Vrcholná slovenská politička potvrdila: Vakcína je geopolitická zbraň. To to trvalo. Kdyby blbost kvetla, měli by teď Slováci krásnou třešeň. Sonda do myšlení Kavárny. U sousedů je veselo jak u nás. Protiruský džihád za všech okolností

Slováci se pravděpodobně hlavně díky celoplošnému testování dostali na 1. místo ve smrtnosti na obyvatele na světě.

Šéfka strany Za ľudí, místopředsedkyně slovenské vlády a ministryně pro investice, regionální rozvoj a informatizaci Veronika Remišová se v úterý 16. února 2021 nechala slyšet, že vakcína na koronavirus ruské výroby Sputnik V je geopolitickou zbraní Moskvy. Na Facebooku dodala, že experimentálním očkováním touto vakcínou by nerada dělala ze Slováků pokusné králíky.

Poté, co Remišová vyslovila tezi o geopolitické zbrani Ruské federace ve formě vakcíny, na sociální síti doplnila, že "strana Za ľudí podporuje očkování všemi dostupnými vakcínami bez ohledu na to, kde je vyrábějí, ale až po řádném přezkoumání jejich bezpečnosti a účinnosti na různé věkové skupiny Evropskou agenturou pro léky."

Remišová v úterý připomněla, že Rusko začalo s očkováním mnohem dříve, vyrábí si vlastní vakcínu, ale má naočkovaný o polovinu menší podíl lidí než Slovensko. "Podle Our World in Data k 10. únoru jich má Slovensko 4,69% a Rusko 2,67%. Lidé tam vakcíně tedy velmi nedůvěřují, a proto se snaží veřejné mínění změnit i využíváním vakcíny v jiných zemích," tvrdí Remišová, která porovnává 5,5milionovou populaci na Slovensku s Ruskem, kde žije téměř 150 milionů lidí.

Belousovová o "tupé" Remišové

"Kdyby hloupost kvetla, místopředsedkyně vlády by byla jako rozkvetlá třešeň. Remišová mlčela, když nám tu díky 'atomové zbrani na Covid' z dílny jejího parťáka Matoviče (plošné testování na konci loňského roku) zemřely tisíce lidí, a nyní se probudila a straší 'geopolitickou zbraní Moskvy', která lidské životy zachraňuje. Kde jsou ty EU schválené vakcíny? Kde jsou stovky milionů, které darovala Evropská komise jejich výrobcům na podporu vývoje? Co jsme za to dostali?" Ptá se na sociální síti bývalá poslankyně NR SR Anna Belousovová.

"To se máme podle tupé Remišové postavit do řady a čekat na spásu od výrobců těch podle ní jediných správných vakcín prověřených Evropskou lékovou agenturou, která při svém pracovním tempu přijde 30 minut po dvanácté?"

Belousovová se zeptala i na to, kolik tisíc lidí ještě musí na Slovensku umřít jménem hloupých ideologií Západu. "Remišová a jí podobní ve své vazalské poslušnosti Západu zapomněli na to, že jsou zaměstnanci tohoto státu a jejich prvořadou povinností je chránit životy a zdraví občanů SR a ne zájmy západních farmaceutických firem.

Taraba: Neuvěřitelné...

Podle opozičního poslance NR SR Tomáše Taraby (nezařazený) vicepremiérka Remišová rozumí geopolitickým siločarám přinejmenším stejně jako eurofondům a informatizaci Slovenska ve třetím tisíciletí. "Nedávno dokonce, odhalila že nás okolní svět odposlouchával přes nějaké krabičky."

"Každý se jí následně vysmál, ale to se takovým velikánům běžně stává, že je jejich generace nedoceňuje. Nejnověji paní Remišová vidí ve Sputniku geopolitickou zbraň. Nevysvětlila však, proč stejnými zbraněmi nejsou také vakcíny Pfizer a ostatní," uvedl Tomáš Taraba.

Jinak je podle něj neuvěřitelné, že si Evropská unie zafinancovala vývoj vakcín a nyní se k nim nedokáže ani dostat. "Tomu se říká respekt. A ti co 'trollili' proti Rusům, chodí teď škemrat o vakcíny..."

Blaha: V zabedněnosti předběhla i Matoviče

"Bravo, Remišová se postarala o zázrak. Je to asi poprvé v dějinách galaxie, kdy Igora Matoviče někdo předčil v zabedněnosti. Jen abychom tomu rozuměli: Remišová věří tomu, že nás zachrání vakcinace. Ale současně raději umře, než by se nechala zachránit vakcínou z Ruska. Raději smrt než Putin - hrdě křičí Maňásek!" konstatuje poslanec za Smer-SD Ľuboš Blaha.

Remišová podle něj vnímá Sputnik V tak, že raději ať všichni Slováci umřeme, jen ať nám nepomáhá Rusko. "Já jen, že tolik fanatismu a nenávisti snad v sobě nemají ani džihádisté z Islámského státu. Zkusme sledovat tuto mimořádně originální logiku: pokud někdo považuje vakcínu za ruskou zbraň, zjevně považuje za zbraň všechno, co pochází z Ruska. Nejen vakcíny, nejen léky - ale určitě i hudba je zbraň!"

"Jen tak přemýšlím, jak se musí Remišová tvářit, když náhodou někde hrají Čajkovského. Labutí jezero je pro ni určitě hypersonická zbraň a Louskáček má ničivou sílu atomové bomby. Při ruském baletu Veronika šílí, při Šostakovičovi si trhá vlasy. Ale vážně. Jen připomínám, že Sputnik patří podle odborníků mezi ty nejefektivnější vakcíny. Odborníci, kteří důvěřují očkování, její nákup jednoznačně doporučují," napsal na sociální síti Blaha.

Vicepremiérku Remišovou podle něj nezajímají odborníci. "Ona přece vystudovala loutkoherectví, tak ji snad někdo nebude poučovat o medicíně... A to zrovna dnes vyzývala prezidentka, aby vláda poslouchala odborníky - a hned vzápětí to místopředsedkyně vlády komplet popře. Oni jsou tak krásné popletení. Podívejte, já nesdílím Remišové nadšení pro vakcíny a sám se nehodlám dát očkovat, ale když si skutečně někdo myslí, že očkování zachraňuje životy, tak je doslova šílené, když odmítá zachraňovat životy jen kvůli tomu, že je vakcína z Ruska. "

"Jedno však Remišové rozhodně nelze upřít: místopředsedkyně slovenské vlády je asi první vrcholný politik na světě, který potvrdil, že vakcína je zbraň. Pokud je totiž Sputnik ruská zbraň, pak je logika neúprosná: Pfizer je americká zbraň a AstraZeneca britsko-švédská zbraň. Všechno jsou to biologické zbraně - Remišová dala za pravdu všem antivaxerům," dodal Blaha.

Čarnogurský: Vláda by měla objednat Sputnik...

"Na Slovensku se rozhořívá zápas o vakcínu Sputnik V. Počet úmrtí na covid se drží vysoko, západní vakcíny nám krátí, ale sluníčkáři se bojí všeho ruského. Místopředsedkyně vlády Veronika Remišová a celá její sluníčkařská strana Za ľudí varují před Sputnikem, protože ve vakcíně vidí geopolitickou zbraň Moskvy."

Tak reagoval expremiér Ján Čarnogurský starší s tím, že vláda by podle jeho názoru měla v Rusku objednat Sputnik a zároveň "zaľuďom" slíbit, že zaručeně nedostanou ani jednu dávku.

Dodejme, že také u nás... no prostě v tomhle jsme stále ještě jeden stát. Internacionála rusofobních kaváren je neomylně tupá.

Zdroj: Protiproud

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života