Více takových odvážných lékařů

Dr. Stella Immanuel – Nikdo na Covid-19 nemusel a nemusí umřít. Farmakoprůmysl lék Plaquenil, zinek... potlačuje

Dr. Stella Immanuel měla nedávno proslov ve Washingtonu zde (po zveřejnění byl scenzurován) společně s ostatními doktory, co mluvili o nesmyslnosti nařízení, karantény a všeho kolem koronaviru. Od té doby jsou tito doktoři a zejména dr. Stella cenzurováni. V tomto rozhovoru hovoří o léku na covid-19, o tom, proč nikdo nemusel a nemusí umírat, že farmaceutický průmysl záměrně lék potlačuje.

Lékařka v první lini, které nikdo z pacientů na Covid-19 nezemřel

Vid eo s českými titulky je umístěno na odkazované stránce pod tímto obrázkem

  

PŘEKLAD ROZHOVORU

Moderátor: Váš proslov v pondělí byl plný vášně. Bylo to neuvěřitelné. Cvičila jste ten proslov?

Dr. Stella: Ne, jsem naštvaná. Jsem naštvaná. Nedělám to kvůli sobě… lidé umírají. Chápete? Lidé umírají. Právě nám přišla zpráva, že Herman Cain zemřel. Nemusel zemřít. Lidé říkají: „Měl nosit roušku.” Ano, pokud neměl hydroxychloroquine, měl mít roušku.

Moderátor: Říkáte, že Herman Cain, který zemřel, nemusel zemřít.

Dr. Stella: Pokud by ho někdo léčil hydroxychloroquinem, nejspíše by nezemřel. Tak jako každý člověk, co zemřel na koronavirus, nemusel zemřít.

Moderátror: Ale chápete, že Světová zdravotnická organizace (WHO) a úřad FDA s vámi nesouhlasí.

Dr. Stella: Samozřejmě, že nesouhlasí.

Moderátor: Podle nich jste nebezpečná.

Dr. Stella: Samozřejmě, že si to myslí, protože mluvím pravdu. Už jsem to řekla mnohokrát. Zeptejte se Dr. Fauciho, kdy naposledy léčil pacienta? Kdy naposledy u pacienta použil stetoskop? Jsem ochotná se ho na to zeptat. A navíc čekám, až mi dodá vzorek moči, abych zjistila, jestli sám nepoužívá hydroxychloroquine. Studie o hydroxychloroquinu byly provedeny pod dr. Faucim. Tohle je šílené.

V naší klinice jsem léčila přes 400 pacientů. Tohle je Houston. Moji pacienti budou mluvit. Klidně o tom řekněte ve zprávách a vyzvěte diváky, ať vám zavolají ti, které jsem léčila. Léčili jsme lidi s cukrovkou, těhotné ženy, staré lidi… Tohle je šílené. Nevím, co dělají, a někdo mi musí říct, proč FDA, Anthony Fauci, WHO chtějí, aby lidé umírali?

Moderátor: Podle nich má hydroxychloroquine vedlejší účinky, že je nebezpečný. V lékařském časopise New England vyšel článek, že nefunguje. Další studie říká, že nefunguje.

Dr. Stella: Spousta studií říká, že funguje. Studie po celém světě říkají, že funguje. Viděla jsem teď na Facebooku, že někdo psal: „Dr. Stello, chceme vidět vaše data.” Ne, nechcete vidět moje data.

Moderátor: Proč ne?

Dr. Stella: Po celém světě se publikovalo přes 100 studií. V Indii, Turecku, Francii… Kdykoliv lidé zjistí, že tato věc funguje, udělají proti ní očerňovací kampaň. Něco vám povím. Víte, kolik stojí hydroxychloroquine? 20 dolarů (450 Kč). Když k tomu přidáte zinek, vitamín C a Z-Pak, maximálně 50-60 dolarů (1200-1400 Kč) a máte celou léčbu na covid.

Moderátor: Vy tomu říkáte víc než léčba… říkáte tomu lék.

Dr. Stella: Je to lék. Dobrá, co je lék?

Moderátor: Lék znamená, že to tu věc odstraní.

Dr. Stella: Ano! Odstraní to symptomy a virus! Dáme pacientům hydroxychloroquine první den a sedmý nebo desátý den už covid nemají. Virus byl odstraněn, tudíž je to lék! Nevím, proč všichni z toho dělají takové povyky.

Moderátor: Ať je to lék nebo ne, jde o menšinový názor.

Dr. Stella: Něco vám řeknu. Když léčíte 400 pacientů a nikdo z nich nezemřel, nejde o menšinový názor. Tohle říkám neustále. Doktoři, co říkají, že tato věc nefunguje, většina z nich neléčí pacienty. Dermatologové… nevysmívám se jejich odbornosti, ale oni neléčí pacienty. Říkají, že jsem pediatr. Jsem pediatr a pracuji na pohotovosti.

To dělám už roky. Když jsem dělala výcvik v Africe, učili jsme se jako praktičtí lékaři, ne jako pediatři, ortopedi, apod. Cvičili jsme na praktického lékaře. V USA jsem měla stáž v pediatrii, protože tam jsem se dostala, ale jakmile jsem stáž ukončila, mohla jsem pracovat v pediatrii a na pohotovosti, kde léčím dospělé lidi, dávám je do intubace… to dělám už roky. Jsem v podstatě praktická lékařka.

Moderátor: Proč, abyste umlčela svoje kritiky, nezveřejníte svoje data?

Dr. Stella: K čemu to bude? Data mám a zveřejním je, ale k čemu? Co třeba data od dr. Relosa? Je uznávaný virolog, který zveřejnil data více jak 4000 pacientů, a očernili ho. Právě jsem slyšela, že Francie se rozhodla používat hydroxychloroquine k léčbě. Máme doktora na Yellu, který zveřejnil data. To jsem viděl. Máme dostatek dat.

Moderátor: Proč tedy… Proč s vámi tedy všichni nesouhlasí?

Dr. Stella: Nemohou se mnou souhlasit kvůli farmaceutickému průmyslu. Mohu vám přesně říct, co se děje. Má to několik vrstev. Jsou tu lidé, kteří jsou oportunističtí. Říkají si, že když lidé budou šílet z tohoto viru, školy budou zavřené, někdo volby vyhraje a někdo prohraje… To je hloupé, protože viru je jedno, jestli jste republikán nebo demokrat. To jsou oportunističtí lidé.

Pak tu máte lidi, co nemají ponětí. Doktoři, co se tohoto léku bojí, protože slyší tyto negativní zprávy o něm. Nikdy ho nepoužívali a neznají ho. Říkám, ať dermatologové promluví. 50 let léčí pacienty tímto lékem a bez žádného problému. Promluvte. Dávali pacientům hydroxychloroquine kvůli nějakému „srdečnímu” problému. Oni to ví. Nemám s tímto lékem problém, protože jsme ho brali v dětství.

Moderátor: Vy ho právě teď užíváte, že?

Dr. Stella: Ano! Beru dvě pilulky dvakrát měsíčně. Byl jste v naší klinice… můžeme tady udržovat rozestupy? Nemůžeme. Pracuji s chirurgickou rouškou… tuto používám. Nosím ji, aby se moji pacienti cítili bezpečně.

Moderátor: Nevěříte v nošení roušek?

Dr. Stella: Poslouchejte… ne. Pokud neberete prevenci, noste roušku. Chápete? Nejsem proti rouškám, nejsem proti vakcínám, nejsem proti… jen říkám, že všechny ty věci ohledně očkování a nošení roušek… pokud by dali lidem hydroxychloroquine, školy by se znovu otevřely.

Moderátor: Myslíte jako prevenci? I když nemáte diagnózu?

Dr. Stella: Ani nemusíte mít diagnózu…

Moderátor: Kdybyste to začala dělat, ohrožujete tím svoji licenci, ne?

Dr. Stella: Svoji lékařskou licenci?

Moderátor: Ano.

Dr. Stella: Takže si myslíte, že bych měla bránit svoji licenci, když lidé umírají? Když lidé umírají?

Moderátor: Nemáte strach, že o ni přijdete?

Dr. Stella: Že přijdu o co? Svoji licenci?

Moderátor: Ano.

Dr. Stella: Vážně? Jen ať po mně jdou. Nechat lidi umřít, protože se bojím o ztrátu licence? Nechat lidi umřít, protože se bojím Anthony Fauciho? Nechat lidi umřít, protože se bojím WHO? Nebojím se jich! Nedovolím, aby lidé umírali! Pokud po mně půjdou, bude to bitva. Nenechám lidi umřít. Můžou mi vzít licenci. Pokud mi ji vezmou, nebudu mít ani licenci, kterou bych mohla bránit. Bude to bitva.

Bylo by to jiné, kdyby mi vzali licenci za nějakou moji chybu, ale protože zachraňuji lidi? Protože každý můj pacient přežil? Jsou doktoři, kteří mluví nesmysly. Říkám těmto doktorům, ať jdou za svými pacienty. Jeden mladý muž jel skoro tři hodiny, aby se sem dostal. Šel totiž na pohotovost, měl covid… měl problém s dýcháním a odmítli mu dát hydroxychloroquine. Požádal o něj a oni ho odmítli. Všichni mají právo na vyzkoušení. Pokud chci zkusit něco nebezpečného, ať si to vyzkouším. Samozřejmě, že máme právo na vyzkoušení. Je to právo!

Moderátor: Nemůžete přijít k doktorovi a říct: „Chci vyzkoušet tento lék.”

Dr. Stella: Ne, existuje právo na vyzkoušení. Existuje právo na vyzkoušení experimentálních léků. Je to americký zákon. Můžete vyzkoušet experimentální léky.

Moderátor: Ne, FDA tento lék zakázal.

Dr. Stella: Ne, FDA nezakázal hydroxychloroquine, to je lež.

Moderátor: Ne, ne… zakázali neoficiální užívání tohoto léku.

Dr. Stella: Kdy ho zakázali?

Moderátor: Krátce před stažením těch dvou studií.

Dr. Stella: To není pravda. To FDA neřekli.

Moderátor: Co řekli?

Dr. Stella: FDA řekli, že zakázali pohotovostní užívání tohoto léku v nemocnici, protože nebyl efektivní. Podle mě byste neměl používat hydroxychloroquine, pokud jste už hospitalizován. Měl byste ho používat dříve. Pokud by FDA zakázalo doktorům používání tohoto léku, nikdo by ho nemohl předepisovat.

FDA nemůže zakázat lék, který se používá neoficiálně. Museli by sepsat nový zákon o neoficiálně užívaných lécích. Chápete? FDA to nemůže udělat a neudělali to. FDA řekli, že zakazují pohotovostní užívání tohoto léků. FDA ho tedy nezakázali. To zaprvé. Texaské lékárny měly ze začátku omezení o předepisování hydroxychloroquinu, a to omezení podle mě vypršelo 17. a neobnovily ho. Neexistují tedy „právní omezení” pro doktory, kteří chtějí tento lék předepisovat. Až na stát Ohio, kde guvernér – který není doktor – ten lék zakázal. Jsou lékárny, které…

Moderátor: Dr. Erst řeší stížnost, kterou někdo předložil texaské lékařské radě.

Dr. Stella: Ano, spousta doktorů má spoustu stížností.

Moderátor: Proti vám stížnosti byly?

Dr. Stella: O žádných ještě nevím.

Moderátor: Nemáte z nich obavy?

Dr. Stella: Nemám. Co jsem udělala špatně, že bych měla mít obavy? Myslíte si, že jsem spáchala nějaký zločin, že se mám bát stížností? Za léčení pacientů? Jedna věc o texaské lékařské radě… Jakoukoliv stížnost musí prošetřit. To je jejich povinnost. Nemám nic proti nim. Podle mě kvůli tomu žádného lékaře nezatkli a nevzali žádnému licenci. Pokud má někdo stížnost, tato rada ji prošetří. Je to jejich povinnost.

Nemohou říct, že ji nebudou zkoumat… je to jejich povinnost.

Moderátor: Posuňme se dál… zeptám se vás na tohle. Chápu váš pohled. Máte pocit, že od proslovu ve Washingtonu vás očerňují a pošpiňují? Lidé se dívají na ta videa, vaše kázání… Jak se na to díváte?

Dr. Stella: Moc ráda bych… Vím, že někteří mě možná litují… Něco vám povím. Nikde v těle se necítím očerněna a pošpiněna. Jsem zaprvé dost otrlá, a zadruhé nejsem na tyto věci citlivá. Proto mi na tom nesejde.

Moderátor: Vadí vám, když lidé mluví o vaší náboženské víře?

Dr. Stella: Jestli mně to vadí? Děláte si srandu? Natočila jsem video o démonech, kteří s lidmi v noci spí…

Moderátor: Pro některé lidi je to dost přitažené za vlasy.

Dr. Stella: To je jedno, poslouchejte. Než CNN to video začali propagovat, to video mělo možná kolem 175 tisíc zhlédnutí. Víte, kolik má zhlédnutí teď? Přes 600 tisíc. CNN moji církev skvěle propaguje. Něco vám povím. Jsem božský sluha a moje církev má oheň. Pokud se na to video podíváte, zasáhne vás jako oheň.

Moderátor: Ale nevadí vám, že lidé to video používají, aby podkopali vaši lékařskou pozici?

Dr. Stella: Jak to podkopává moji pozici?

Moderátor: Je trochu přitažené za vlasy říkat, že démoni s vámi v noci spí.

Dr. Stella: Ale démoni spí s lidmi.

Moderátor: Vážně?

Dr. Stella: Ano! Lidé z celého světa mi o tom říkají. Víte, kolik lidí tímto trpí a píšou mi, že moje videa jim pomohla? CNN to video právě odhalili. Udělali tím skvělou práci. Nemám z nich obavy. Lidé si říkají: Démoni ale neexi… Cože? Démoni existují. Jejich hlasatelé jsou nejspíše sami posedlí démony. Ráda bych z nich vyhnala pár démonů. Co třeba… posaďme se do stejné místnosti s hlasateli ze CNN. Jednu hodinu s kýmkoliv z nich. Uvidíme, jestli vydrží se mnou být v jedné místnosti, když se budu modlit. Nejspíše se budou kroutit po podlaze jako hadi.

Moderátor: Jen ze zvědavosti… zaujalo mě to s těmi démony. Jsou to fyzičtí démoni?

Dr. Stella: Proč by se jim říkalo démoni, kdyby měli fyzické tělo?

Moderátor: Nevím, snažím se to pochopit.

Dr. Stella: Démoni jsou nefyzičtí duchové. Chcete znát původ démonů?

Moderátor: Potřebuji krátkou verzi.

Dr. Stella: Dobře, krátká verze je tato. V Bibli v knize Genesis se píše, když byl svět zaplavený, všude byli Nefilové, tito tvorové byli rozdělení duchové… to znamená, že jejich těla byla zaplavená a jejich duchové poletovali kolem. To jsou démoni. Démoni také pochází z padlých andělů, když Lucifer byl vyhnaný z nebe. Tohle jsou tedy démoni. A jsou tady. Jsem vymítačka démonů. Vyhnala bych je z těch hlasatelů CNN… Ježiši… moc ráda bych byla s nimi v jedné místnosti. Kroutili by se na podlaze… říkám vám, že by z nich vyšel plaz a kroutili by se na podlaze.

Moderátor: To je legrační. Dobře.

Dr. Stella: Jen mluvte o mé církvi…

Moderátor: Takže se vám to líbí..

Dr. Stella: Ježiši, lidé mi volají a píšou. „Dr. Stello, kdy budete mít další kázání?” CNN moji církev ohromně podpořili. Bůh umí zařídit, aby vám ďábel požehnal. Je to úžasné. Bůh umí zařídit, aby vám ďábel požehnal. Lidé mi volají z celého světa, chtějí za mnou přijet. Děláte si srandu?

Moderátor: Jaké jsou vaše další plány?

Dr. Stella: Mým plánem je pracovat s pacienty a křičet: Přestaňte nechávat Američany umírat. Nepřestanu, nenechám se umlčet. Mým plánem je modlit se, aby tyto ďábelské síly, co chtějí zničit tuto zemi, byly zničeny. Bude to válka. Chápete mě? Jsem válečnice království božího. Jsme ve válce.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života