Rakouský kancléř Karl Nehammer ve velkých nesnázích: Proto najednou mluví o "usmíření se v kauze Covid"?

Komentář Konrada Reisingera, 16. února 2023

Kancléř Karl Nehammer najednou mluví o "procesu usmíření" a chce "vyjít vstříc" kritikům opatření v rámci Covidu. Opravdu? To myslíte vážně? A bez postranních úmyslů? Moc ÖVP zjevně ochabla mnohem více, než je zvenčí vidět. Nehammerovo "usmiřovací" žvanění lze jen stěží překonat v jeho neobratné drzosti a pravděpodobně se ukáže jako bumerang...

Rakouský kancléř Karl Nehammer se již podruhé v krátké době snaží uniknout odpovědnosti za problémy, na jejichž vzniku se významně podílel. Zejména se snaží uniknout pomstě voličů, kteří nyní jeho ÖVP ve volbách nemilosrdně pranýřují, jako naposledy v Dolním Rakousku. Jako jeden z hlavních viníků masové imigrace posledních tří let se v poslední době tváří, že jí chce zabránit.

Rakouská pravicově národovecká Svobodná strana Rakouska (FPÖ) v zemských volbách v Dolních Rakousech na konci ledna 2023 zaznamenala výrazné zisky, když jí připadla zhruba čtvrtina odevzdaných hlasů. Předčila tak i sociální demokraty (SPÖ). Výrazně oslabená z regionálních voleb vychází Rakouská lidová strana (ÖVP), která zatím vládne v největší a nejlidnatější rakouské spolkové zemi  Dolní Rakousy  i na celonárodní úrovni.

"Smíření" & "čas na novou pospolitost" - vše najednou?

A včera šel ještě dál: Nehammer jako hlavní odpovědná osoba za covidový režim v Rakousku najednou mluvil o "smíření": "Chceme také oslovit všechny, kteří se kvůli pandemii a jejím důsledkům už necítí být vítáni v centru společnosti." A to se mu podařilo. Blíže nespecifikovaný proces dialogu by měl nyní umožnit všem vyrovnat se s obdobím Covidu. Zelený ministr zdravotnictví Rauch potvrdil, že nyní, tři roky po začátku pandemie, je "čas na novou pospolitost".

Tohle je třeba nechat vyplynout na povrch: Ti, kteří nás tři roky týrali, šikanovali, věznili a snažili se nás všemi prostředky donutit k účasti na nebezpečném genetickém experimentu, nyní mluví o smíření. Vláda předstírá, že nechtěla ublížit, že to jinak nešlo - a že by se teď na všechno mělo rychle zapomenout. To však zůstane zbožným přáním úřadů, protože obyvatelstvo není tak hloupé, jak by si přáli! A lidé na bezpráví, které se jim stalo, také tak rychle nezapomenou.

Lze na nelidský Covidový režim jednoduše zapomenout?

Jak by měli ti, kteří byli odsunuti na okraj společnosti, uvězněni, ponižováni, poškozováni a pomlouváni, zapomenout na to, co se stalo? A především, jak by měly rodiny obětí vakcíny na Covid-19 zapomenout na své mrtvé blízké, stejně jako ti, kteří v důsledku experimentálních injekcí Covid budou trpět celý život?

Pseudohodnocení pod heslem "zapomeňme a jede se dál", které se od začátku roku rozjelo v systémových médiích, není ničím jiným než dýmovnicí, která má odvést pozornost od všech křivd.

Pravdu však nelze dlouhodobě zastavit a covidové lži politických, mediálních a vědeckých kartelů už dávno praskly.

Proto se nyní chtějí vyhnout odpovědnosti lacinou výmluvou. Pokud vůbec - protože ani ta včera nezazněla z úst kancléře Nehammera, ačkoli to byl právě on, kdo byl jako ministr vnitra a spolkový kancléř přímo či nepřímo odpovědný za téměř vše, co se během Covid-Plandemie stalo. Předsedovi FPÖ Herbertu Kicklovi se Nehammerův neobratný diverzní manévr vůbec nelíbil.

Předseda FPÖ Herbert Kickl: Nehammerův pokus o smíření s Corona-Plandémií je výsměch!

  Pře dseda FPÖ prohlásil, že Nehammerův pokus o smíření s Covidem je výsměch: "Jediný poctivý a správný způsob, jak se vyrovnat s totálním selháním Nehammera a spol. v Plandemii coronaviru, může spočívat pouze ve třech krocích.

Za prvé: veřejné přiznání viny federální vládou, jejími držiteli rudo-levicových třmenů a federálním prezidentem.

Za druhé: pokání a rezignace vlády.

Za třetí: nové volby, a to okamžitě!"

Nehammerova zdánlivá nabídka usmíření je výsměchem už jen proto, že předpokladem by samozřejmě byla všeobecná amnestie trestů vůči kritikům a odpůrcům Covidových opatření a také odškodnění. A také v průzkumu sledovanosti AUF1 na AUF1.TV a kanálu AUF1-Telegram se objevuje jasný názorový obraz. Zde se zhruba 90 % respondentů domnívá: "Zločiny se musí řešit.

Musí se konat řádné trestní procesy!"

--------------------------
O autorovi: Konrad Reisinger po studiu historie a filozofie pracoval řadu let jako redaktor-nakladatel. Jako zakladatel a redaktor provázel "Wochenblick" od jeho založení. Byl také zodpovědný za úspěšné speciální časopisy "Wochenblick". Po přechodném hostování v konzervativním vídeňském časopise "Der Eckart" je od začátku vysílání v květnu 2021 redaktorem "Nachrichten AUF1".

V Rakousku panovala v rámci covidismu nejtvrdší „očkovací“ politika, protože vláda nařídila povinné očkování všem od 18 let – bez výjimky. Neočkovaní, jichž se v zemi i přesto našly asi 2 miliony nepodvolených, byli perzekuováni a měli jinak podobná omezení, jaká měli neočkovaní také v Česku. Mimoto jim hrozily i drakonické pokuty a vyhození z práce.

To se projevuje již jak na propadlých preferencích covidfašistických stran, tak na v současnosti probíhajících nebo chystaných procesech proti těm, kdo prokázali, že jsou ochotni na povel svých páníčků nastolit jakýkoliv protilidový režim.

V Rakousku se připravuje „covidový vyšetřovací výbor,“ který by měl řešit zločiny covidismu. Zatím je jen ve fázi příprav, protože musí být vytvořen jako výbor mimoparlamentní, protože i v parlamentu dominují „obžalovaní“, přičemž ve vyšetřovacím výboru by měli být  zastoupeni nejen opoziční politici, ale také různí vládou dehonestovaní odborníci z řad lékařů či oběti očkování, jimž genové injekce poškodily zdraví a příbuzní těch, kdo aplikaci genových jedů nepřežili.

Zdroj: https://auf1.info/nehammer-in-noeten-spricht-er-deshalb-auf-einmal-von-corona-versoehnung/

 ÚMRTÍ COVID-19

RAKOUSKO k 18.2.2023

Zdroj: www.google.com

ČESKÁ REPUBLIKA k 18.2.2023

Zdroj: www.google.com

Bude za oficiální covidové lži někdo někdy nést v Česku odpovědnost?

Kdo se naočkuje přece už nikdy neonemocní, nikoho nenakazí a je bezinfekční. Šíření této vládní lži posloužilo k diskriminaci neočkovaných, kteří se stali občany druhé kategorie se zakázaným vstupem na určená místa a zákazem cestování. Jakýkoliv odlišný názor od narativu byl vytěsňován z masmédií, jeho zastánci byli dehonestováni a označeni za dezinformátory a antivaxery.

Mikrobioložka a viroložka MUDr. Hana Zelená Ph.D. přesně popsala, co se dělo. Ať už si myslíme o existenci resp. neexistenci covidu a virů obecně cokoliv, pro spící většinu je důležité, aby podobné názory zaznívaly veřejně a z médií, na které jsou doposud zvyklí.

Signatářka Charty 2022 dr. Hana Zelená, byla hostem polemického pořadu D o kříža pořadu slovenské stanice RTVS 1. února 2023.

Velmi otevřeně hovořila o segregaci českých občanů na očkované a neočkované, o nálepkování a dehonestování českých odborníků, kteří se nebáli říci svůj názor na pandemii covid-19 a byli označeni za dezinformátory a antivaxery. Konstatovala, že byla zastavena jakákoliv vědecká diskuze a prosazoval se jen vládní narativ. Po dvou letech, kdy se ukázalo, že „dezinfomace“ jsou pravdivé informace je čas alespoň na omluvu. Dočkáme se jí?

4:38

Celý pořad slovenské televize RTVS, 51:43

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           BŘEZEN 2024 -31 článků

           DUBEN 2024 - 23 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života