Standardní verze

Vrcholná slovenská politička potvrdila: Vakcína je geopolitická zbraň. To to trvalo. Kdyby blbost kvetla, měli by teď Slováci krásnou třešeň. Sonda do myšlení Kavárny. U sousedů je veselo jak u nás. Protiruský džihád za všech okolností

Slováci se pravděpodobně hlavně díky celoplošnému testování dostali na 1. místo ve smrtnosti na obyvatele na světě.

Šéfka strany Za ľudí, místopředsedkyně slovenské vlády a ministryně pro investice, regionální rozvoj a informatizaci Veronika Remišová se v úterý 16. února 2021 nechala slyšet, že vakcína na koronavirus ruské výroby Sputnik V je geopolitickou zbraní Moskvy. Na Facebooku dodala, že experimentálním očkováním touto vakcínou by nerada dělala ze Slováků pokusné králíky.

Poté, co Remišová vyslovila tezi o geopolitické zbrani Ruské federace ve formě vakcíny, na sociální síti doplnila, že "strana Za ľudí podporuje očkování všemi dostupnými vakcínami bez ohledu na to, kde je vyrábějí, ale až po řádném přezkoumání jejich bezpečnosti a účinnosti na různé věkové skupiny Evropskou agenturou pro léky."

Remišová v úterý připomněla, že Rusko začalo s očkováním mnohem dříve, vyrábí si vlastní vakcínu, ale má naočkovaný o polovinu menší podíl lidí než Slovensko. "Podle Our World in Data k 10. únoru jich má Slovensko 4,69% a Rusko 2,67%. Lidé tam vakcíně tedy velmi nedůvěřují, a proto se snaží veřejné mínění změnit i využíváním vakcíny v jiných zemích," tvrdí Remišová, která porovnává 5,5milionovou populaci na Slovensku s Ruskem, kde žije téměř 150 milionů lidí.

Belousovová o "tupé" Remišové

"Kdyby hloupost kvetla, místopředsedkyně vlády by byla jako rozkvetlá třešeň. Remišová mlčela, když nám tu díky 'atomové zbrani na Covid' z dílny jejího parťáka Matoviče (plošné testování na konci loňského roku) zemřely tisíce lidí, a nyní se probudila a straší 'geopolitickou zbraní Moskvy', která lidské životy zachraňuje. Kde jsou ty EU schválené vakcíny? Kde jsou stovky milionů, které darovala Evropská komise jejich výrobcům na podporu vývoje? Co jsme za to dostali?" Ptá se na sociální síti bývalá poslankyně NR SR Anna Belousovová.

"To se máme podle tupé Remišové postavit do řady a čekat na spásu od výrobců těch podle ní jediných správných vakcín prověřených Evropskou lékovou agenturou, která při svém pracovním tempu přijde 30 minut po dvanácté?"

Belousovová se zeptala i na to, kolik tisíc lidí ještě musí na Slovensku umřít jménem hloupých ideologií Západu. "Remišová a jí podobní ve své vazalské poslušnosti Západu zapomněli na to, že jsou zaměstnanci tohoto státu a jejich prvořadou povinností je chránit životy a zdraví občanů SR a ne zájmy západních farmaceutických firem.

Taraba: Neuvěřitelné...

Podle opozičního poslance NR SR Tomáše Taraby (nezařazený) vicepremiérka Remišová rozumí geopolitickým siločarám přinejmenším stejně jako eurofondům a informatizaci Slovenska ve třetím tisíciletí. "Nedávno dokonce, odhalila že nás okolní svět odposlouchával přes nějaké krabičky."

"Každý se jí následně vysmál, ale to se takovým velikánům běžně stává, že je jejich generace nedoceňuje. Nejnověji paní Remišová vidí ve Sputniku geopolitickou zbraň. Nevysvětlila však, proč stejnými zbraněmi nejsou také vakcíny Pfizer a ostatní," uvedl Tomáš Taraba.

Jinak je podle něj neuvěřitelné, že si Evropská unie zafinancovala vývoj vakcín a nyní se k nim nedokáže ani dostat. "Tomu se říká respekt. A ti co 'trollili' proti Rusům, chodí teď škemrat o vakcíny..."

Blaha: V zabedněnosti předběhla i Matoviče

"Bravo, Remišová se postarala o zázrak. Je to asi poprvé v dějinách galaxie, kdy Igora Matoviče někdo předčil v zabedněnosti. Jen abychom tomu rozuměli: Remišová věří tomu, že nás zachrání vakcinace. Ale současně raději umře, než by se nechala zachránit vakcínou z Ruska. Raději smrt než Putin - hrdě křičí Maňásek!" konstatuje poslanec za Smer-SD Ľuboš Blaha.

Remišová podle něj vnímá Sputnik V tak, že raději ať všichni Slováci umřeme, jen ať nám nepomáhá Rusko. "Já jen, že tolik fanatismu a nenávisti snad v sobě nemají ani džihádisté z Islámského státu. Zkusme sledovat tuto mimořádně originální logiku: pokud někdo považuje vakcínu za ruskou zbraň, zjevně považuje za zbraň všechno, co pochází z Ruska. Nejen vakcíny, nejen léky - ale určitě i hudba je zbraň!"

"Jen tak přemýšlím, jak se musí Remišová tvářit, když náhodou někde hrají Čajkovského. Labutí jezero je pro ni určitě hypersonická zbraň a Louskáček má ničivou sílu atomové bomby. Při ruském baletu Veronika šílí, při Šostakovičovi si trhá vlasy. Ale vážně. Jen připomínám, že Sputnik patří podle odborníků mezi ty nejefektivnější vakcíny. Odborníci, kteří důvěřují očkování, její nákup jednoznačně doporučují," napsal na sociální síti Blaha.

Vicepremiérku Remišovou podle něj nezajímají odborníci. "Ona přece vystudovala loutkoherectví, tak ji snad někdo nebude poučovat o medicíně... A to zrovna dnes vyzývala prezidentka, aby vláda poslouchala odborníky - a hned vzápětí to místopředsedkyně vlády komplet popře. Oni jsou tak krásné popletení. Podívejte, já nesdílím Remišové nadšení pro vakcíny a sám se nehodlám dát očkovat, ale když si skutečně někdo myslí, že očkování zachraňuje životy, tak je doslova šílené, když odmítá zachraňovat životy jen kvůli tomu, že je vakcína z Ruska. "

"Jedno však Remišové rozhodně nelze upřít: místopředsedkyně slovenské vlády je asi první vrcholný politik na světě, který potvrdil, že vakcína je zbraň. Pokud je totiž Sputnik ruská zbraň, pak je logika neúprosná: Pfizer je americká zbraň a AstraZeneca britsko-švédská zbraň. Všechno jsou to biologické zbraně - Remišová dala za pravdu všem antivaxerům," dodal Blaha.

Čarnogurský: Vláda by měla objednat Sputnik...

"Na Slovensku se rozhořívá zápas o vakcínu Sputnik V. Počet úmrtí na covid se drží vysoko, západní vakcíny nám krátí, ale sluníčkáři se bojí všeho ruského. Místopředsedkyně vlády Veronika Remišová a celá její sluníčkařská strana Za ľudí varují před Sputnikem, protože ve vakcíně vidí geopolitickou zbraň Moskvy."

Tak reagoval expremiér Ján Čarnogurský starší s tím, že vláda by podle jeho názoru měla v Rusku objednat Sputnik a zároveň "zaľuďom" slíbit, že zaručeně nedostanou ani jednu dávku.

Dodejme, že také u nás... no prostě v tomhle jsme stále ještě jeden stát. Internacionála rusofobních kaváren je neomylně tupá.

Zdroj: Protiproud


 


Rok si ničíme IMUNITU, možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně.

Lidé musí převzít zodpovědnost sami za sebe a ne slepě věřit jen v očkování, které, ať je to myšleno sebelépe, není samospásné.“

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ  ČLÁNKY

Jak se uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy... Únavového syndromu

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti

 

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín

CORDYCEPS - silná imunita a nárust energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře

s Certifikátem účinných látek

 

Protichůdné zprávy o Mamografu - PROČ?

Klouby - Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme?

Lékaři se uzdravili z Roztroušené sklerózy

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

Úspěšná léčba cukrovky 2.typu úpravou stravy - film odvysílaný na BBC 2

Sandřina  Ú sp ěšná léčba ra koviny

- osobní příběh

 

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Nejnovější zkušenosti s Úspěšnou léčbou boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu a dalších...

 

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Lék Isoprinosine a jeho možnosti v PREVENCI a LÉČBĚ Covidu-19 - prof. MUDr. Jiří Beran CSc.

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín.

KOHO (NE)OČKOVAT!

Antonín Baudyš: „Jsme v TICHÉ VÁLCE, připravené ELITAMI a USA."

 

PUBLIKOVANÁ VIDEA  ZDE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY  ZDE

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

PROČ SE ŠMEJDŮM STÁLE DAŘÍ

Dvě třetiny lidí mají sklon k poslušnosti a vedou nás charismatičtí psychopati.

Psychopat v politice se dokáže prolhat, vzrušuje ho moc.

psychiatr Radkin Honzák

/a také třeba ten v červené mikině objednává pro policii vodní děla za 105 mil. korun a touží po šikaně lidí a po GULAZÍCH/

Právě ty dvě třetiny lidí nepřímo rozhodují svým chováním o lockdownech...

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky

SVĚT SE ZBLÁZNIL, DRŽME SE

NOVÁ KNIHA

dotisk 19.4.2021

  

MUDr. Jan Hnízdil...

Přes zdánlivě vtipný název i ilustraci na obálce knihy rozhodně o žádnou legraci nejde. Autoři nás nejdříve seznámí obecně s pojmem psychopat a pak už velmi detailně rozebírají pány Klause, Zemana a Babiše a pečlivě zdůvodňují, proč právě na ně se toto označení, či spíše diagnóza, vztahuje. Hojně při tom používají citace renomovaných vědců, psychiatrů a psychologů : Fromma, Bradshawa, Rohra, Koukolíka, Honzáka a mnohých dalších.

Kniha se taky pokouší pochopit, proč tito lidé mají tak velký vliv na lidi - voliče a proč se jim společnost tak neúspěšně brání, nebo spíš nebrání. Autoři se v závěru pokoušejí najít i nějaká řešení, ale že to nebude jednoduché je jasné nejen jim, ale i čtenáři.

Poselstvím knihy pak je jednoznačně umět poznat zlo ve společnosti, nepodlehnout mu, a hlavně nerezignovat.

Držme si palce!