Respirátory a sociální distance je nedostatečná strategie

Ing. Zdeněk Rozehnal, Oldřich Rolinek

Máme pátek 26. února 06:41 a připravuje se jednání Poslanecké sněmovny a na webu svítí titulek:

Přehledně: Vláda chce zamknout Česko. Co se má od pondělka změnit?

Lze napsat pouze: REPRESE a čekání na vyšší teploty a sluníčko

Stav

Zásadním problémem je přetíženost nemocnic, zvláště JIP, takže prioritní pozornost by měla být věnována této oblasti.

Co je základem?

Prevence a léčba, cílová skupina, všeobecně lidi nad 70 let (obezita, vysoký krevní tlak, cukrovka, astma). Odhaduje se, že minimálně 8 mil. lidí v Česku po kontaktu s covidem nevyžaduje hospitalizaci.

Prevence

Na prvním místě je stav imunity, ohrožená skupina to je zpravidla nadměrné užívání chemických léků. 1. lék vyžaduje z důvodu vedlejších účinků nasazení 2. léku na odstranění vedlejších účinků 1. léku. V dalším 3. lék..., jak říká dr. Hnízdil, až jste uléčeni.

Odolnost proti virům ovlivňuje vitamín D, vazba na T buňky. Více než 10 let známo a doporučováno pravidelné užívání vitamínu D od září do dubna v našem klimatickém pásmu. K respirátorům a sociální distanci by mělo být doporučeno a zafinancováno jeho užívání u ohrožené skupiny. Viz také opomíjená klinická studie z dubna 2020 - vitamín D a covid.

Léky

Hodně se uvádí, že jsme v podstatě ve VÁLCE. Výborně. SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) je instituce, která bdí nad léky, hlídá jejich kvalitu..., ale hlavně je povoluje podle stanovených postupů. Jenže jsme ve válce, takže jsou přijímány jiné postupy. Povolí se Remdesivir (55 000,- Kč, jeden pacient, á 5 dnů), který se dnes jeví jako málo účinný (WHO údajně konstatovala je neúčinnost na covid), "podivná" vakcína Pfizer, která bude mít standardní testy až na konci roku 2023.

Na druhé straně nadějné léky jako Isoprinosine je schválen a používán desítky let, ale ne na covid. Podle prof. Berana je velice účinný při boji s covidem. Prof. Beran zpracoval pro zdravotnický personál jak jeho preventicní užívání, tak i při napadení covidem. Jeho rady by mohla využít i široká veřejnost jako v Polsku, kde je k dostání v lékárnách bez receptu pod názvem Groprinosin a dokonce za zhruba poloviční cenu oproti Česku.

Hydroxychlorochin (Plaquenil) je ve stejné pozici jako Isoprinosine. Dr. Stella Immanuel (níže rozhovor s ní), lékařka v první linii z nemocnice v Houstonu na tiskovce ve Washingtonu prohlásila: "nám nikdo na covid neumřel. Máme léčbu na covid: hydroxychlorochin, zinek a atb.

 

Ivermectin - lék, který není v Česku schválen (pouze krém s ivermectinem pro zvířata). Např. v Bangladéši se používá na covid a je tento stát ve smrtosti až na 128. místě na světě! Slovenský ministr zdravotnictví jej již povolil. V posledních dnech se o něm sice více mluví, např lékař lékaři z Brna a Prahy uvedli, že je přínosem, ale to je vše. SÚKL hlásá, že nutno dodržet klinické zkoušky, ale Remdesivir i vakcínu Pfizer povolí ve zkráceném řízení. A pacienti v únoru 2021 zbytečně umírají, protože nejsou léčeni tím nejlepším, respektive tím levnějším, a to je kámen úrazu. Ale hlavní úloha Ivermectinu by měla být v prevenci, ihned při prvních příznacích covidu aplikovat. A nasadit i u členů domácnosti, i když žádné příznaky nemají.

Babiš na schůzi 26.2. v odpoledních hodinách po upozornění poslanců na tyto 3 léky sdělil, že o těchto lécích ví a že je sleduje. Isoprinosine zahrál do autu a nejvíce sledovaný Ivermectin - ví, že byl použit v Praze a Brně u několika desítek pacientů. Ani slovo, že měly být k dispozici v lékárnách pro praktické lékaře už dříve a aplikovány u pacientů ihned při prvních projevech nemoci. Prostě ZMAR. ON JENOM NĚKOLIK MĚSÍCŮ SLEDUJE! A ničí ekonomiku...

A SÚKL? Co si myslet o této organizaci, když šéfka v krizové době odjede na dovolenou na Kubu a navíc až po kritice je z ní odvolána. SÚKL se též vyjádřil k ivermectinu s tím, že jej mohou lékaři aplikovat. Alibismus. Možná v Brně a Vojenské nemocnici v Praze, kde jej mimořádně mají, ale co praktičtí lékaři, kteří by jej mohli předepisovat již v prvním stádiu onemocnění a předejít tak z velké části hospitalizaci. Toto je strategické místo. V lékárnách díky Babišovi a ministru zdravotnictví není.

Vyšetřovací komise

V létě po umírnění pandémie, hlavně z důvodu vyšších teplot a sluníčka (vitamín D) se dá předpokládat, že bude vyvinut velký tlak na zjištění příčin vysoké úmrtnosti, včetně zvýšených sebevražd, neléčby jiných chronických nemocí, z důvodu omezené aplikace Isoprinosinu, Plaquenilu a Ivermectinu.

Finance

Otázkou je jakou roli v tomto sehrává finanční zainteresovanost určitých zájmových skupin. Předražené pozlátko Remdesivir je s velkým otazníkem. Kolik lidí zemřelo právě z důvodu jeho použití a ignorace lepších, ale levnějších léků.

Šílená zadluženost státu bude mít největší negativní vliv právě na ty nejchudší mezi než patří také někteří důchodci a u nichž má Babiš největší podporu. Přitom Babiš je klíčovou osobou, která tento katastrofický stav zásadně ovlivnila. Sice měl záchvěv po setkání s prof. Beranem Isoprinosine klinicky otestovat, ale šlo to do ztracena.

Závěr

Ministerstvo zdravotnictví by mělo zabezpečit pro ohroženou skupinu lidí pravidelné užívání vitamínu D. Povolit volný prodej léku Isoprinosine a snížit jeho cenu. Volně zpřístupnit pro praktické lékaře lék Plaquenil a doporučit jeho aplikaci se zinkem, případně s antibiotikem. Schválit a dovést lék Ivermectin a také umožnit jeho předepisování praktickými lékaři okamžitě při prvních příznacích onemocnění.

Dá se oprávněně očekávat, že vitamín D a 3 uvedené léky budou mít podstatně vyšší pozitivní dopad na současnou pandémii, než jen rspirátory a sociální distance.

Je potřeba se oprostit od slabě si počinající americké a bruselské strategie pro "zvládání" pandémie v Česku,

která je charakteristická vyšší smrtností, poškozováním ekonomiky, poškozováním školství a obohacováním se určité skupiny lidí.

Vždyť Indie aplikující hydroxychlorochin a ivermectin má více než 8 násobnou nižší smrtnost na covid než USA. A Bangladéš praktikující Ivermectin proti covidu ještě nižší!

Doc. MUDr. Pavol Török, CSc.: "Nevidím dôvod, aby lvermektín nemohol ísť do klinickej praxe" - 23. ledna 2021

Postřehy z dneška, aneb proč je Slovensko na první místě ve smrtnosti na Covid-19 na světě (jak podobné v Česku)

 • proč je nižší smrtnost na covid v Německu, Rakousku..., než na Slovensku a v Česku? Má to asi jednoduché vysvětlení, jejich lékaři v "tichosti" potřebným aplikují více hydroxychlorochin, ivermectin a Isoprinosine a ignorují Remdesivir, předražené pozlátko

politolog RNDr. Ján Baránek

22. února 2021 0:26

Postřehy z dneška. Měl jsem rozhovor s primářkou na dialýze. Zemřelo jí 30% dialyzovaných pacientů. Pacientů, kteří mohli přežít. Popisovala mi, jak se zoufale a bezútěšně pokoušela sehnat Ivermectin. Podle jejího tvrzení, kdyby ho měla k dispozici, všichni by určitě neumřeli.

Mluvil jsem se soudním patologem. Říkal mi, jak ho nutili napsat 30 letému zesnulému, který umřel na cirhózu a vnitřní krvácení, jako příčinu smrti Covid.

Mluvil jsem s lékaři, kteří si Ivermectin shánějí na vlastní pěst a de facto non lege artis ho aplikují pacientům. Úspěšně.

Psala mi manželka pacienta, nemocného na Covid, které jsem pomáhal sehnat Ivermectin, jako po první dávce se jí manžel konečně po několika dnech vyspal a podle jejího odhadu, na druhý den mu bylo o tři čtvrtiny lépe. Tedy o 75%.

Mluvil jsem s lékařkou, která mi tvrdila, že Ivermectin sháněla u Jarčušky (Infektológ, profesor Pavol Jarčuška, Košice) v úřadě a zaměstnankyně ji arogantně odbyla, ať je dá pokoj s Ivermectinem.

Mluvil jsem se lékařem, který mi tvrdil, že je nutí diagnostikovat Covid, i když ho pacient nemá. Nemocnice totiž dostávají za Covidových pacientů více peněz než za ne-Covidových.

Mluvil jsem lékaři, kteří mi tvrdili, že cituji .: "Sereme na Jarčuškův Remdesivir. Sháníme Ivermectin nebo Kolchicin." (Kolchicin je typický lék na dnu).

Kolchicin - to je typický lék na dnu.

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/search/?text=kolchicin&x=0&y=0
Kolchicin - to je typický lék na dnu.

Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/search/?text=kolchicin&x=0&y=0

Mluvil jsem se primářem, který mi popisoval, jak zoufale díval na pacienta, který mu umíral před očima. Chtěl mu sehnat Ivermectin, nepodařilo se.

Mluvil jsem s lékařem, který mi tvrdil, že intravenózní podávání vysokých dávek C vitamínu a Ivermectinu zajistilo, že má 93% úspěšnost při léčbě Covidu.

Mluvil jsem s košickými lékaři, kteří mi tvrdili, že Jarčuška je vysloveně proti ivermectinu.

Mluvil jsem s pozůstalými, kteří se mě ptali, jak je možné, že stát zadržuje léky, které jejich zesnulým možná mohli zachránit život

Ptali se mě, jak je to možné? Kde jsme se ocitli? Toto ani komunisté nedělali .... nevěděl jsem, co říct.

To, co jste četli, zdravý rozum podvědomě odmítá. Normální člověk jednoduše neumí uvěřit, že toto se může dít. Toto totiž je pro nás jen historie, deportace Židů, nebo sci fi.

Normální rozum zkrátka nebere, že kvůli penězům by někdo nechal umřít tisíce lidí. Na našem malém Slovensku. Na Slovensku, kde se skoro všichni známe. Na Slovensku, kde jsme vyrostli, kde máme první lásky, hroby našich blízkých.

Na našem Slovensku to přece není možné! Může se to stát někde v Africe, v Asii, ale na našem Slovensku? Jsme sice někdy nepořádní, rozkrádali jsme eurofondy, ale toto? Kdo má tomuto uvěřit?

Ale kdo věřil Vrbovi a Wezlerovi? Nikdo! Ani samotní Židé ne! Neboť jim to zdravý rozum nebral. A přece se to dělo. (Vŕba a Wezler utekli v roce 1944 z Osvětimi a varovali svět, co se tam děje, ale nikdo jim nevěřil).

Jsme svědky největšího zločinu na občanech této země od 2. sv. války

Slovenskému štátu jsme vyčítali, že nechránil vlastní občany, selhal jako stát. Byla to nejsilnější výčitka vůči Slovenskému štátu. Nikdo tomu asi nikdy nevěřil, že je něco takového v budoucnosti znovu možné.

Ale zopakovalo se to. Opět jsme svědky toho, že Slovensko nechrání vlastní občany.

Nyní ne jménem ideologie, jakkoli zvrácené, ale jménem peněz. Ve jménu zisku. Jménem zisku klameme o počtu Covidových pacientů. Jménem zisku nutíme patology měnit příčinu smrti. Jménem zisku zadržujeme Ivermectin a

léčíme Remdesivirem, o kterém WHO, Gatesovo WHO řeklo, že je neúčinný proti Covidu

 • Ale jménem čehož nekonají členové vlády, když vidí, že se premiér dostal do jiné mentální a mimolucidnej sféry? Ve jménu čeho se stali spolupachateli největšího zločinu po r. 1945?
 • Ve jménu čeho se poslanci NR SR, minimálně koaliční, rovněž stali spolupachateli největšího zločinu po r. 1945?
 • Ve jménu čeho se ozdoba prezidentského paláce - a podotýkám, nic jiného, ​​než ozdoba, už dávno nepostavila před poslance a nevyzvala je, aby zastavili tuto genocidu?
 • Jménem čeho nešla pomoc OSVČ a dnes na Slovensku téměř vymizela střední třída?
 • Jménem čeho dramaticky stoupl počet sebevražd?
 • Jménem čeho přibývá lidí pod hranicí chudoby?
 • Co si teď říkají spolupachatelé největšího zločinu na Slovensku?

Když jsem brojil proti celoplošnému testování na podzim 2020, hejtovali mě. Dnes je jasné, že právě tohle byl spouštěč katastrofy, které jsme dnes svědky. Grafy Hopkinsovy univerzity, které to dokazují, jsem zveřejnil.

Kdo lhal o zadrženém ivermectinu na celnici? Já, nebo Finanční zpráva? Samotní lékaři, kteří ho objednali dokázali, že já jsem nelhal.

Kam toto celé má zajít? Dokdy to chcete snášet? Jak se díváte do oči svým dětem? Co jim řeknete, říkáte? "Víš, Miško, jsem zbabělý, ale máme hypotéku ..." Co se musí stát, abyste začali bojovat za své rodiny, za životy svých blízkých, kteří patří do ohrožených skupin?

Kde se poděli muži v této zemi? Kde jsou muži se ctí? Kde jsou otcové? Kde jsou dědové, kteří jdou chránit své rodiny? Spíte za pecí? Bojíte se? Vymlouváte se? Přijdete o práci?

No a co! Najdete si novou! Ale! Novou čest a hrdost nenajdete!!! Tu ztrácíte! Můžete si najít nové bydlení, novou práci, nové auto. Ale čest máte pouze jednu. Jednu na celý život. Když z ní odkrojíte, nikdy to už nenapravíte! Nikdy!

Co je důležitější, muži a dědové, jak vaše čest? Váš strach? Tak si oblečte sukně!

A vy, kteří jste tento zločin zapříčinili, budete se zodpovídat. Budete. Musíte!

Toto nejsou rozkradené eurofondy

Toto jsou ukradené životy a osudy

Musíte jít před spravedlnost

V tom Slovensku pomáhej Bůh

Zdroj: Facebook.com

Léčivá látka ivermectin (k podání ústy) je registrována v indikaci léčby některých parazitárních onemocnění v několika zemích, včetně USA a EU (Francie, Nizozemí, Německo, Švédsko, Finsko, Norsko, Řecko). V ČR je ivermectin registrován pouze v podobě krému.

Rozhovor S MUDr. Stellou Immanuel, s lékařkou v první linii z Houstonu doporučující na covid Plaquenil se zinkem

Moderátor: Váš proslov v pondělí (tiskovka lékařů ve Washingtonu) byl plný vášně. Bylo to neuvěřitelné. Cvičila jste ten proslov?

Dr. Stella: Ne, jsem naštvaná. Jsem naštvaná. Nedělám to kvůli sobě… lidé umírají. Chápete? Lidé umírají. Právě nám přišla zpráva, že Herman Cain zemřel. Nemusel zemřít. Lidé říkají: „Měl nosit roušku.” Ano, pokud neměl hydroxychloroquine, měl mít roušku.

Moderátor: Říkáte, že Herman Cain, který zemřel, nemusel zemřít.

Dr. Stella: Pokud by ho někdo léčil hydroxychloroquinem, nejspíše by nezemřel. Tak jako každý člověk, co zemřel na koronavirus, nemusel zemřít.

Moderátror: Ale chápete, že Světová zdravotnická organizace (WHO) a úřad FDA s vámi nesouhlasí.

Dr. Stella: Samozřejmě, že nesouhlasí.

Moderátor: Podle nich jste nebezpečná.

Dr. Stella: Samozřejmě, že si to myslí, protože mluvím pravdu. Už jsem to řekla mnohokrát. Zeptejte se Dr. Fauciho, kdy naposledy léčil pacienta? Kdy naposledy u pacienta použil stetoskop? Jsem ochotná se ho na to zeptat. A navíc čekám, až mi dodá vzorek moči, abych zjistila, jestli sám nepoužívá hydroxychloroquine. Studie o hydroxychloroquinu byly provedeny pod dr. Faucim. Tohle je šílené.

V naší klinice jsem léčila přes 400 pacientů. Tohle je Houston. Moji pacienti budou mluvit. Klidně o tom řekněte ve zprávách a vyzvěte diváky, ať vám zavolají ti, které jsem léčila. Léčili jsme lidi s cukrovkou, těhotné ženy, staré lidi… Tohle je šílené. Nevím, co dělají, a někdo mi musí říct, proč FDA, Anthony Fauci, WHO chtějí, aby lidé umírali?

Moderátor: Podle nich má hydroxychloroquine vedlejší účinky, že je nebezpečný. V lékařském časopise New England vyšel článek, že nefunguje. Další studie říká, že nefunguje.

Dr. Stella: Spousta studií říká, že funguje. Studie po celém světě říkají, že funguje. Viděla jsem teď na Facebooku, že někdo psal: „Dr. Stello, chceme vidět vaše data.” Ne, nechcete vidět moje data.

Moderátor: Proč ne?

Dr. Stella: Po celém světě se publikovalo přes 100 studií. V Indii, Turecku, Francii… Kdykoliv lidé zjistí, že tato věc funguje, udělají proti ní očerňovací kampaň. Něco vám povím. Víte, kolik stojí hydroxychloroquine? 20 dolarů (450 Kč). Když k tomu přidáte zinek, vitamín C a Z-Pak, maximálně 50-60 dolarů (1200-1400 Kč) a máte celou léčbu na covid.

Moderátor: Vy tomu říkáte víc než léčba… říkáte tomu lék.

Dr. Stella: Je to lék. Dobrá, co je lék?

Moderátor: Lék znamená, že to tu věc odstraní.

Dr. Stella: Ano! Odstraní to symptomy a virus! Dáme pacientům hydroxychloroquine první den a sedmý nebo desátý den už covid nemají. Virus byl odstraněn, tudíž je to lék! Nevím, proč všichni z toho dělají takové povyky.

Moderátor: Ať je to lék nebo ne, jde o menšinový názor.

Dr. Stella: Něco vám řeknu. Když léčíte 400 pacientů a nikdo z nich nezemřel, nejde o menšinový názor. Tohle říkám neustále. Doktoři, co říkají, že tato věc nefunguje, většina z nich neléčí pacienty. Dermatologové… nevysmívám se jejich odbornosti, ale oni neléčí pacienty. Říkají, že jsem pediatr. Jsem pediatr a pracuji na pohotovosti.

To dělám už roky. Když jsem dělala výcvik v Africe, učili jsme se jako praktičtí lékaři, ne jako pediatři, ortopedi, apod. Cvičili jsme na praktického lékaře. V USA jsem měla stáž v pediatrii, protože tam jsem se dostala, ale jakmile jsem stáž ukončila, mohla jsem pracovat v pediatrii a na pohotovosti, kde léčím dospělé lidi, dávám je do intubace… to dělám už roky. Jsem v podstatě praktická lékařka.

Moderátor: Proč, abyste umlčela svoje kritiky, nezveřejníte svoje data?

Dr. Stella: K čemu to bude? Data mám a zveřejním je, ale k čemu? Co třeba data od dr. Relosa? Je uznávaný virolog, který zveřejnil data více jak 4000 pacientů, a očernili ho. Právě jsem slyšela, že Francie se rozhodla používat hydroxychloroquine k léčbě. Máme doktora na Yellu, který zveřejnil data. To jsem viděl. Máme dostatek dat.

Moderátor: Proč tedy… Proč s vámi tedy všichni nesouhlasí?

Dr. Stella: Nemohou se mnou souhlasit kvůli farmaceutickému průmyslu. Mohu vám přesně říct, co se děje. Má to několik vrstev. Jsou tu lidé, kteří jsou oportunističtí. Říkají si, že když lidé budou šílet z tohoto viru, školy budou zavřené, někdo volby vyhraje a někdo prohraje… To je hloupé, protože viru je jedno, jestli jste republikán nebo demokrat. To jsou oportunističtí lidé.

Pak tu máte lidi, co nemají ponětí. Doktoři, co se tohoto léku bojí, protože slyší tyto negativní zprávy o něm. Nikdy ho nepoužívali a neznají ho. Říkám, ať dermatologové promluví. 50 let léčí pacienty tímto lékem a bez žádného problému. Promluvte. Dávali pacientům hydroxychloroquine kvůli nějakému „srdečnímu” problému. Oni to ví. Nemám s tímto lékem problém, protože jsme ho brali v dětství.

Moderátor: Vy ho právě teď užíváte, že?

Dr. Stella: Ano! Beru dvě pilulky dvakrát měsíčně. Byl jste v naší klinice… můžeme tady udržovat rozestupy? Nemůžeme. Pracuji s chirurgickou rouškou… tuto používám. Nosím ji, aby se moji pacienti cítili bezpečně.

Moderátor: Nevěříte v nošení roušek?

Dr. Stella: Poslouchejte… ne. Pokud neaplikujete prevenci, noste roušku. Chápete? Nejsem proti rouškám, nejsem proti vakcínám, nejsem proti… jen říkám, že všechny ty věci ohledně očkování a nošení roušek… pokud by dali lidem hydroxychloroquine, školy by se znovu otevřely.

Moderátor: Myslíte jako prevenci? I když nemáte diagnózu?

Dr. Stella: Ani nemusíte mít diagnózu…

Moderátor: Kdybyste to začala dělat, ohrožujete tím svoji licenci, ne?

Dr. Stella: Svoji lékařskou licenci?

Moderátor: Ano.

Dr. Stella: Takže si myslíte, že bych měla bránit svoji licenci, když lidé umírají? Když lidé umírají?

Moderátor: Nemáte strach, že o ni přijdete?

Dr. Stella: Že přijdu o co? Svoji licenci?

Moderátor: Ano.

Dr. Stella: Vážně? Jen ať po mně jdou. Nechat lidi umřít, protože se bojím o ztrátu licence? Nechat lidi umřít, protože se bojím Anthony Fauciho? Nechat lidi umřít, protože se bojím WHO? Nebojím se jich! Nedovolím, aby lidé umírali! Pokud po mně půjdou, bude to bitva. Nenechám lidi umřít. Můžou mi vzít licenci. Pokud mi ji vezmou, nebudu mít ani licenci, kterou bych mohla bránit. Bude to bitva.

Bylo by to jiné, kdyby mi vzali licenci za nějakou moji chybu, ale protože zachraňuji lidi? Protože každý můj pacient přežil? Jsou doktoři, kteří mluví nesmysly. Říkám těmto doktorům, ať jdou za svými pacienty. Jeden mladý muž jel skoro tři hodiny, aby se sem dostal. Šel totiž na pohotovost, měl covid… měl problém s dýcháním a odmítli mu dát hydroxychloroquine. Požádal o něj a oni ho odmítli. Všichni mají právo na vyzkoušení. Pokud chci zkusit něco nebezpečného, ať si to vyzkouším. Samozřejmě, že máme právo na vyzkoušení. Je to právo!

Moderátor: Nemůžete přijít k doktorovi a říct: „Chci vyzkoušet tento lék.”

Dr. Stella: Ne, existuje právo na vyzkoušení. Existuje právo na vyzkoušení experimentálních léků. Je to americký zákon. Můžete vyzkoušet experimentální léky.

Moderátor: Ne, FDA tento lék zakázal.

Dr. Stella: Ne, FDA nezakázal hydroxychloroquine, to je lež.

Moderátor: Ne, ne… zakázali neoficiální užívání tohoto léku.

Dr. Stella: Kdy ho zakázali?

Moderátor: Krátce před stažením těch dvou studií.

Dr. Stella: To není pravda. To FDA neřekli.

Moderátor: Co řekli?

Dr. Stella: FDA řeklo, že zakázali pohotovostní užívání tohoto léku v nemocnici, protože nebyl efektivní. Podle mě byste neměl používat hydroxychloroquine, pokud jste už hospitalizován. Měl byste ho používat dříve. Pokud by FDA zakázalo doktorům používání tohoto léku, nikdo by ho nemohl předepisovat.

FDA nemůže zakázat lék, který se používá neoficiálně. Museli by sepsat nový zákon o neoficiálně užívaných lécích. Chápete? FDA to nemůže udělat a neudělali to. FDA řekli, že zakazují pohotovostní užívání tohoto léků. FDA ho tedy nezakázali. To zaprvé. Texaské lékárny měly ze začátku omezení o předepisování hydroxychloroquinu, a to omezení podle mě vypršelo 17. a neobnovily ho. Neexistují tedy „právní omezení” pro doktory, kteří chtějí tento lék předepisovat. Až na stát Ohio, kde guvernér – který není doktor – ten lék zakázal. Jsou lékárny, které…

Moderátor: Dr. Erst řeší stížnost, kterou někdo předložil texaské lékařské radě.

Dr. Stella: Ano, spousta doktorů má spoustu stížností.

Moderátor: Proti vám stížnosti byly?

Dr. Stella: O žádných ještě nevím.

Moderátor: Nemáte z nich obavy?

Dr. Stella: Nemám. Co jsem udělala špatně, že bych měla mít obavy? Myslíte si, že jsem spáchala nějaký zločin, že se mám bát stížností? Za léčení pacientů? Jedna věc o texaské lékařské radě… Jakoukoliv stížnost musí prošetřit. To je jejich povinnost. Nemám nic proti nim. Podle mě kvůli tomu žádného lékaře nezatkli a nevzali žádnému licenci. Pokud má někdo stížnost, tato rada ji prošetří. Je to jejich povinnost...

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

           ČERVEN 2024 - 13 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

 • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
 • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

 • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života