umělou družici Země Sputnik 1, jejímž vypuštěním v padesátých letech 20. století SSSR překvapil západní svět a předstihl USA ve vzájemných vesmírných závodech.

Ruská vakcína proti koronaviru Covid-19 „Sputnik V“ prokázala v nedávné studii vysokou úroveň účinnosti a bezpečnosti, což z Moskvy dělá potenciálního hráče na trhu vakcín za několik desítek miliard dolarů.

Předběžná analýza rozsáhlé klinické studie zveřejněné v úterý v britském lékařském časopise The Lancet ukázala, že vakcína „Sputnik V“ je účinná z 91,6% při prevenci COVID-19 a poskytuje úplnou ochranu před závažnými případy. Očkování proběhlo bez závažných vedlejších účinků. Vakcína se také považuje za bezpečnou pro starší lidi, píše Wall Street Journal 2. února 2021.

The Lancet píše, že „uznání účinnosti „Sputniku V“ znamená vítězství ruského prezidenta Vladimira Putina v celosvětovém závodě s vakcínami, poskytuje důvěru v schopnosti ruské vědy a medicíny a vyvrací část kritiky, které Moskva čelila kvůli zrychlenému vývoji vakcíny a nedostatku publikovaných údajů o testech.“… https://on.wsj.com/3tpt72v

Jeden z nejvlivnějších lékařských časopisů na světě – britsko-nizozemské vydání The Lancet v úterý 2. února 2021 zveřejnilo výsledky třetí fáze klinických studií s ruskou vakcínou „Sputnik V“.

  • Na příkladu více než 20 tisíc dobrovolníků se ukázalo, že ruská vakcína je vyráběna ve vysoké kvalitě. Nezpůsobuje vážné vedlejší účinky a buduje silnou imunitu. Studie „Sputniku V“ ukázaly, že vakcína je účinná z 91,6%.

Výsledky již vyhodnotilo evropské zastoupení Světové zdravotnické organizace (WHO).

Ve středu 3. února 2021 francouzský prezident Emmanuel Macron připustil používání „Sputniku V“ ve své zemi.

Německá kancléřka Angela Merkelová již dříve v rozhovoru s Vladimírem Putinem oznámila, že je připravena na spolupráci, výrobu a používání ruské vakcíny na území Evropské unie.

Německá kancléřka Angela Merkelová uvedla, že ruská vakcína proti koronaviru „Sputnik V“ vyvinutá institutem Gamaleja za účasti ruského ministerstva obrany vykázala „dobré výsledky“. Pokud tato politička říká "dobré", tak to znamená NEJLEPŠÍ.

Řekla to v rozhovoru na stanici ARD 2. února 2021.

24 miliard $ je hodnota objednávek „Sputniku V“…. Pfizer je daleko vzadu

Čas staví všechno na své místo. A každý dostane to, co si zaslouží.

Pamatujete si co se dělo když byla ruská vakcína „Sputnik V“ uvedena na trh?

Nadávali a vysmívali se jí všichni, kdo mohli. V první linii to jsou obhajovatelé GMO, pesticidů, 5G, karcinogenního Roundapu... Na hanění vakcíny Sputnik V bylo vyčleněno hodně peněz. A vévodil tomu zkorumpovaný mainstream.

Finanční a komoditní trhy zároveň upadly do euforie z prohlášení západních farmaceutických společností o vytváření vlastních vakcín.

Teoreticky měla být první vakcína čínská, ale ve světě se o ní vědělo jen málo. A jakmile dosáhla „rozšířeného použití“, vyvstalo mnoho otázek ohledně její účinnosti.

Zároveň ani práce dvou světových farmaceutických gigantů nakonec není stoprocentní.

Anglo-švédská AstraZeneca dokázala vytvořit vakcínu s vyšší účinností až poté, co jim byla přenesena jedna ze složek ruského „Sputniku V“.

Americká společnost Pfizer vytvořila vakcínu, z níž určité procento lidí má po podání nežádoucí účinky. A navíc se neví, co bude v budoucnosti...

Američané zároveň plánují vydělat na své vakcíně asi 15 miliard dolarů. Ze zhruba 60 miliard dolarů z celkových příjmů společnosti plánovaných na rok 2021.

Není to vůbec špatné. Ale jsou daleko za ruskou vakcínou. A v zásadě ani nedrží krok.

Podle nejnovějších údajů poskytnutých americkými novinami The Wall Street Journal dosáhla celková „kniha objednávek“ ruské vakcíny již 2,4 miliardy dávek. Proti původní objednávce na konci roku 2020 v množství 1 miliardy dávek. Při ceně 10 $ za dávku je to téměř 24 miliard $. Už teď.

Vezmeme-li v úvahu skutečnost, že smlouvy na ruskou vakcínu jsou ve skutečnosti uzavírány v režimu „non-stop“, můžeme s jistotou říci, že to není strop.

Žádný ze světových farmaceutických gigantů, ani v nejúžasnějších fantaziích, nemyslí na přiblížení se ruským číslům.

Konkurenční výhoda ruské vakcíny není jen v ceně, ale také ve skutečnosti, že na ní neexistují žádné vedlejší účinky podobné těm, které se vyskytují u Pfizeru za mnohem vyšší cenu. https://bit.ly/2YDYBE4

Tady je také vhodné upozornit na tu skutečnost, že kdyby nebyla ruská vakcína, tak by cena vakcíny Pfizer byla několikanásobně vyšší.

Nejen první na světě, ale i nejlepší!

Údaje zveřejněné časopisem The Lancet ukazují, že „Sputnik V“ je nejen první registrovanou vakcínou na světě, ale také jednou z nejlepších. Podle údajů shromážděných a vyhodnocených nezávislými odborníky a publikovaných v The Lancet, plně chrání před těžkými případy koronaviru.

Pouze tři vakcíny na světě, včetně „Sputniku V“, mají účinnost přes 90%, přičemž „Sputnik V“ překonává ostatní vakcíny v této kategorii, pokud jde o bezpečnost a ověřenost platformy, snadnou přepravu díky teplotnímu režimu +2 +8 stupňů a dostupnější cenou…

Podle zjištění Nezávislého výboru pro monitorování údajů neexistují žádné závažné nežádoucí účinky spojené s očkováním vakcínou Sputnik V.

Neexistují žádné silné alergické reakce, anafylaktický šok.

„Sputnik V“ je jednou z pouhých tří vakcín na světě s více než 90% účinností.

Mezi těmito vakcínami tento lék vyniká řadou klíčových výhod:

  • vakcína je vytvořena na bezpečné platformě lidských adenovirových vektorů, která se po desetiletí prokazuje jako bezpečná;
  • jednoduchost logistiky po celém světě: skladovací teplota +2 … + 8 stupňů Celsia;
  •  „Sputnik V“ je jednou z nejdostupnějších vakcín na světě a stojí méně než 10 $ za injekci.

„Sputnik V“ je registrován v 16 zemích:

  • Rusko, Bělorusko, Srbsko, Argentina, Bolívie, Alžírsko, Palestina, Venezuela, Paraguay, Turkmenistán, Maďarsko, Spojené arabské emiráty, Írán, Guinejská republika, Tunisko a Arménie.
Hovoří se také o bezprostřední registraci „Sputniku V“ v Indii.
 

 „Sputnik V“ je vakcína pro celé lidstvo

Hildegund Ertl, MD, profesorka, Centrum pro vakcíny a imunoterapii, Wistar Institute, USA, uvedla:

„Vakcína je stoprocentně účinná v prevenci závažných nemocí nebo úmrtí, a to je nejdůležitější parametr – všichni se dokážeme vyrovnat s mírným výtokem z nosu, hlavní je nebýt v nemocnici a nemít vážné komplikace. Již po první injekci této dvousložkové vakcíny byla míra ochrany 87,6%.

 „Sputnik V“ je tedy účinnější než vakcíny od společností AstraZeneca nebo Johnson & Johnson

Cecil Cherkinski, MD, ředitel výzkumu, Národní institut pro zdraví a lékařský výzkum (Inserm), Francie, uvedl:

„Průběžné výsledky klinických studií fáze 3 vakcíny COVID-19 založené na lidských adenovirech „Sputnik V“ jsou působivé. Tato vakcína se ukázala jako velmi účinná a vysoce imunogenní pro různé věkové skupiny“.

Vakcína „Sputnik V“ může být v EU schválena v březnu 2021

Ruská vakcína proti koronaviru „Sputnik V“ může být schválena pro použití v Evropské unii v březnu 2021, RDIF předložil potřebné dokumenty. Oznámil to šéf fondu Kirill Dmitriev ve vysílání televizního kanálu «Россия 1».

Zdroj: pokec24.cz  3. 2. 2021

Argentinský prezident požádal Rusko, aby poskytlo vakcínu „Sputnik V“ celé Latinské Americe

Prezident Argentiny Alberto Fernandez během rozhovoru s ruským vůdcem Vladimírem Putinem ocenil vakcínu proti koronaviru „Sputnik V“ a požádal Rusko, aby zajistilo přísun ruské vakcíny do Argentiny a celé Latinské Ameriky, uvedla tisková služba prezidentské správy.

Fernandez zdůraznil, že očkování vakcínou „Sputniku V“ v Argentině „vykazuje vynikající výsledky a probíhá bez komplikací“.

První šarže první složky v množství 300 tisíc dávek byla do Jižní Ameriky dodána již 24. prosince 2020.

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

.

Reishi

Reishi
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps

Cordyceps
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium

Hericium
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus

Coriolus
Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá Turkey tail což znamená – krocaní ocas,...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

BetaGlukan Maxcell

BetaGlukan Maxcell
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

C-Max komplex (s quercetinem)

C-Max komplex (s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ašvaganda

Ašvaganda
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální)

Kurkumin (fytosomální)
Kurkumin a trávicí systém Pokud bychom měli vyjmenovat pouze jedinou oblast, která v současnosti vyžaduje největší pozornost, pak by to určitě byl nemocný trávicí systém. Tato „vstupní brána k našemu...

Rdesno - He shou wu

Rdesno - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungly někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Saffron

Saffron
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky