V Africe se čekalo v souvislosti s Covidem-19 peklo, ale to se nekoná, proč?

  • zkušenosti se stále aktuální ebolou, dobré dodržování profylaktických opatření
  • dostatek sluníčka=dostatek vitamínu D, podstatně silnější imunita než v Evropě
  • podstatně méně obezity a cukrovky
  • používání hydroxychlorochinu (v ČR název léku Plaquenil) především v malarických oblastech Afriky
  • stále probíhající očkování poti tuberkulóze
  • smrtnost v Keni ve stejných věkových parametrech pod 20% ve srovnání s Evropou, jinak cca 3,125%

Ing. Zdeněk Rozehnal

Ačkoliv Světová zdravotnická organizace (WHO) na začátku pandemie varovala Afriku před možnou katastrofou, obavy se nenaplnily. Navíc více afrických zemí bylo oceněno za účinnou kampaň v boji proti nemoci Covid-19.

Podle údajů americké Univerzity Johnse Hopkinse Afrika vykazuje jen 1,8 milionu nakažených, 11krát méně než obě Ameriky a 6krát méně než Evropa. Velice nízká jsou také čísla zemřelých, vymyká se pouze Jihoafrická republika (JAR), kde v souvislosti s koronavirem zemřelo téměř 20 tisíc osob.

Například kdyby obyvatelstvo v Keni bylo ve stejném věku jako Evropané, měla by tato padesátimilionová země ke konci roku 2020 asi 32 tisíc obětí. Pokud by se vzal v potaz daleko nižší průměrný věk tamních obyvatel, měla by mít přes pět tisíc mrtvých. Zatím země, která se snaží rozsáhle testovat a odhalovat oběti s Covidem-19, vykazuje asi pouze tisíc mrtvých, tedy pod 20% ve srovnání s Evropou po věkovém přepočtu.

Proč Afrika zvládá boj s pandemií Covid-19 velice dobře?

Rychlá preventivní opatření

Poprvé byl Covid-19 v Africe potvrzen 14.2.2020. Vzhledem k tomu, že většina zdravotních systému je v Africe nedobrá, tak byla přijata ve většině afrických zemí tvrdá opatření, často podobná těm českým z první vlny. Někde bylo dokonce zakázáno potřásání rukou, obdobně jako se to doporučuje u chřipky. Většina afrických škol přestala kontaktně vyučovat v polovině března.

Navíc Afrika stále bojuje s ebolou, takže profylatická opatření jsou pro ni normou.

Podpora obyvatelstvem

Semknutí obyvatel afrických zemí v této situaci znamenalo striktní dodržování nejen hygienických doporučení... To potvrdil průzkum agentury PERC, protože v srpnu 2020 souhlasilo s těmito opatřeními 85 % obyvatel členských států Africké unie. Oproti tomu zářijový průzkum agentury CVVM zjistil souhlas s vládními kroky jen u 48 % Čechů.

Nelze se Afričanům divit. Podle jejich nedávné analýzy je v 43 afrických zemích méně než 5 000 lůžek na jednotkách intenzivní péče pro pacienty s covidem-19, což je přibližně 5 postelí na jeden milion lidí. Pro srovnání, v Evropě je 4 000 lůžek na JIP na jeden milion lidí, což je 800x víc. Navíc Afrika má také nedostatek plicních ventilátorů.

Mladší populace a méně meziosobních kontaktů

Jeden z rozdílných faktorů mezi Evropou, USA a Afrikou je stáří populace. Zatímco Evropa stárne, Afrika je podle údajů OSN domovem nejmladší populace na světě s průměrných věkem 19,4 let. V Evropě je to 40 let a v USA 38 let.

91 % Afričanů spadá do věkové kategorie pod 60 let, a tak nepatří do nejrizikovější skupiny. Pouze 3 % Afričanů jsou lidé ve věku nad 65 let. Jen nepatrnému zlomku Afričanů je více než 80 let. Přitom v této věkové skupině je smrtnost na Covid-19 asi stokrát vyšší než u lidí po dvacítce. Nicméně mladí Afričané mohou být bezpříznakoví a mohou tak unikat statistikám.

Další odlišností je, že v Africe skoro nejsou domovy pro přestárlé, ve kterých se v Evropě často šíří koronavirus komunitně s vysokým zdravotním dopadem. Většina afrických seniorů žije v odlehlých vesnicích mimo častý kontakt s lidmi z velkoměst. Proto zde nedochází zdaleka k tolika kontaktům těch nejrizikovějších lidí mimo rodinu jako na severní polokouli. To potvrdil např. ředitel Nigerijského vládního centra pro kontrolu nemocí, s tím že, že většina pacientů s Covidem-19 v místních nemocnicích je ve věku od 31 do 40 let.

Příznivé africké klima

Podle vědců se Covid-19 nejlépe šíří při nižších teplotách a vlhkosti. To může vysvětlovat, proč se na tomto kontinentu nejhůře potýká s koronavirem Jihoafrická republika. U Mysu dobré naděje nepanují tropy jako v centrální a subsaharské Africe a subtropické podnebí je tam často srovnatelné se zeměmi jižní Evropy. Dá se předpokládat, že pokud by v Africe panovaly klimatické podmínky jako v Evropě nebo v Severní Americe, zcela jistě by daleko více pocítila dopady pandemie, hlavně z důvodu nedostatku vitamínu D.

Určitě nemalou roli sehrává i vyšší průměrná teplota a s tím související více Slunce a to zase souvisí s hladinou vitamínu D v těle, který prokazatelně zvyšuje odolnost proti koronaviru. (V případě nedostatku vitamínu D v těle se NK buňky imunitního systému neaktivují!). V našem klimatickém pásmu se doporučuje užívání doplňku stravy s vitamínem D3 od září do dubna.

Zkušenosti s epidemiemi v Africe

Pandemie koronaviru zasáhla svět v době, kdy Demokratická republika Kongo řešila vůbec nejhorší epidemii eboly. Sousední státy byly v pohotovosti a zdravotní prohlídky přeshraničních cestovatelů se rozšířily o testy na covid-19. Epidemie eboly ostatně Afriku zasahují opakovaně a mnoho států umí na nová epicentra rychle zareagovat. Izolace infikovaných, dohledávání kontaktů a rychlé testování, to jsou opatření, která nebyla pro Afričany žádnou novinkou.

Existuje poznatek, že velice nízký dopad Covidu-19 se překrývá s malarickými oblastmi. A to už je na scéně lék hydroxychlorochin (Plaquenil - patentovou ochranu již dávno ztratil, může ho vyrábět kdokoliv, tak je cena nízká) za pár stovek korun + zinek, který na základě falešných studií farmaceutická mafie odstranila, aby mohla prosadit málo účinný patentovaný Remdesivir (předražené pozlátko) za desítky tisíc korun.

Studie provedená v pětapadesáti zemích světa navíc ukázala, že země, kde byly děti očkovány proti tuberkulóze starou vakcínou BCG, mají nižší počet obětí s Covidem-19. A v Africe, kde je tuberkulóza stále velkou hrozbou, se proti ní očkuje stále.

Závěr

Je nutné zdůraznit, že Afričané mají lepší imunitu než Evropané. Pozitivní roli sehrává určitě vitamín D, nižší průměrný věk, ochotnější dodržování preventivních opatření, ale také menší "obezita" a s tím související diabetes 2. typu a vysoký krevní tlak.

Přitom právě obezita je jedním z hlavních faktorů zdravotních problémů a následně smrtnosti na Covid-19. Potom to je cukrovka, která také souvisí především se špatnou stravou, přičemž cca 10% dospělých Čechů je jí postiženo, a to převážně 2. typem. Další 2/3 dospělých Čechů je cukrovkou 2. typu ohroženo.

Dalším důvodem nižšího negativního účinku Covidu-19 v Africe je podstatně menší spotřeba chemických léků, které lidem v rozvinutých státech světa značně snižuje imunitu.

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života