Standardní verze

Soudce Nejvyššího soudu v New Yorku zachránil 80letou pacientku před smrtí tím, že nařídil nemocnici aplikovat život zachraňující Ivermectin. Níže Slovensko koná

15. ledna 2021

Judith Smentkiewicz. Její život byl ušetřen, když zasáhla její rodina, a soudce Nejvyššího soudu NY rozhodl proti nemocnici, kde se ji pokusili zavraždit.

Brian Shilhavy
Redaktor, Zprávy o vlivech na zdraví

Genocida proti starším lidem je nyní v plném proudu jak v USA, tak po celém světě.

Jak jsme nedávno informovali, centra pro asistované bydlení, která nyní injekčně podávají svým obyvatelům experimentální injekce mRNA COVID společnosti Pfizer, zabíjejí mnoho z nich, zejména nejstarší obyvatele nad 80 let.

Jak jsme informovali včera, norská agentura pro léčivé přípravky oznámila, že 23 lidí zemřelo po obdržení experimentálních injekcí mRNA COVID společnosti Pfizer, a to je pouze z 25 000 injekcí aplikovaných po celém Norsku. Všichni byli ve věku nad 80 let. Viz:

23 Norů zemřelo v Norsku po obdržení experimentální injekce COVID mRNA společnosti Pfizer

Začátkem tohoto týdne jsme oznámili, že v pečovatelském domě v Auburnu v New Yorku docházelo k nulovému počtu úmrtí připisovaných COVID-19, dokud nezačali obyvatelům injekčně podávat jednu z experimentálních injekcí mRNA COVID, a poté 24 z nich zemřelo. Viz:

24 mrtvých a 137 infikovaných v pečovatelském domě v New Yorku po experimentálních injekcích COVID

Největší tragédií těchto úmrtí, která odhaluje zločiny proti lidskosti a malou ohleduplnost stávajícího lékařského systému k životům našich starších lidí, je to, že tyto experimentální injekce ani nejsou potřeba, protože již existuje účinná a bezpečná léčba přípravky na COVID-19, přičemž lékaři hlásí téměř 100% úspěšnost při léčbě pacientů včasnou léčbou.

Jedná se o starší léky již schválené FDA (žádná z injekcí mRNA COVID zatím není schválena FDA) pro jiné léčby.

O těchto lécích jsme rozsáhle informovali, například o hydroxychlorochinu a o lékařském skandálu, který stojí za cenzurou tohoto léku pro použití v nemocnicích. Na naší stránce Hydroxychlorochin v našem informačním centru COVID se dozvíte více.

Další starší lék, který je již schválen FDA, díky němuž mnoho lékařů dosáhlo takového úspěchu při léčbě pacientů s COVID, až do té míry, že svědčili před Kongresem a označili jej za „zázračný lék“, protože je tak účinný, a je to Ivermectin.

Dr. Pierre Kory MD, specialista na plicní a akutní péči, který je také docentem medicíny v Aurora Medical Center v St. Luke v Milwaukee ve Wisconsinu, prosil členy Kongresu, aby se NIH, CDC a FDA podívali na „hory“ údajů, které on a jeho kolegové shromáždili o léku Ivermectin, který je již schválen FDA jako antiparazitický lék, a jejich úspěchy při léčbě pacientů s COVID-19.

Prohlásil: „Pokud jej budete užívat, nebudete nemocní.“ Viz:

"Nemůžu dál sledovat, jak zbytečně umírají pacienti!" Profesor medicíny svědčí v Kongresu o tom, že lék na COVID-19 již existuje - Ivermectin

Rodina bojovala s lékařským průmyslovým komplexem za záchranu své matky - soudce Nejvyššího soudu státu New York rozhodl v její prospěch


Soudce Nejvyššího soudu státu New York Henry J. Nowak
------------------------------------------------------------------------------------
Buffalo News zveřejnil příběh ze státu New York o tom, jak rodinní příslušníci 80leté ženy Judith Smentkiewicz pátrali po nejlepší léčbě poté, co jejich matce diagnostikovali COVID-19 a napojili ji na plícní ventilátor s pouze odhadovaným 20% přežitím.

Dočetli se o léku Ivermectin a přesvědčili jednoho z lékařů na JIP předměstské nemocnice Millarda Fillmora, aby ho příbuzné aplikoval.

 •     "Hodně jsme pátrali jak matce pomoci, přičemž jsme se dočetli o Ivermectinu ... Výsledky zněly velmi slibně a rozhodli jsme se, že musíme zkusit něco jiného," řekl Michael Smentkiewicz. "Naléhali jsme na doktorku na JIP, aby jí to nasadila." Ta nakonec souhlasila. “
 •      2. ledna 2021 dostala paní Smentkiewicz svou první dávku Ivermectinu a podle soudních dokumentů po nasazení udělala „úplný obrat“.
 •     "Za méně než 48 hodin byla moje matka odpojena z plícního ventilátoru a převezena z jednotky intenzivní péče, přičemž již mohla sama sedět a komunikovat," uvedl syn při soudním líčení.

Brzy však byla převezena do jiné části nemocnice mimo JIP a tamní lékaři jí odmítli dovolit pokračovat v užívání Ivermectinu.

 •     Ale poté, co byla její matka převezena do jiného nemocničního křídla mimo JIP, lékaři na této jednotce jí odmítli podat další dávky totoho léku a její stav rychle zhoršil, jak uvedla rodina a bylo zaznamenáno v soudních dokumentech.
 •     "Byli jsme ohromeni, když jí odmítli dát další dávky tohoto léku," řekl Michael Smentkiewicz. "Proto jsem zavolal právníku Ralphovi Lorigovi a dali jsme nemocnici k soudu."

Nemocnice překvapivě neustoupila, ani když čelila právní bitvě u soudu. Hájila své právo popřít této ženě život zachraňující lék, aby ji mohli spolehlivě zabít!

 •     Společnost Kaleida Health, která nemocnici provozuje, se k žádosti rodiny postavila u soudu záporně. Advokát rodiny Ralph Lorigo řekl, že právník společnosti Kaleida Michael J. Roach argumentoval soudci Nowakovi tím, že o lékařské péči by měli rozhodovat lékaři - a nikoli soudy.

A co pacientka a členové rodiny?? Jsem si jist, že paní Smentkiewicz byla pro léčbu, kterou pro ni její děti nalezly, která ji dostala z plícního ventilátoru a pryč z JIP.

Ale takto funguje Medical Industrial Complex. Nemyslí si, že by se někdo měl odvážit zpochybnit jejich údajnou „autoritu“.

Naštěstí soudce o tom nebyl přesvědčen a této ženě v podstatě zachránil život.

 •     8. ledna 2021 soudce Nowak nařídil nemocnici, aby „okamžitě podala lék Ivermectin“ paní Smentkiewicz.
 •     "Soudce nám ale také ústně řekl, že Judithin rodinný lékař bude muset napsat předpis na Ivermectin, což udělal," řekl Ralph Lorigo. "Za 46 let jsem jako advokát nikdy neviděl obdobný případ, kdy by nemocnice musela dostat soudní příkaz, aby pokračovala v léčbě, kterou již zahájila."
 •     "Tato dáma byla předtím, než dostala tento lék, na plícním ventilátoru a doslova na smrtelné posteli," řekl Lorigo The Buffalo News o obyvatelce města Cheektowaga. "Pokud jde o náš názor, soudcův příkaz zachránil této ženě život."

Klíčem v této kauze, kterého si zde každý musí všimnout, když se zasazuje o to, aby milovaná osoba byla léčena těmito staršími léky, je to, co soudce údajně řekl rodině ústně: získejte si recept od svého rodinného lékaře.

Pak je to 100% legální a nemocnice s tím nemůže nic dělat, alespoň ne legálně, protože lékaři smějí předepisovat léky pro „jiné než schválené“ použití.

Lékaři v nemocnici, kteří se rozhodli přestat podávat tento lék paní Smentkiewicz, nejsou jmenováni. Nicméně by měli být zatčeni a obviněni z pokusu o vraždu.

Reportér The Buffalo News, Dan Herbeck, udělal rozhovor s dalším lékařem, který uvedl „zdůvodnění“ pro zamítnutí této léčby:

 •     Dr. Thomas A. Russo, jeden z předních regionálních odborníků na infekční nemoci, uvedl, že byl rád, když slyšel, že se paní Smentkiewicz daří lépe, ale řekl, že lidé by nikdy neměli dělat ukvapené závěry na základě dobrého výsledku jednoho pacienta s Ivermectinem nebo jakýmkoli jiným lékem.
 •     "Existují určité náznaky, že tento lék může mít určité výhody při léčbě Covid-19 ... Ano, je možné, že této ženě pomohl," řekl Russo. "Ale zkoušky a testování probíhají." Zatím nemáme definitivní data, abychom mohli tvrdit, že je účinný. V současné době se nedoporučuje pro léčbu Covid-19. “
 •     Russo je vedoucím infekčních chorob na University of Buffalo’s Jacobs School of Medicine and Biomedical Sciences a není nijak zapleten do případu paní Smentkiewicz.

Toto je „oficiální postoj“ lékařských byrokratů, který je zjevně vytvořen tak, aby chránil FDA, který udělil povolení k nouzovému použití (EUA) novým experimentálním lékům, včetně nových vakcinací mRNA COVID. Tyto léky a vakcíny jsou financovány ve výši doslova miliard dolarů ze státních zdrojů na vývoj nových léků a vakcín proti onemocnění COVID.

Starší léky, např. Hydroxychlorochin (Plaquenil) a Isoprinosine, které již FDA schválila s desetiletími prokázané bezpečnosti a jejichž patenty již dávno došly, představují hrozbu pro tento nový trh, který společnost díky COVIDu-19 vytváří.

V podstatě se dá řící, že nové, neověřené „léky“ raději testují za "pochodu", převážně na starších pacientech, s vědomím jejich vyšší úmrtnosti, než kdyby jim aplikovali léky dlouhodobě ověřené.

Souhrnně také odmítají veškeré klinické zkušenosti a údaje, které objevil profesor Dr. Pierre Kory z Milwaukee, spolu se svou skupinou Frontline COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC).

Děkuji Dr. Meryl Nass a jejímu blogu, který mě oslovil tímto příběhem. Pokud není její blog součástí vašich informačních zdrojů, měl by být!

Pokud se váš lékař bojí předepisovat Ivermectin nebo Hydroxychlorochin kvůli politickému tlaku, má Dr. Meryl Nass seznam kontaktů, kde najdete někoho, kdo vám může pomoci:

Jak můžete získat včasnou účinnou léčbu přípravky na Covid-19

Někteří z lékařů Frontline také zveřejnili své protokoly, se kterými měli úspěch:

Lékaři v první linii zveřejňují svoje protokoly včasné léčby pro COVID, které šetří mnoho životů - vakcíny nejsou potřeba

Máte problémy s přijímáním našich Zpravodajů? Podívejte se na:

Jak porazit internetovou cenzuru a vytvořit si vlastní informační kanál

Nyní jsme na Minds.com, MeWe, Gab a Parler (dočasně nefunkční)! Video kanály na Bitchute a Rumble.

Pokud je náš web zlikvidován a vypnut, najdete nás na stránkách Minds.com, MeWe, Gab a Parler a také v Bitchute a Rumble, kde najdete další pokyny, kde nás dále najdete.


Originál: healthimpactnews.com/2021/

Slovensko koná - Minister zdravotníctva SR Marek Krajčí vyhovel združeniu slovenských anestéziológov, ktoré požiadalo o schválenie liečivej látky ivermektín pre pacientov

27. januára 2021 8:43

Lieky pôvodne určené proti parazitom sa tak môžu na Slovensko legálne dovážať a následne podávať pacientom.

„Ministerstvo vydalo povolenie terapeutického použitia neregistrovaného lieku Ivermectin pre potreby zdravotníckych zariadení. Na obdobie šesť mesiacov tak platí povolenie pre nemocničné zariadenia i ambulancie,“ potvrdila hovorkyňa ministerstva Zuzana Eliášová.

Až doteraz bol Ivermektín na Slovensku legálny len pre zvieratá, napríklad ako pasta pre kone alebo injekcia pre dobytok. Niektorí ľudia ho preto zháňali v zahraničí alebo si kupovali veterinárnu formu.

Záujem sa zdvihol po tom, ako z viacerých, ale zatiaľ nie príliš reprezentatívnych štúdií vyplynulo, že Ivermektín môže fungovať pri chorobe Covid-19.

Takúto skúsenosť následne prezentovali aj niektorí lekári, ktorí ho nasadzovali napríklad v Nemecku, kde je legálny.

Více: dennikn.sk

SÚKL - Přehled hodnocených léčiv na nemoc COVID-19

...........

Léčivá látka ivermektin (k podání ústy) je registrována v indikaci léčby některých parazitárních onemocnění v několika zemích, včetně USA a EU (Francie, Nizozemí, Německo, Švédsko, Finsko, Norsko, Řecko). V ČR je ivermektin registrován pouze v podobě krému.

V červnu 2020 byla publikována studie australských vědců, kteří při testech na buněčných kulturách zjistili, že ivermektin potlačuje replikaci viru SARS-CoV-2 in vitro (368).

V říjnu 2020 byla v rámci preprintu publikována data z jedné retrospektivní studie, která ukázala že podávání ivermektinu bylo významně spojeno s nižší úmrtností u pacientů s COVID-19, zejména u pacientů se závažnějším plicním postižením. Průkaznost těchto zjištění je však limitována retrospektivním designem studie. Rovněž není známa vhodná dávka pro indikaci COVID-19, a ani účinky ivermektinu na snížení virové nálože nebo jeho účinky u pacientů s mírnějším onemocněním. K definitivním závěrům je třeba dalších výsledků z randomizovaných studií (369).

Podle databáze klinických hodnocení FDA probíhá ve světě 41 klinických hodnocení s ivermektinem (případně v kombinaci s jinými léčivými látkami jako jsou doxycyklin nebo nitazoxanid) na léčbu nebo prevenci COVID-19, z toho 12 již bylo ukončeno (370).

3. 11. 2020 byly v rámci preprintu zveřejněny výsledky observační studie z Indie, kde podání ivermektinu bylo asociováno se 73% snížením infekce COVID-19 u zdravotnických pracovníků v následujícím měsíci po podání. Opět kvůli limitacím zvoleného designu studie je třeba dalších výsledků z randomizovaných studií (371).

V případě neodborné léčby ivermectinem se mohou objevit nežádoucí účinky charakteru poškození až zánětu jater, Stevens-Johnsonův syndrom (toxická epidermální nekrolýza – život ohrožující stav charakterizovaný odumíráním a odpadáváním svrchní vrstvy kůže), v případě předávkování potom toxické projevy (zvracení, průjem, bolesti břicha, křeče, poruchy dýchání).

.......................

Zdroj: sukl.cz/sukl/prehled-hodnocenych-leciv-na-nemoc-covid-19

Ivermektin

Chemická sloučenina
Ivermektin, někdy nazývaný také invermektin, je širokospektrální antiparazitikum používané v humánní i veterinární medicíně proti parazitickým hlísticím a některým ektoparazitům jako jsou vši, střečci či zákožky. Z chemického hlediska patří mezi makrocyklické laktony. Wikipedie
Vzorec: C47H72O14 (H2B1b)
Molární hmotnost: 875,1 g/mol
Bod varu: 940,4 °C
ID ChEBI: 6078

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

.

Reishi

Reishi
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps

Cordyceps
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium

Hericium
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus

Coriolus
Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá Turkey tail což znamená – krocaní ocas,...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

BetaGlukan Maxcell

BetaGlukan Maxcell
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

C-Max komplex (s quercetinem)

C-Max komplex (s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ašvaganda

Ašvaganda
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální)

Kurkumin (fytosomální)
Kurkumin a trávicí systém Pokud bychom měli vyjmenovat pouze jedinou oblast, která v současnosti vyžaduje největší pozornost, pak by to určitě byl nemocný trávicí systém. Tato „vstupní brána k našemu...

Rdesno - He shou wu

Rdesno - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungly někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Saffron

Saffron
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky