Spiknutí Covid-19: Špičkový doktor, dr. Shiva odhaluje skutečnou agendu za epidemií koronaviru

Kolem současné situace kolem koronaviru se šíří spousta dezinformací. Média šíří strach a nabízí jen zkreslené informace. Proto dr. Shiva, vystudovaný doktor, vynálezce a kandidát do amerického senátu, odhaluje spiknutí a lži za epidemií koronaviru, jaké strany z této situace profitují a co s tím můžeme dělat.

Velice srozumitelně hovoří o imunitě, vitamínu D...

Video s českými titulky je umístěno na odkazované stránce pod tímto obrázkem

PŘEKLAD ROZHOVORU

Moderátor: Exkluzivní rozhovor se špičkovým doktorem, co odhalí vše, co se „deep state“ (hluboký stát) snaží o Covid-19 skrýt. Vítejte. Jmenuji se Gary Franchi. Tohle je devátý den z 15. denní Trumpovy kampaně k zastavení šíření viru. Člověk, který v roce 1979 ve 14 letech vyvinul email… vynálezce a držitel autorských práv emailu, je dnes s námi. Doktor Shiva. Vítejte v Next News Network. 

Dr. Shiva: Je mi potěšením. Děkuji Gary. 

Moderátor: Minulý týden jste na Twitteru zveřejnil příspěvek, ve kterém píšete: „Šíření strachu kolem koronaviru hlubokým státem se zapíše v historii jako jeden z největších podvodů ve snaze manipulovat ekonomikami, potlačit odpor a prosadit povinné léky.“ 

Dr. Shiva: Politiku studuji už od dětství, protože jsem vyrůstal v Indii, kde funguje kastovní systém. Byl jsem považován za nedotknutelného, což je nejnižší kasta v Indii. Lékařský systém,ke kterému směřujeme, je systém řízený shora dolů. Systém, který je celkově kontrolovaný farmaceutickou lobby a výrobci vakcín. Cíle pro udržitelný rozvoj (SDG3) byly v roce 2015 podepsány OSN a jejími členy. 

Tyto cíle vykreslují utopii. Je to utopie elity. V dokumentu „Imunizace do 2030“, který je přílohou SDG3, píšou, že k dosažení těch udržitelných cílů musíme imunizovat všechny na planetě. Jinými slovy všechny nechat očkovat. Založil jsem firmu CytoSolve, která pracuje s vynálezem, který jsem vytvořil v rámci své doktorské práce. Jde o využití počítače k pochopení chemických reakcí v našem těle a buňkách. 

Abychom se mohli zbavit testování na zvířatech… CytoSolve je skvělý vynález, který mi jiným způsobem umožňuje dělat to, co moje babička dělala intuitivně, což je, pochopit kombinace a směsi chemikálií, abychom levněji, rychleji a bezpečněji vyráběli přírodní léky a produkty. Myslel jsem si, že farmaceutické společnosti to budou chtít využít, protože jim trvá 15 let a 5 miliard dolarů na vyvinutí léku. Nevím, jestli tohle víš, ale farmaceutický průmysl je teď v ohrožení.

Z léčiv nevydělávají žádné peníze, protože investují spoustu peněz do výzkumu a vývoje, a úřad FDA jim schvaluje méně léků kvůli jejich toxicitě. Farma společnosti se tedy přesunuly k vakcínám. V roce 1986 se vytvořil zákonodárný sbor pro vakcíny. John Kennedy v roce 1962 podepsal zákon o vakcínách na základě falešné nebo zastaralé vědy o imunitním systému. To vedlo k mnoha zraněním, ke kterým v důsledku vakcín došlo v letech 1962 – 1986. V reakci na ta zranění Ted Kennedy vedl vytvoření Národního programu proti zranění z očkování, který vedl k vytvoření zákonodárného sboru pro očkování, ne pod ministerstvem spravedlnosti, ale pod ministerstvem zdravotnictví a sociální péče. Což v podstatě umožnilo nepoškoditelnost výrobců vakcín. Nemůžeš je žalovat. A maximální odpovědnost za způsobení úmrtí je 250 tisíc dolarů. Nacházíme se v situaci, kdy vakcíny pro farmaceutické společnosti představují čistý zisk, žádnou zodpovědnost, žádné riziko, nemůžou být žalovány. Když jsem začal zkoumat univerzální program pro očkování, byly zde další aktivisté… a upřímně, spousta z nich je kontrolovaná opozice. Lidi jako Bobby Kennedy říkal, že je proti vakcínám, zatímco podporoval Hillary Clintonovou, která je královnou vakcín. Rozhodl jsem se, že musíme lidi poučit o imunitním systému. Moje videa se začala virálně šířit.

Pět dní předtím, než se koronavir dostal do USA, jsme v New Jersey dosáhli velkého vítězství proti povinnému očkování. Hluboký stát zahrnující lidi z nadace Billa Gatese, po lidi jako je Zuckerberg, Hillary Clintonovou, se spojil s OSN, a budou šířit strach kolem koronaviru kvůli nevzdělanosti lékařů. Většina doktorů neví, co je imunitní systém. Ani se neučí o výživě. Na základě té nevzdělanosti chtějí lidi vyděsit koronavirem, aby v podstatě mohli říct, že tohle musíme udělat pro „veřejný prospěch“. Toho jsme svědky.

Moderátor: Šíří se spekulace, že koronavir je ve skutečnosti uměle vytvořená biologická zbraň. Ministerstvo zahraničí, mezi jinými, tuto teorii vyvrací a nazývají ji čínské a ruské dezinformace.

Dr. Shiva: Takový virus… představ si velký míč, co představuje buňku. Malé částice na té buňce přistanou, jejich cílem je dostat se dovnitř buňky, a využít funkci tvých buněk, aby se rozmnožily. V našem těle máme kolem 380 bilionů virů. Máme v těle kolem 60 bilionů bakterií a máme kolem 6 bilionů buněk. Koronaviry jsou typy virů, které tvoří chřipku. Tento koronavir způsobuje dýchací problémy. Koronavir ve Wuhanu v Číně měl jiný kmen než ten, co byl v Íránu a co byl v Itálii.

Četl jsem zprávy… nezačal jsem to vše ještě ověřovat… že všechny ty viry se vrací k jedné obecné větvy, která pochází ze základny Ford Detrick v USA v Severní Karolíně. Jednou teorií je, že lidé z hlubokého státu v USA poslali lidi do Wuhanu v Číně, kteří ten virus tam rozšířili. Ať je to pravda, nebo ne, pokud věříš v to, že existuje řada lidí, kterým nesejde na národních zájmech USA, Číny, Indie nebo Itálie, kteří se více zajímají o svoje globální zájmy… Můžeš si představit scénář, že tento virus byl vytvořen a rozšířen hlubokým státem. Co se v té době dělo? V Hong Kongu probíhaly protesty.

Lidé neví, že šest měsíců před rozšířením koronaviru ve Wuhanu v Číně probíhaly obrovské protesty proti znečištění prostředí. Když v Číně protestuješ, riskuješ svůj život. Tam nemají svobodu slova.

Velké množství, desítky tisíc lidí vyrazilo protestovat do ulic, protože čínská vláda tam chce postavit jednu z největších spaloven, která by znečišťovala prostředí ještě víc. Obyčejným lidem v Číně záleží na svém zdraví a protestují proti znečištění od roku 2007. O tomto žádné zprávy neslyšíš. Zprávy o Hong Kongu se úplně vytratily… to globalistům hraje do karet. Pokud studuješ politiku a medicínu, začneš vidět tato propojení. Ze 30 vakcín, které CDC doporučuje pro malé děti, ani jedna z nich neprošla kontrolovaným testem s placebem. A test, který dělali na vakcínu gardasil proti HPV, byl falešný test. 

Moderátor: To mě nepřekvapuje. Co se podle vás stane s vakcínou proti Covid-19? Bude povinná, tak jak teď odhlasovali v Dánsku? 

Dr. Shiva: Říkají, že je tu bubák s názvem virus. A že je třeba vakcína, abychom ho zastavili. Bubák na jedné straně, spasitel na straně druhé. Spasitel je Bill Gates, Bill Clinton Initiative, velké farmaceutické firmy. Je to absurdní, pokud skutečně rozumíš imunitě. Imunitní systém se vyvíjel miliardy let. Vyrůstali jsme v prostředí s bakteriemi. Máme si hrát venku v hlíně. Takto se imunita aktivuje. Lidi, co mají ohroženou imunitu, což znamená, že jejich imunita není aktivní na všech válcích. Představ si, že ze třech válců ti funguje jen ten třetí. Ten musí dělat veškerou práci. V imunologii se tomu třetímu válci říká cytokiny. Jsou tak aktivní, že reagují přehnaně. Začnou napadat nejen virus, ale také tvoje vlastní tkáně.

Tvoje vlastní tělo napadne samo sebe kvůli slabé a dysfunkční imunitě. Co způsobuje slabou imunitu? Když celý den jíš jen cukry, když tvoje strava nemá žádný vitamin D a živiny. Proto jsem napsal dopis prezidentovi USA. Tohle je věc imunitního zdraví. Nedostáváme dostatek vitaminu D, vitaminu A a vitaminu C… to není vše, ale můžeme se zaměřit na tyto tři věci.

V africké zemi Čad a Džibutsko je jen 1 potvrzený případ Covid-19 a žádná úmrtí. Proč? Protože tam lidé žijí způsobem, ze kterého bychom se asi měli inspirovat. Jsou venku na slunci.

Živí se kořínky, které si sami vyhrabou. My je považujeme za třetí svět. Řešení je prosté – pokud můžeš, vyjdi aspoň ven na slunce. Pokud nemůžeš, musíš začít brát vitamin D. Nejsme dostatečně na slunci, nejíme dostatek ovoce a zeleniny, 25 let ničíme naše pole, pesticidy, kterými stříkáme plodiny, ničí náš střevní mikrobiom. Jíme spoustu cukru… to je recept na smrt. Tím se ale nezabýváme. Místo toho zveličujeme tento virus. Jaký to má výsledek? Lidé se skrývají doma a jsou připraveni přijmout fašismus. Neřeší se hlavní problém, což je imunitní zdraví. 

oderátor: Představuji si čas, kdy uvidíme: „Vakcína proti koronaviru je zdarma pro všechny!“ 

Dr. Shiva: Bude to ještě horší. Řeknou ti: „Gary, za chvíli si budeš muset obnovit řidičák. Už ses nechal očkovat?“ Nemůžeš cestovat. Nemůžeš jezdit vlakem nebo autobusem. Nemůžeš jít do posilovny. Tady to směřuje. Posilovna řekne: Nemůžeme vás sem pustit. Nechceme vystavit ostatní lidi riziku. Pamatuješ, kdy Michael Jordan hrál s chřipkou? Lidé říkali: Páni, Michael hraje s chřipkou. Ten je silný. Tato celá věc je past. Jeden šachový tah za druhým. A za tím vším stojí Anthony Fauci.

Z odhalení WikiLeaks se teď dozvídáme, že Fauci je velký zastánce Hillary Clintonové. Vy jste ho nazval destruktivní. Proč bychom měli mít obavy z rad, které prezident USA od Fauciho dostává? Anthony Fauci by podlemě měl být zažalován. Pokud by lidé věděli, co tento člověk skutečně dělal… Je ve vládě od dob prezidenta Reagana před 40-50 lety. Byl u všech prezidentů od té doby. Jak si vybudoval svoji kariéru? Svoji kariéru si vytvořil na falešném příběhu, že HIV způsobuje AIDS. Peter Duesberg, se kterým jsem mluvil, kdo byl skutečně skvělý vědec… nejmladší člověk, co pracoval v Berkley institutu. Peter řekl: Neexistuje žádný kauzální vztah mezi virem HIV, který považoval za velmi neškodný virus, a AIDS. Všichni ho očerňovali, přišel o všechny granty.

Člověk, co tuto lež propagoval, byl Fauciho předchůdce jménem Robert Gallo. Robert Gallo byl obžalován za vědecký přestupek. Doslova ukradl virus HIV z Francie. Nedokázal vytvořit dostatek viru, protože ho nemohl najít. Vytvořil falešný test na HIV. Fauci ho přišel zachránit… a Fauci v podstatě převzal vedení Gallo byl zatlačen do pozadí , a to byl začátek Fauciho kariéry. Píše o tom, jak se kamarádí s Bonem. Pamatuješ na všechny různé celebrity, co o AIDS mluvily? Ano. Fauci je v tomto veterán. Tohle není jeho první rodeo.

Naučil se, jak propagovat falešnou vědu, aby vytvořil strach, že HIV způsobuje AIDS. Utratily se za to miliardy dolarů, spousta lidí zemřela, protože brali léky jako AZT… jeden můj dobrý kamarád na něj zemřel. Lidé si neuvědomili, že HIV je v podstatě neškodný virus. Lidé, kteří na něj umírali, měli ohroženou imunitu. Mluvilo se o tom, jak máme 1500 partnerů, že se na HIV používá metamfetamin a různé léky, které ničily jejich imunitu.

Ti, co brali drogy, si ničili imunitu, a lidé dostávali transfuzi krve, ne kvůli viru v krvi, ale protože měli dostat imunosupresivní léky. Jednoduše řečeno, takové léky ničí imunitu. Fauci o tom nechce mluvit. Jen se zaměřuje na virus. Fauci ví, co dělá. Je tváří farmaceutických firem a vakcín a je si vědom své příležitost, se v tomto všem stát hrdinou.

Moderátor: Hodně teď vidím, že se šíří fakta, že více lidí umírají na chřipku. Ale ukazují se nám děsivé vizuální obrazy toho, jak jsou lidé intubovaní, jak lidé jí netopýry a tato hrozivá vizuální propaganda… Státy jsou uzavřené, byla nasazena Národní garda, státní garda, ve městech na parkovištích se staví stany. Šíří to strach mezi lidi v této zemi a na světě. Proč to stejné neděláme pro chřipku?

Dr. Shiva: Musíš pochopit, že farmaceutické firmy a média velmi úzce spolupracují. Před mnoha lety jsem pracoval na jednom systému pro analýzu emailů. Byl jsem absolventem MIT a byla soutěž o vytvoření systému, co automaticky čte a zpracovává emaily. Já tu soutěž vyhrál a založil jsem firmu Ecomail. Když jsem tu technologii vytvořil, mnoho lidí ji chtěli využívat k analyzování emailů. Jedna společnost, která se o to velmi zajímala, byla jedna z vedoucích PR společností na světě s názvem Burson-Marsteller. Pamatuji si, jak jsem se jako mladý podnikatel setkal s jedním vedoucím pracovníkem z té firmy.

Šli jsme na večeři a on se otevřeně chlubil o tom, jak Burson pomáhá firmám v řízení krize. Říkal, že farmaceutická firma Eli Lilly měla tehdy velké problémy. Její tržby za lék Prozac padaly dolů. Ptám se: Co jste udělali? On na to: Nejprve jsem zašel do Eli Lilly a změnil jejich branding z výrobce léků na to, že teď pomáhají světu. Pak jsem jim řekl, ať založí několik neziskovek. Jedna z neziskovek měla za cíl, chránit týrané ženy. Ta organizace pak měla celostránkové reklamy v novinách s textem: Mlátí vás váš manžel? Znáte někoho, kdo je obětí násilí ze strany manžela? Ujistěte se, že manžel bere Prozac.

Vytvořili příběh: Chceme pomoct týraným ženám. Jsme výrobce léků. Chceme pomáhat chudým v Indii a Africe. Potřebujeme GMO. Bill Gates je spasitel. Tito lidé jsou velmi chytří. Za miliony dolarů vytvoří příběh o tom, že pomáhají „utlačovaným“, a pak jim prodají svoje léky. Ti domorodí lidé ví, jak pečovat o své zdraví. Oni nechtějí, abychom věřili svým babičkám, chtějí, abychom věřili tomuto idiotovi, Billu Gatesovi, který mimochodem nikdy nevytvořil DOS. Nenapsal 50 tisíc řádků kódu. Já takový kód napsal… jeho rodiče ho představili jistým lidem, a on koupil DOS někoho jiného. Nedostudoval Harvard, podařilo se mu ty věci patentovat, tak může být miliardářem. Nebo Zuckerburg.

Tito lidé vytvořili falešnou historii o své proslulosti v technologickém průmyslu to využívají to k tomu, že říkají, že budou spasitelé, a to spasitelské řešení není jídlo, cvičení, ale jsou to injekce do krve a kontrola lidí. O tom tady mluví. Každý Američan si musí uvědomit, že lidi, proti kterým kandiduji…. kandiduji proti třem právníkům lobbistům. Jsem jediný vědec a vynálezce mezi nimi, který pracuje. Ti právníci jsou lidi, kteří realizují touhy hlubokého státu. To se tady děje. Čeho jsme tady svědky, by mělo probudit každého člověka. Ať už jsi republikán, demokrat nebo nezávislý. Problematika zdraví jde za hranice všech stran. Všechny ty strany tě chtějí kontrolovat. Chtějí z tebe udělat malou jednotku, kdy se z tebe stane generátor příjmů pro lidi jako je Fauciho klan a podobné lidi. Žádný akademik na MIT-Harvardu nic neřekne. Víš proč? Protože svoje peníze z grantů dluží lidem jako je Fauci. Je to spolek. Pokud cokoliv řekneš, jdeš ven. To se stalo Peteru Deusbergovi. To je, čemu tady čelíme.

Prezident Trump má možná dobré instinkty, ale bohužel není schopen tyto lidi odhalit. Volal jsem se špičkovými ekonomy po celé zemi, co mi říkali: Shivo, viděl jsem vaše videa. Musíte v nich pokračovat. Kruh lidí, co je kolem prezidenta Trumpa, mu lže. Proto jsem mu napsal ten dopis. V tom dopisu na čtyřech stránkách jasně popisuji, co je tu za problém, že se řídíme falešnou vědou o imunitě, zde je skutečná věda… ve skutečnosti mu v něm navrhuji protokol, což je v podstatě používánívitaminu A, D, C a jódu. Navrhuji mu, aby se lidi rozdělili do čtyřech skupin. Do jedné skupiny dejme lidi s Covid-19. Do druhé dejme lidi s oslabenou imunitou. Těm lidem, kteří jsou v kritickém stavu, dejme nitrožilní vitamin C. A třetí skupině, kteří jsou zdraví, dejme vitaminy jako prevenci a pošleme je zpět do práce.

Tohle bychom měli dělat. Ne používat stejný přístup pro všechny. Teď se ke všem přistupuje, jako bychom byli nějací poskoci hlubokého státu. V roce 2003, když jsem se vrátil na MIT studovat doktorát, MIT vytvořilo nové oddělení biologického inženýrství, ze kterého jsem jako jeden z prvních vystudoval. Jedna ze zásad v té době byla personalizovaná medicína. Správná medicína pro správného člověka ve správný čas. Lidé jako Fauci ani nepraktikují moderní medicínu. Praktikují zastaralou a falešnou medicínskou vědu. To je trestné.

To, co se před našima očima podle mě děje, je to, že neviditelný nepřítel neboli „koronavirus“ je využíván, a tohle bylo dobře naplánováno, k uskutečnění imperialistických agend hlubokého státu. To znamená, odstranit všechny hranice… o tom je v podstatě odstranění voličského průkazu. Já jsem nikdy v životě nevolil, až do chvíle, kdy kandidoval Trump, protože se mi líbilo, že narušil současný stav a šel po obou stranách. Pamatuji si, že jak jsem šel volit, nechtěli vidět ani moji průkazku. To nabízí příležitost k podvodu. Další věc, co se týče peněz… nechtějí, aby se virus šířil dotýkáním se bankovek. V podstatě jde o záminku, aby úroková sazba šla do mínusu, aby vlastnili naše peníze, abychom neměli fyzické peníze, aby vše bylo sledováno, aby vše, co používáš, bylo monitorováno. Jde v podstatě o postup řízení shora dolů. 

Lidé se mě ptají, co si myslím o 5G z hlediska zdraví. Neměl jsem čas si to prostudovat, ale mohu říct, že 5G je příležitost všude nainstalovat kamery s umělou inteligencí (UI), což je stejná UI, kterou jsme dali Číňanům k pozorování pohybů rtů, aby mohli zjistit, co lidé říkají. Nejde o budoucnost inovace, ale budoucnost, kde se používá technologie, která nás zavede do temného věku. Když potlačíš svobodu projevu, v podstatě přecházíš k vědeckému souhlasu. Už se nepoužívají žádné vědecké metody, což by znamenalo, že musíš dělat experimenty a vynaložit úsilí ke zjištění toho, co se děje.

S vědeckým souhlasem můžeš vytvořit lži, ze kterých můžeš vytvořit falešný problém a falešné řešení. „Bože, oxid uhličitý znečišťuje ovzduší.“ Falešný problém, na který vytvoříš falešné řešení ve formě uhlíkové daně. Skutečné řešení je, že musíme snížit znečištění. Pařížská dohoda umožňuje Číně zvýšit znečištění z 11 miliard metrických tun uhlíku na 22 miliard. Stejně tak Indii. Falešný problém. „Bože, tyto viry nás všechny zabíjí.“ Ne. Falešný problém. Skutečný problém je, že máme lidi s oslabenou imunitou. Skutečné řešení je, posílit imunitu lidí. To znamená, že musíme napadnout korupci, protože zkorumpovaní lobbisti a politici jsou ti, co zničili náš vzduch, vodu a jídlo. O tom nechtějí mluvit. Raději tě kvůli této věci budou kontrolovat a dají ti vakcínu.

Chceš pravdu, svobodu a zdraví, nebo moc, zisk a kontrolu? Tady se nacházíme. Právník a lobbista tohle podporovat nebude. Vím, že tento rozhovor se virálně rozšíří, tak jako vaše ostatní videa. Mluvili jsme o spoustě různých bodech. která jsou zásadní historické době. Tento rozhovor má už přes 80 minut, přitom měl mít jen 30 minut. Dr. Shivo, máte na závěr nějaké poslední myšlenky? Pokud lidé chtějí jednoduše pochopit vše, o čem jsem mluvil, vezměte si kus papíru a nakreslete na něj trojúhelník. K levému dolnímu rohu napište Svoboda, na špičku napište Pravda a vpravo dolů napište Zdraví. Všechny tyto věci jsou propojené. Ze svobody můžeme odhalit pravdu. A z pravdy můžeme vyřešit zdraví. Zdraví pro naše těla, infrastrukturu a společnost. Jedině, když jsme zdraví, máme válečného ducha k boji za svobodu. Lidé, co něco tvoří a mají dovednosti, jsou budoucností, protože oni chápou, že CO2 v souvislosti se změnou klimatu je hoax. 

Moderátor: Pokud vás tento rozhovor inspiroval, sdílejte ho na svých sociálních sítích. V komentářích bude diskuze pokračovat. Uvidíme se příště. Pro Next News Network a Dr. Shivu, jsem Gary Franchi.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=1BiM1YYIPCo     CENZUROVÁNO

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života