Studie tvrdí, že účast na koncertu jednou za dva týdny může prodloužit váš život až o devět let

 

Brandon Prows

Téměř každý rád chodí na dobrý koncert.

K tomu je dobrý důvod; koncerty jsou zábavné společenské akce, kde se můžete setkat a seznámit se s lidmi, kteří mají v hudbě podobný vkus jako vy. Po skončení hudební akce vám bude třeba zvonit v uších a možná budete trochu opilí z baru, který následně pravděpodobně po koncertu navštívíte, ale skutečností je, že lidé, včetně vás se skvěle bavili.

Ve skutečnosti jsou koncerty tak zábavné, vyvolávající euforii zpíváním oblíbené písně společně s tisíci dalších fanoušků, že se těžko srovnávají s jinými akcemi. Možná obdobně by to mohla být účast na sportovních zápasech, především na fotbalových a hokejových utkáních, ale tam roli hraje, zda vyhrajete či ne.

Může to být pro vás překvapení, když se dočítáte, že tyto adrenalinové návaly mohou být pro vás prospěšné. V nedávné studii provedené společností O2  vědci zjistili, že nejenže účast na koncertech vás může učinit šťastnějšími, ale koncerty mohou mít také potenciál vás udělat zdravější a výrazně prodloužit váš život.

Pravidelná účast na koncertech může prodloužit život

Studii vedl behaviorální vědec Patrick Fagan pracující na Goldsmith's University. Vědci zjistili, že pokud se někdo pravidelně zúčastňuje koncertů jednou za dva týdny, trvá to jen asi dvacet minut, aby se zvýšila jeho pohoda o neuvěřitelných 21%!

Jedná se o výrazně větší  nárust pohody, než kterou vyvolává jóga nebo chůze se psem - 10% a 7%.

Pokud to není dost působivé, je tu jiný zjištěný fakt: pravidelné účast na koncertech může prodloužit život o ohromujících devět let!

To může být skvělá zpráva nejen pro lidi, kteří milují chodit se svými přáteli a rodinou na vystoupení jejich oblíbených umělců, ale je to také skvělá zpráva pro lidi, kteří se snaží najít štěstí. Studie zdůraznila skutečnost, že kromě zvýšeného pocitu pohody přispívá účast na koncertech také ke zvýšení pocitu vlastní hodnoty a pocitu blízkosti o 25%! Kromě toho se uvádí, že mentální stimulace se zvýšila o neuvěřitelných 75%!

Koncerty = perfektní nabíječ energie

Jinými slovy, pokud se cítíte trochu smutně, nemusí být špatný nápad jít na nějaký koncert oblíbeného umělce. Kdo ví? Třeba účast na něm Vám dodá tu potřebnou energii, abyste se cítili v pohodě. Koneckonců nové poznatky vědců to potvrzují.

Vedoucí studie, vědec Patrick Fagan, když hovořil o výsledcích práce svého týmu, uvedl: „Náš výzkum ukázal, jaký velký dopad má účast na koncertech na pocity zdraví, štěstí a pohody; klíčem je čtrnáctidenní nebo obdobná pravidelná účast. Spojením všech našich poznatků doporučujeme účast jednou za 14 dnů, což by mohlo prodloužit život téměř o deset let. “

Podložené vědou

Pro ty, kteří by pochybovali o výsledku tohoto výzkumu, je důležité poznamenat, že to není poprvé, kdy k tomuto závěru vědci dospěli. Je potvrzené, že pravidelné návštěvy koncertů jsou prostě skvělým a zdravým způsobem vzájemné interakce lidí k prodloužení jejich života.

Jak vzrušující je žít, když chodíte na koncerty, přičemž to je nejen zábava, ale je navíc vědecky dokázané, že je to zdravé!

Zdroj: healthy-holistic-living.com

 

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

 

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(oficiální videoklip)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

 

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

Jak platné v roce 2020