Jak se Rusové zbavili covid pasů: 2 miliony stížností za 3 týdny a vítězství!

2. srpna 2021 TLB Staff  -  Spotlight, Tyranie, SVĚT

Boris Karpov

S potěšením sleduji, že se Francouzi zřejmě probouzejí, a to díky četným demonstracím proti zřizovanému "digitálnímu koncentračnímu táboru". Rád bych vám pověděl, jak se nám v Moskvě podařilo přimět starostu, který zřejmě také trpí nostalgií po určitém období, aby ohnul hřbet...

Dovolte mi, abych se vrátil o kousek zpátky.

Už asi rok v Rusku neplatí téměř žádná omezení. Pouze nošení roušky je povinné ve veřejné dopravě a v obchodech... teoreticky. V praxi ji nosí řekněme maximálně 20 % a kromě občasných akcí nařízených radnicí se policie dívá jinam a nikoho nepokutuje.

Před měsícem Vladimir Putin prohlásil, že je zcela proti povinnému očkování, které by mělo být osobní volbou.

Druhý den letí na setkání s Bidenem do Ženevy. Ještě když bylo prezidentské letadlo ve vzduchu, moskevský starosta vypustil bombu a zveřejnil vyhlášku, která nařizuje povinné očkování "pro určité kategorie lidí"! (ER: moskevský starosta Sergej Sobjanin je známý jako globalista.) Naprostý údiv, ale to není vtip! Vyhláška také předpokládá sankce proti nepoddajným lidem, a to až po propuštění ze zaměstnání! Starosta proto vytvořil velmi účinnou organizaci s očkovacími centry po celé Moskvě: v nákupních centrech, parcích atd. Starostovo rozhodnutí okamžitě okopírovalo několik gubernátorů, včetně gubernátora "moskevské oblasti".

Jedná se v podstatě o všechna odvětví, kde zaměstnanci přicházejí do styku se zákazníky! Vlastně téměř všechny a starosta požaduje, aby tak bylo očkováno 60 % lidí. Doprava, obchody, služby.

Vladimir Putin po návratu do Ruska mlčí. Pouze jeho mluvčí prohlašuje, že ne, očkování není povinné, protože se týká jen určitých kategorií lidí, a že mohou změnit zaměstnání, pokud se jim to nelíbí! Ve skupinách na Telegramu to zuřivě hučí.

V následujících týdnech se k očkování dostaví jen velmi málo lidí. Když to vidí moskevský starosta, přijme opatření, které způsobí druhý obrovský skandál: Zakáže neočkovaným lidem vstup do restaurací a kaváren. A kontrola bude probíhat pomocí QR-kódu, získaného po očkování.

I když se to týká jen větší menšiny z 12 milionů Moskvanů, vyvolá to obrovský skandál, opět na Telegramu. Současně si dali práci hackeři, kteří velmi rychle nabídli QR-kódy s registrací ve federální databázi očkovaných osob za úplatu.

Zejména v Rusku však podobné věci nedopadají dobře, jde o připomínku "temné doby" války. Na tričkách začínají kvést žluté hvězdy, ale především se organizuje protest.

Například taxislužby, jejichž šéfové (GET, Yandex atd.) oznámili, že nemohou držet neočkované řidiče, okamžitě vytvořili aplikaci pro chytré telefony "vyhrazenou pro neočkované zákazníky bez roušek"! Okamžitě obrovský úspěch! Také některé restaurace odmítají opatření respektovat a nadále obsluhují zákazníky. Mnohé jiné však zavírají natrvalo: V Moskvě bylo během dvou týdnů napočítáno 700 zavřených kaváren a restaurací.

To nejdůležitější se opět děje na internetu. Vláda již 10 let vyvíjí dokonale efektivní online služby: Chcete napsat FSB? Prokurátorovi? Výběrčímu daní? Ministrovi? Můžete to udělat online! Zaručená odpověď do 10 dnů! Právníci připravují vzory "standardních" dopisů se stížností na moskevského starostu adresované všem správním orgánům. Protože opatření jsou samozřejmě naprosto nezákonná a porušují všechny kodexy i ústavu!

Mluvčí moskevské prokuratury tvrdí, že denně dostávají v průměru 5 000 stížností, každý den. A lidé píší také na FSB, aby obvinili starostu z "vlastizrady", na ministerstvo práce, aby si stěžovali na porušení zákoníku práce atd. atd. Je to skutečná přílivová vlna, kterou nelze ignorovat, protože všechny elektronické zásilky jsou "podepsány" elektronicky, nelze je falšovat. Kromě toho je Telegram zaplaven svědectvími lékařů, kteří před tímto očkováním varují. Obíhá video, na kterém je vidět, jak čerstvě očkovaného člověka v parku evakuují na nosítkách a lidé čekající, až na ně přijde řada, rychle odcházejí bez očkování! A hackeři nabourávají servery, které ovládají QR kódy.

Zároveň všechny průzkumy veřejného mínění ukazují na katastrofu v zářijových parlamentních volbách. Ratingy politických stran, které všechny mlčí (kromě komunistů, ale ty už nikdo neposlouchá!), padají volným pádem a všichni očekávají mistrovský výprask od Jednotného Ruska, strany Vladimira Putina. To umožňuje, aby se do popředí dostala "vlastenecká" strana ROS.

Co se týče očkování, počet očkovaných se trochu zvýšil, ale k 60 %, které požaduje starosta, máme ještě daleko. I když každý den prohlašuje, že je na dobré cestě k dosažení cíle, pravdou je, že bylo naočkováno méně než 20 % lidí! A v těchto 20 % je neznámý, ale pravděpodobně velký počet "falešně očkovaných"... Existují skuteční šmejdi, kteří jdou tak daleko, že si nechají vytetovat QR kód na ruku, a to z iniciativy dceřiné společnosti expresní doručovací služby Sberbank, největší ruské banky s více než 100 miliony klientů. Banku vede Gref, velký přítel moskevského starosty! Ten se k tomu nevzrušeně přidal a minulou středu pohrozil, že Moskvu zcela uzavře, pokud lidé nepůjdou na očkování.

To bude poslední kapka, po které všechno vybuchne. Tetování na paži připomíná spoustu věcí a v Rusku je to nepřijatelné. Na Telegramu to zuří, někteří volají po urychlených opatřeních proti starostovi, který je prezentován oblečený v nacistické uniformě, což je v Rusku konečná. Rating popularity Vladimira Putina "klesá" na 60 % (pořád to není špatné, ale bylo to 75 %!) a někteří politici se začínají bát a šuškají si, že by volby mohly být odloženy...

Nestane se tak, protože v pátek, zatímco to nikdo nečeká, moskevský starosta prohlásí, že od pondělí (zítra - 19. července) ruší QR-kódy, a to z toho důvodu, že je téměř dosaženo 60% proočkovanosti. Obrovská lež, skutečná míra se pohybuje kolem 20 %. Ve zdravotnických službách je prý očkována méně než polovina personálu.

Ve skutečnosti Kreml "dostal zprávu" od občanů, uvádí se údaj o 2 milionech stížností. A stejně jako loni, kdy moskevskému starostovi uprostřed schůze při vyhlašování pokračování karantény zavolali a nařídili mu, aby všeho nechal, tak i letos dostal příkaz přestat kecat.

Pondělí je sice až zítra, ale mnozí nečekali a své bary a restaurace znovu otevřeli už v pátek večer!

Proč neuděláte totéž ve Francii? Zaplavte své levicové soudce stížnostmi proti porušování vašich svobod! Využijte je, kteří Macrona nevidí ani z dálky! Pouliční demonstrace jsou k ničemu, pokud na ně nepůjdete se zbraněmi. Jinak jsou příležitostí pro provokatéry, aby narušili váš spravedlivý boj! Pravděpodobně máte i schopné "hackery", tak je nechte nabourat se do databází a rozbít servery! Proti téhle klice šmejdů je třeba použít všechno! (ER: Zpráva z Francie - "pracujeme na tom")

Boris Guenadevič Karpov

Redaktor ER: Datum tohoto článku na blogu je neděle 18. července 2021.

Originál: thelibertybeacon.com

Francouzi se snad proberou a zvolí v prezidentských volbách v roce 2022 Marine Le Pen, političku a právničku, předsedkyni Národního sdružení (Národní fronty).

Macron je loutkou v rukách oligarchů a globalistů. San Francisko je mu vzorem. Na mnoha místech jsou ve francouzských městech oblasti, kterým se normální občané vyhýbají, kam se i policisté bojí vstoupit díky nepřizpůsobivým spoluobčanům, zpravidla žijících ze sociálních dávek. Také na to velice ostře reagovali vysocí francouzští armádní důstojníci...

To přesně chce Pekarová, Bartoš, Rakušan... a další pohuňci, destabilizovat Evropu podle přání Američanů.

Dosáhnout toho, aby lidi žili v trvalém strachu, potom se dají lehce ovládat a pár jedinců bude dále bohatnout. Ukázkou jsou také sraženinové injekce na Covid.

Jak v Rusku zvládají dobu kovidovou

  • Svědectví českého občana bez cenzury

6.3.2021 Přišlo emailem

Právě jsem se vrátil z krátké služební cesty z Ruska, konkrétně z 20ti milionové metropole Moskvy a nedá mně to, abych se s Vámi nepodělil jak si tam ti Rusové žijí v té strašné době kovidové, když tedy podle našich mainstream médií jim vše kolabuje, hlavně zdravotnictví a ta strašná podvodná vakcína nefunguje...

Takže po příletu a cestou do centra Moskvy klasické zácpy. Po ubytování krátká vycházka a světe div se večeře v otevřené restauraci plné lidí. Vše je otevřeno, obchody, centra, restaurace, kavárny, kluby, kina i divadla. Život funguje naprosto normálně, vše otevřeno.

Většina ale poctivě nosí roušky nebo respirátory.

Všechny sporty i naše sportovní střelba fungují také.

Rusko dnes má na 100 tisíc obyvatel 100 pozitivních. Mluvil jsem osobně s mnoha lidmi a všichni jsou víceméně v klidu a v pohodě. V lékárnách mají mnoho různých léků (tablety proti virovým onemocněním). My máme v Česku i Isoprinosine nedostatkový. Vakcína Sputnik V je očkována starým lidem a těm, kdo mají zájem, zcela bez problémů a je jí dostatek. Dokonce i mně nabízeli možnost bezplatné vakcinace. Nyní finálně testují novou vakcínu Sputnik Light.

Každý večer v tv jedou reklamy jakým způsobem se mají lidé a starší lidé preventivně bránit onemocnění, tedy užívat vitamíny C, D a zinek, pít dostatek tekutin a každý den být na čerstvém vzduchu a také nosit roušky nebo respirátory a mít pohybové aktivity.

A my si musíme povinně platit veřejnoprávní televizi, která nám říká polopravdy a manipuluje s národem jako celý zbylý mainstream. HNUS, poslanci. Co slyšíme od novinářského póvlu? Vitamín C, D, koloidní stříbro, betaglukany, zinek vás z covidu nevyléčí. Jenom varování před přírodními přípravky!!! V souladu se zájmy farmakorporací a jim podřízeného "Bruselu".

A Sputnik V, kterému se několik měsíců mainstreame vysmíváte? To je nejbezpečnější vakcína, ale na to příjde každý laik. Každopádně se účinnost vakcinací na covid ukáže v horizontu několika měsíců a zda (ne)platí, že vakcinace na chřipku (viry) je podvod.

Testování PCR testy z dutiny ústní nebo nosu probíhá také téměř všude, bez front a davů.

A teď to hlavní! Ceny testů PCR! Testy PCR jsou ve třech cenových úrovních pro samoplátce.

  • 1. PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 24 hodin je v převodu za 550,- Kč.
  • 2. PCR stěr z dutiny ústní i nosu a mezinárodní certifikát s výsledkem do 3 hodin je v převodu za 750,- Kč.
  • 3. No a pecka největší, PCR stěr z dutiny ústní i nosu s výsledkem do 90 minut je za celých 1000,- Kč.

TO PÍŠI PROTO, ABYSTE VĚDĚLI, JAK NÁS TADY DOMA V ČR NESTOUDNĚ OKRÁDAJÍ!!!!!

Já jako samoplátce před touto cestou jsem za PCR test se špejlí strčenou asi až do mozku a mezinárodním potvrzením s výsledkem čekal 24 hodin a zaplatil 1700,- Kč!!!!!

Nejsem Rusofil, ale myslím, že tam je svět ještě v pořádku.

O rozčarování, vzteku a bezmoci po příletu domů do ČR je zbytečné psát. Někde je něco špatně a jsem zvědavý, jak dlouho ze sebe necháme dělat okrádané, tupé stádo.

Zdroj: https://zvedavec.org/prispevky/2021/03/8633-jak-v-rusku-zvladaji-dobu-kovidovou.htm

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 24 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života