Proč chudý svět poráží ekonomické velmoci v šíření Covidu-19, ale hlavně v smrtnosti na něj

  • protože ekonomicky nemá na pozlátko Remdesivir za 55 000,- Kč pro jednoho pacienta na 5 dnů a podobné "vymoženosti" a možná má jiné politiky a neřídí je "BRUSEL" a nemá totálně zkorumpovaný mainstream

Ing. Zdeněk Rozehnal

Indie

Indie vyvinula sadu na domácí léčbu Covidu Ivermectinem za cca 2,65 dolaru.

Koncem roku 2020 měl indický stát Uttarpradéš - který distribuoval Ivermektin k domácí léčbě zdarma - v prosinci 2020 druhou nejnižší míru úmrtností v Indii a to 0,26 na 100 000 obyvatel. To je 7-krát méně, než má dnes Slovensko, které ovládlo na světě 1. příčku!

Nižší míru úmrtností měl jen indický stát Bihár se 128 miliony obyvatel, který také doporučuje Ivermectin.

Při dalším srovnání, s využitím včasné léčby hydroxychlorochinem (Plaquenil) a Ivermectinem, má hustě obydlená Indie, která má čtyřikrát více obyvatel než USA, ani ne polovinu úmrtí v souvislosti s onemocněním na koronavirus - více než osminásobně méně v přepočtu na obyvatele. Přitom úroveň indického zdravotnictví s tím americkým je těžko srovnatelná - počet lůžek na JIP, plícní ventilátory...

A Indie neporáží jen slabě si počínající USA a EU. Vyšší míry úmrtností než Indie má celkově 98 zemí.

Bangladéš

Tytéž výsledky platí pro sousední Bangladéš, jeden z nejhustěji osídlených států světa, kde lékaři na domácí léčbu také používají Ivermectin a mají dokonce ještě nižší míru úmrtností, která je řadí na 128. místo na světě.

Takové "vyspělé" Slovensko s Matovičem v čele, řízené Bruselem je v únoru 2021 ve smrtnosti v souvislosti s Covid-19 na smutném 1. místě na světě v přepočtu na obyvatele a Česko kousek za ním. Navíc Česko je zase světovým premiantem v nakažení Covidem. Co mají tyto dva státy společného, než jenom svojí společnou minulost a první místa na covidové "bedně"? Zoufalství politiků, diletantské řešení pandémie a následná neschopnost přesvědčit občany.

Afrika

Totéž se týká větší části Afriky. Zde je jasně protipólem Jihoafrická republika, která přebrala "zlaté standardy Západu", především diktát, korupci, lži a potírání přírodní léčby západní medicínou.

Afriku popisuji v tomto článku:

Jižní Amerika

Podobné výsledky jsou v Peru, Argentině, Brazílii a několika dalších zemích Jižní Ameriky, demonstrující účinnost Ivermectinu.

Dr. Kory, prosazující Ivermectin ve svém písemném svědectví pro výbor senátu USA například popsal, že:

"V Peru došlo k vrcholu úmrtí v době distribuce Ivermectinu, který země schválila pro léčbu onemocnění COVID-19 koncem jara 2020. Každý peruánský region byl po zavedení Ivermectinu svědkem rychlého a trvalého snížení jak počtu případů onemocnění, tak i úmrtí pacientů ".

USA - neskutečný vliv farmalobby - tisíce amerických doktorů je cenzurováno - více než 8násobná úmrtnost ve srovnání s Indií

Dr. Pier re Kory MD, specialista na plicní a akutní péči, který je také docentem medicíny v Aurora Medical Center v St. Luke v Milwaukee ve Wisconsinu, prosil členy Kongresu, aby se NIH, CDC a FDA podívali na „hory“ údajů, které on a jeho kolegové shromáždili o léku Ivermectin, který je již schválen FDA jako antiparazitický lék, a jejich úspěchy při léčbě pacientů s COVID-19.

 

Výsledkem "americké demokracie" je ten, že tento národ je jediný na světě, kterému klesá věk dožití (2016-2018). Google, Facebook - technologičtí giganti bez kontroly cenzurují celý svět, americké lékaře nevyjímaje.

Česko

Jeho poslanci schválili nařízení Bruselu - zákaz uvádění léčivých účinků na přírodních produktech, čeští výrobci dostávají pokuty např. za uvedení informace na přípravku, že česnek je přírodní antibiotikum.

Toto nařízení BRUSELU před Covidem je jen náhoda?

Prof. Beran zveřejňuje, že se uzdravil společně se synem z Covidu pomocí léku Isoprinosine. Tento lék je následně nasazen v několika domovech důchodců - smrtnost nulová. Babiš po setkání s ním veřejně prohlásí, že budou provedeny s Isoprinosinem klinické zkoušky. Sejde se komise a vyšumí... Tímto Babiš udělal strategickou chybu. Ale nelze se divit.

Babiš vyhledává a naslouchá pouze loajálním lidem a když nejsou dostatečně loajální, tak je vyhodí do koše a vytáhne někoho jiného, což utváří tu otřesnou personální politiku. Bohužel jsou tímto způsobem do politiky katapultováni lidi z ulice, kteří se tam chtějí jen za každou cenu udržet. Když jsem začínal, tak jsem měl pocit, že politická kultura spadla na dno, ale hluboce jsem se mýlil, to je ještě mnohem hlouběji.

Ivan Pilný, bývalý ministr financí za hnutí ANO

Mainstream, který zčásti vlastní Babiš krátce uvede jako důvod rozpuštění komise, že má prof. Beran kontakt na jednoho výrobce Isopronisonu. Zvláštní, výrobců je více, licence skončila. Problém bude také nízká cena.

Kdo Babiše negativně "ovlivnil"? Brusel, Fauci? Nebo jeho povaha?

Země V4

V Polsku je Isoprinosine volně prodejný jako Groprinosin a je cca 2x levnější než v Česku. Na jednání V4 v únoru 2021 nabídlo Polsko Slovensku 200 lůžek na tamních jednotkách intenzivní péče  pro pacienty s Covidem-19.

Maďarsko kupuje vakcínu Sputnik V.

Polsko a Maďarsko na jednání V4 Česku také přislíbilo, že v případě potřeby mohou převzít některé covidové pacienty. Co dělají tyto dva státy jinak než Česko - Slovensko? V Polsku možná "učinkuje" Groprinosin.

Slovensko v lednu 2021 povoluje levný Ivermectin, připravuje jeho distribuci v nemocnicích i v lékárnách.

To si občané Slovenska museli počkat, až když se dostali na první místo ve smrtnosti na světě v souvislosti s Covidem!

Unikátní léčba pacientů s Covid-19 - Ivermectinem

jeden nezkorumpovaný slovenský lékař, oproti oficiálním českým krychlovým hlavám

Doc. MUDr. Pavol Török, CSc.: "Nevidím dôvod, aby lvermektín nemohol ísť do klinickej praxe" - 23. ledna 2021

Minister zdravotníctva SR Marek Krajčí vyhovel združeniu slovenských anestéziológov, ktoré požiadalo o schválenie liečivej látky ivermektín pre pacientov.

27. januára 2021 8:43 Lieky pôvodne určené proti parazitom sa tak môžu na Slovensko legálne dovážať a následne podávať pacientomdennikn.sk

Česko Ivermectin odmítá - Prymula doporučuje tvrdší lockdown a tentýž den jde na fotbalový zápas Slavia - Leicester. Pan profesor, vyvolený nadčlověk slávisty Tvrdíka stejně jako kancléř prezidenta Mynář, pozorně sleduje na snímku vývoj utkání, Slavia gól nedala, ale od Babiše zaslouženě gól dostal Prymula.

Užívá Prymula pravidelně také vitamín D jako hlavní epidemiolog v USA, vakcinační car Fauci (velvyslanci farmaceutického průmyslu), který to veřejně přiznal? Ani bych se nedivil.

Profylaxe je na prvním místě, ale to zkorumpovaná masmédia v podstatě zatajují, až na roušky, mytí rukou a sociální distanci, dost málo. Profylaxe Isoprinosinem podle prof. Berana to je TABU. Někteří čeští lékaři se osobně ale jeho doporučeními řídí, tak pro ně zpracoval "návod". Plebs prostě podle politiků a ortodoxní medicíny nemá nárok a zkorumpovaný mainstream to ctí. Plebs musí držet hubu v roušce (respirátoru) a krok. Volit toho, kdo mu je naservírován.

Informace o první klinické studii vitamínu D v souvislosti s hospitalizací na Covid-19 z dubna 2020 je také TABU. Co kdyby bylo podstatně méně hospitalizovaných... Státy se musí zadlužit, aby lépe "poslouchaly".

Dr. Mercola: "Jsem nadšený, že mohu oznámit novou průkopnickou studii organizace, kterou podporujeme již 13 let, GrassRootsHealth.

Mnoho z vás si v minulosti objednalo test na vitamín D a získané finanční prostředky z jeho prodeje byly použity k provedení této (první na světě) klinické studie, která by

MOHLA (MĚLA) ZMĚNIT CELOU STRATEGII LÉČBY COVID-19"

Pro politiky a mainstream je na prvním místě totální vakcinace neověřenou vakcínou Pfizer. Sputnikem V opovrhují. Přitom třeba Rakousko chce vyrábět vakcínu Sputnik V na svém území. I laik pochopí, že Sputnik V je nejbezpečnější vakcína, využívající 2 lidské adenoviry.

Soudruzi Hamáček a Rychetský vymýšlejí, jak zvýhodnit očkované, resp. sankcionovat druhou stranu. Prostě soudruzi. Soudruh Hamáček plánuje koupit vodní děla pro policii za 103 miliónů Kč.

Přitom vakcinace na Covid-19 není pro mnoho lidí vhodná

Konkrétně doporučuji tento postup:

1. Neočkovat osoby, které prokazatelně onemocnění COVID-19 prodělaly v minulosti, cca v odstupu 12 měsíců, potvrzené buď PCR testem nebo ELISA testem IgG/IgA.

2. Neočkovat osoby, které prodělávají akutní infekční onemocnění jakéhokoliv původu (tj. příznakové osoby – teplota, kašel, rýma, pneumonie, průjmy atd.), a to nejméně 2 týdny po odeznění příznaků...

Parlament ČR

Hlasování v únoru 2021 sice přinese určité pozitivní změny, ale ukazuje se, že za občany stojí pouze SPD, 2 nezařazení poslanci a Trikolóra.

Soustavné utírání řečnického pultíku s připomínkami předsedajícího je fraška. Je to hysterie a součást úspěšné strategie - vyvolávání STRACHU - počet sebevražd se ztrojnásobil (9. listopadu 2020 Medical Tribune).

Schválený 500 miliardový schodek je smutný, přičemž ani tento nebude stačit, pokud tento stát nebudou řídit skuteční odborníci a to hlavně v oblasti zdravotnictví.

Chudneme, třeba dojde i v Česku oficiálně na vitamín D, zinek, Isoprinosine, hydroxychlorochin, ivermectin a ke slovu se dostanou odborníci jako je třeba prof. Beran.

Nedůvěra ve stát v Česku, ve vládu a její schopnost zvládat "pandémii" dosahuje logicky v únoru 2021 rekordní úrovně a dále bude stoupat, jenom odstavení Prymuly to nevyřeší

Zdroj: thelibertybeacon.com/india-develops-ivermectin-home-treatment-cv-kit-for-less-than-3-per-person/

Nejvyšší úmrtnost s Covid-19 na světě je v zemích s většinovou populací, která má nadváhu

        Země s nejnižší mírou úmrtnosti          Země s nejvyšší mírou úmrtnosti

   na 100 tis. obyvatel | % dospělých s nadváhou  |  na 100 tis. obyvatel | % dospělých s nadváhouZdroj: Covid-19 hlášení o úmrtí, John Hopkins Coronavirus Resource Center (23. února 2021) a WHO - odhady nadváhy dospělé populace

Státní ústav pro kontrolu léčiv - Přehled hodnocených léčiv

SÚKL k ivermectinu:

  • Léčivá látka ivermektin (k podání ústy) je registrována v indikaci léčby některých parazitárních onemocnění v několika zemích, včetně USA a EU (Francie, Nizozemí, Německo, Švédsko, Finsko, Norsko, Řecko). V ČR je ivermektin registrován pouze v podobě krému.
  • V červnu 2020 byla publikována studie australských vědců, kteří při testech na buněčných kulturách zjistili, že ivermektin potlačuje replikaci viru SARS-CoV-2 in vitro (368).
  • V říjnu 2020 byla v rámci preprintu publikována data z jedné retrospektivní studie, která ukázala že podávání ivermektinu bylo významně spojeno s nižší úmrtností u pacientů s COVID-19, zejména u pacientů se závažnějším plicním postižením. Průkaznost těchto zjištění je však limitována retrospektivním designem studie. Rovněž není známa vhodná dávka pro indikaci COVID-19, a ani účinky ivermektinu na snížení virové nálože nebo jeho účinky u pacientů s mírnějším onemocněním. K definitivním závěrům je třeba dalších výsledků z randomizovaných studií (369).
  • Podle databáze klinických hodnocení FDA probíhá ve světě 41 klinických hodnocení s ivermektinem (případně v kombinaci s jinými léčivými látkami jako jsou doxycyklin nebo nitazoxanid) na léčbu nebo prevenci COVID-19, z toho 12 již bylo ukončeno (370).
  • 3. 11. 2020 byly v rámci preprintu zveřejněny výsledky observační studie z Indie, kde podání ivermektinu bylo asociováno se 73% snížením infekce COVID-19 u zdravotnických pracovníků v následujícím měsíci po podání. Opět kvůli limitacím zvoleného designu studie je třeba dalších výsledků z randomizovaných studií (371).
  • V případě neodborné léčby ivermectinem se mohou objevit nežádoucí účinky charakteru poškození až zánětu jater, Stevens-Johnsonův syndrom (toxická epidermální nekrolýza – život ohrožující stav charakterizovaný odumíráním a odpadáváním svrchní vrstvy kůže), v případě předávkování potom toxické projevy (zvracení, průjem, bolesti břicha, křeče, poruchy dýchání).

Zdroj: sukl.cz/sukl/prehled-hodnocenych-leciv-na-nemoc-covid-19

Povšimněte, jak funguje alibismus:

- je třeba dalších výsledků, jak dlouho? A Remdesivir (předražené pozlánko podle prof. Berana) nejméně 500 krát dražší než Ivermectin? V případě problematicky účinného Remdesiviru se nečekalo!

Napadá Vás jako mě, že je v Česku špatná nejen profylaxe... v souvislosti s Covidem-19 a na základě toho zbytečné hospitalizace...?

To je co farmaceutické korporace a vakcinační americký car Fauci... nenávidí

PŘÍRODNÍ LÉČBA A PREVENCE

 

KOLOIDNÍ STŘÍBRO

 

Osobně používám do očí pravidelně koloidní stříbro hustoty 10 ppm od roku 2006, kdy mně byla zjištěna neuroborelioza a s tím mj. syndrom suchého oka. Tzv. "umělé slzy" jsem vyřadil poté, co mně zjistili ze stěru v levém oku chlamydii pneumoniae.

Za těch více než 14 let se mně oči nezhoršily. Oči můžete proplachovat i ve vaničce, kapat můžete i 10-krát denně, prostě bez omezení. Klienti s neuroboreliozou jsou nadšeni jeho účinností. Hlídejte si prosím expiraci.

Předpokládám, že koloidní stříbro v očích "zachycuje" i Covid-19, prostě likviduje všechny patogeny. Můj názor je, že se dá využít i k prostřikům nosu a kloktat jej. Navíc je to dobrá pleťová voda, ale účinnější v tomto případě je hustota 40-50 ppm (40-50 mg stříbra rozpuštěného v litru destilované vody). Vynikající i k pc. Do očí nedoporučuji používat samovýrobu.

Dobrá nápověda, když šmejdi na něco útočí, tak to funguje:

 
 
 

Vlastní kysané zelí je vynikající zdroj probiotik (ne Eurozelí s bruselskými Éčkama):

STARÁ ZKUŠENOST:

"SMRT ZAČÍNÁ VE STŘEVU"

MĚJTE VE STŘEVĚ DOSTATEK SPRÁVNÝCH BAKTÉRIÍ!

A

LEVNÉ A DLOUHODOBĚ OVĚŘENÉ LÉKY

ÚČINNÉ TAKÉ NA COVID-19,

KTERÉ "EXPERTI" ORTODOXNÍ MEDICÍNY ZÁMĚRNĚ IGNORUJÍ

DÍKY TOMU V POSLEDNÍCH MĚSÍCÍCH ZBYTEČNĚ UMÍRAJÍ LIDÉ... PŘEDEVŠÍM V EU, BRITÁNII A USA

A EKONOMIKA A VZDĚLÁNÍ?

"NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD" V PRAXI PODLE GATESE a spol.

DŘÍVE SVOJÍ TAKTIKU ZKUSILI S GMO, A SVĚT SE POSTAVIL PROTI

JAKO PRVNÍ V EU SPÁLILI POLE S GMO KUKUŘICÍ MAĎAŘI PROTI VŮLI BRUSELU, TAKY SI DOVEZLI VAKCÍNU SPUTNIK V...

NEZAPOMÍNEJME NA ŠMEJDY, JSOU VŠEHO SCHOPNÍ

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

Více:

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ STRÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

         ČERVENEC 2024 - 13 článků

 

Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života