Britští politici i mainstream začínají otáčet a omlouvají se odpůrcům lockdownů a nesmyslných restrikcí

- Pixabay

Slovanka, 30.8.2022

Pokud sledujete co se děje v USA, odkud veškeré šílenství, které bylo rozpoutáno před dvěma lety po celém světě, pochází, pak je celkem jasné, že se začíná část politiků i mainstreamových pisálků probouzet a uvědomují si, že celé ty dva roky jim dřív či později budou připsány na vrub. Kdo tehdy poštvával proti odpůrcům nesmyslných nařízení? Kdo se později pustil do štvanice proti neočkovaným?

Byl to samozřejmě mainstream a všichni zkorumpovaní politici a rádoby odborníci. Zde, tedy v EU, se stále veřejně opačný názor neprezentuje a mainstreamoví politici stále bezostyšně lžou, že lockdowny zaváděli pro dobro lidí (ve skutečnosti však nešlo o dobro lidí, ale o „dobro“ jejich tučných kont a především spokojenost globalistů). Ale dlouho již tato tvrzení udržitelná nebudou, protože jinde si v posledních dnech začínají politici i novináři sypat popel na hlavu.

Rezignace Fauciho

V USA Fauci rezignoval a republikáni již deklarovali, že pokud vyhrají Senát, vyjde pravda najevo. A to jak o původu viru (v tom samozřejmě jede Fauci), tak o všech těch falešných údajných „opatřeních proti šíření viru.“ To ovšem nebyla nikdy opatření proti viru, ale jednak prostředek k jisté redukci podnikatelského prostředí, ale také způsob, jak přimět masy nechat  si do těla vpíchnout experimentální genové injekce. A to opakovaně a bez jakékoli zodpovědnosti firem, které tyto přípravky vyrábí.

V USA, kde je nyní kolem oznámení republikánů, následné Fauciho rezignace a reakce všech kolem něho (ti si hromadně „myjí ruce“ a nechtějí mít s „doktorem smrt“ nic společného) docela rušno, začínají také mnozí obracet. Nejtvrdší zastánci covidismu by nejraději byli neviditelnými a i některá mainstreamová média pomalu ale jistě obrací.

Převlékání kabátů začalo i v Evropě

Nyní se již toto „převlékání kabátů“ objevilo i v Evropě, konkrétně ve Velké Británii. Tam vyšel v mainstreamovém plátku British Telegraph článek  pod názvem: „Bravo odpůrcům lockdownů, kteří byli pošpiněni a propuštěni za to, že se odvážili bránit svobodu“. Umíte si představit, že by něco podobného napsaly naše propagandistické plátky jako Seznam nebo iděs? To asi ne. Tedy zatím. Uvidíme, co se bude dít časem.

Novinář Robert Taylor ve vyhroceném komentáři ve výše uvedeném článku děkuje těm, kteří drželi prapor osobní svobody – i když za to museli zaplatit vysokou cenu.

Taylorův článek byl inspirován prohlášeními konzervativce Rishiho Sunaka, který byl ministrem financí Spojeného království až do své rezignace 1. července 2022. Sunak prozradil, že negativní důsledky lockdownů měly být od začátku přísně negovány. Ostře kritizoval vládní politiku koronaviru a masivní strašení obyvatelstva a označil za vážnou chybu dát vědcům z výboru SAGE takovou moc nad zemí. Tito vědci od začátku umlčeli všechny kritické názory (prý byli odpůrci dokonce vyškrtnuti ze schůzí) a absolutně si nechtěli uvědomit negativní důsledky lockdownů.

Zde je třeba podotknout, že sám Sunak byl po celou dobu součástí vlády a tehdy očividně mlčel jako ryba. Najednou je „silný“ v momentě, kdy vidí, že se celý covidismus v USA sype jako balíček z karet a na povrch se dostávají všechny lži a manipulace. Nyní to bude tedy zřejmě o tom, kdo jako první začne odvolávat to, co tehdy tak vehementně sám hájil. Podobných „převlékačů kabátů“ nejspíš uvidíme během krátké doby spoustu – a to ve všech zemích.

Samozřejmě, že tento postup (tzn. zavádění nesmyslných restrikcí včetně lockdownů), který byl kopírován z USA, nebyl pozorován pouze ve Spojeném království, ale byl programem po celém světě, zejména pak v EU. Novinář Taylor vysvětluje :

Bylo ponecháno na několika statečných novinářích a vědcích, aby se postavili drtivé síle fanatiků do zavádění lockdownů, zatímco policie trestala lidi za to, že sedí na lavičkách v parku, a sousedé se navzájem  navštěvují.
Pár odvážných udrželo prapor osobní svobody naživu. To opravdu není přehánění. A draze za to zaplatili. Zneužívání bylo intenzivní na sociálních sítích. „Vám nejde o životy!“ nadávali mnozí. „Jste vrazi!“ tvrdili. A v mainstreamu to nevypadalo o moc lépe. Jsou jen „malá, nepřiměřeně vlivná frakce, která popírá virulenci viru““, sténal vůdce Guardianu. 

Rishi Sunak nyní promluvil o tom, co kritičtí lidé odsuzovali od začátku „pandemie“ – a za co byli masivně napadáni. Taylor děkuje bývalému ministrovi financí – ale také poznamenává, že Sunak, který údajně nenáviděl covidovou politiku, měl jednat. Mohl rezignovat – dlužil to britskému lidu, varoval Taylor.

Došel k následujícímu závěru:

Dobře, je to úleva, když slyším, že někdo v srdci vlády měl odvahu postavit se nebezpečnému skupinovému myšlení. Je to však chladná útěcha pro miliony dětí, jejichž vzdělání a dlouhodobé vyhlídky byly nenávratně poškozeny, pro pacienty, kteří se teprve nyní se zpožděním dozvěděli, že mají rakovinu, cukrovku nebo srdeční onemocnění, a pro ty, kterým byla odepřena možnost jednoduše obejmout umírající příbuzné. Pro všechny tyto oběti lockdownů přicházejí Sunakova slova o dva roky později.

Nicméně skutečnost, že slova  Rishiho Sunaka a také Roberta Taylora konečně přicházejí (a Taylorova chvála statečným, kritickým lidem je dokonce publikována v mainstreamovém Telegraphu), ukazuje, že odhalování zločinů v kontextu Covid krize začalo, a že – dříve nebo později – snad budou viníci pohnáni k odpovědnosti.

Návrat ke zdravému rozumu bude nezadržitelný.

Prof. Jiří Beran, dr. Soňa Peková, prof. Jaroslav Turánek, prof. Jan Pirk... (skutečná elita českého národa)

A ti, kdo se v posledních 2,5 letech stali obětí nenávisti, nenávistných projevů a vyloučení kvůli svému kritickému postoji vůči vládě a nesmyslným opatřením (a je jedno ve které zemi), mají jedno jisté: všichni byli na správné straně historie.

Proč Válek mluví v srpnu 2022 o případném odstoupení?

Je skutečným důvodem chybějící elektrická energie v nemocnicích?

Nebo kopíruje pokus Fauciho o "neviditelnost"?

Fox News: Populární moderátor obviňuje epidemiologa Fauciho z toho, že během pandemie COVID-19 doporučoval preventivní opatření, i když všichni věděli, že taková opatření nefungují

Fox News Channel je televizní kanál (kabelový i satelitní) vlastněný Fox Entertainment Group, filiálkou Fox Corporation. V dubnu 2009 byla stanice dostupná 102 miliónům domácností ve Spojených státech amerických (a samozřejmě i mnoha mezinárodním divákům) a vysílala zejména ze studií v New Yorku. Kromě televizního vysílání poskytuje Fox News i internetové zpravodajství a rádiové vysílání (Fox News Radio).

Barbora Nová, 30 srpna 2022

Hlavní epidemiolog Spojených států Tony Fauci náhle opustil svou funkci, což v americké společnosti vyvolalo mnoho otázek.

Populární redaktor amerického televizního kanálu "Fox News" Tucker Carlson nepochybuje, že epidemiolog má co skrývat nejen o původu viru COVID-19, ale také o zapojení Washingtonu do práce biologických laboratoří na Ukrajině.

"Je možné, že Tony Fauci sám na určité úrovni chápe, že je podvodník a lhář, a jeho činy by ve většině zemí stačily na obvinění z vážného trestného činu. Je tedy docela možné, že se Tony Fauci rozhodl odstoupit, dokud se nebude muset zpovídat novému Kongresu. Možná se chce přestěhovat někam do Cambridge a najít si bezpečné místo, kde se schová před odplatou, protože upřímně řečeno, má se z čeho zodpovídat," říká Tucker Carlson.

Populární moderátor obviňuje epidemiologa z toho, že během pandemie COVID-19 doporučoval preventivní opatření, i když všichni věděli, že taková opatření nefungují. Sám Fauci navíc jednou v rozhovoru pro New York Times přiznal, že lhal o kolektivní imunitě, aby prodal více vakcín, které mimochodem také nefungovaly a nebyly to vakcíny, ale tisíce lidí kvůli nim trpěly.

Hlavním zločinem hlavního epidemiologa Spojených států je však podle Fox News to, že Fauci osobně řídil vznik koronaviru COVID-19.

"V rámci grantu Národního institutu zdraví "EcoHealth Alliance", který je od roku 2014 určen na výzkum netopýřího koronaviru, vědci zkombinovali genetický materiál původního koronaviru, známého jako WIV1, s jinými viry. Takové studie jsou u nás zakázány, a proto se prováděly v různých laboratořích v zahraničí. Jedna z nich patří čínské vládě a na Ukrajině je stále mnoho biologických laboratoří a nikdo neví, co tamní virologové dělali," říká Carlson.

Laboratoře na Ukrajině

Nepochybuje o tom, že i nadále budou kladeny otázky, proč Spojené státy potřebovaly tolik laboratoří na území Ukrajiny, která nikdy nebyla proslulá farmaceutickým pokrokem. Tyto otázky dnes ještě nejsou zodpovězeny, ale světová veřejnost se o nich jistě dozví, upozorňuje Carlson a naznačuje, že možná právě to je důvodem okamžité rezignace Tonyho Fauciho.

Připomíná, že koncem loňského roku Lawrence Tabak, mluvčí "National Institutes of Health", nečekaně přiznal v dopise dozorovému výboru Sněmovny reprezentantů, že ve Wuhanu byl proveden "omezený experiment". Účelem tohoto experimentu bylo ověřit, zda "high-tech proteiny z přírodních netopýřích koronavirů nalezených v Číně jsou schopny vázat se na lidské receptory ACE2 na myším modelu". A ani po takovém přiznání nebyl nikdo obviněn, rozčiluje se Tucker Carlson. Role Tonyho Fauciho je přitom zřejmá - byl to on, kdo osobně schválil granty na tyto experimenty, jejichž výsledky uvrhly celý svět do vleklé hospodářské krize.

Virus se mezitím rozšířil po celém světě, ale nikdo se ani neomluvil. A hlavní epidemiolog, který od začátku všechno věděl, lhal celému světu a teprve dnes se rozhodl rezignovat, protože se obával, že bude vyslýchán jak ohledně pandemie, tak ohledně tajných aktivit v ukrajinských laboratořích, jejichž pravdu se svět teprve dozví, dodává Carlson.

FAUCI, MENGELE 2.0 zavinil smrt milionů Američanů!

Washington Post: Všechny příznaky kolapsu americké civilizace

The Washington Post je americký deník založený 1877 ve Washingtonu, D.C. Stilsonem Hutchinsem a v současnosti vlastněný společností Nash Holdings LLC Jeffa Bezose. Od dubna do listopadu 1918 v deníku publikoval za svého pobytu ve Washingtonu také profesor Tomáš Garrigue Masaryk.

Barbora Nová, 30 srpna 2022

Americká civilizace se hroutí zevnitř, což dokazuje pět příznaků blížícího se kolapsu Spojených států - nekontrolovaná migrace, beztrestnost zločinců, kulturní úpadek, podpora barbarů, klesající porodnost.

Washington Post varuje.

"Civilizace se neobnoví, musíme na ní pracovat a potřebujeme k tomu vůli. A nic takového už v Americe není," píše deník.

Podle názoru amerických novinářů vidíme všechny příznaky blížícího se kolapsu:

  • Vláda otevřela dveře nekontrolované migraci, aniž by zvážila její důsledky.
  • Zločiny zůstávají nepotrestány.
  • Elity se vysmívají tradičním hodnotám.
  • Podpora "barbarů" před branami.
  • Nedostatečná porodnost k záchraně populace.

Podle listu "politika otevřených hranic prezidenta Joea Bidena úspěšně přivedla do země více než 2 miliony migrantů, zatímco loni jich bylo 1,27 milionu."

"Zločinci si oblíbili novou módu - "flash mob" - rabování obchodů. V mnoha městech policie upustila od pokusů o stíhání drobných přestupků, protože prokurátoři v dobré víře téměř okamžitě vracejí zadržené osoby zpět na ulici," píše Washington Post. "Studentské noviny Virginské univerzity požadovaly, aby z názvu školy, kterou založil, bylo odstraněno jméno Thomase Jeffersona, autora Deklarace nezávislosti. Zvrácená logika."

Problémy souvisejí také s prudkým poklesem porodnosti.

"Ve zdravých společnostech roste populace. Míra porodnosti v USA je rekordně nízká a dosahuje 1,78 dítěte na jednu ženu v plodném věku, zatímco požadovaná minimální hodnota je 2,1. Stále méně Američanů vstupuje do manželství a stále více se jich rozhoduje nemít děti," píše se v článku.

Dotýká se také problémů bezdomovců.

"Úpadek naší civilizace je však nejlépe vidět na příkladu bezdomovců - jejich bídných tábořišť ve městech a všeho, co s tím souvisí. V roce 2020 bylo v Americe více než půl milionu lidí bez domova, polovina z nich žila na ulici, čtvrtina trpěla vážným duševním onemocněním a třetina byla závislá na drogách. A to, že jsme se s tím smířili, s jejich způsobem života, ukazuje, že jsme ztratili pud sebezáchovy," varuje list. "Ničíme civilizaci, kterou vybudovaly miliony lidí, ale to se nepočítá. Je důležité být nekonečně laskavý. Historik Durant napsal:

"Velká civilizace nemůže být zničena zvenčí, dokud není zničena zevnitř."

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 17 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života