Covidová revoluce v americkém zdravotnictví

 

 

 

 

 

 

- Pixabay

Valentin Katasonov, 27.1.2022

Lékaři z první linie

Již jsem psal o tom, jak se americké zdravotnictví na počátku 20. století začalo měnit v byznys, kde cílem jsou peníze a prostředkem zdraví (nebo spíše jeho nedostatek).

Tento systém potřebuje udržet člověka nemocného co nejdéle, nejlépe až do konce života: nemocný člověk vytváří neustálou poptávku po lécích a lékařských službách.

Před dvěma lety vstoupilo americké zdravotnictví do nové fáze vývoje. Cílem jsou stále peníze, ale prostředkem k jejich získání není nemoc, nýbrž smrt člověka. Je těžké tomu uvěřit, ale mluví o tom i samotní američtí lékaři. Sdružují se ve spolcích a svazech, jejichž cílem je záchrana spoluobčanů. Dělají to jednak tím, že varují Američany před hrozbami, které představují oficiální lékařské a zdravotnické instituce, a jednak tím, že nabízejí alternativní metody a prostředky léčby a prevence.

Jedním z nejaktivnějších sdružení poctivých amerických lékařů je Asociace amerických lékařů a chirurgů (AAPS). Byla vytvořena v roce 1943 a po celá desetiletí byla v lékařském světě považována za velmi autoritativní. Postupem času se do AAPS zapojili nejen lékaři, ale také právníci, politici, zástupci státních a federálních zákonodárných orgánů. V současné době patří k AAPS někteří z nejznámějších amerických lékařů, například Peter A. McCullough, Joseph Mercola, Vladimir Zelenko a Simone Gold.

O prvních třech jsem již psal a Simone Goldová je lékařka, spisovatelka a zakladatelka organizace America's Frontline Doctors (AFD). AFD se zrodila v době, kdy média začala informovat o záhadné nemoci COVID-19. Dnes je AFD v USA stejně známou a uznávanou organizací jako AAPS.

Členy AAPS jsou i někteří současní a bývalí významní američtí úředníci a politici. Například legendární Ronald Ernest "Rand" Paul, bývalý kongresman (1976-2013); jeho syn Randal Howard "Rand" Paul, senátor (od roku 2011); Paul Brown, lékař a bývalý člen Sněmovny reprezentantů (2007-2015); Tom Price, bývalý ministr zdravotnictví USA ve vládě Donalda Trumpa, atd.

Asociace vydává čtvrtletník Journal of American Physicians and Surgeons (JP&S). Jedná se o velmi zajímavou publikaci. V posledních číslech se o "pandemii" píše hodně kriticky. Ještě zajímavější je webová stránka AAPS, kterou americké úřady zablokovaly. Řada publikací členů AAPS byla v uplynulém roce věnována tomuto revolučnímu převratu v americkém zdravotnictví, který začal před dvěma lety a byl zakryt kouřovou clonou "boje proti COVID-19". Zaměřím se pouze na dvě takové publikace.

První se jmenuje "Odhaleno: Nelidský, smrtící protokol COVID v nemocnicích". Autorkou článku je doktorka Elizabeth Lee Vlietová. Zde je klíčový citát z článku, který vystihuje podstatu rychlé a radikální metamorfózy amerického zdravotnictví: "V šokujícím odklonu od tradiční nemocniční politiky se hospitalizace stala podobnou vycházce s vězněm. Vězni v amerických věznicích mají větší práva na návštěvy než pacienti COVID v amerických nemocnicích." Autor cituje amerického psychologa, který se specializuje na zotavování těch, kteří prošli mlýnskými kameny amerických nemocnic: v mnoha nemocnicích se s pacienty s COVID zachází "o něco lépe než se zvířaty".

Elizabeth Lee Vlietová upozorňuje, že léčba pacientů s kovidem je založena na takzvaném protokolu Complete Lives, jehož autorem je Ezekiel Jonathan "Zeke" Emanuel, onkolog, odborník na bioetiku a vedoucí pracovník Centra pro americký pokrok. Za prezidenta Baracka Obamy působil jako poradce Bílého domu pro zdravotní politiku. Joe Biden jmenoval Zeka Emanuela jedním ze 16 členů svého poradního sboru COVID-19. Podstatou Emanuelova protokolu je zaměřit úsilí o záchranu COVID na nejslibnější pacienty. Jedná se o osoby ve věku od 15 do 40 let. Mladší přežijí, starší zemřou. Tuto "bioetiku" nyní přijaly všechny lékařské instituce ve Spojených státech. Podíváme-li se na kovidové statistiky umírajících a zotavujících se v amerických nemocnicích, vidíme, že obraz je přesně stejný jako v protokolu doktora Ziky: úspěšná léčba končí u lidí ve věku 15-40 let; u lidí mezi 40 a 50 lety se smrt stává velmi pravděpodobnou a u starších lidí téměř nevyhnutelnou.

To je podstata současné "optimalizace" amerického zdravotnictví. Elizabeth Lee Vlietová píše: "Systém Complete Lives a protokol COVID jsou cestou k utrpení a předčasné smrti, především starších Američanů. Dosahují vládního cíle snížit náklady na Medicare (systém veřejného zdravotního pojištění - autor článku)."

Autorka článku uvádí, že v amerických nemocnicích dochází k bezohlednému a krutému porušování lidských práv. Lidé, kteří jsou tam umístěni, mohou být klidně nazýváni vězni a nemocnice se změnily ve vězení. Amerika tím bezostyšně porušuje Ženevské konvence přijaté po druhé světové válce, které mají zabránit zneužívání vězňů.

Autorka identifikuje pět hlavních případů porušování lidských práv v amerických vězeňských nemocnicích

 • 1. Pacienti jsou nuceni užívat rychle schválené léky, jako je remdesivir, navzdory známým rizikům selhání ledvin a jater, a jsou napojeni na ventilátor, který pouze imituje léčbu a urychluje smrt.
 • 2 Pacientům je odpírána přiměřená strava a pití, vitamíny, inhalační a intravenózní kortikosteroidy, antibiotika, antivirotika a přiměřené dávky léků na ředění krve (antikoagulancia).
 • 3. Pacienti jsou v rozporu s platnými pravidly na ochranu pacientů podrobováni nelidské izolaci za použití chemických a fyzických omezovacích prostředků.
 • 4. Nemocnice využívají donucovací orgány k tomu, aby rodinným příslušníkům a právníkům znemožnily přístup do areálu nemocnice.
 • 5. Pacientům a jejich obhájcům jsou odpírány informace o výhodách včasné léčby a je jim odepřen přístup k této léčbě. Pitvy potvrdily, že mnoho pacientů zemřelo kvůli nedostatečným dávkám standardních antikoagulancií, a to i poté, co se rodinní příslušníci obrátili na soud, aby požadovali terapeutické dávky pro záchranu života.

Brutalita a zabíjení lidí pod záminkou "léčby covidů". - je pouze jednou stránkou "modernizovaného" amerického zdravotnictví. Druhou stranou je dramaticky zvýšený příliv peněz do nemocnic, "finanční pobídka" k zabíjení pacientů. Této problematice je věnována publikace Bidenova odměna za váš život: Motivační platby nemocnicím za COVID-19. Autorkami jsou Elizabeth Lee Vlietová a Ali Shultzová, doktorka práv, ředitelka právních záležitostí AFD.

Tento článek částečně navazuje na téma prvního článku. Například u pacientů na umělé plicní ventilaci je počet úmrtí ohromující. Zpráva Národní lékařské knihovny z ledna 2021 o 69 studiích zahrnujících více než 57 000 pacientů dospěla k závěru, že úmrtnost pacientů s COVID-19, kteří dostávali invazivní ventilátory, byla 45 % a u starších pacientů se zvýšila na 84 %.

Po finanční stránce sehrál významnou roli zákon CARES (Coronavirus Aid, Relief, and Economic Security), který byl v USA přijat koncem března 2020. Zákon stanovil celkovou alokaci 2 bilionů dolarů na pandemickou pomoc a pomoc při výluce americkým společnostem, občanům USA a zdravotnickým zařízením. Ty měly obdržet 130 miliard dolarů. Po nástupu Joea Bidena do Bílého domu bylo rozhodnuto o pokračování zvýšené finanční pomoci zdravotnickým zařízením, ale většina této pomoci, jak píší autoři, šla nemocnicím na bonusové pobídky za vše, co souvisí s COVID-19 (testování, diagnostika, hospitalizace, používání remdesiviru) atd.

Autorky uvádějí následující položky dodatečných příjmů amerických nemocnic za účast v "boji proti covidům"

 • Za prvé, úhrada všech nákladů na "bezplatné" povinné PCR testy na pohotovostních odděleních nebo při přijetí do nemocnice pro každého pacienta. Stejný pacient může být testován donekonečna, dokud není "pozitivní".
 • Za druhé, dodatečná bonusová platba za každou pozitivní diagnózu COVID-19.
 • Za třetí, další bonus za každou hospitalizaci s COVID-19.
 • Za čtvrté, 20procentní příplatek od státní zdravotní pojišťovny Medicare k celému účtu za použití remdesiviru místo skutečně účinných léků, jako je ivermektin.
 • Za páté, pokud je pacient s COVID-19 připojen na ventilátor, nemocnice musí zaplatit velmi vysoký příplatek.
 • Za šesté, největší bonus dostane nemocnice, pokud je jako příčina úmrtí uveden COVID-19, i když pacient nezemřel přímo na COVID-19.

Další "pobídkou", kterou americké zdravotnické orgány uplatňují vůči nemocnicím a dalším zdravotnickým zařízením, jsou bonusy za včasné a úplné očkování proti kovidům pro zdravotnický personál těchto zařízení.

Stále častěji se objevují publikace o tom, že se americké nemocnice mění v zařízení, která zabíjejí lidi v USA. Citujme jen jednu z nich, kterou napsal Ethan Huff pod názvem "Nemocnice jsou vládou finančně motivovány k tomu, aby "léčily" covidní pacienty (často je zabíjejí)":

"Moderní medicína je komerční raketou, která vydělává peníze bohatým a způsobuje smrt a zkázu masám. A to snad nikdy nebylo tak zřejmé jako od prvního výskytu koronaviru Wuhan (Covid-19)."

Originál: fondsk.ru

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

PROTOKOL PRO PREVENCI

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 UNIKÁTNÍ, BEZKONKURENČNÍ EXTRAKTY

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. Jelinek, dr. Wahls

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Nejúčinnější kloubní výživa, MUDr. Ladislav Šafránek

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

 

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ZDE

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 29.4.2023 v souvislosti s "vakcinací"

Ú MRTÍ - 1291

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 1863

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

Stav k 23.11.2022

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

 

 

Standardní verze