Koloidní stříbro a vitamín D - zajímavá přírodní levná možnost doplnění prevence proti koronaviru - Covid 19

 

Ing. Zdeněk Rozehnal

23. března 2020

Všeobecně platí - prevence je nejlepší. V rámci toho se zavedly opatření pro snížení kontaktu s virem (roušky, omezení pohybu a kontaktů s lidmi…) s tím, že si musíme chránit možné vstupy do těla - ústa, nos a oči. Co nejvíce zabránit průniku do plic.

Osobně mně tady něco chybí a to mezičlánek. Rouška sice ochrání částečně - do 95% (100% izolační přístroj), ale nikdo neřeší, jak snížit vir, který pronikl i přes roušku a dostal se na sliznice nosu, krku, případně do očí.

Dá se předpokládat, že malé množství viru v jedinci znamená i malé šíření do okolí a možnost postupného vytvoření protilátek, a to hlavně u těch, kteří mají dobrou imunitu. Fenomén dávky viru hraje v naprosté většině případů důležitou roli. Proto jakékoliv snížení kontaminace je dobré. A určitě to není jen rouška... Bohužel zájmy farmakartelu tomu brání.

Co dělat pro snížení viru i prevenci prostupu

Jednou z možností je zakázané a oficiálními bílými plášti neuznávané koloidní stříbro (KS).

Podle mého názoru by jeho pravidelná aplikace účinně doplnila již prováděnou prevenci. Jak na to?

Koloidní stříbro:

 • několikrát denně kloktat (hlavně po návratu z nákupu, práce...)
 • prostřikovat nos
 • KS hustoty 10 ppm kapat do očí (samovýrobu nedoporučuji používat, kupujte pouze ověřené produkty. Na prozdravi.cz, kde ho kupuji je beznadějně vyprodán, jakož i další přípravky, které doporučuji)
 • používat jako pleťovou vodu

Ty oči mě napadly, když mně byl diagnostikován před 15 lety syndrom suchého oka souběžně s neuroboreliózou (+ chlamydie pneumoniae, EB viróza...). Krátce jsem kapal „umělé slzy“, ale když mně ze stěru zjistili v oku stopy chlamydií, tak jsem začal aplikovat KS 10 ppm i 10x denně do očí (řádově levnější než umělé slzy). Během pár dnů se rozostřené vidění upravilo, jakož i pocit "řezání v očích". Tuto zkušenost mají všichni mí klienti. A používám jej dodnes, protože se mně slzy úplně nevrátily. Náklad do 1,- Kč denně. A zrak mám stále stejně dobrý jako před 15 lety.

Dalším důvodem doporučení je moje 7letá zkušenost s klienty (mnozí s problémy více než 5 let, kterým bílé pláště neuměly pomoci), kteří se uzdravili z borelióz, chlamydióz, EB virózy…prostě promoření patogeny. Tito zpětně hlásili a hlásí, jak je KS úžasné při aplikaci do očí. Některé jejich zkušenosti zde (pro vnitřní použití doporučuji jiná 3 přírodní antibiotika).

KS zabíjí více než 650 patogenů (stříbro se úspěšně používá i v rouškách), tak proč by nemělo likvidovat koronavirus Covid-19. I kdyby snížilo nemocnost jen o desítky procent byl by to úspěch. Výhodou je, že se dá rychle vyrobit a je levné.

Jako většina občanů republiky sleduje stav šíření koronaviru, tak já také bedlivě sleduji, co se děje. Zírám, jak jsou především někteří politici nezodpovědní a Brusel totálně neschopný. Většina států se chová velice nezodpovědně (otázkou je, jestli nechtějí obětovat především starší spoluobčany, Boris Johnson s tím původně přišel, ale rychle otočil). Výsledkem je, že někteří lékaři z Itálie, Anglie již hovoří o apokalypse. Jsou zvyklí vidět lidi umírat, ale teď musí rozhodovat koho léčit a koho ne, protože kapacity nestačí. Také už z tohoto důvodu zachraňují pouze mladší.

Je nutné zapomenout na Brusel, na jeho nařízení, že se nesmějí uvádět léčivé účinky na přírodních přípravcích a využít všech sil přírody v boji s tímto velice zákeřným virem

Dnešní den 23.3. jsou stále evropské státy, které jsou „v pohodě“ - Švédsko, Bělorusko… To způsobí v budoucnosti pomalejší rozjezd evropských ekonomik.

Více:

Následující článek publikován 13. března 2020  po úpravě (článek z roku 2013)

VITAMÍN D JE VELICE DŮLEŽITÝ - ZAČNĚTE CHODIT NA SLUNÍČKO!

zpočátku 20 minut denně

Chřipka a další virózy, versus vitamín D. Proč o tom systematicky úmyslně deset let neslyšíte?

EU nesmyslně zakázala uvádět léčivé účinky na obalech přírodních přípravků... a eurohujeři to schválili

A teď v plné míře "BRUSEL"v kauze "CORONAVIRUS" ukazuje naplno svojí totální neschopnost a ... farmakartelu

 

Sexismus zabíjí, křičely Španělky na demonstraci k MDŽ a předávaly si "VIR". Nakažená je i žena premiéra. Španělské úřady demonstraci nezakázaly, jen doporučily, aby se jí neúčastnily ženy s příznaky nákazy. V duchu BRUSELU se demonstrace 8. března 2020 zúčastnilo v Madridu na 120 000 žen, včetně představitelek vládních stran. Teď budou sklízet... a sklízí a dále budou a nejvíce logicky v Madridu (obdobně jako v Bergamu, kterému povolili fotbalový zápas za účasti diváků.

Starosta Bergama Giorgio Gori označil únorový zápas (19.) fotbalové Ligy mistrů mezi Atalantou Bergamo a španělskou Valencií v Miláně za biologickou bombu. O tři týdny později se uskutečnila odveta ve Španělsku...)        

   LIDSKÁ HLOUPOST A EURONAIVITA JE NEKONEČNÁ!!!

V následujícím "BRUSEL" také "úspěšně mlžil"

Virózu také dostanete, protože máte nedostatek vitamínu D

Studie potvrdila, že vitamín D hraje důležitou roli v aktivaci imunitního systému proti infekčním a virovým nemocem jako je například chřipka. O koronaviru nemluvě. Nedostatek vitamínu D již byl dán do souvislosti s širokým spektrem nemocí, které zahrnuje srdeční choroby, rakovinu, cukrovku, depresi, autoimunitní choroby a mnohé další.

Studie objevila, že aktivace T-buněk, aby bojovaly s infekcí, potřebuje jednoznačně pomoc vitamínu D.

Když T-buňka rozpozná cizí vetřelce jako baktérie nebo viry, vyšle aktivační signály genu – receptoru vitamínu D. Gen VDR (receptor vitamínu D) pak zahájí produkci proteinu DVR, který navazuje vitamín D na T-buňky. Pak DVR spojený s vitamínem D produkuje PLC-gamma1 protein, který umožní T-buňce zahájit boj proti infekci.

 

Dr. John Cannell také oznámil, že vitamín D pomáhá produkovat antibakteriální peptidy, které napomáhají chránit proti chřipce. Proto v zimě, kdy je málo slunečního svitu, mají lidé větší sklon k nedostatku vitamínu D a nakazí se snadněji chřipkovými viry

Komentář MUDr. Mercoly:

Tyto informace jsou vzrušující, i kdyby jen proto, že léčení nedostatku vitamínu D je nejen levné, ale v některých případech vás nestojí vůbec nic!

A optimalizace úrovně vitamínu D může mít významně pozitivní vliv na vaše celkové zdraví a pomůže vám chránit se před širokým množstvím nemocí, která jsou daleko závažnější než chřipka. Vitamín D funguje vlastně tak, že zvyšuje tělesnou produkci 200 – 300 různých antimikrobiálních peptidů, které jsou daleko efektivnější než jakákoli syntetická antibiotika nebo antivirotika. A dělá to za zlomek ceny a naprosto bez toxicity.

Jak vás vitamín D chrání před chřipkou a dalšími infekcemi

Poslední studie publikovaná v časopise Nature Imunology, podporuje předchozí teorii dr. Cannella, že chřipka může být prostým symptomem nedostatku vitamínu D, a vysvětluje mechanismus ochranného působení vitamínu D.

Vedoucí výzkumu Carsten Geisler řekla webu Food Consumer:

“Když je T-buňka, buňka imunitního systému vystavena cizímu patogenu, prodlouží svůj signalizační nástroj či “anténu” známou jako receptor vitamínu D, s nímž vyhledává vitamín D.

To znamená, že T-buňka musí mít vitamín D, jinak se aktivace buňky zastaví.

 

Pokud T-buňky nenajdou dostatek vitamínu D v krvi, ani se nezačnou mobilizovat!

Takže se nemůžeme divit, že očkování proti chřipce nefunguje!

Očkování proti chřipce nezmůže naprosto nic, pokud je problémem v pozadí nedostatek vitamínu D, který brání vašemu imunitnímu systému, aby správně fungoval. Očkování v podstatě dále ničí váš imunitní systém, a jeho vedlejší účinky mohou být potenciálně smrtelné.

Udržování silného imunitního systému, který chrání před malými i závažnými nemocemi, a pochopení role, kterou hraje vitamín D v tom, že umožňuje aktivaci vašeho imunitního systému, může radikálně změnit vaše zdraví.

Další studie zjistila, že školní děti, které dostávaly doplněk vitamínu D, měly daleko méně případů chřipky i astmatu.

Studie byla provedena na náhodně vybrané skupině, s dvojím zaslepením (ani experimenátoři ani subjekty neznaly složení testu), s placebo-testem. Byly srovnány dvě skupiny dětí, od prosince 2008 do března 2009.¨

Úžasné výsledky

Jedna skupina 167 dětí dostávala denně 1 200 IU vitamínu D3. Druhá stejně početná skupina dostávala placebo. Pouze 18 dětí ze skupiny dostávající vitamín D dostalo chřipku, ve druhé kontrolní skupině to bylo 31 dětí.

Bylo rovněž zjištěno, že u dětí s předchozí diagnózou astmatu dostaly astmatický záchvat 2 děti dostávající vitamín D3, a 12 dětí ve skupině dostávající placebo.

To jsou významné rozdíly.

 

A nejlepší je, že je tak snadné optimalizovat přísun vitamínu D do své rodiny, abyste dosáhli podobných výsledků!

Zdroje vitamínu D

Ideální a nejlepší způsob, jak získat vitamín D, je vystavovat svou pokožku slunci. Vitamín D je ve vaší kůži generován po vystavení UV-B paprskům slunečního světla, funguje jako pro-hormon a je rychle konvertován na 25-hydroxyvitamin D, neboli vitamín D3.

Bohužel velká většina lidí v USA nemůže v období od září do poloviny dubna pravděpodobně získat dost UV-B záření ze slunce, aby si vyrobila optimální úroveň vitamínu D. Pamatujme rovněž, že slunečné a horké počasí není nutně spolehlivým indikátorem množství UV-B záření. Pokud žijete v zeměpisné šířce nad 30° severně nebo pod 30° jižně, bude pro vás pravděpodobně prospěšné brát od září do dubna doplněk stravy s vitamínem D3.

V těchto případech můžete použít též bezpečné solárium nebo orálně podávat vitamín D3 (cholecalciferol).

Co musíte vědět o dávkování

Je také důležité uvědomit si, že i když doporučované denní dávky (RDA) pro některé věkové skupiny byly nedávno zvýšeny, stále ještě jsou pro většinu žalostně neadekvátní.

Například koncem roku 2008 Americká pediatrická akademie zdvojnásobila doporučenou dávku vitamínu D pro malé i větší děti a adolescenty, ze 200 na 400 jednotek denně. Ale nedávný výzkum  ukázal, že děti potřebují desetkrát více než toto množství, aby se optimalizovaly prospěšné účinky, které může tento vitamín poskytnout.

Na základě nejnovějšího výzkumu se mnozí výzkumníci nyní shodují, že člověk potřebuje 35 mezinárodních jednotek (IU) vitamínu D na libru tělesné váhy (libra – asi půl kila). Toto doporučení platí i pro děti, starší osoby a těhotné ženy.

Avšak pamatujme, že potřeba vitamínu D je vysoce individuální, protože stav vitamínu D v těle závisí na mnoha faktorech, jako je barva vaší pleti, místo, kde žijete, a jak často se pravidelně vystavujete slunci. Takže i když vám toto doporučení může dát trochu lepší odhad toho, co skutečně potřebujete, je opravdu nemožné dát plošné doporučení, které by pokrylo potřeby všech.

Jediným způsobem, jak určit svou optimální dávku, je nechat si udělat krevní test. Ideálně byste si měli udržovat hladinu vitamínu D na 50-65 ng/ml po celý rok.

Vitamín D jako schůdná léčba depresí, cukrovky a dalších nemocí?

Je povzbudivé, že vědci nyní začali hlouběji pátrat po vlivu vitamínu D na depresi, a rovněž na kontrolu krevního cukru. Překvapujícím spojením mezi depresí a hladinou vitamínu D je spojení mezi depresí a zánětem.

Jak jste se právě výše dočetli, vitamín D je nezbytný pro správnou funkci vašeho imunitního systému, aby mohl bojovat se záněty, a jiný výzkum objevil, že lidé s depresí mají vyšší tendenci k zánětům mozku. Totéž platí pro lidi s Alzheimerovou chorobou.

Další nemoci způsobené malými chronickými záněty jsou například rakovina, arthritida a chronická únava, a mnoho dalších. A opět se zjistilo, že vitamín D hraje důležitou roli v těchto i dalších nemocech.

Podívejte se na seznam běžných chronických onemocnění, které vědci spojují s nedostatkem vitamínu D:

Rakovina, hypertenze, srdeční onemocnění, autismus, obezita, revmatoidní arthritida, diabetes 1 a 2, roztroušená skleróza, Crohnova nemoc, nachlazení a chřipka, zánět močového měchýře, tuberkulóza, otrava krve, příznaky stárnutí, demence, ekzém, psoriáza, nespavost, ztráta sluchu, svalové bolesti, zubní kaz, paradentóza, osteoporéza, makulární degenerace, pre-eklampsie, riziko císařského řezu, záchvaty, neplodnost, asthma, cystická fibróza, migrény, deprese, Alzheimerova nemoc, schizofrenie. 

 

A to není ještě vše. 18 kontrolních testů z roku 2008 ukazuje, že dostatek vitamínu D významně redukuje úmrtnost ze všech příčin!

Je jasné, že široká škála zdravotních problémů a potenciálně smrtelných nemocí je přímo či nepřímo způsobena chronickými záněty ve vašem těle, což znamená, že s optimalizací přísunu vitamínu D byste neměli příliš váhat.

Prameny:

 • Food Consumer March 7, 2010
 • Nature Immunology March 7, 2010
 • Eurekalert March 3, 2010
 • Reuters March 7, 2009
 • American Journal of Clinical Nutrition March 10, 2010

Správná aplikace koloidního stříbra a dostatečná tvorba vitamínu D při úzkostlivém dodržování všech již doporučených profylaktických opatření, může pomoci v boji s koronavirem Covid-19, snížit lidské oběti a snížit biliónové ztráty ekonomik

Světové epidemie ve 21. století

Nejvíce životů má na svědomí chřipkový virus H1N1 (do objevení Covid-19) - ohnisko Mexiko - tzv. mexická prasečí chřipka - celkové celosvětové úmrtí 19 654 z 6 724 149 nakažených, smrtnost méně než 3 promile.

 • V ČR virus H1N1 od 2009, nákaza 2445 osob, úmrtí 102, smrtnost 4,2% (bez zásadního povšimnutí veřejnosti)

SARS 2002-2003 - ohnisko Čína, nákaza 8096 osob, úmrtí 774, smrtnost 9,6%

MERS 2012-2014 - ohnisko Saudská Arábie, nákaza 2506 osob, úmrtí 862, smrtnost 34,4%

Aktuální koronavirus Covid-19 je v porovnání s předchozími třemi patogeny průměrný, není tak vražedný jako koronaviry způsobující SARS nebo MERS.

Jeho zákeřnost ale spočívá v tom, že je infekční i v inkubační době,

kdy pacient o nemoci neví (odhad 5-7 dnů). A tento vir může jedinec roznášet i po zaléčení. Lék zatím neexistuje...

PROBÍHAJÍCÍ BRUSELSKÁ "EUROSELANKA" NEVĚSTÍ NIC DOBRÉHO

Celkové otevření hranic v EU je proto v nedohlednu! Plánujte v tomto roce dovolenou v ČR.

Podle mě první otevře hranice v Evropě postupně mezi sebou Visegrádská čtyřka (také V4)

podle dosavadního vývoje začne Česko - Slovensko

a asi další bude Maďarsko následováno Polskem

Rakousko je s otazníkem

Po útlumu nárůstů koronaviru Covid-19 bude klíčový rozjezd ekonomik, ale bez zásadního vlivu BRUSELU!

Štěstí je, že nemáme Kalouskovské Euro.

Seznam Zprávy 23.3.2020: Kdy zajdete do hospody a jak to bude s hranicemi? Přehledně o české karanténě, článek zde

....

Jak to bude s cestami do zahraničí?

Další šíření nemoci COVID-19 v Česku vidí šéf krizového štábu Roman Prymula spíše optimisticky - nezavrhuje ale variantu, že by české hranice zůstaly zavřené i měsíce nebo roky. Může za to situace v okolních zemích a ve světě, která by v případě otevření hranic virus znovu importovala do Česka.

Prymula to prohlásil v neděli. Opozice a někteří lékaři během víkendu jeho výrok kritizovali - považují ho za šokující a nešťastný.

POLITICKÁ TUPOST A NAIVITA NEZNÁ HRANIC

Jako krizový manager jsem přesvědčen, že MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D velice dobře ví, co říká a naprosto se sním ztotožňuji. A takticky neříká vše. Tyto manažerské schopnosti se nedají naučit, ty musíte mít od přírody. Ať zapomene naprostá většina čelních politiků, že jsou dobří krizoví manažeři.

Když jsem slyšel před pár dny ministra Havlíčka, že spí 4 hodiny denně a vyspí se až to skončí, tak vůbec nepochopil, o co jde... Výsledkem bude, že se "sesype". Na toto téma včera hezky hovořil ředitel Motolské nemocnice o svém týmu, lidi nejdou nahradit... Lidé se musí "točit" v turnusech, přičemž důležité je, aby měli přiměřený čas na odpočinek! Ale to je věc "Krizových plánů". V opačném případě se celý systém může zhroutit.

Podle mého názoru je nutné "obětovat" i blížící se Velikonoce, abychom se setkali za rok, v co největším počtu. Zdaleka není vyhráno, alespoň v tom základním se povedly zatím pouze dílčí kroky. Bude to "běh na dlouhou vzdálenost", pokud nechceme obětovat především část seniorů a lidi obézní a s chronickými onemocněními, což bylo řešením pro britského premiéra Borise Johnsona, od kterého velice rychle odstoupil. No a sám se Covidem-19 nakazil.

Účinnou profylaxí pro ty chytřejší bude co největší návrat k přírodě...

Více:

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

.

Reishi

Reishi
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps

Cordyceps
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium

Hericium
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus

Coriolus
Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá Turkey tail což znamená – krocaní ocas,...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

BetaGlukan Maxcell

BetaGlukan Maxcell
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsaženýé beta-glukany jsou získávány...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

C-Max komplex (s quercetinem)

C-Max komplex (s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ašvaganda

Ašvaganda
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální)

Kurkumin (fytosomální)
Kurkumin a trávicí systém Pokud bychom měli vyjmenovat pouze jedinou oblast, která v současnosti vyžaduje největší pozornost, pak by to určitě byl nemocný trávicí systém. Tato „vstupní brána k našemu...

Rdesno - He shou wu

Rdesno - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungly někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Saffron

Saffron
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky