Proč a kam jdeme? Nebo jsme ve vězení? Zarážející fakta z odtajněných dokumentů společnosti Pfizer - MUDr. Soňa Peková

Reálný pohled empatické profesionálky na kauzu Covid. Zde se dozvíte skutečnou realitu, rozdílně od Prymulů, Maďarů, Flégrů a dalších, kteří jsou spojeni s byznysem s vakcínami, respirátory... a jsou ve střetu zájmů. Motto p. doktorky: Hledej PRAVDU a bojuj za PRAVDU!

  • záznam živého vysílání z 27. října 2021. Dr. Soňa Peková odpovídá 2 hodiny na dotazy posluchačů.

1:34:35

Na konci videa je 5minutový výpadek a pokračuje 2. částí

 2.část 37:11

SOŇA PEKOVÁ - ZARÁŽEJÍCÍ FAKTA Z ODTAJNĚNÝCH DOKUMENTŮ SPOLEČNOSTI PFIZER

2. ledna 2022

11:49

Ke konci minulého roku se na americký soud se obrátila investigativní skupina vědců, lékařů, právníků a investigativních novinářů Public Health and Medical Professionals for Transparency ve věci práv na informace s žádostí o zveřejnění dokumentů na základě kterých bylo schváleno použití vakcíny Pfizer/BioNTech.

Díky jejich tlaku musela společnost Pfizer začít zveřejňovat 500 stran měsíčně z celkového množství 250 000 stran materiálů, které dodala FDA (americký ústav pro kontrolu léčiv), na základě kterých došlo ke schválení mRNA vakcíny k nouzovému použití.

První uvolněné dokumenty stačily vydat dost “třaskavý” materiál. Studii  jako první zprostředkovala naší veřejnosti doktorka Soňa Peková.

Postupně odtajňované dokumenty si může stáhnout a prostudovat každý. Najdete je zde: https://phmpt.org/pfizers-documents/

Statistická data z kumulativní analýzy postautorizačních nežádoucích účinků vakcíny společnosti Pfizer jasně ukazují na vysoké množství nezádoucích účinků a je alarmující, její “schválení” pro plošnou vakcinaci dětí.

Paní doktorka Peková se připojila k zástupu dalších lékařů a vědců, kteří vyzývají k zastavení vakcinace

Studie Univerzity Johnse Hopkinse zjistila nulové úmrtí na COVID u zdravých dětí

  • Dr. Makary tvrdí, že CDC místo toho, aby uznala vědecké poznatky, nadále používá "chatrné důkazy" proto, aby dětem vnutila vakcínu na COVID.

Audrey Unverferth, 21. července 2021

Tým vědců z Univerzity Johnse Hopkinse nedávno oznámil, že při zkoumání skupiny asi 48 000 dětí zjistil nulové úmrtí na COVID u zdravých jedinců, ale Centru pro kontrolu nemocí je to jedno.

Dr. Marty Makary je lékařský expert a profesor na Johns Hopkins School of Medicine, Bloomberg School of Public Health a Carey Business School. (Dr. Makary byl časopisem Health jmenován jedním z nejvlivnějších lidí ve zdravotnictví. [2] V roce 2018 byl Makary zvolen do Národní akademie medicíny). Jeho výzkumný tým "spolupracoval s neziskovou organizací FAIR Health na analýze přibližně 48 000 dětí mladších 18 let, u nichž byla v datech zdravotních pojišťoven od dubna do srpna 2020 diagnostikována nemoc Covid".

Po prostudování komplexních údajů o tisících dětí tým "zjistil nulovou úmrtnost u dětí bez předchozího zdravotního stavu, jako je např. leukémie". Místo toho, aby CDC uznalo tuto vědeckou realitu, CDC podle Makaryho nadále používá "chatrné důkazy", aby dětem vnucovalo vakcínu na COVID.

CDC - Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí je předním národním institutem Spojených států amerických pro veřejné zdraví. Je federální agenturou pod Ministerstvem zdravotnictví a sociální péče.

Jak Makary poznamenal v pondělním vydání deníku Wall Street Journal, důsledky výzkumu jeho týmu jsou obrovské. "[Pokud se náš výzkum] potvrdí, bude to mít významné důsledky pro zdravé děti a pro to, zda potřebují dvě dávky vakcíny," říká Makary. Koneckonců "Národní vzdělávací asociace diskutuje o tom, zda vyzvat školy, aby vyžadovaly očkování před osobním návratem do školy. Jak mohou oni nebo kdokoli jiný diskutovat o této otázce bez správných údajů?"

Makaryho otázka je zřejmá, ale neméně aktuální. Makary říká, že nadsazené počty úmrtí v rámci COVID jsou nadále opravovány a "revidovány směrem dolů".

Ale místo toho, aby CDC bojovalo proti institucionální nedůvěře vědeckými údaji a diskusí, vyhýbá se podle Makaryho transparentnosti a důslednému vyšetřování. V pondělí agenturu napadl, že "nadhodnocuje počty hospitalizací a úmrtí na Covid a nezvažuje, zda je jedna injekce dostatečná". Podle Makaryho je tento problém systémový.

Makary tvrdí, že "obrovské množství vládních i soukromých tvrzení" týkajících se očkování dětí závisí na jednom pochybném údaji. CDC tvrdí, že 335 dětí mladších 18 let podle dokumentace zemřelo s diagnózou COVID. Makary však uvádí, že CDC, které má 21 000 zaměstnanců, nezkoumalo každé úmrtí, aby zjistilo, zda ho způsobil Covid, nebo zda se jednalo o již existující zdravotní stav".

"Bez těchto údajů Poradní výbor CDC pro očkovací praxi v květnu rozhodl, že přínosy dvoudávkového očkování převažují nad riziky pro všechny děti ve věku 12 až 15 let," poznamenává Makary. "Napsal jsem stovky recenzovaných lékařských studií a nenapadá mě žádný editor časopisu, který by přijal tvrzení, že 335 úmrtí bylo způsobeno virem bez údajů, které by konstatovaly, zda byl virus náhodný nebo příčinný, a bez analýzy relevantních rizikových faktorů, jako je obezita."

Podle Makaryho se CDC vymyká normám lékařského výzkumu tím, že propaguje "chatrné" tvrzení bez dostatečného výzkumu a transparentnosti. A nejde o ojedinělý případ. Makary ilustruje, že jde o součást určitého vzorce.

Ředitelka CDC Rochelle Walenskyová tvrdí, že během čtyř měsíců lze zabránit 200 hospitalizacím dětí a jednomu úmrtí, pokud bude očkován jeden milion dospívajících. Makary o tom není přesvědčen. Říká, že "[v] hlášení agentury o hospitalizacích dospívajících kvůli vakcíně Covid, stejně jako v hlášení o počtu úmrtí, se na webových stránkách nerozlišuje, zda je dítě hospitalizováno kvůli vakcíně Covid nebo s vakcínou Covid.".

To je problém, protože mezi těmito kategoriemi pacientů je zřejmý rozdíl. Nemocnice často rutinně testují pacienty na COVID, i když nic nenasvědčuje tomu, že by byli virem nakaženi. Ale podle Walenského metriky Makary říká: "Bezpříznakové dítě, které má pozitivní test po zranění při nehodě na kole, by se počítalo jako 'hospitalizace pro Covid'."

Makary říká, že nedůvěryhodné zprávy CDC tím nekončí. Dodává, že "CDC možná také nedostatečně zachycuje údaje o komplikacích po očkování". CDC zakládá svou analýzu rizik a přínosů očkování všech dětí na míře komplikací z databáze Vaccine Adverse Event Reporting System (Vaers). Makary však tvrdí, že tato databáze se skládá z vlastních, nezpracovaných údajů, které "nejsou ověřené a pravděpodobně podhodnocují nežádoucí příhody".

To vše je podle výzkumníka jen špičkou ledovce nedostatků v datech a analýzách CDC. Makary říká, že CDC dodnes denně nedokumentuje nové hospitalizace v souvislosti s onemocněním COVID. Místo toho uvádí nadsazenou míru hospitalizací u každého pacienta, který má pozitivní test na virus. A zatímco CDC vnucuje Američanům vakcínu, Makary říká, že agentura se zdá být zcela bez zájmu o zjištění míry přirozené imunity.

CDC a další velké subjekty se místo snahy o transparentnost vyhýbají vědeckému zkoumání a umlčují ty, kteří se odváží klást nepohodlné otázky. "CDC nejenže odmítlo prověřit možnost jednodávkového režimu pro nezletilé; harvardský epidemiolog Martin Kulldorff mi řekl, že byl vyhozen z pracovní skupiny poradního výboru pro bezpečnost vakcíny Covid poté, co vyjádřil nesouhlasné stanovisko," poznamenává Makary.

CDC a americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který schvaluje vakcíny, zaměstnávají 39 000 osob, přesto však více než rok po zdrcující výluce z důvodu COVIDu stále chybí zásadní vědecké údaje, poznamenává Makary. Místo spoléhání se na "neověřené údaje" by podle Makaryho "CDC nebo Úřad pro kontrolu potravin a léčiv měly urychleně pověřit lékaře, aby prozkoumali každou z tisíců komplikací po očkování nahlášených Vaersovi". Podle Makaryho zjištění by agentura měla také přehodnotit svá tvrzení týkající se úmrtnosti a hospitalizace dětí.

CDC není jediným subjektem, jehož doktríny se tato zjištění týkají. Zatímco Makaryho tým zaznamenal nulový počet úmrtí na COVID u zdravých dětí, děti po celé zemi nadále trpí drakonickými povinnými rouškami a dalšími omezeními zavedenými na základě přesvědčení, že COVID je pro děti vysoce rizikový.

Státy jako Connecticut, Nové Mexiko, Havaj, Virginie, New York a Washington, které se inspirovaly řečmi demokratů, nutí žáky ve věku K-12 let nosit roušky bez ohledu na jejich očkovací status. Mezitím CNN, NBC News, CBS News a další stanice nadále papouškují, že by se děti měly "maskovat", případně chránit jinak.

Audrey Unverferth je stážistkou v The Federalist a studentkou posledního ročníku Chicagské univerzity, kde studuje právo, literaturu...

Je také spoluzakladatelkou, vydavatelkou a šéfredaktorkou časopisu Chicago Thinker. Sledujte ji na Twitteru @audrey__unver nebo napište na audreyu@uchicago.edu.

 

Originál: thefederalist.com

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY

S CERTIFIKÁTY

Níže uvedené nejúčinnější přírodní přípravky s ochrannou známkou Superionherbs sice mohou velice dobře účinkovat, nicméně je vhodné souběžně začít u sebe, protože chronické obtíže mají zpravidla tyto společné jmenovatele:

Jedině ochranná známka "Superionherbs" garantuje množství účinných látek v níže uvedených extraktech a samozřejmě u každé šarže.

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max

Reishi extrakt, Reishi spór a Reishi Triterpen Max
Reishi (čínsky Ling Zhi) a její užívání, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba je také nazývaná latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba...

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis
Cordyceps je velice specifická cizopasná houba, která roste od nepaměti pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Pro své specifické účinky je v čínské medicíně především Cordyceps sinensis používán...

Sibiřská Čaga

Sibiřská Čaga
Čaga, dřevokazná houba se živí šťávami stromů, především z břízy, jilmu, jeřabiny, jasanu, ale nejvyšší léčivé účinky má houba Čaga rostoucí na břízách. Ideální sběr je na podzim a na jaře, kdy má...

Hericium erinaceus

Hericium erinaceus
Hericium je poměrně vzácná houba, která svým tvarem připomíná mořský korál. Roste paraziticky především na tvrdém dřevě dubů a buků, přičemž roste zejména v jihovýchodní Asii. Na našem území ji...

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)

Coriolus versicolor (Outkovka pestrá)
- na konci stránky: "Klinické studie s Coriolusem u onkologických pacientů" Coriolus versicolor nebo-li čínsky YunzhiYunzhi je druhem dřevokazné houby, která je již celá staletí využívá v tradiční...

Shiitake

Shiitake
Shiitake (lat. Lentinus edodes), česky Houževnatec jedlý je uznávaný přírodní prostředek jako Reishi, Cordyceps, Hericium a Sibiřská Čaga. Jejími hlavními aktivními komponenty jsou polysacharidy...

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná
V posledních desetiletích se základní výzkum věnuje daleko podrobněji než kdykoli jindy komlexnějšímu složení a biologickým účinkům hlívy ústřičné a jejím jednotlivým složkám. Na základě výsledků...

Agaricus

Agaricus
Agaricus blazei Murill, česky žampion brazilský Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade...

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)

BetaGlukan Maxcell (s Resveratrolem a Acerolou)
Beta glukany 1,3/1,6D jsou přírodní polysacharidy nacházející se také v buněčných stěnách kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae a všech medicinálních hub. Obsažené beta-glukany jsou získávány...

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)

C-Max komplex (Camu camu s quercetinem)
Synergická kombinace extraktu z plodů ze stromu Camu Camu a quercetinu s maximální vstřebatelností vitamínu C. Camu Camu Camu Camu je nízký malý strom rostoucí divoce podél řek v oblastech...

Ashwagandha

Ashwagandha
(Ashwagandhá – witánie snodárná – witánie uspávající – Withania somnifera) je polokeř, který dorůstá do výšky 1 - 1,5 metru. Původem je ze severozápadní Indie. Roste také v severní Africe a na...

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent

Kurkumin (fytosomální extrakt), italský patent
10 prokázaných zdravotních přínosů kurkuminu Koření známé jako kurkuma je možná nejúčinnějším existujícím doplňkem stravy. Mnoho kvalitních studií ukazuje, že kurkuma má zásadní přínosy pro vaše...

Rdesno mnohokvěté - He shou wu

Rdesno mnohokvěté - He shou wu
Che-šou-wu (He Shou Wu) je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He-šou-wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno...

Graviola - Annona

Graviola - Annona
Extrakt z listí ze stromu Graviola - přirozený zabiják rakovinových buněk – 10.000 krát silnější než chemoterapie A proč to nevíme? Je to proto, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět...

Maca

Maca
Maca, přezdívaná jako peruánský ženšen nebo peruánská viagra roste v jihoamerických Andách, vyskytuje se ve výškách kolem 4000 metrů n.m. a odolává až mrazům -20°C, stejně jako žáru slunce. Vzhledem...

Chitomax

Chitomax
Princip působení Chitomaxu: Je známo, že viskózní vláknina a zejména chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, a tím snižuje...

Fenuprim

Fenuprim
chitomax + bylinky + kyselina alfalipoová FENUPRIM – jedinečná kombinace pěti přírodních látek, synergicky působících, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě...

Dračí krev

Dračí krev
Dračí krev – Dragons blood Když se v amazonské džungli někdo poraní, škrábne nebo je pokousán hmyzem, někdy můžete vidět jak mačetou sekne do jednoho druhu stromu a temně rudou pryskyřici si kápne do...

Danshen Q10 cardio

Danshen Q10 cardio
Danshen Q10 cardio Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10, vitamínu E a thiaminu je synergická kombinace – působení...

Šafrán

Šafrán
Saffron – Brain and Neuro balancer Přírodní doplněk stravy určený ke zmírnění stresu, zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody. Obsahuje unikátní synergicky působící kombinaci patentovaného extraktu...

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent

Ostropestřec mariánský (fytosomální extrakt), italský patent
Silybin Phytosome® – silibinin s vysokou vstřebatelností - novinka na ochranu a regeneraci jater Jaterní buňky odstraňují mj. z krve trávicího ústrojí baktérie, viry a jiné patogeny. Zdravá játra do...

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent

Boswellia (fytosomální extrakt), italský patent
Boswellia Phytosome® - novinka s vysokou vstřebatelností, s protizánětlivým a protibolestivým účinkem Boswellia serrata, česky kadidlovník pilovitý je středně velký strom z čeledi březulovitých. Jeho...

S-Acetyl-L-Glutathion

S-Acetyl-L-Glutathion
Glutathion je nejsilnější antioxidant, který vytváří tělo, přičemž S-acetyl-L-Glutathion je nejpokročilejší formou biologicky dostupného glutathionu. Jeho účinnost se rovná nitrožilnímu podávání...

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení

Supík - sirup pro DĚTI na podporu imunity - unikátní složení
Unikátní kombinace vysoce kvalitních extraktů z hub a rostlin, doplněná o betaglukan vysoké čistoty (nad 80%) a vitamíny na podporu imunity. Devět složek synergicky spojených v blahodárný komplex na...

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium

4x Instantní káva i s extrakty z hub Čaga, Cordyceps a Hericium
  KOHI-FOCUS SLOŽENÍ: Instantní káva 76,4 % (100% káva Arabica), Ashwagandha extrakt 10 %, Chaga extrakt 8 %, Tulsi extrakt 5 %, Sibiřský ženšen extrakt 0,5 % 100% Arabika, zklidňující...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 24 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života