Koronavirus Covid-19 je nejvíce nakažlivý před a během prvního týdne příznaků - nová německá studie

 

Nová studie o devíti lidech v Německu, kteří se nakazili tímto virem potvrzuje, že lidé jsou nejvíce nakažliví hlavně ještě předtím, než se u nich objeví první příznaky (inkubační doba) a v prvním týdnu nemoci.

Všech devět pacientů jsou zaměstnanci prodejce automobilů společnosti Webasto ve městě Stockdorf. Nakaženi byli od spolupracovníka, muže, který se stal známým jako Pacient 1. Ten dostal virus od obchodního kolegy ze Šanghaje, který se v Německu v lednu zúčastnil série obchodních schůzek. Jak Pacient 1, tak jeho kolega ze Šanghaje roznášeli virus předtím, než se u nich vyvinuly příznaky.

Když pak zdravotníci testovali ostatní zaměstnance této společnosti, tak na základě výsledků vybrali účastníky studie a izolovali je na mnichovské klinice. V jednom případě se jim podařilo prokázat, že k nákaze došlo proto, že Pacient 1 během setkání s další osobou kýchl. "To k infekci stačilo," řekl Clemens Wendtner, ředitel mnichovské kliniky pro infekční choroby a tropické lékařství na klinice fakultní nemocnice ve Schwabingu,

Wendtner a jeho kolegové prováděli se všemi devíti pacienty testy během jejich pobytu v nemocnici každé ráno, odebírali krev, moč, stolici, prováděli nosní a krční výtěry a žádali, aby vykašlali sputum nebo hlen. "Učili jsme se na pacientech, protože jsme nevěděli, kdy bude nejlepší a nejbezpečnější čas na jejich propuštění," řekl Wendtner.

Vysoké úrovně uvolňování virů z nosu a krku se vyskytlo velmi brzy - v době testování již dosáhla produkce virů horních cest dýchacích u většiny pacientů vrcholu. Jak infekce postupovala, virus se dostával hlouběji do plic.

Infekční viry byly izolovány z asi 17 procent výtěrů z nosu a krku a více než 83 procent vzorků hlenu během prvního týdne.

Pacienti produkovali tisíce až miliony virů ve svých nosech a krku, a asi 1000krát více virů, než kolik jich bylo u pacientů se SARS. Toto velké množství virů může pomoci vysvětlit, proč je nový koronavirus tak nakažlivý.

Většina z nich měla kašel, ale pouze u dvou se objevila horečka, nejčastější příznak hlášený v jiných studiích. Většina příznaků byla u nich mírná, přičemž se u jedné osoby nevyvinuly vůbec. Na druhé straně se u jednoho pacienta vyvinula těžká pneumonie.

Dva z devíti měli rýmu, která byla dříve hlášena jako vzácný příznak COVID-19. Další čtyři měli ucpané nosy a hlásili, že ztratili čich a chuť. Trvalo to asi 2 týdny, bylo to nepříjemné, ale po těch 2 týdnech se stav čichu a chutě vrátil do normálu.

Dočasná ztráta čichu nebo chuti také postihla některé pacienty se SARS v roce 2003, řekl Wendtner. Tyto příznaky mohou naznačovat, že kromě vyvolání otoku v nose může virus infikovat také nervové buňky odpovědné za identifikaci vůní a pachů.

Pacienti této studie začali vytvářet protilátky proti viru přibližně 6 až 12 dnů od projevů příznaků. Jakmile u nich začala produkce protilátek, zjišťovali vědci stále vysokou hladinu virové RNA v hlenu a výtěrech z nosu a krku, ale pacienti již nevykazovali infekční virus. To je známkou toho, že protilátky, které imunitní systém těla vytváří proti SARS-CoV-2, ničí viry.

Tým nikdy nenalezl důkazy na přítomnost viru v krvi nebo moči. Vědci sice detekovali virovou RNA (ribonukleová kyselina) ve stolici, ale tam nebyl zjištěn žádný infekční virus. To naznačuje dosud neznámou skutečnost, že se virus nerozšiřuje stolicí.

Wendtner však nenavrhuje propuštění lidí z karantény dříve, než po 2 týdnech. "Čtrnáct dnů je bezpečná doba, řekl Wendtner. "Možná je bezpečných jenom 10 dní po začátku příznaků, ale musíte prokázat, že mají pacienti ty neutralizující protilátky." Testy na protilátky však nejsou široce dostupné.

Reakce na studii

Tato studie přináší na světlo důležitou informaci; nalezení RNA nebo kousků viru ve výtěru nebo vzorku není zárukou, že virus je „živý“ nebo infekční, řekl Ali Khan, děkan fakulty veřejného zdraví na Nebraské univerzitě v Omaze. "Toto není dobrá zpráva, protože když jste mírně [nemocní] nebo jen nemocní, šíříte kolem sebe spoustu virů, což vysvětluje, proč v našich komunitách vidíme tolik přenosů," řekl Ali Khan, který ale nebyl zapojen do předmětné studie.

Ale jsou tu již také povzbudivé zprávy. Klesající počty infekčních virů po reakci imunitního systému tvorbou protilátek „znamená, že pravděpodobně asi po 10 dnech nebudete již schopni nakazit jiné lidi,“ řekl Ali Khan. Jiné studie také naznačují, že lidé s velmi mírnými nebo asymptomatickými infekcemi nešíří tolik virů a není tak pravděpodobné, že by infikovali jiné lidi, tak jako ti s vážnějšími projevy, řekl.

Závěr

Tím, že se člověk stává nakažlivým ještě před propuknutím příznaků onemocnění vyžaduje úzkostlivě dodržovat známá pravidla. O průběhu nemoci a vůbec o propuknutí rozhoduje imunita jedince. Není vůbec jasné, jaké množství viru vyvolá nemoc, nicméně není to ze dne na den. K poškození plic dochází v některých případech až následně (oboustranný zápal plic...).

Nejpravděpodobnější vstupy do těla, ústa, nos a oči. Následně dochází velmi brzy u některých lidí ke značnému uvolňování virů z nosu a krku. Zde se nabízí otázka, zda by koloidní stříbro tento proces nezpomalilo, či úplně zastavilo kloktáním, prostřiky nosu a kapáním do očí (10 ppm).

Stříbro, které je použito v ochraně dýchacích cest velice dobře patogeny ničí!

Koloidní stříbro likviduje patogeny a zesiluje účinek antibiotik. Navíc podle výzkumu Palackého univerzity v Olomouci ve spojení s antibiotiky, na které si vytvořily baktérie rezistenci, tuto baktérie ztrácí. Výroba koloidu stříbra není finančně náročná a mohla by to být motivace především pro velké podniky, aby ochránili své zaměstnance. Stačilo by jednou za 4 hodiny aplikovat, což by byla otázka několika minut. Za pokus by stálo, aby někdo tuto možnost ověřil.

Nedávno jsem se zeptal jedné pokladní, podle mluvy asi z východu, proč nemá roušku. Ta mně řekla, že jí komplikuje po několika hodinách dýchání. Nicméně dodala, že při návratu z práce kloktá solný roztok, aby odstranila případné viry.

Do Česka se dovezly nové testy, kterými se budou zjišťovat protilátky IgM a IgG na koronavirus z krve. Bude zajímavé, pokud začne v budoucnosti celoplošné testování, kolik procent populace bude mít vytvořené protilátky, aniž by zaznamenali zdravotní obtíže. Bude to pravděpodobně cosi vypovídat o jejich imunitě.

-----

V nové studii vědci použili údaje o pohybu lidí v Číně od 10. do 23. ledna 2020, aby simulovali, jak se SARS-CoV-2, virus způsobující COVID-19, rozšířil před zavedením omezení cestování v rámci země a dalších izolačních opatření. Nedokumentované případy - ty, které se vyskytují u lidí s mírnými nebo žádnými příznaky - představovaly odhadem 86 procent všech infekcí, tým uvedl zprávu online 16. března v Science.

Zdroj: sciencenews

 

 

Každopádně posilujte imunitu dodržováním biorytmů s důrazem na spánek, správnou stravou a pitím, dýcháním, přiměřenou fyzickou aktivitou, prostě zásadujte svoje tělo a aplikací ověřených doplňků stravy (hlavně v zimním období vitamín D a C), u kterých eurohujeři zakázali uvádět léčivé účinky. A třeba používejte koloidní stříbro.

Pokud T-buňky (buňky imunitního sytému) nenajdou dostatek vitamínu D v krvi, ani se nezačnou mobilizovat! PODROBNĚ

Začněte se přiměřeně vystavovat sluníčku, posílíte imunitu!

ÚZKOSTLIVÉ dodržování prevence, vitamíny C a D, extrakty z hub, koloidní stříbro, oregánový olej a celkové preventivní posilování imunity je klíčové!

NEZAPOMEŇTE: Ve střevu se tvoří více než 60% imunity. Proto omezte co nejvíce příjem EURO ÉČEK

čtěte složení na obalech výrobků!!!

na podporu střevní mikroflóry si vyrobte vlastní kysané zelí

Světové epidemie 21. století

Nejvíce životů má na svědomí chřipkový virus H1N1 - ohnisko Mexiko - tzv. mexická prasečí chřipka - úmrtí 19654 z 6 724 149 nakažených, smrtnost méně než 3 promile.

  • V ČR virus H1N1 od 2009, nákaza 2445 osob, úmrtí 102, smrtnost 4,2%

SARS 2002-2003 - ohnisko Čína, 8096 osob, úmrtí 774, smrtnost 9,6%

MERS 2012-2014 - ohnisko Saudská Arábie. 2506, úmrtí 862, smrtnost 34,4%

Aktuální koronavirus je v porovnání s předchozími třemi patogeny průměrný, není tak vražedný jako koronaviry způsobující SARS nebo MERS. Jeho zákeřnost ale spočívá v tom, že je infekční i v inkubační době, kdy pacient o nemoci neví. A chorobu může roznášet i po zaléčení. Lék zatím neexistuje.

Esenciální oleje versus moderní medicína

Je prokázáno, že esenciální oleje dokážou léčit tkáně napadené superbakteriemi, které vznikly kvůli nepřiměřenému používání chemických léčiv. Jsou to patogeny, které se adaptovaly na antibiotika, a tudíž jsou rezistentní k léčbě. Esenciální oleje mohou s úspěchem vyřešit tento problém.

Esenciální oleje dokázaly likvidovat například MRSA, což je podle stránek CDC.gov „Staphylococcus aureus rezistentní vůči methicillinu, typ stafylokoka, který odolává působení mnoha antibiotik. Ve zdravotnických zařízeních, jako jsou nemocnice a pečovatelské ústavy, může MRSA způsobovat vážné problémy, například otravu krve, zápal plic a infekce operačních ran.“ Jedna studie k tomuto problému prokázala, že určité esenciální oleje zabíjely MRSA a E.Coli do dvou minut po kontaktu.

Typickým příkladem oleje, který efektivně podporuje správné fungování imunitního systému, je olej eukalyptový. Jedná se o přirozený antiseptický a protizánětlivý prostředek, který také pomáhá při vykašlávání hlenu z dýchacích cest.

Více:

 

Pro ochranu plic by mohl být vhodný:

Frolovův dýchací trenažér, úžasný nápad ruského lékaře - s aplikací oregánového oleje (jiného vhodného esenciálního oleje) právě pro ochranu dýchacích cest, včetně plic

 

Více:

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

.

Reishi

Reishi
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps

Cordyceps
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium

Hericium
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus

Coriolus
Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční čínské medicíně. V angličtině nazývá Turkey tail což znamená – krocaní ocas,...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

BetaGlukan Maxcell

BetaGlukan Maxcell
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

C-Max komplex (s quercetinem)

C-Max komplex (s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ašvaganda

Ašvaganda
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální)

Kurkumin (fytosomální)
Kurkumin a trávicí systém Pokud bychom měli vyjmenovat pouze jedinou oblast, která v současnosti vyžaduje největší pozornost, pak by to určitě byl nemocný trávicí systém. Tato „vstupní brána k našemu...

Rdesno - He shou wu

Rdesno - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungly někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Saffron

Saffron
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin

Ostropestřec mariánský, extrakt - fytosomální Silybin
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky