Dopis magistry z lékárny odhaluje alarmující situaci ve zdravotnictví, určeno i pro Andreje Babiše

  • při evidentním nástupu lékařského fašizmu nechce logicky paní magistra zveřejnit své jméno

25. února 2021

Situace v ČR začíná být kritická. Pracuji jako magistra v lékárně a to co se děje poslední dny nemá obdoby. Lidé vykupují respirátory jako o život a o slušnou zásobu Isoprinosinu jsme přišli během jediného dne. Další dodávky se zadrhly úplně. Blízko nás je plicní oddělení. Přišel primář z plicního a stěžoval si, že 2 třetiny pacientů jsou pocovidoví nebo s právě probíhajícím Covidem. Chvíli jsem poslouchala jeho nářky a pak jsem se ho zeptala, jestli ví o tom, že existuje léčba na Covid, že se ve světě používá Ivermectin. Řekl, že o tom nic neví. Že to slovo zaslechl, ale nic o tom neví. Šokovalo mě to. Zkusila jsem jiného doktora a dostala jsem stejnou odpověď. Oni jsou tak zahlcení svými pacienty a prací, že nemají čas sledovat zprávy, což je pochopitelné. Pracují ze všech sil a čekají na instrukce shora, co rozhodne vedení nemocnice, co rozhodne jejich komora. Informovanost lékařů je doslova tragická!

Podle zpráv chce Babiš dostat do republiky Sputnik V a chce i léčbu Ivermectinem. Jde mu o všechno. Tak se jde poradit s ředitelkou SUKLu, jak to udělat. A ta ho zpraží. Přes Irenu Storovou nic z toho neprojde. Ani teď a ani v budoucnu.

Není schopná převzít zodpovědnost za jakékoli rozhodnutí, které před tím neschválila EU

Ona není schopná udělat potřebné rozhodnutí, a proto nemá v tak vysoké funkci co dělat. (A to ani morálně, Storová totiž odjela na dovolenou na Kubu, den poté, co vláda vyhlásila nouzový stav a až na nátlak veřejnosti byla donucena k návratu. Už tenkrát měli bruselskou paničku vyhodit, ale ministr Vojtěch ji poslal prémii 100 000,- Kč za "vzorné plnění "bruselských" úkolů. Už je jasné jakých. Storové chybí i empatie. Babiš jede na Krétu s rodinou, Prymula jde s Mynářem na fotbal, prostě šlechta. Ovcím doporučují sedět doma. Exministr Vojtěch za "zásluhy" bude velvyslancem ve Finsku, schválila vláda - vlci pracují ve smečce. Tu smečku je potřeba rozbít! A je vhodné začít prosazením dovozu Ivermectinu, proti kterému ti "bruselští" vlci vystupují, jako na Slovensku. Po snížení smrtnosti je předat orgánům činným v trestním řízení).

A uvědomte si jedno.

Ti, kdo z ideologických důvodů nedovolí léčit Covid dostupnými prostředky, jsou osobně zodpovědní za utrpení a smrt tisíců našich lidí

A následně za totální ekonomický kolaps státu v důsledku tvrdého lockdownu, který nás kvůli tomu čeká. Mají osobní zodpovědnost za masové zdravotní postižení národa, těch lidí, kteří nemoc bez léčby přečkají, ale zůstanou jim dlouhodobé nebo trvalé zdravotní následky.

Není to tak, že virus neexistuje. Je to biologická zbraň úmyslně vypuštěná. A v záloze mají další varianty a mutace, které budou vypouštět podle potřeby, když ty předchozí vlivem přirozených mutací ztrácí na agresivitě a letalitě, jak se to stalo s první verzí Covidu-19. Všichni jsou jako zhypnotizovaní a upínají se na vakcíny. Ale ty nebudou na tyto druhy mutací zabírat, to už víme. Gates je už nachystaný, že pro každou novou nebezpečnou mutaci rychle přenastaví výrobu a bude chrlit další a další typy vakcín.

Budou nás pořád dokola přeočkovávat a s každou další injekcí se budou zvyšovat projevy dlouhodobých následků, které jsou založené na autoimunitním principu. (Počítejte v horizontu  5 - 10 let).

Bude to naprostá degenerace a devastace každého národa, který toto připustí!

Vím, že všechno toto víte. Ale situace začíná být kritická. Ale zároveň s tím se situace také dostala do bodu, kdy možná stačí málo a bylo by možné toto zvrátit.

Kdybych měla přímou linku na premiéra, řekla bych mu na rovinu, že jestli chce politicky přežít, musí vyhodit Irenu Storovou z funkce. Není možné, aby jediný neschopný úřední šiml blokoval sebeobranu státu. (Tady se autorka mýlí, není jen jeden, Blatný je další a navíc je to také Jourová). Na Slovensku prý už obešli jejich SUKL a objednali tablety Ivermectinu. Ale budou je držet v trezoru a budou čekat na povolení jejich SUKLu, aby je mohli použít. To se ale nikdy nestane! Protože slovenský i náš SUKL čekají alibisticky na schválení od EU. A EU se vymlouvá, že ke schválení potřebuje „hodnověrnou“ vědeckou studii. Jim nestačí data a zkušenosti s masovým použitím čtyřkombinace Ivermectinu v mnoha státech. Ani nechtějí znát žádné studie, které už existují. Oni potřebují „hodnověrnou studii“. A ano, Bill Gates se již nabídl, že takovou studii zafinancuje. A dopadne to jako s Plaquenilem.

Tehdy udělali studii v Americe na válečných veteránech, kteří už byli nad hrobem. Místo v praxi úspěšné trojkombinace /Plaquenil, azitromycin, zinek/ (viz dr. Stella Immauel z Houstonu, lékařka v první linii - ani jeden ze 350 covid pacientů jí s touto kombinací léků v nemocnici neumřel) jim nasadili extrémně vysoké dávky samotného Plaquenilu. Tím je otrávili až zemřeli a pak deklarovali, že Plaquenil je nebezpečný lék, který stav pacientů s covidem zhoršuje. Na to byl vydán zákaz použití a Plaquenil byl stažen z oběhu až z úrovně lékáren a byl vydán zákaz ho předepisovat. Brzy potom bylo prokázáno, že studie byla zfalšovaná. Byli nuceni to přiznat a závěry studie stáhli.

(Časopis Lancet falešnou studii také stáhl, prostě fašisti v bílých pláštích na scéně. Nejde jim o lidi, je jim jedno, kolik lidí zbytečně zemře, jde jim o peníze!)

Ale zákaz použití Plaquenilu zůstal

Prakticky je pro léčbu Covidu hydroxychlorochin (Plaquenil) nedostupný v západních státech

Totéž se bude opakovat s Ivemectinem. Zfalšují studii

Nebudou testovat praxí vyzkoušenou čtyřkombinaci /Ivermectin, doxycyklin, zinek, vitamin D/.

Místo toho použijí samotný Ivermectin ve vysokých koncentracích, které jsou potřebné pro zabití viru in vitro. Podají ho pacientům v těžkém stavu. Nejlépe v terminálním stádiu jiné vážné choroby. Zjistí, že jejich stav se zhoršil a mnozí zemřeli. Tím budou mít „vědecky“ potvrzené, že Ivermectin je nebezpečný a zhoršuje Covid. Toto rozhodnutí bude kopírovat EU a po ní automaticky SÚKL. Tím to bude vyřešeno. Ivermectin se dostane na černou listinu a bude stažen i z veterinárního použití, aby bylo lidem zabráněno v nesprávném použití. K dispozici možná nechají pouze kombinované veterinární přípravky s přidaným jiným antiparazitikem, které budou pro pokoutní a ilegální léčbu Covidu nepoužitelné. (Babiš pravděpodobně pro profylaxi osobně používá jeden z nepovolených léků pro běžné občany - Isoprinosine, Plaquenil, Ivermectin, stejně jako Prymula).

Toto není malování čerta na zeď. Vyjádření Ireny Storové bylo publikováno zde.

V článku říká Babiš: “Vyžádal jsem si v neděli stanovisko od ředitelky SÚKL Ireny Storové, která tvrdí, že ivermektin podle některých lékařů neprokázal žádné přínosy nebo prý došlo ke zhoršení nemoci a tak dále. Říká, že ta hlášení vykazovala neúplné informace a Slováci to povolili bez odborných podkladů.”

Stejně se Storová vyjadřuje opakovaně i k vakcíně Sputnik V: Stanovisko úřadu bylo podle informací Seznam Zpráv stále stejné: “Není možné bez detailních informací a bez evropského schválení ruskou vakcínu nakoupit, protože by to pro veřejnost znamenalo obrovské riziko.”

A ministr Jan Blatný: „Dokud budu ministr zdravotnictví, tak nebudeme v Česku očkovat látkou, kterou neschválila Evropská léková agentura,“ řekl.

Takže, situace po zdravotní stránce je v tuto chvíli kritická. Nikdo neví, co dělat. Všichni jsou paralyzováni strachy. Od vlády přes doktory až po obyčejné lidi. Řešení ale existuje. Od příslušných autorit ale nepřijde. A tlak zdola předpokládá informovanost. Je třeba udělat osvětu, že léčba existuje a funguje.

Jsou státy, které jdou jinou cestou než my. Hned na začátku pandemie si uvědomily, že mají příliš málo financí a příliš mnoho obyvatel na to, aby čekaly na vakcíny. Jejich odborníci v nouzi použili svůj kritický rozum a léky, které měli k dispozici, a ukázalo se, že to funguje. V mnohých státech je díky tomu epidemie Covidu už minulostí (např. Indie, Bangladéš). Jenom my, západní svět, tak jistý si svojí finanční a inteligenční převahou, se řítíme vstříc záhubě s klapkami na očích. Protože ještě jednou:

Vakcíny na nebezpečné mutace fungovat nebudou, ale dostupné, levné a bezpečné léky ano. Touto cestou je tedy třeba jít!

Vidím to takto: Svět má k dispozici všechny prostředky k tomu, aby epidemie v krátké době zmizela z povrchu Země. Stačí je použít. Národy, které toto chápou, přežijí. Ti, kdo prostředky, které mají ve svých vlastních rukou, odmítají použít, skončí jako dinosauři a jako všechny překonané formy života, které nebyly schopné se přizpůsobit. Je to o vůli k životu.

Buď ji máme, nebo rezignujeme a přijmeme bez odporu vlastní porážku a smrt

Magistra...

Mnozí z vás si položí otázku: Je to všechno pravda?

Můžeme si položit otázku: Je to celé divadlo s ivermectinem nebo je Babiš srab a on ve "válce" nedovede zavelet. Ale přitom je známo, že na podřízené umí řvát. Měl by zavelet: Ivermectin bude v Česku v každé domácnosti, pokud bude potřeba, jako v Indii.

A vyhodit neschopnou a nemorální Storovou ze SÚKLu

Navíc paradoxně nejvíce umírají s Covidem především babišovi voliči. Někteří starší voliči si nevědomě zvolili ve volbách svého smrťáka.

Je v této souvislosti na 1. místě Brusel a za ním Storová? Každopádně Prymula začal chválit vakcínu Sputnik a najednou ze dne na den otočil. Že by v tom prsty měla jenom šéfka SÚKLu? Nebo je tu jiná cesta řízení, třeba Merkelová-Babiš, Macron-Babiš, Gates-Babiš...

Paralela

Vzpomeňte si na GMO - americkou "vymoženost". Kdo byl první a spálil 500 hektarů pole s GMO kukuřicí proti vůli Bruselu? Maďaři, první jako se Sputnikem. Dobrá paralela. V té době  Západ hlásal jak je GMO úžasné (není to u vakcín stejné?). Ale když Francouzi provedli s 200 krysami 2letou studii a zjistili, že se u nich vytvořili ohromné nádory, tak teprve Evropa otočila. Video z této studie je níže. A Česko?

Premiér Sobotka se svými panoši otočili také, ale po Španělsku a Portugalsku jsme přesto byli v roce 2015 třetí největší pěstitelé GMO kukuřice v Evropě. Šmejdi museli co nejvíce vydělat, ale na úkor zdraví českých občanů.

Otrávená voda, alarmující výsledky testů podzemních vod v Česku

To nejdůležitější pro člověka je kvalitní voda, kterou soudruh Sobotka a hlavně ministr JUREČKA neuhlídal a ani se nepokusil stav zlepšit. Lidovec mlaskal u koryta a nedodržel, co slíbil (pořad A DOST!).Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/pitny-rezim/otravena-voda/

Otrávená voda, alarmující výsledky testů podzemních vod v Česku. To nejdůležitější pro člověka je kvalitní voda, kterou soudruh Sobotka a hlavně ministr JUREČKA neuhlídali a ani se nepokusil stav zlepšit. Lidovec mlaskal u koryta a nedodržel, co slíbil (pořad A DOST!).

Kolik lidí v Česku dostalo a ještě dostane rakovinu díky lžím o GMO a jeho zařazením do potravinového řetězce?

Nejsem rusofil, ale pro zajímavost. V Rusku v té době byl předseda vlády Medveděv. Ten ke GMO mj. řekl: Když to Američanům chutná, tak ať to jedí. My máme dost půdy a zdrojů, abychom pěstovali organické potraviny.

Pesticidy...

Obdobné je to s pesticidy. Jediná Francie ze států EU vyřadila všech 5 pesticidů (alibistický "Brusel" pouze 3) s podezřením, že likvidují včely. Důvodem bylo, že na některých místech Francie uhynulo 90% včelstev. Jak dlouho budeme čekat my? Až to milostivě povolí BRUSEL?

Podle výzkumu Karlovy univerzity v Česku (2018) vyhynulo od roku 1982 10 miliónů ptáků, převážně díky "bruselskému" zemědělství.

Proč Brusel nařídil (a čeští poslanci to schválili) zákaz uvádění léčivých účinků na přírodních přípravcích je už jasné. A český výrobce, který uvede pro české občany, že česnek je přírodní antibiotikum dostane pokutu. Připravili na o svobodu.

Švýcarsko - vzor

Švýcaři by měli být pro nás vzorem, protože jsou jediným národem na světě, který má v Ústavě zakotven nárok na léčbu přírodními postupy. Před více než 10 lety provedli plebiscit, zda bude provedeno 5leté zkušební období, kdy přírodní postupy budou hrazeny z veřejného zdravotnictví. Více než 2/3 švýcarských občanů bylo pro a více než 50% švýcarských lékařů zastávalo názor, že přírodní léčba je účinná. A výsledkem byla změna v jejich Ústavě. To je skutečná demokracie. Jak dlouho mluví Babiš o referendu?

Podvody s vakcínami

Z hlediska vakcín na covid je výhodou to, že se poměrně brzy zjistí jejich účinnost a vedlejší účinky v horizontu několika let. Ukáže se pravda jestli Zpráva dr. Tomljenovic je pravdivá.

Oči otevírající 45-stránková zpráva (anglicky) autorky dr. Tomljenovic, Ph.D. z roku 2011 podává i svědectví, jak byly očkovací rozvrhy v Británii sestaveny vykalkulovaným bagatelizováním faktů o bezpečnosti vakcín a nadhodnocováním jejich přínosů, přičemž byly úplně pomíjeny všechny následné studie s nepříznivým vyhodnocením bezpečnosti. Veřejnost byla klamána s pomocí manipulace a kouzelnických triků, zahalujících skutečnou vědu.

Proč i my nemáme bílého Jánošíka? Mohl by jím být prof. Jiří Beran

KDO JE ZODPOVÉDNÝ ZA NADMĚRNÁ COVID ÚMRTÍ V ČR JE JASNÉ, ZA POŠKOZENOU EKONOMIKU...,

SLUŽEBNÍCI BRUSELU A I SLABÍ, NESCHOPNÍ A PROLHANÍ POLITICI

MNOZÍ PACIENTI ZBYTEČNĚ UMÍRAJÍ Z DŮVODU ŠPATNÉ PREVENCE A LÉČBY

Šmejdi dostávají strach

  •  2.3.2021 do Brna dovezli 10 000 balení ivermectinu, k distribuci pro celou ČR, ale minimálně s měsíčním zpožděním!!!

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky

Francouzská studie  potvrzuje nejhorší obavy ohledně GMO!

Krysy, které byly krmeny transgenickou kukuřicí během celého jejich životního cyklu = nádory jsou ohromné

První nezávislá a dlouhodobá - 2letá studie

francouzský dokument - CZ titulky

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu př ečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ÚNOR 2024 - 30 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. Jelinek, dr. Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 29.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1457

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2081

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života

 

 

 

Standardní verze