Standardní verze

Dotisk nové knihy "Všichni jsou psychopati, jenom já jsem letadlo"

Autoři: MUDr. Jan Hnízdil, Michal Tříska
 
 

dotisk 12.4.2021

Poselstvím knihy je jednoznačně umět poznat zlo ve společnosti, nepodlehnout mu, a hlavně nerezignovat!!!

Přes zdánlivě vtipný název i ilustraci na obálce knihy rozhodně o žádnou legraci nejde. Autoři nás nejdříve seznámí obecně s pojmem psychopat a pak už velmi detailně rozebírají pány Klause, Zemana a Babiše a pečlivě zdůvodňují, proč právě na ně se toto označení, či spíše diagnóza, vztahuje. Hojně při tom používají citace renomovaných vědců, psychiatrů a psychologů : Fromma, Bradshawa, Rohra, Koukolíka, Honzáka a mnohých dalších.

Kniha se taky pokouší pochopit, proč tito lidé mají tak velký vliv na lidi - voliče a proč se jim společnost tak neúspěšně brání, nebo spíš nebrání. Autoři se v závěru pokoušejí najít i nějaká řešení, ale že to nebude jednoduché je jasné nejen jim, ale i čtenáři.

Držme si palce!

Knihu jsem koupil (rychlé dodání, perfektně zabaleno, doprava: Zásilkovna) zde:

Tak jsem přečetl prvních 20 stran a mohu konstatovat - odborně a úžasně napsáno dvojicí Hnízdil, Tříska

  • z prvních 20 stran

Nad chováním řady našich politiků zůstává rozum stát. Vidí krásné pero, tak ho ukradne. Může dát amnestiii kamarádům, tak ji jim dá. Ožralý jde odhalovat korunovační klenoty. Proč by nešel? Může podojit Evropskou unii o dotace, tak ji podojí. Hodí se mu přísahat na zdraví svých dětí, tak přísahá. Divíme se, jak si to může dovolit. Jak to, že se nestydí? On se diví, čemu se divíme. Na svém chování nic divného nevidí. Stud nezná. Ta emoce v jeho osobnostní výbavě chybí.

  MUDr. Jan Hnízdil

Psychopati, aby odvedli pozornost od vlastních problémů, vyvolávají strach z vnějšího nepřítele: migrantů, Romů, pravdovláskařů... nebo předestřou nějaký zástupný problém (covid se jim velice hodil).

Lidé o tom začnou vážně přemýšlet, přestanou věnovat pozornost tomu, jak politik porušuje zákony, kam směřuje. Andrej Babiš je v tom premiant. Odvést pozornost od Čapího hnízda, od vlastní rodiny, zprávy Olafu, závěrů šetření  obecního úřadu v Černošicích, korunových dluhopisů, působení v STB... to dá zabrat. Kdysi se chlubil, že pracuje 18 hodin denně, o víkendu osm, vypije deset šálků kávy.

Vsadil bych se, že většinu času mu zabere maskování vlastních problémů

Pracovat osmnáct hodin denně není z lékařského hlediska nic obdivuhodného. Je to informace o tom, že manažersky selhává. Je to součást diagnózy.  Není divu, že má vysoký krevní tlak, trpí migrénami a praskla mu žilka v oku. Jestliže premiér zveřejní psychiatrické diagnózy svých dětí a současně hovoří o bezohlednosti žurnalistů, sám jedná bezohledně a bezcitně...

Jedinou obranou proti psychopatům je nenechat se jimi zaměstnávat, nenechat se zastrašit. Zachovat chladnou hlavu a kritické uvažování. Jakmile se člověk začne bát, mají ho v hrsti.

Psychopati v politice škodí zdraví. Šíří zlo. Na vysoké politické posty se prodrali právě proto, že neznají soucit, stud, svědomí, zodpovědnost. Jdou přes mrtvoly. Dokážou být úspěšní v dosahování krátkodobých cílů. V dlouhodobém horizontu je jejich vliv na vztahy v rodině, v pracovním kolektivu nebo ve společnosti zničující.

Psychopatovi může čelit jen větší psychopat. Člověka, který má morální zásady, si psychopat namaže na chleba.

Psychopat je mentální invalida

Psychopati vystupují suverénně. Ve skutečnosti jsou neuvěřitelně zbabělí. Psychopatovi musí čelit instituce právního státu.

Andrej Babiš lže, jako když Lidové noviny a MF DNES z jeho svěřeneckého fondu tisknou. Každý třetí Babišův výrok je buď naprostá lež, nebo zavádějící polopravda, další čtvrtinu jeho výroků nelze ověřit. Jen zhruba 40% Baišových výroků bylo po precizním ověření možné označit za pravdu.

"Já můžu tady veřejně prohlásit na zdraví mojich čtyř dětí a dvou vnuček, že já v žádném případě nikdy nebudu zasahovat do práce redaktorů v Mafře."

Tuto větu i jejího autora určitě znáte. Už jen to, že člověk záměrně a vědomě křivě přísahá na zdraví svých dětí. Už jen to musí každého přimět, aby zpozorněl. Všimněte si, s jakou lehkostí Babiš přísahal.

Ta lehkost, ta naprostá absence studu a svědomí

Křivá přísaha mu měla zajistit klid. Měla odrazit otázky ohledně jeho ovlivňování médií. Taková přísaha každého normálního člověka zarazí. Když přísahá na zdraví svých dětí, to si musí být na 1000% jistý, že má pravdu, že nelže... jak jinak by si to přece srovnal se svým svědomím.

-----

Zdráháme se uvěřit, že člověk může být takový hajzl. Jako by nás možnost poznání, že někdo překročil hranice, paralyzovala. Stojíme s pusou otevřenou, s vytřeštěnýma očima a nic neděláme. A zatímco stojíme a čučíme, psychopati nekecají a makají na tom, aby nás připravili o peníze, práva, svobodu a nakonec i o život.

Koho by napadlo, že lidé budou vraždit jiné lidi v plynových komorách? Kdo měl na něco takového fantazii? Stačilo pár psychopatů a neschopnost obyčejných lidí nahlédnout do jejich světa. Neschopnost dohlédnout kam až mohou zajít. Budiž omluvou, že tenkrát se o psychopatech moc nevědělo, nemluvilo ani nepsalo, nebyl internet.

Kdo jednou omluví nás?

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

V této knize se čtenáři dozví o skutečnostech, jež nejeden z nich bude – z pochopitelných důvodů - zpočátku možná odmítat. Bude namítat, že kdyby zde dokumentované a tak dalekosáhlé historické informace byly pravdivé, určitě by se už o nich někde doslechl.

Toho jsme si jako autoři byli pochopitelně vědomi. Proto také zastáváme názor, že by součástí naší odpovědné práce by mělo být čtenáře nejen povzbudit, aby si tuto knihu přečetl, ale aby také četl a studoval zdroje dokumentů, uvedené pod textem na každé stránce.

Téměř tři čtvrtě století se svět dovídal, že 2. světovou válku způsobil jakýsi psychopat Adolf Hitler s družinou rasisticky motivovaných úletářů, nacistů. Ve skutečnosti ale byla 2. světová válka dobyvačnou válkou, vedenou v režii chemického, petrochemického a farmaceutického Kartelu s cílem kontrolovat multibilionové globální trhy v nově vznikajících oblastech patentovaných chemických výrobků.

Odhalování korunovačních klenotů - prezident Miloš Zeman

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Více úžasný:

MUDr. Henry Bieler

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

ROZHOVOR S MUDr. SOŇOU PEKOVOU, Ph.D. - 8. červenec 2021

Globalisty cenzurované video nově na svobodném kanálu

 

KLINICKÉ TESTY LÉKŮ - PODVOD

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

100% Sibiřská Čaga
Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

 

 

MUDr. Ludmila Eleková: Vakcíny brzdí vývoj. Dříve děti mluvily souvisle od 2 let a dnes? Katastrofa! (1:58:35)

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama

___________________________________________________

Předpokládané trendy v užívání vitamínů a dalších doplňků stravy v roce 2021 ZDE

 

 

KNIHA

NACISTICKÉ KOŘENY "BRUSELSKÉ EU"

 MUDr. Matthias Rath, Paul Anthony Taylor, Aleksandra Niedzwiecki a August Kowalczyk

v češtině je možno knihu přečíst online zde

Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!

 

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

JAREK NOHAVICA

ZADEK JAK ŽOK

A přece nakonec - ÚSPĚŠNÁ LÉČBA

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

 

Jak platné v roce 2020 - 2021

 

PROTESTSONG

V DLOUHÉM ZATMĚNÍ

Ilona Czáková, Roman Horký a KAMELOT

(Oficiální videoklip - Premiéra: 1. 12. 2020)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky