Sestřička se skrytou kamerou odhaluje pravdu o pacientech s Covidem-19

Zaznamenejte: již v březnu 2020 byla v New Yorku guvernérem zakázána léčba hydroxychlorochinem (Plaquenil) se zinkem! A prezident Trump jej užívá pro prevenci. Plaguenil se zinkem se jeví jako nejúčinnější na Covid-19. Podrobně odkaz na konci stránky.

TEXT TITULKŮ

Del: Epicentrum pandemie koronaviru (v USA) je New York. V epicentru toho epicentra je město New York. A v centru města New York je nemocnice Elmhurst, odkud jsme slyšeli zprávy o tom, že se tam dějí velmi špatné věci. Jedna velmi talentovaná zdravotní sestra z Floridy se rozhodla jet do New Yorku pomoct. Umístili ji do Elmhurstské nemocnice.

To, co tam viděla, když tam byla, bylo tak znepokojivé, že se rozhodla tam vzít skrytou kameru a nahrávací zařízení, aby mohla zaznamenat něco z toho, co tam viděla. Tuto skvělou produkci vytvořili Journeyman Pictures, kterým chci poděkovat a zmínit je tady. Doporučuji vám, se podívat na to jejich celé hodinové odhalení. Ale tady je jen ukázka od této nesmírně odvážné zdravotní sestry a co zjistila, jak vše riskovala, když vzala kameru a nahrávací zařízení do epicentra pandemie koronaviru.

Journeyman Pictures: Na začátek nám řekla jeden ze svých nejvíce znepokojivých zjištění. Že lidé, co opakovaně testovali negativně na covid, se označovali za „potvrzení s covidem”.

Erin: Když se podíváte tady… ukážu vám výsledky z laboratoře. Tady uvidíte „Covid-19 bioreferenční laboratoř”. Zde jsou výsledky testů. Jak vidíte, z 1. května 2020 v 17:16 – nezjištěno. Druhý test udělali 4. května 2020 v 17:59 – nic nezjištěno. Oba ty testy jsou negativní. Když se podíváte nahoru… tohle je můj pacient.

Je na ventilátoru a je označen jako „potvrzený s covidem-19”.

Záběr z nemocnice: Tady je napsané „nic nezjištěno”, ale jde o presumptivní. Je to zjištěno, tady se píše pozitivní. Ne nezjištěn. Ale není to zjištěno. Co se to tam píše? Jak to může dávat smysl?

Journeyman Pictures: Říkáte, že je dali na ventilátor ihned poté, co přišli do nemocnice?

Erin: Ano, jde o to, že ti lidé přichází s potížemi s dýcháním. Spousta těch pacientů tam přicházela s úzkostí, protože mají strach. V nemocnici je přijmou a v podstatě jim řeknou, že když nepůjdou na ventilátor, nejspíše nepřežijí. Skutečností je, pokud na ten ventilátor půjdou, pravděpodobnost, že z nemocnice vyjdou, je téměř nulová.

Záběr z nemocnice: Říkáte, že pacienty, kteří nemají covid, dávají vedle pacientů, kteří mají definitivně covid.

Sestra: Ano.

Erin: Zajímá mě… dívala jsem se na pokoje pacientů a tento pacient je s pacientem, co nemá covid. Nechápu, proč to dělají.

Sestra: Já vím. Tady jsou čtyři pacienti v řadě, kteří nemají covid. Ale tohle má být oddělení pro covidy. Horní patro uzavřeli, vyčistili ho.

Erin: Jo, jsem zmatená.

Sestra: Teď tam budou mít pacienty, co nemají covid. Tohle bude jediné covid oddělení, takže tady by neměli dávat žádné pacienty bez covidu. A to dělají. Člověk v… Mám dva z 26, kteří byli negativní. A nakonec skončí pozitivní…

Erin: Člověka v 29. jsem měla nahoře, byla jsem předtím na pohotovosti… Přišel s mrtvicí.

Sestra: Já vím, to byla 26-1… mrtvice. A žádný covid.

Erin: A teď má covid a je na ventilátoru.

Sestra: To protože jsme mu ho tady dali.

Del: Neuvěřitelná tvrzení a odhalení. Lidé, co netestují pozitivně, jsou označeni za pozitivní na covid, leží v pokojích s lidmi, kteří jsou pozitivní na covid, aby dostali ventilátor a třeba dostali onemocnění. Jak říkám, měli byste se podívat na práci od Journeyman Pictures, běžte na jejich YouTube kanál, kde uvidíte tohle odhalení a ostatní skvělé rozhovory týkající se tématu covid-19.

Nyní chci říct, že je mi ctí, mít jako dalšího hosta Erin Olszewski, zdravotní sestru v první linii. Páni, musím říct… to vyžaduje velkou odvahu, sám mám zkušenost, kdy jsem měl na sobě skrytou kameru. Můžeš říct, že to uděláš, ale jak to děláš, je to dost nervy drásající, že? Něco na tom, že tě můžou chytit… říkáš si, co tam děláš. Erin, proč? Proč jsi ten krok udělala?

Erin: Měla jsem pocit, že jako zdravotní sestra je mojí povinností, chránit svoje pacienty. Nemohla jsem od toho odejít a nic neříct. Lidé mají právo, vědět, co se děje. Byli lékařští odborníci, který o tom předtím už mluvili, a nikdo je neposlouchal. Měla jsem pocit, že jediný způsob, jak by to šlo prokázat, je s důkazem.

Nepopiratelným důkazem, který nemohou popřít. A ano, hodně jsem tím riskovala, ale dle mého názoru to riziko stojí za odměnu, protože lidem v USA a po celém světě se lhalo.

Del: Jen aby lidé pochopili tvoji historii. Jsi veteránkou z irácké války, bojovala jsi za USA v irácké válce. Představuji si, že jsi tam viděla dost hrozné věci. Jak to chápu, v Iráku jsi nebyla zdravotní sestrou, ale vojákem. Ale měla jsi pocit… popisují… zejména Elhmurtskou nemocnici, ale spousty pohotovostí a nemocnic popisují jako válečnou zónu. Řekla bys, že to odpovídá tomu popisu?

Erin: Pokud mám být naprosto upřímná, mám pocit, že tohle je horší. Protože je to něco jako palba z vlastních řad. Lidé chodí do těchto nemocnicí v domnění, že se o ně postarají. Vejdeš do té nemocnice a doslova nikdy nevyjdeš ven. Je to horší. Ničí to pochopitelně lidské životy a ničí to rodiny, ničí to naši ekonomiku. Vše na těchto číslech, která po celém světě slyšíš, je jedna velká lež. Jsou založená na lžích, na špatné péči, založená na nedbalosti, jsou založená na špatném vedení a špatných rozhodnutích.

Del: V souvislosti s videem, které jsme viděli na začátku, manipulují s pravdou. Pověz mi o testování. Přijdou lidé do nemocnice… zdá se, že někteří z nich měli mrtvici… otestují je… můžeš mi říct o testech? Jak dlouho trvá, než se zjistí, jestli pacient testoval pozitivně nebo negativně na covid?

Erin: Asi 5-10 dní.

Del: Ale… mě testovali testem na protilátky. Udělal jsem to pro diváky, abych jim ukázal, jak to probíhá. Dali mi moje výsledky během 15 minut. V Elhmurtské nemocnici takovou technologii nemají?

Erin: Ne. Jak říkáš, ta technologie existuje, ale nepoužívají ji.

Del: Pokud přijdeš do nemocnice a nevíme, na čem jsi, kam tě umístí, než se zjistí výsledky testů?

Erin: Umístí tě do nemocničního oddělení, kde dávají dohromady pacienty s covidem a bez covidu, což tvoří nemocniční infekce. Doslova tím tvoří pandemii.

Del: Neuvěřitelné. Pamatuji si, že jedna sestra před pár týdny myslím mluvila o stejné nemocnici. Podívejme se na to, co říkala.

Nicole Sirotek: Na černých životech tady nezáleží. To je dost smutné, že někomu, kdo je bílý a žije stovky mil od města, záleží více na těchto lidech než skuteční lidé ve městě. Tito lidé neumírají na covid. Uvedu vám několik příkladů. Anesteziolog intuboval pacienta asi na pět hodin… čekali jsme na rentgen, aby potvrdil, že umístění není správné. Jak jsme čekali a řekli anesteziologovi, že byl umístěn nesprávně, protože měl jen jednu část hrudi nafouknutou… Ten pacient zemřel.

Pacient měl tepovou frekvenci 40. Vyběhla jsem z pokoje pacienta, abych šla za ředitelem, a říkám mu: Můžete ho zastavit? On toho pacienta zabije! Pokud mu provede defibrilaci s tepovou frekvencí 40, a ředitel jen zakroutil hlavou, otočila jsem se, a on toho pacienta zabil… Je to jako nějaké scifi. Všichni tady jsou s tímto v pořádku. Jediný způsob, jak vám to mohu přiblížit… a tohle bude dost extrémní příklad… jiný mě nenapadá. Pokud bychom byli v nacistickém Německu, a posílali židy do plynových komor, já jsem ta, co říká: Tohle není dobré. Je to špatné. To bychom neměli dělat. A všichni mi říkají: Drž se! Děláš skvělou práci. Nemůžeš zachránit všechny. Oni ty lidi vraždí.

Del: To byla zdravotní sestra Nicole Sirotek. Udělal jsem chybu… nebyla v Elhmurtské nemocnici, jak to video natáčela. Očividně nejsi sama. Uvnitř nemocničního systému, kde pracuješ… jsi sama, jsi menšinou, jsi většinou? Co se děje mezi sestřičkami? Mnohé z vás jste jely do New Yorku na výpomoc. Kolik lidí podle tebe tuto věc vnímá stejně jako ty a Nicole?

Erin: Dobře, že to nadnášíš. Vlastně jsem s ní včera večer telefonovala a mluvily jsme o tom. Většina zdravotních sester mají stejný názor jako já. Mluvily jsme o tom. Mám to nahrané… byla jsem tam měsíc a celou dobu nahrávala. To, co lidé viděli, byla jen špička ledovce. Všechny sestry mají stejný názor, ale bojí se promluvit z důvodu, že je jim vyhrožováno pochopitelně tím, že je propustí. Pokud se ptáš na otázky a snažíš se hájit svoje pacienty a obhajovat je, jak sestry mají dělat, dostaneš napomenutí.

Opakovaně říkají: Nedělej žádné problémy. Nechceme dostat padáka. Spousta toho souvisí se strachem z toho, co se ti stane, nebo nechtějí přijít o výplatu.

Del: Jak to chápu, byla jsi zdravotní sestra na Floridě, pracovala jsi tam na léčbě pacientů s covidem, že? Ano. Byl tam nějaký rozdíl? Právě jsme slyšeli zprávu o hydroxychloroquinu. Studie z Lancetu byla právě stažena. Říkala, že hydroxychloroquine je nebezpečný. Používali hydroxychloroquine na Floridě, kde jsi pracovala?

Erin: Ano, používali jsme hydroxychloroquine a zinek. Když jsem přijela do New Yorku, záhy jsem zjistila, že to bylo naprosto nepřístupné, a pokud by kdokoliv předepsal hydroxychloroquine, mohli ho vyhodit.

Del: Odkud to nařízení přišlo?

Erin: Od guvernéra Cuoma. To nařízení vydal už v březnu. Takto to tedy bylo a musel ses tím řídit. To, co jsem zjistila, bylo nesmírně ironické… v rámci těch stejných nařízení umožnili všem lékařům, aby nenesli žádnou zodpovědnost, kdyby se něco stalo. Když jsi v těch nemocnicích… a v nemocnici, která už tak má špatné recenze, které jsou veřejně dostupné… Máš tam lékaře, kteří nenesou zodpovědnost, kteří léčí pacienty na ventilátorech, a kteří tam nemají rodinu. Co se podle tebe stane?

Del: To mě v tom úžasném odhalení přivádí k tomu, cos popsala jako možná nejhorší den svého života. Pamatujte, že tohle je veteránka z irácké války, která viděla spoustu špatných dní. Podívejte se na to, co popisuje jako nejhorší den svého života.

Erin: Měla jsem pacienta ve věku 37 let, což je můj věk… Neměl nařízeno „neoživovat”. Jeho rodina naléhala na doktora a na nás, abychom udělali vše, abychom ho zachránili. Přišel do nemocnice a mluvil… byl vyděšený. Ale byl naprosto bdělý a při smyslech, věděl, co se děje. Přiměli ho, aby šel na ventilátor. Teď je mrtvý.

Doktor řekl, že ho nemáme oživovat, pokud mu přestane bít srdce. Byli jsme z toho vedle.

Záběr z nemocnice: Tohle je důležité. Ptala jsem se, jestli můžeme oživovat a řekli: „Ne, to je na lékaři.” Dobře, takže ho budeme oživovat? To jsem řekla, ale oni na to: Ne, nebudeme. Já: Ano, budeme. Erin: Jsme povinni. Musíme ale něco říct, třeba – jde o naši licenci, bohužel musíte dát nařízení. To jsem taky řekla, že jsme povinni. A co řekla? Řekla: Šéfové to řekli. Já: Je mi jedno, co řekli. Jaký šéf? Bůh? Tady nemáme Boha, co dělá rozhodnutí. Řekla jsem: Je mi jedno, co říkají. Takže máme… U něj není nařízeno „neoživovat” a i tak k němu přistupujeme, jakoby bylo?

Lékař: V podstatě ano.

Erin: Ví o tom jeho rodina?

Lékař: Jeho rodina zná situaci. Podle mě jim volali a řekli jim to. Pokusili se ho dvakrát přimět podepsat „zákaz o oživování”. Celý den byl v hladině kolem 80. Na čele měl… Když jsem to změnil, hladina šla do 90. Začali tedy měnit nastavení na ventilátoru. Elmhurtská nemocnice zavedla postupy v reakci na covid vzhledem k nedostatku dialýz a krve. Ale pokud to není… není tam… normálně děláme to, co řekne rodina. Kdyby řekli: „Pět let ho oživujte,” dělali byste to, dokud by nezemřel. Teď je to trochu jiné kvůli novým nařízením. Doktor 1, 2 a 3 to nařídili… což znamená, že nepotřebujete plný souhlas od rodiny. Můžete někomu říct, že je to lékařsky marné, a že nejsme ochotní jen tak dávat krev a zdroje někomu, koho je nemožné, uzdravit. Ale… podívejte se, je to brutální. Mu je 37.

Erin: Mohla jsem myslet jen na to, že… alespoň ví, že jsme za něj bojovaly, když zemřel.

Del: Erin, slýcháváme, že oběti covidu-19 jsou obvykle ve věku 65 a výš a trpí ostatními života ohrožujícími onemocněními. To, co popisuješ a o čem mluvíš… tohle je 37letý muž, že?

Erin: Ano.

Del: Jako zdravotní sestra… chápu, že existují případy, kdy nemůžeš někoho oživovat, nebo by to nedávalo smysl, kdy je někdo už ve velmi špatném stavu. Můžeš mi říct, jaké to bylo, když jsi to slyšela a zažila? U mladého muže, který měl před sebou celý život, měl rodinu, která ho nebyla schopná navštívit a zjistit, jak se mu daří. Ty jsi jediná osoba, která tu rodinu v tu chvíli zastupuje, je to tak?

Erin: Byl vše, co jsme měli. Jinak nemá hlas. Tyto rodiny nám důvěřují, že o ně budeme pečovat, a důvěřují nám, že budeme svoji práci dělat správně. Pokud nemají dobrou zdravotní sestru, nemají žádnou šanci. I když mají dobrou sestru, kdo říká, že setra nebo doktor při další směně bude také dobrý? Jde to proti všemu, co jsme se kdy učili. Proti všemu, co jako sestry máme dělat. Být etický a když je něco špatně, musíme o tom mluvit. Protože pokud to neuděláme, kdo to udělá? Cokoliv, co musím riskovat… alespoň vím, že těmto pacientům a jejich rodinám dávám spravedlnost, kterou si zaslouží. Tak ať…

Del: Mohu se tě zeptat, bylo u tohoto pána potvrzeno, že má covid-19?

Erin: Na konci jeho života, ano… získal ho v nemocnici.

Del: Takže covid dostal, jak byl v nemocnici?

Erin: Ano.

Del: Pokud bys mohla něco vzkázat Donaldu Trumpovi, který musí dělat rozhodnutí… pochopitelně může mluvit s Tony Faucim, Deborou Birxovou, těmito lidmi… Co chceš, aby naše vedení vědělo? Co chceš, aby Národní zdravotnický institut věděl? Co chceš, aby guvernér Cuomo věděl?

Erin: Chci, aby věděli, že to, co se děje… a stále děje… mám přátele, kteří tam stále jsou, a stále se to děje… že okamžitě potřebujeme federální vyšetřování, musíme tam jít, převrátit všechny stoly, projít všechny dokumenty a kontaktovat každou rodinu, protože se stala spousta špatných věcí. Nebyly povoleny žádné pitvy.

Musíme jít k absolutně nejvyšší moci, protože já jsem jen jedna osoba, ale vím, že je mnohem víc lidí, kteří mají mnohem větší moc než já. Jsem ochotná vše riskovat, abych dosáhla spravedlnosti. Nejen pro pacienty a jejich rodiny, ale pro zbytek světa, protože vím, že spousta lidí prochází otřesnými věcmi… ekonomika se zavřela, přišli jsme o svoje podniky, rodiny to rozdělilo… došlo ke spoustě sebevraždám. Tohle ovlivnilo tolik věcí, a nikdo se na tohle ani nechce podívat. Pokud jsou ochotní provést federální vyšetřování u problému užívání steroidů v baseballové lize, tak nevidím důvod, proč by ho neudělali tady.

Del: Erin, vím, že budeš pokračovat a budeš hlasem pro ty, kteří hlas nemají. Chci ti poděkovat za tvoji odvahu. Podle mě zastupuješ svoji zemi asi nejodvážnějším způsobem, jakým jsi doposud udělala. Chci ti za to poděkovat. Pokračuj a buď odvážná. Dej nám vědět, jestli tě nějak můžeme podpořit. Moc ti děkuji za pravdu.

Erin: Děkuji vám, že jste mi umožnili… křičet pravdu.

Více:

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           DUBEN 2024 - 31 článků

                KVĚTEN 2024 - 19 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života