Poškození očkováním: úmrtí amerických vojáků stoupá, přičemž exponenciálně roste

 

 

 

 

 

 

 

 

Todd Callender, 4. dubna 2022

Od září loňského roku je očkování proti covidu povinné pro 1,3 milionu amerických vojáků. Asi dvě třetiny vojáků již byly očkovány.

Americký prezident Joe Biden prohlásil, že toto opatření je nezbytné, aby vojáci po celém světě mohli "operovat co nejbezpečněji". "Jsem hrdý na to, že naši vojáci a vojákyně budou i nadále vést boj proti této pandemii tím, že půjdou příkladem a zajistí bezpečnost svých amerických spoluobčanů," uvedl Biden ve svém prohlášení.

Důsledky vakcíny jsou katastrofální. Advokát Todd Callender, který jménem Navy Seals podal žalobu na vládu, nedávno pro TruNews uvedl, že v důsledku těchto injekcí mRNA došlo k 1100% nárůstu počtu úmrtí mezi příslušníky americké armády. Očekává, že se toto procento zvýší na 5 000%.

Ministerstvo obrany dobře vědělo, co dělá. Advokát obviňuje vládu z genocidy.

"Použili jsme hmotnostní spektrometrii a víme, co je v těchto lahvičkách. Společnost Pfizer dokonce přiznává, že do rádoby vakcinační látky přidala protein HIV, aby vypnula imunitní systém," řekl Callender.

Lipidové nanočástice vakcíny, což jsou v podstatě malé bomby nesoucí proteiny způsobující onemocnění, nemohou jen tak změnit geny. Říkají tomu genová terapie, řekl.

Aby se lipidové nanočástice dostaly přes váš imunitní systém, museli ho vypnout. "A oni to udělali, píše se to ve všech vědeckých studiích." Je tu jen jeden problém: imunitní systém zůstává vypnutý.

Nyní se hlásí lidé, u nichž se ukáže, že jsou HIV pozitivní a že po třech očkováních již nemají funkční imunitní systém, řekl Callender, který hovořil o úkladné vraždě.

Protože se tak děje ve velkém měřítku, jedná se o genocidu, uvedl právník. Moderátor Rick Wiles odpověděl, že vakcína způsobuje epidemii AIDS. "To je pravda," řekl Callender.

Originál: uncutnews.ch

Rozhovor moderátora Ricka Wilese s advokátem Toddem Callenderem

Izraelské pohřební ústavy jsou zahlceny, nejproočkovanější země světa zaznamenává nejvyšší úmrtnost

- rozhovor s lékařem Vladimírem Zelenko

Izrael je jedinou zemí světa, kde má již většina dospělých obyvatel 4 dávky vakcíny, v drtivé většině Pfizer. Jak se zdá, tak právě 4. dávka je významným činitelem v totálním zhroucení imunitního systému.

Proč by jinak na Omikron, na nějž v neproočkované Jižní Africe nezemřel vůbec nikdo a v jiných zemích jen velmi zanedbatelné promile lidí, zaznamenávali v Izraeli velmi vysokou úmrtnost a to právě u několikrát proočkovaných? Proč se u očkovaných náhle vyskytuje tak vysoký nárůst infekcí AIDS? Jak je možné, že v Izraeli je už výskyt AIDS vyšší, než v mnoha afrických zemích, kde se nákaza šíří několik desetiletí?

Umíte-li anglicky, můžete si vše poslechnout ve videu, hrubý překlad následuje níže:

The Vigilant Fox, publikováno 23. března 2022

Vakcína proti covidu ničí imunitní systém a způsobuje AIDS, syndrom získané imunodeficience. To řekl lékař Vladimir Zelenko v rozhovoru s Marií Zeee.

Vladimir Zelenko je ukrajinsko-americký rodinný lékař a autor známý prosazováním kombinace tří léků hydroxychlorochinu (Plaquenil), síranu zinečnatého a azitromycinu v rámci experimentální ambulantní léčby COVID-19, kterou propagoval jako Zelenkův protokol, přičemž úspěšně vyléčil prezidenta Trumpa z Covidu.

Zelenko vysvětlil, že existují desítky vědeckých studií, které potvrzují jeho tvrzení. Zejména imunitní systém lidí, kteří se podrobili několika dávkám, je vážně narušen.

To je důvod, proč pohřebáci v Izraeli – a o tom vláda mlčí – říkají, že jsou ohromeni, a že počet úmrtí se podle slov lékaře zvýšil desetinásobně, o 1000 procent.

„Situace je tak vážná, že je nemohou všechny řádně pohřbít,“ zdůraznil Zelenko. „Oficiálně lidé umírají na Omikron. Proč na Omikron umírají jen Izraelci?“ zeptal se doktor. „V Jižní Africe, odkud Omicron pochází, na to nikdo nezemřel.“

„Neumírají na Omikron. Tak proč Izraelci umírají na Omikron? Asi 50 procent izraelské populace je nemocných AIDS. Izraelci byli očkováni čtyřikrát. Proč má nejvíce očkovaná země na světě nejvyšší úmrtnost? A proč by mělo pomáhat dávat ještě více injekcí?“ zeptal se Zelenko.

„To je přesně ten cíl. Dosahují přesně toho, co chtějí: kontroly populace, otroctví a modifikace genetického kódu,“ řekl

Více:

PRO PŘIPOMENUTÍ

"Posílení" imunity nebude fungovat, protože už není co posilovat, dr. Paul Cottrell - říjen 2021

Mike Adams, 29.10.2021

Obvykle, když mluvíme o "posílení" imunity u zdravých lidí, máme na mysli podporu normální funkce imunitního systému prostřednictvím výživy a podpory životního stylu, jako je užívání doplňků stravy s vitaminem D, klidný spánek, vyhýbání se stresovým situacím a vyhýbání se lékům potlačujícím imunitu. Všechny tyto strategie se však opírají o zdravý, fungující imunitní systém, který lze podpořit v tom, aby plnil svou práci.

U lidí očkovaných vakcínami byl tento imunitní systém již zničen samotnými vakcínami... záměrně. Jak vysvětluje Dr. Paul Cottrell v níže uvedeném videu, které otevírá oči, výrobci mRNA vakcín záměrně přidávají do svých vakcín chemické látky, které vymažou funkci imunitního systému, aby ochránili mRNA vlákna před normální imunitní reakcí, která by je zničila.

Jinak řečeno, normální, zdravý imunitní systém by zničil vlákna mRNA dříve, než by mohla proniknout buněčnými stěnami a dostat se do buněčných ribozomů, které syntetizují bílkoviny. Potlačení imunitního systému je tedy kritickou strategií při dodávání mRNA do buněk těla.

Brighteon.com/4c2922ea-7239-478d-8780-6fb80d4df3f4

Lékař varuje, že vakcína Covid-19 (mRNA) "může usmrtit většinu lidí" kvůli selhání srdce - 62% očkovaných už má mikroskopické krevní sraženiny

captaindaretofly, dailyexpose 14. červenec 2021

Většina těch, kteří se nechají plně očkovat vakcínou Covid-19 (mRNA), může zemřít během několika málo let na selhání srdce, varuje doktor Charles Hoffe, praktický lékař z kanadské provincie Britská Kolumbie.

Ve své poslední aktualizaci z 6. července 2021 Hoffe informoval o znepokojivých zjištěních u svých pacientů, kteří se nechali očkovat. Uvedl, že experimentální mRNA vakcíny blokují tisíce drobných kapilár těch, kteří jsou plně očkováni.

V důsledku toho varoval, že těm, kteří vakcínu dostali, hrozí, že během několika let zemřou na srdeční selhání.

Dr. Hoffe vysvětlil, že za srážení krve, které způsobuje nežádoucí reakce u nejméně 60 procent lidí, kteří očkování podstoupili, jsou zodpovědné vpravené hrotové proteiny, které jsou navrženy tak, aby se v těle očkovaných masově tvořily.

Dr. Hoffe uvedl: "Očkování je v mnoha případech neúnosné: "Nyní víme, že pouze 25 procent vakcíny vstříknuté do paže člověka v ní skutečně zůstane. Zbylých 75 procent je shromážděno lymfatickým systémem a doslova vpuštěno do krevního oběhu."

Řekl, že "malé balíčky s poslíčkem RNA" jsou určeny k tomu, aby je vaše buňky vstřebaly, ale že jediné místo, kde se mohou vstřebat, je okolí vašich cév, kde jsou pak absorbovány kapilárními sítěmi.

Tělo pak začne číst a produkovat biliony hrotových bílkovin, které jsou pak rozpoznány jako cizí tělesa a naučí vaše tělo vytvářet v reakci protilátky.

Zde však začínají problémy. U coronaviru se hrotové proteiny stávají součástí virové kapsidy: Stává se součástí buněčné stěny kolem viru. Není však ve viru, je ve skutečnosti ve vašich buňkách, a proto se stává součástí buněčné stěny vašeho cévního endotelu.

Kapsida (též kapsid, nebo také proteinový plášť) je bílkovinné pouzdro virové částice, které obklopuje virovou nukleovou kyselinu (DNA nebo RNA), případně i některé virové proteiny. Kapsida má ochrannou funkci a zpravidla zaniká, jakmile virus dosáhne hostitelské buňky a počne se v ní replikovat. Proteiny kapsidy představují řadu antigenů, proti kterým organismus může vytvářet protilátky.

To znamená, že z buněk vystýlajících vaše cévy, které mají být hladké, aby krev mohla hladce proudit, nyní trčí malé špičaté kousky.

Dr. Hoffe uvedl, že je tvorba krevních sraženin u očkovaných lidí nevyhnutelná, protože jak se bílkoviny bodlinek usazují v kapilárních sítích, krevní destičky cirkulují kolem a snaží se problém vyřešit vytvořením dalších sraženin.

"Takže když krevní destička projde kapilárou, najednou narazí na všechny ty hroty COVID a je naprosto nevyhnutelné, že se vytvoří krevní sraženiny, které tuto cévu ucpou.

" Tyto hrotové proteiny tedy mohou předvídatelně způsobit vznik krevních sraženin. Jsou ve vašich cévách (pokud jste “naočkováni” vakcínou mRNA), takže je to zaručeno."

Dále Dr. Hoffe uvedl, že případy krevních sraženin, o kterých média informují a tvrdí, že jsou velmi vzácné, jsou "velké" krevní sraženiny - ty, které způsobují mrtvici a jsou viditelné na CT a MRI.

"Sraženiny, o kterých mluvím, jsou mikroskopické a příliš malé na to, aby je bylo možné najít na jakémkoli snímku (CT, MRI). Lze je tedy odhalit pouze pomocí D-dimerového testu."

D-dimerový test je druh krevního testu, který může vyloučit přítomnost závažné krevní sraženiny. D-dimer je součástí bílkoviny, která zůstává v krvi poté, co se tělo při hojení řezné rány snaží krev srazit. Lékaři mohou pomocí testu D-dimerů zjistit, zda máte krevní sraženinu, protože vysoké hladiny této části bílkoviny mohou potvrzovat, že máte závažnou sraženinu, například hlubokou žilní trombózu.

D-dimer je fragment proteinu, který vzniká, když enzym plazmin odbourává fibrinovou sraženinu stabilizovanou příčnými vazbami (vytvořenými působením faktoru XIII. Tento proces se nazývá fibrinolýza a opakovaným působením plazminu se vysokomolekulární plymery fibrinu štěpí na fibrinové fragmenty různé velikosti (fibrin degradační produkty).

Vyšetření koncentrace D-dimerů je laboratorní koagulační test, který se používá pro zjištění a monitorování hyperkoagulačních stavů (nadměrné krevní srážení). Velmi častým stavem je hluboká žilní trombóza, při které se vytváří krevní sraženina v hlubokých žilách těla, nejčastěji v dolních končetinách. Krevní sraženina zde může narůstat a blokovat průtok krve - postižené místo je oteklé a bolestivé. Část sraženiny se může odtrhnout a odplavit do jiné části těla. Často se zachytí jako vmetek (embolus) v plicích, kde ucpe cévu a vyvolá plicní embolii. Po vytvoření sraženiny vždy následuje aktivace procesu jejího odbourávání (fibrinolýza) a dochází k uvolňování D-dimerů do krevního oběhu.

Doktor Hoffe uvedl, že prováděl testy D-dimerů u svých očkovaných pacientů a znepokojivě zjistil, že 62 procent z nich mělo mikroskopické krevní sraženiny.

Lidé netuší, že mají  mikroskopické krevní sraženiny

"Tito lidé ani netuší, že mají tyto mikroskopické krevní sraženiny. Nejvíce alarmující je, že některé části těla, jako mozek, mícha, srdce a plíce, se nemohou regenerovat. Když jsou tyto tkáně poškozeny krevními sraženinami, jsou trvale poškozené."

V důsledku toho mají tito pacienti "sníženou toleranci námahy" (RET), což znamená, že se zadýchávají. Doktor Hoffe ve svém videu vysvětlil, že je to proto, že krevní cévy v jejich plicích jsou nyní ucpané. To nutí srdce pracovat usilovněji, aby udrželo krok s větším odporem a dostalo krev do plic.

To je známé jako plicní arteriální hypertenze - vysoký krevní tlak v plicích, protože krev nemůže účinně procházet. Lidé s tímto onemocněním často během několika let umírají na srdeční selhání.

Dr. Hoffe na závěr řekl: "Vakcíny mRNA způsobují obrovské škody a to nejhorší teprve přijde."

Video 08:01 s dr.Hoffem je na konci originálního článku.

Zdroj: dailyexpose.co.uk

Pokud vám lékař řekne, že ví všechno, vyměňte lékaře - patolog dr. Ryan Cole, 27. července 2021

Respektovaná lékařka a vědkyně v oblasti biologických zbraní věří, že vakcíny mRNA jsou formou „zbraňové medicíny“. Kdybych byla Čínou a chtěla bych zničit naši armádu, tak bych jen vytvořila mRNA, o které vím, že v přírodě neexistuje

Phillip Schneider, 2. února 2021

Oceňovaný spinální chirurg a také bývalá prezidentka Asociace amerických lékařů a chirurgů je přesvědčena, že současné vakcíny proti koronavirům jsou nebezpečné biologické zbraně nasazované proti lidem.

Dr. Lee Merritt je členkou “America’s Frontline Doctors”, vědkyně v oblasti biologických zbraní, 9 let sloužila jako ortopedický chirurg u námořnictva Spojených států, seděla ve správní radě Arizonské lékařské asociace a publikovala řadu recenzovaných článků, je přesvědčena, že

 vakcíny proti koronaviru měnící mRNA v současné době distribuované ve Spojených státech přepisuje náš genetický kód, aby nás později učinily zranitelnějšími proti jinému viru.

"Začátkem února jsem nabyla přesvědčení, že se jedná o biologicky upravenou biologickou zbraň, protože ve chvíli, když někdo zveřejnil údaje o těchto vakcínách, tak naznačovaly jejich cenzuru," řekla v rozhovoru pro The New America.

Zbraně páté generace

Na základě svých zkušeností získaných v rámci výzkumu biologických zbraní se Merrit domnívá, že žijeme v éře „zbraní páté generace“, ve které jsou místo používání zbraní na bojišti, s cílem změnit poměr sil mezi národy, používány nejúčinnější tajné biologické zbraně, ekonomické sankce a propaganda.

"Za ta léta jsme měli spoustu biologických zbraní a té, které jsem se velmi bála, byly neštovice." Ale většina z těchto biologických zbraní se buď těžko šířila, nebo proti nim existoval účinný lék, “řekla.

"Myslím, že existuje řada důkazů, které ukazují, že koronavirus je přirozeně se vyskytující velmi benigní virus, který většině lidí nic nezpůsobí, nanejvýš jsou nachlazení."

Vakcíny jsou nejúčinnější, pokud se používají proti neléčitelnému a smrtícímu viru, říká. Zatímco nemoci jako neštovice a obrna byly účinně léčeny očkováním, tak vědci v případě koronaviru objevili slibnou léčbu od začátku pandemie, jako je hydroxychlorochin (Plaquenil) a intravenózní vitamin C.

  • "Pokud jsme právě teď v biologické válce jako součásti této vícerozměrné války, pokud máte lék v zadní kapse, nemohou vás terorizovat viry, a to je důležité, protože ... jak sami přiznali, vakcína přenosu nezabraňuje." ~ Dr. Lee Merritt

Cenzura a démonizování

Ačkoli prevence a léčba snižují potřebu vakcíny, tak tuto informaci technolgičtí giganti běžně cenzurují a mainstreamovými médii jsou démonizovány. Dokonce i Sharyl Attkissonové, bývalé novinářce CBS, odstranil YouTube jednu z jejích zpráv, která byla v rozporu s postoji Světové zdravotnické organizace (WHO).

  • "Měli jsme vakcíny, protože jsme neměli léky na neštovice a byla to velmi smrtící nemoc." To dávalo smysl mít vakcínu. Neměli jsme léky na léčbu obrny, takže dávalo smysl mít vakcínu, ale tohle? I když nic neděláte, máte u této nemoci 99,991% šanci na přežití ... na rozdíl od standardní sezóny virových chřipek, je to 99,992%. “ ~ Dr. Lee Merritt

Počty onemocnění koronavirem jsou ve velkém zpochybňovány a navíc desítky lékařů a vědců hovoří o nepoměrně větší škodě způsobené lockdowny vyhlašované po nemalou část roku a povinným nošením roušek a respirátorů. Jeden kanadský vědec odhaduje, že dlouhodobé náklady na lockdowny výrazně překročí náklady na samotný virus až desetkrát.

Merritt vysvětluje rozdíl mezi vakcínami proti koronavirům a běžnými očkováními:

  • "[Koronavirové vakcíny] vám nedávají patogen ... to, co dělají, je programování mRNA." mRNA je jako DNA, ale je to poslíček RNA. To je to, co vytváří bílkoviny v těle. Je to něco jako počítačový čip, který vložíte do 3D tiskárny, a potom mu řeknete, co má dělat, a vytiskne to. Máme to ve strojírenství a toto je biologický ekvivalent. V tomto případě vytvořili kousek této mRNA na to, aby v každé buňce vašeho těla vytvořili hrotový protein (nebo alespoň jeho část) a ten patogen si ve skutečnosti vytváříte ve svém těle vy sami. “ ~ Dr. Lee Merritt

(Je využívána jen konkrétní část viru, která dokáže stimulovat imunitní reakci organismu, v tomto konkrétním případě jde o tzv. hrotový protein)

Když se necháte očkovat proti koronaviru, tak ve skutečnosti vakcínu nedostáváte, jak jsme ji vždy znali. Místo toho se do vašeho těla vstřikuje poslíček RNA, který poté pozmění váš genetický kód a začne produkovat vlastní upravenou verzi koronaviru, proti které se váš imunitní systém naučí teoreticky bojovat.

Bezpečnost vakcín

Podle dr. Merritt nebyly dokončeny žádné dlouhodobé studie k ověření bezpečnosti této formy očkování u lidí.

  • "Nikdy jsme úspěšně neprovedli studii na zvířatech pro tento typ viru." Nikdy jsme to dříve neudělali u lidí, “říká. "Vůbec nejdéle jsme po podání vakcíny sledovali lidi pouze dva měsíce" Vidíte, to není dost času na to, abychom věděli, že nebudeme mít ten problém s nárůstem protilátek. “ ~ Dr. Lee Merritt

Merritt spekuluje, že tento druh postupu je přesně ten, jaký by zahraniční protivník použil, kdyby chtěl použít tajnou biologickou zbraň tak, aby ji nebylo možné vystopovat.

  • "Toto je dokonalá binární zbraň." Neexistuje způsob, jak mohu přesně zjistit, na co je ta mRNA naprogramována, a nedokážete to ani vy, ani většina lékařů. Lékaři se k těmto údajům nemohou dostat. Toto je umožněno pouze lidem na samém vrcholu tohoto projektu...
  • Kdybych byla Čínou a chtěla bych zničit naši armádu, tak bych jen vytvořila mRNA, o které vím, že v přírodě neexistuje, takže nikdo na tuto vakcínu nezemře a pak třeba o dva roky později uvolním cokoli, co jsem si připravila... a to způsobí smrt ze zesílení imunity předcházející vakcinací. “ ~ Dr. Lee Merritt

Ačkoli Dr. Merritt nedoporučuje, zda by se člověk měl nebo neměl nechat očkovat vakcínou mRNA (nemusí), ale dává jednu povzbuzující radu:

"Pokud se teď chcete dostat z pandemie, je to opravdu snadné." Vypněte televizi, sundejte si respirátor nebo roušku, začněte znovu podnikat a žijte svůj život.“

Podívejte se na tento nedávný rozhovor Alexe Newmana z The New American s Dr. Lee Merrit a pokud zjistíte, že toto video bylo odstraněno, pošlete prosím e-mail na wakingtimes@gmail.com.

Pochopitelně video bylo odstraněno.

Originál: www.wakingtimes.com

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

                KVĚTEN 2024 - 27 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života