"Nyní je čas používat ivermektin," doporučuje všem lékařům předseda tokijské lékařské asociace

Adan Salazar

26. srpna 2021, 11:58

Dr. Haruo Ozaki vyzval k používání léku, který se v mnoha studiích ukazuje jako účinný, v boji proti Covidu-19.

Šéf Tokijské metropolitní lékařské asociace vyzval lékaře a pacienty s Covid-19, aby zahájili léčbu ivermektinem, který je podle něj účinný při léčbě a prevenci viru.

Během tiskové konference 12. srpna 2021 vyzval doktor Haruo Ozaki k používání tohoto léku, který se v mnoha studiích ukázal jako účinný, vzhledem k drastickému nárůstu případů Covidu v Japonsku.

CZ titulky

"Pokud v Africe porovnáme země, které distribuují ivermektin jednou ročně, se zeměmi, které ivermektin nedávají... chci říct, že ivermektin nedávají proto, aby zabránili Covidu, ale proto, aby zabránili parazitárním onemocněním... ale každopádně, pokud se podíváme na čísla Covidu v zemích, které dávají ivermektin,

 • počet případů je 134,4 na 100 000 a počet úmrtí je 2,2 na 100 000."

"A nyní africké země, které ivermektin nedistribuují:

 • počet případů je 950,6 na 100 000 a počet úmrtí je 29,3 na 100 000," zdůraznil Ozaki.

"Domnívám se, že rozdíl je zřejmý."

"Samozřejmě nelze jen na základě těchto čísel vyvozovat, že ivermektin je účinný, ale když máme všechny tyto prvky, nemůžeme říci, že ivermektin je absolutně neúčinný, alespoň já ne."

"Můžeme provést další studie, abychom potvrdili jeho účinnost, ale jsme v krizové situaci."

"Pokud jde o použití ivermektinu, je samozřejmě nutné získat informovaný souhlas pacientů a myslím, že jsme v situaci, kdy si můžeme dovolit tuto léčbu podávat."

V rozhovoru pro deník The Yomiuri Shimbun minulý týden Ozaki tvrdil, že lék by měl být zaveden díky své známé účinnosti a relativně malému množství vedlejších účinků.

"Jsem si vědom toho, že existuje mnoho prací o tom, že ivermektin je účinný v prevenci a léčbě korony, především ve Střední a Jižní Americe a Asii," řekl Ozaki.

Předseda uvedl, že navzdory jeho účinnosti bylo obtížné dosáhnout toho, aby byl tento lék - používaný v zemědělství jako odčervovací přípravek - japonskou vládou řádně uznán, ale skutečnost, že je považován za "neznačkovou" léčbu, naznačuje, že funguje.

"Ivermektin byl schválen jako indikace pod obchodním názvem "Stromector" a revidovaný průvodce vydal oznámení o schválení léčby nové korony jako "off label"."

"Off label" znamená, že může být použit podle uvážení lékaře a pacienta. V době vydání oznámení bylo provedeno 36 klinických studií ve 27 zemích světa a bylo zjištěno, že ivermektin je účinný v prevenci a léčbě. Proto také Ministerstvo zdravotnictví, práce a sociálních věcí připustilo, že není použitelný. Pokud nebude účinný, nebude vydáno žádné oznámení."

Ozaki uvedl, že zatímco se zjišťuje účinnost ivermektinu, americká společnost Merck & Co, Inc, která jej vyrábí, mezitím omezila distribuci léku a zároveň tvrdí, že na léčbu Covid nefunguje.

"I když lékař napíše recept na ivermektin, v lékárně lék není. To je prakticky nepoužitelné," řekl Ozaki.

"Ale (Merck) tvrdí, že ivermektin nefunguje, takže by nemělo být nutné omezovat dodávky. Pokud nefunguje, není po něm poptávka. Já věřím, že funguje, takže blokujte nabídku. Vypadá to, že ano."

Dr. Ozaki říká, že vzhledem k tomu, že lék byl poprvé objeven v Japonsku, měli by japonští vědci jako první provádět výzkum léku na Covid.

"Ivermektin je lék, který objevil Dr. Satoshi Omura a získal za něj Nobelovu cenu. Japonsko by mělo být první na světě, kdo bude pracovat na tom, zda skutečně účinkuje na koronaviry... Převzetí iniciativy a vyvození objektivních a přesvědčivých závěrů povede ke zvýšení úrovně výzkumu v Japonsku. "

Ozaki uvedl, že ivermektin dokonce doporučil mezinárodnímu olympijskému výboru pro olympijské hry v Tokiu v roce 2020, ale ten jeho žádost ignoroval.

"Na základě výše analyzované metaanalýzy jsem byl přesvědčen, že je "účinný", a doporučil jsem ivermektin lékařským pracovištím po celém světě. Japonskému olympijskému výboru jsem také řekl, že ivermektin by měl být při pořádání olympijských her v Tokiu účinně používán. Vláda však neudělala nic."

Zjištění předsedy se shodují s výsledky australské studie z roku 2020 s názvem "Lék Ivermektin schválený FDA inhibuje replikaci viru SARS-CoV-2 in vitro", která podle serveru TechTimes.com zjistila, že tento antiparazitární lék "dokáže v laboratorních podmínkách zabránit replikaci viru SARS-CoV-2 za méně než 48 hodin".

"Test provedený australskými vědci ukázal, že i jediná dávka antiparazitárního léku stačila k výraznému snížení virové RNA během prvních 28 hodin, do 48 hodin pak zlikvidovala 99,8 %," uvádí Tech Times.

"Třetí den byl koronavirus zcela eliminován."

Pokud ivermektin přináší tak pozitivní výsledky, proč světové vlády, WHO, FDA a CDC nepropagují jeho používání?

Ve skutečnosti FDA aktivně nabádá lidi, aby léčbu nevyhledávali, hlavně proto, že mnozí mnozí získávají verzi léku pro hospodářská zvířata.

Originál: infowars.com

Společnost Merck vycítila příležitost zbohatnout na "novém Ivermectinu" a neštítí se před Ivermectinem varovat

Ing. Zdeněk Rozehnal

Ivermectin je širokospektrální antiparazitikum používané v humánní i veterinární medicíně proti parazitickým hlísticím a některým ektoparazitům jako jsou vši nebo zákožky. V humánní medicíně je ivermectin lékem volby proti elefantiáze, říční slepotě a řadě gastrointestinálních parazitóz. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších antiparazitárních přípravků pro masný skot a ovce. Za objev ivermektinu byla v roce 2015 udělena Nobelova cena.

Merck měl patentovou ochranu na výrobu tohoto léku do roku 1996 a tudíž si mohl diktovat jeho cenu. Následně jej pro jeho dobrou účinnost začaly vyrábět další farmaceutické firmy v několika státech světa. Jedním z nich byla i Indie.

Vzhledem k tomu, že ivermectin má také silný antivirotický účinek, tak Indie vyvinula sadu na domácí léčbu Covidu Ivermectinem za cca 2,65 dolaru. Např. koncem roku 2020 měl indický stát Uttarpradéš - který distribuoval Ivermektin k domácí léčbě zdarma - v prosinci 2020 druhou nejnižší míru úmrtností v Indii a to 0,26 na 100 000 obyvatel. Nižší míru úmrtností měl jen indický stát Bihár se 128 miliony obyvatel, který také doporučuje Ivermectin.

Účinný hydroxychlorochin a Ivermectin

Při dalším srovnání, s využitím včasné léčby hydroxychlorochinem (Plaquenil) a Ivermectinem, má hustě obydlená Indie, která má čtyřikrát více obyvatel než USA, ani ne polovinu úmrtí v souvislosti s onemocněním na koronavirus - více než osminásobně méně v přepočtu na obyvatele. A Indie neporáží jen slabě si počínající USA a EU. Vyšší míry úmrtností než Indie má celkově 98 zemí.
 

Tytéž výsledky platí pro sousední Bangladéš, jeden z nejhustěji osídlených států světa, kde lékaři na domácí léčbu také používají Ivermectin a mají dokonce ještě nižší míru úmrtností, která je řadí na 128. místo na světě.

Jak je vidět, zde se jeví jeho priroita především v prevenci. Po roce zkušeností se ví, že ivermectin pro účinnou profylaxi proti covidu není jediný. Je to určitě do kombinace vitamín D, který pozitivně ovlivňuje činnost T buněk a dále zinek, který zabraňuje replikaci viru v buňkách.

Bratříček Molnupiravir

Merck, který ztratil na účinnou látku ivermectin patentovou ochranu, v souvislosti s covidem zbystřil a začal pracovat na vývoji nového léku se snahou zvýšit antivirotický účinek ivermectinu. Merck v prosinci 2020 uvedl, že nový lék Molnupiravir zvyšuje šanci na vyléčení o 60%.

V březnu 2021 už dokonce Merck publikoval předběžné výsledky randomizované, dvojitě zaslepené studie. Druhá fáze zkoušek by měla skončit v květnu a třetí v červnu 2021.

Právě k červnu 2021 má Merck uzavřenou smlouvu s americkou vládou o dodání až 100 000 dávek tohoto nového léku za cca 7,8 miliardy korun, ale to už je podstatně vyšší cena.

Nelze se divit, že se Merck distancoval od používání ivermectinu na Covid-19 a dokonce vydal varování před jeho používáním nad rámec antiparazitického účinku. Každopádně je mu to málo platné, protože zkušenosti nejenom z Indie a Pákistánu a hlavně výsledky u nich jsou nepřehlednutelné, včetně zkušeností stovek lékařů i v USA a EU.

Dokonce se v poslední době objevily zprávy o studii tvrdící, že ivermectin není účinný proti COVIDu-19. Kdo ji platil? VÝROBCI VAKCÍN! A kdo sekundoval? Zkorumpované bílé pláště.

Obdobné se v USA stalo s hydroxychlorochinem! Americká demokracie, náš VZOR!

Navíc Merck bude ve svých doporučeních naprosto ignorovat vitamín D a zinek, doplňky stravy, které by s velikou pravděpodobností navýšily výše uvedený 60% účinek molnupiraviru.

Lékař, který v současnosti neaplikuje vitamín D, zinek a i melatonin jako součást léčby covidu slouží především farmaceutickým firmám a pacient je pro něj druhořadý.

Každopádně paciet má právo sám si určit léčbu a trvat na ní! Jinak se může stát ovcí s připojením na plicní ventilátor, což znamená až 90% smrtnost.

To je holt politika USA a EU. Co je přírodní je špatné, s čímž koresponduje "bruselský" zákaz uvádění léčivých účinků na přírodních přípravcích. A lidé zbytečně umírají, hlavně z důvodu špatné prevence a to nejenom na covid-19.

A to platí i u prevence a léčby rakoviny. V této souvislosti dr. Otto Warburg, nositel Nobelovy ceny z roku 1931, řekl:

"Nikdo dnes nemůže říci, že se neví, co je primární příčinou rakoviny. Naopak neexistuje onemocnění, jehož primární příčina by byla lépe prozkoumána. Proto již dnes ignorace není omluvou, aby se nedalo udělat víc pro prevenci. Pokud chce lidstvo přežít, tak prevence, bez pochyb jednou musí přijít. Jak dlouho to bude trvat, závisí na tom, jak dlouho se bude falešným prorokem agnosticismu dařit bránit vědeckému výzkumu v oblasti rakoviny. Do té doby však zbytečně zemřou ještě miliony lidí." A stále zbytečně umírají.

Za velkou část zemřelých lidí s Covidem-19 je zodpovědný "BRUSEL", zkorumpovaní lékaři a epidemiologové... mainstream. A budou další zbytečná úmrtí...

Dne 23. března 2021 vyšel v Právu (jediný deník v Česku, který ještě píše pravdu) na tituní straně článek

"EMA nedoporučuje ivermectin. Argumentuje vyvráceným bludem"

Evropská léková agentura (EMA) nepodporuje nasazovat lék Ivermectin jako léčbu ani prevenci proti nemoci Covid-19. Toto oficiálně zveřejnila 22. března 2021.

"Evropská léková agentura přezkoumala nejnovější důkazy o použití Ivermectinu k prevenci a léčbě Covidu-19 a dospěla k závěru, že dostupné údaje nepodporují jeho použití pro léčbu mimo klinické studie," napsal unijní úřad.

EMA konečně jasně zhnědla

"Přestože je Ivermectin obecně dobře snášen v dávkách povolených pro jiné indikace, vedlejší účinky by mohly souběžně narůstat s mnohem vyššími dávkami. Ty jsou potřebné k dosažení dostatečné koncentrace ivermectinu v plicích, aby byl účinný proti viru," odůvodnila EMA.

Trvalý účelový blud "Bruselu"

Toto tvrzení však již bylo mnohokrát praxí vyvráceno jako blud, který neodpovídá klinické praxi tisíců lékařů po celém světě. Při léčbě covidu se totiž úspěšně používají stejné dávky ivermectinu jako běžně používané při původní indikaci - boji s parazity a svrabem. Navíc ani při jeho desetinásobném nasazení nebyly zaznamenány významné nepřiznivé vedlejší účinky.

Pořád nechápu, co se tu děje

Primář FN v Brně Michal Rezek:

"Já vlastně nechápu, co se tu děje. Proč je Ivermectin ten jediný lék, u kterého je neustále snaha hledat jeho negativa, i když u všech léků to komplet děláme obráceně?"

"Tady je to úplně obráceně. Tady máme lék, který nemá moc negativních účinků, má pozitivní zprávy, ale všichni říkají, to nebudeme používat, protože ty pozitivní zprávy asi nebudou pravda, i když to vlastně nevíme."

Pane primáři děkujeme, patříte mezi "Frontline doctors"

tisková konference ve Washingtonu "America´s frontline doctors" - 27. července 2020

Lékaři poukázali na lži médií a Světové zdravotnické organizace WHO, nabídli vlastní pohled na současnou pandémii a způsob léčby, kterou by bylo možné zachránit před smrtí téměř každého pacienta, včetně zdravotně již postižených.

Odpověď je jednoduchá

 • Ivermectin je především účinný při prevenci.
 • Viz Indie (Ivermectin a Plaquenil), která má více než osminásobnou nižší smrtnost s covidem než USA a Bangladéš (Ivermectin), který je ve smrtrnosti s covidem až na 128. místě více
 • Obdobné se stalo s léky Isoprinosine a Plaquenil, na který byly zkorumpovanými doktory vytvořeny zfalšované klinické studie, aby mohl být zakázán
 • K Isoprinosinu (v Polsku je lékárnách bez receptu - Groprinosin) se vyjádřil jasně prof. Jiří Beran zde
 • K Plaquenilu MUDr. Stella Immanuel z "America´s frontline doctors" zde

A během pár dnů by bylo po pandémii a likvidaci ekonomiky

Dostatečné množství těchto 3 léků v lékárnách a jejich preventivní aplikace u ohrožených skupin obyvatelstva.

Odpůrci (především zkorumpovaní doktoři) jejich nasazení argumentují tím, že mají vedlejší účinky. To stojí rozum, když denně v EU umírá tisíce lidí, především díky špatné prevenci a tou jsou především uvedené léky,

zinek a vitamín D!

Babiš sice nechal dovést 10 000 balení ivermectinu, sice není jasné kolik je to tablet a jaký je obsah účinné látky, nicméně pro prevenci u několika stovek tisíc lidí je to nedostatečné. Navíc lékař, který jej předepíše nese odpovědnost za případné vedlejší účinky, protože na covid není oficiálně povolen. Řešením by bylo při vyhlášení pandemických stavů povolit prodej vybraných léčiv i bez receptu. V tomto případě Isoprinosinu, Plaquenilu a Ivermectinu.

Nevýznamé vedlejší účinky Ivermectinu, Plaquenilu a Isoprinosinu se vůbec nedají srovnat s více než stovkou úmrtí denně. Navíc tito lidé jsou závislí na celé škále chemických léků s nebezpečnými vedlejšími účinky.

Lidé nejsou hloupí a pořizují si ivermectin pro veterinární účely. A co slyší od "odborníků"? Neužívejte to, protože to je pro koně, můžete to předávkovat, přípravek může obsahovat i další látky... Místo toho, aby byl ivermectin pro lidi široce dostupný v českých lékárnách.

Remdesivir není Ivermectin

Světová zdravotnická organizace WHO 20. listopadu 2020  vydala stanovisko v němž NEDOPORUČUJE používat Remdesivir  proti Covidu-19. Podle ní chybějí jakékoli důkazy, že tento lék zvyšuje šance na přežití pacientů s touto nemocí, či u nich snižuje potřebu plicní ventilace.

Prof. Beran o 3 měsíce dříve:

A REMDESIVIR SE STÁLE V ČESKU POUŽÍVÁ (kolik pacientů díky tomu už umřelo, z důvodu špatné léčby).

Hlavně, že stojí 55 000,- korun 5 denní léčba jednoho pacienta

Čeští Hujeři v akci - kauza Remdesivir:

STRACH - STRACH - OČKOVAT - OČKOVAT - LOCKDOWNY - LOCKDOWNY - POŠKOZENÍ EKONOMIKY - VYVOLÁNÍ VYSOKÉ INFLACE

                               Babiš a Gates

Proč se vláda takto chová? Zde se přímo vnucuje otázka: Proč by vláda lhala, proč by to celé dělala, jaký může mít plán?

Možné důvody a plán:

 • Rostoucími úmrtími a také každodenními "novými případy COVID-19" chtějí vyvolávat u lidí strach. V tom jim velice účinně pomáhá zkorumpovaný mainstream včetně ČT - viz MUDr. Stránský: Přestaňte šířit histerii
 • Strachem pak ospravedlňují Lockdowny.
 • Lockdowny chtějí zničit ekonomiku, aby zemi co nejvíce zadlužili (MMF, Světová banka a jiné finanční instituce si už mydlí ruce, jak ještě i naši vnuci budou ty dluhy splácet).
 • Lockdowny a zadlužením plánují zničit převážně malé a střední podniky (MSP).
 • Zničením MSP získají velké nadnárodní firmy v podstatě monopol.
 • Získáním monopolu zůstanou velké nadnárodní firmy a stát nejen jedinými prodejci zboží a služeb, ale také jedinými zaměstnavateli.
 • Když nebude mít člověk na výběr, kde se zaměstnat, stane se závislý na velkých koncernech nebo sociálních dávkách od státu.
 • Takto závislý člověk se změní na otroka, který bude muset své "nové pány" poslouchat, jinak ztratí živobytí - zaměstnání nebo sociální dávky od státu.
 • A samozřejmě zadlužený stát bude také muset poslouchat globální instituce, neboť ty mu mohou například zvýšit úroky nebo přestat dále půjčovat na neustále "refinancování dluhu". Zastavení refinancování by znamenalo krátkodobou splatnost úvěrů, a tedy bankrot státu. 
 • A miliardáři se budou ještě více radovat.

POSTAVIT SE NA ODPOR

FRONTLINE NEWS

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

Základem zdraví je prevence -  PROTOKOL pro prevenci

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 UNIKÁTNÍ, BEZKONKURENČNÍ EXTRAKTY

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. Jelinek, dr. Wahls

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Nejúčinnější kloubní výživa, MUDr. Ladislav Šafránek

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

Porovnání AMERICKÉ a RUSKÉ vakcíny na Covid -19, mechanismy účinků všech i připravovaných vakcín

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

 

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ZDE

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 29.4.2023 v souvislosti s "vakcinací"

Ú MRTÍ - 1291

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 1863

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

Stav k 23.11.2022

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

 

 

Standardní verze