Great Britain News: Oficiální údaje prokazují, že 3. dávka covid vakcíny zvyšuje nemocnost a úmrtnost

Originál videa publikován ZDE: 21. dubna 2022

Přepis:

Nedávno jsme tu měli australského senátora Malcolma Robertse, který žádal o vyšetřovací komisi k prošetření jejich postupů proti covidu. Já bych chtěl také požádat o zřízení vyšetřovací komise k prošetření postupů proti covidu ve Velké Británii za poslední dva roky. Protože existují nepřiznané oběti, o kterých jsme tu mluvili, například 4. dubna jsme rozebírali zprávu Ofstedu, jak byly postupem proti covidu poškozené děti. Jsme společnost, která zbůhdarma vyjebala s celou generací dětí. Jedním z důvodů tohoto poškození nejen dětí, ale i necovidových pacientů, kterým se nedostalo léčby, osamocených lidí v domovech důchodců, těch, kteří přišli o živobytí, a těch, kteří podlehli depresím a jiným psychickým chorobám, bylo potlačení diskuze v médiích, což musím zdůraznit.

Od března 2020 měla proběhnou mnohem širší rozmluva o zvládnutí této situace, obzvlášť když s tím někteří nechtějí přestat, jako Ursula von der Leyenová v Evropské unii s digitálními covid pasy a podobně. Místo toho zažíváme opak, kdy se diskuze o covidu dělí na oficiální verzi a dezinformace. Můžete říkat buď oficiální verzi, nebo říkáte dezinformace a zruší vám účet na Facebooku. Avšak při tomto hloupém rozdělení na oficiální verzi a dezinformace, které je pro svobodnou společnost nepatřičné, tak podle následujících oficiálních čísel z Britské Agentury pro zdravotní bezpečnost můžeme dojít k jedinému závěru, že třetí posilující dávka, kterou naše vláda tak horlivě propaguje ve svých médiích, selhala a vystavuje vás vyššímu riziku nákazy, hospitalizace a smrti.

Někdo se musí zodpovídat za tato šílená nařízení, proto chci tu vyšetřovací komisi. Zdůrazňuji, že toto jsou vládní statistiky, které by mělo být dovoleno citovat i v britské televizi. Pro začátek vidíme, že počet lidí s třetí dávkou je přibližně stejný, jako součet lidí s jednou a dvěma dávkami a neočkovanými. Toto jsou oficiální čísla z týdnu 14. dubna. Jak vidíte, z celkového počtu 63 milionů, je to na spodním řádku, má 32 milionů třetí dávku, takže nám zbývá 31 milionů, kteří mají dvě, jednu nebo žádnou. Takže máme podobně velké skupiny 31 a 32 milionů, na nichž je celkem snadné posuzovat přínos třetí dávky porovnáním těchto dvou skupin.

Tohle je počet případů covidu podle vládní zprávy, kterou jsem citoval už dříve. Tato čísla pochází z března, takže jsou jen pár týdnů stará a vidíte na nich případy covidu podle očkování. S třetí dávkou bylo nakažených asi milion lidí, ostatních bylo 475000. Takže lidí s třetí dávkou bylo nakažených přibližně dvakrát tolik, než bylo lidí s jednou, dvěma a neočkovaných. Chápete? S třetí dávkou máte dvojnásobně vyšší pravděpodobnost, že se nakazíte covidem. Ve Velké Británii se nakazilo dvakrát tolik lidí s třetí dávkou než těch, kteří třetí dávku neměli.

A děje se i jinde. Tohle jsem si vyhledal před začátkem pořadu, je to New York, pokud to vidíte, ale asi nevidíte, ta horní křivka ukazuje lidi s třetí dávkou a v New Yorku je mnohem víc případů covidu mezi lidmi s třetí dávkou než mezi ostatními. Takže dvorní eunuši, kteří nás straší v médiích, odvolali svá předchozí tvrzení, že vakcína vás ochrání před nákazou, ale prý sníží pravděpodobnost, že skončíte v nemocnici. Podívejme se na zprávu od naší vlády, ze které jsem před chvilkou citoval, na tyto případy. Tady to máme, ten sloupec vpravo jsou lidé s třetí dávkou a přibližně uprostřed jsou neočkovaní. Na spodním řádku je tam 147. Takže lidí s třemi dávkami, kteří se dostali do nemocnice, bylo 6750. Ostatních 3576.

Takže lidí s třetí dávkou skončilo v nemocnici s covidem přibližně dvakrát tolik než všech ostatních. A povšimněte si hlavně rozdílu mezi hospitalizovanými nad 60 let. Takže nám zbývá už jen jedno tvrzení pro podporu propagované třetí dávky. Nezabrání nákaze ani hospitalizaci, ale sníží to pravděpodobnost úmrtí. Opět ze stejné zprávy jako předtím. To jsou úmrtí do 28 dnů od pozitivního testu ve všech věkových skupinách. Lidé s třetí dávkou jsou opět úplně vpravo. Sečtěme si to, protože je to velký rozdíl. Lidí s třetí dávkou, kteří zemřeli do 28 dní, bylo 1557. Všech ostatních bylo 577. Lidí s třetí dávkou zemřelo do 28 dní přibližně třikrát tolik, než těch ostatních. Proč se o tom nemluví? Pokud máte po třetí dávce třikrát větší pravděpodobnost, že skončíte na prkně, proč se o tom nemluví? Podívejme se na úmrtí do 60 dnů od pozitivního testu. Opět ve všech věkových skupinách a opět jsou ti s třetí dávkou vpravo. 2106 mezi lidmi přes 80 let, mezi sedmdesátníky 611.

Když si to sečteme, s třetí dávkou do 60 dnů po nákaze zemřelo 3054 lidí. Ostatních 1003. Takže třikrát očkovaní opět umírali třikrát častěji než ostatní. A mezi lidmi nad 60 let, což jsou ti nejzranitelnější, to bylo téměř čtyřikrát častěji. Můžeme je přestat zabíjet? Žijeme snad v nějaké antiutopické fikci, kde se vlády snaží zlikvidovat staroušky, protože v domovech důchodců jich za rok a půl neumřelo dost? Tak jim dáme posilovací dávku, která jich zabije čtyřikrát tolik, než kdyby ji nedostali. Tato dávka nemá žádnou účinnost, naopak zvyšuje pravděpodobnost hospitalizace a úmrtí. Ale protože dvorní eunuši, kteří ovládají média, nepřipouští žádnou diskuzi, ani rozbor těchto vládních čísel, většina lidí to netuší. Třetí dávkou zjevně přestřelili, poškodili lidem imunitní systém, takže jsou náchylnější nemoci a smrti.

Co na to říkají ti neschopní hlupáci obklopující premiéra na tiskovkách? Můžeme diskutovat o přínosu jedné a dvou dávek. I když podle těch všech tabulek byly nejnižší počty těch, kdo měli jen jednu dávku. Vůbec bychom neměli zvažovat dávky po půl roce. Čtvrtou, pátou, šestou, je to nejen neúčinné, zvyšuje to pravděpodobnost nákazy, hospitalizace a smrti. Když umřete po čtvrté, aspoň už nemusíme na pátou, šestou a sedmou. Ale podívejme se rovnou na ty „popírače“ covidu, na ty zástupy neočkovaných, kteří nám údajně zahlcují nemocnice a způsobují kolaps našeho zdravotnictví, kterému se vláda snaží zabránit. Začněme zprávou ze třetího týdne, což bude z ledna, kdy poprvé uváděli lidi s třetí dávkou, a pak se podíváme po třech týdnech, jak se nám to bude rýsovat. Tohle jsou hospitalizace, máte tu, ano, je to správná tabulka.

Ve třetím týdnu to bylo více lidí s třetí dávkou než neočkovaných nad 60 let. Jinými slovy, v lednu, pokud je vám nad 60 let a nenechali jste se očkovat, neměli jste ani jednu dávku, jste měli vyšší pravděpodobnost, že se nenakazíte covidem, než lidé, kteří mají třetí dávku a je jim přes 60. O tři týdny později je více lidí s třetí dávkou než neočkovaných ve skupinách nad 40 let. O další tři týdny později je více lidí s třetí dávkou než neočkovaných ve skupinách nad 18 let. Takže ten ničivý účinek posilující dávky se časem zvyšuje. Pro zjednodušení jsem udělal vlastní tabulku, ale jestli mě chcete ověřovat, hněte zadkem a zkontrolujte si to. Je to ve vládní zprávě od třetího do třináctého týdne.

Pak mi dejte vědět. Podívejme se na úmrtí. Ve třetím týdnu bylo více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou než neočkovanými nad 70 let. Ve šestém bylo více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou než neočkovanými nad 60 let. V devátém mezi lidmi nad 50 let. Ve dvanáctém mezi lidmi nad 40 let. A ve třináctém více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou nad 18 let. Opět se to rýsuje dost očividně. Co se týče smrti do 60 dní, opět více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou nad 70 let. Po třech týdnech nad 60 let. Po dalších třech nad 40 let. A po dalších třech týdnech více úmrtí mezi těmi s třetí dávkou nad 30 let. Proč o tom nemáme mluvit? Je to tak zajímavý rys, že i v této zvrácené době omezující svobodu slova ve Velké Británii, by mělo být možné citovat oficiální vládní zprávu bez hrozby zrušení, žaloby, zablokování Twitteru nebo označení za dezinformátora, ale není to možné.

Vzpomínáte si na dobu před březnem 2020, kdy existovala lékařská etika? Vzpomínáte si na to? Člověk nemůže dát informovaný souhlas k očkování, pokud není informovaný. Je znepokojivé, že média ta čísla tají. Cílem je, aby ti zombíci, kteří bezmyšlenkovitě „následuji vědu“, „musím následovat vědu“, čímž myslí, že následují mluvčího vlády, si nechali píchnout něco, co zvyšuje riziko nákazy, hospitalizace a smrti. Dělení všeho na oficiální názor a dezinformace nám brání v otevřené diskuzi a má nepochybný vliv na vyjádření názorů, ať už se to týká covidu, lockdownů, škol a ostatního.

Vidíte to právě v médiích. „Dělám reportáž o selhání třetí dávky.“ „Jéminkote, to bude zase stížností, radši tam dejte něco s Harrym a Megan.“ Ukvapené rozhodnutí k přinejmenším zbytečné a poteciálně nebezpečné třetí dávce by mělo být veřejně diskutováno. A prosazuji si právo k citování oficiálních vládních statistik, protože ta čísla naznačují zbytečnou tragédii, umocněnou zdrcujícím omezením názorů v médiích. Proto chci vyšetřující komisi. Pošlete mi váš názor na gbnews.uk. Nebo na Twitter gbnews.

Tabulky ve videu

Podle nastavených kritérií v daném období vychází (z poslední tabulky) ve věku od 40 let nejlépe skupina s 1 vakcinací, následují neočkovaní, 2 vakcinace a 3 vakcinace. Zvláště výrazná smrtnost je logicky ve věku od 80 let, ale 145 úmrtí neočkovaných na covid vs. 2.106 očkovaných s 3 dávkami je alarmující poměr 1:14,5!

Zajímavé je také jejich porovnání v počtu injekcí a úmrtí. V počtu injekcí/% 80+ je stav (1. tabulka od shora) 1/95,7 - 2/95 - 3/91,7. 4% rozdíl mezi jednou a třemi aplikovanými injekcemi, tedy žádný podstatný rozdíl. A smrtnost v osobách 1/38 - 2/320 - 3/2106.

Ukončení zveřejňování dat

Každý čtvrtek informovala britská Agentura pro ochranu zdraví o počtu nových infekcí, hospitalizací a úmrtí podle stavu očkování. A skončila.

Britská vláda se nesmyslně vymlouvá na to, že údaje již nemůže poskytnout, protože ukončila bezplatné všeobecné testování pro Covid.

Podle ní má taková změna v testování vliv na schopnost podrobně sledovat případy Covid-19 podle stavu očkování, takže od 14. týdne roku 2022 již tato část zprávy nebude zveřejňována.

Fialový zázrak - nulová smrtnost očkovaných na covid jako potravinová soběstačnost ČR

  • v produkci pšenice ano, ale byli, protože v roce 2022 je prodaná ve většině do ciziny a údajně i úroda v příštím roce, přitom Maďarsko zakázalo vývoz pšenice již před 2 měsíci
  • v živočišných komoditách cca 35% u vepřového, 57% u drůbežího, 50% u vajíček... více. Co se blíží si chytří domyslí

V Otázkách Václava Moravce 10. dubna 2022 prohlásil ministr Smrtonoš Válek:

 „Ještě stále umírá hodně lidí na covid, bez výjimky jde o lidi neočkované.“

Reálná čísla smrtnosti od 4. do 9. dubna 2022 ZDE.

Můžete zavolat ministru Válkovi

728 264 930

4. dávka je významným činitelem v totálním zhroucení imunitního systému - 50% Izraelců má AIDS - syndrom získaného selhání imunity

rozhovor s lékařem Vladimírem Zelenkem, The Vigilant Fox

Izrael je jedinou zemí světa, kde má již většina dospělých obyvatel 4 dávky vakcíny, v drtivé většině Pfizer. Jak se zdá, tak právě 4. dávka je významným činitelem v totálním zhroucení imunitního systému.

Izraelské pohřební ústavy jsou zahlceny, nejproočkovanější země světa zaznamenává nejvyšší úmrtnost.

Proč by jinak na Omikron, na nějž v neproočkované Jižní Africe nezemřel vůbec nikdo a v jiných zemích jen velmi zanedbatelné promile lidí, zaznamenávali v Izraeli velmi vysokou úmrtnost a to právě u několikrát proočkovaných? Proč se u očkovaných náhle vyskytuje tak vysoký nárůst infekcí AIDS? Jak je možné, že v Izraeli je už výskyt AIDS vyšší, než v mnoha afrických zemích, kde se nákaza šíří několik desetiletí?

Umíte-li anglicky, můžete si vše poslechnout ve videu, hrubý překlad následuje níže:

The Vigilant Fox, publikováno 23. března 2022

Vakcína proti covidu ničí imunitní systém a způsobuje AIDS, syndrom získané imunodeficience. To řekl lékař Vladimir Zelenko v rozhovoru s Marií Zeee.

Vladimir Zelenko je ukrajinsko-americký rodinný lékař a autor známý prosazováním kombinace tří léků hydroxychlorochinu (Plaquenil), síranu zinečnatého a azitromycinu v rámci experimentální ambulantní léčby COVID-19, kterou propagoval jako Zelenkův protokol, přičemž úspěšně vyléčil prezidenta Trumpa z Covidu.

Zelenko vysvětlil, že existují desítky vědeckých studií, které potvrzují jeho tvrzení. Zejména imunitní systém lidí, kteří se podrobili několika dávkám, je vážně narušen.

To je důvod, proč pohřebáci v Izraeli – a o tom vláda mlčí – říkají, že jsou ohromeni, a že počet úmrtí se podle slov lékaře zvýšil desetinásobně, o 1000 procent.

„Situace je tak vážná, že je nemohou všechny řádně pohřbít,“ zdůraznil Zelenko. „Oficiálně lidé umírají na Omikron. Proč na Omikron umírají jen Izraelci?“ zeptal se doktor. „V Jižní Africe, odkud Omicron pochází, na to nikdo nezemřel.“

„Neumírají na Omikron. Tak proč Izraelci umírají na Omikron? Asi 50 procent izraelské populace je nemocných AIDS. Izraelci byli očkováni čtyřikrát. Proč má nejvíce očkovaná země na světě nejvyšší úmrtnost? A proč by mělo pomáhat dávat ještě více injekcí?“ zeptal se Zelenko.

„To je přesně ten cíl. Dosahují přesně toho, co chtějí: kontroly populace, otroctví a modifikace genetického kódu,“ řekl

Více:

 

Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu.

Úžasný: MUDr. Henry Bieler

 

 

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ČLÁNKY

 

       NOVĚ PUBLIKOVANÉ ČLÁNKY

                KVĚTEN 2024 - 27 článků

 

Nejlepší DIETY pro celkové zdra ví v roce 2024 - středomořská, DASH a MIND - U.S. News & World Report

  

100% REISHI - houba mládí a zdravé dlou h ověkosti - 3 unikátní, bezkonkurenční extrakty

31 důvodů proč se NENECHÁM OČKOVAT - izraelský rabín Chananya Weisman

Dr. Peter  McCullough: Jak přírodně DETOXIKOVAT tělo PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínou (protokol) - video

  Devastující efekt pro zdraví - glutaman sodný, aspartam a další excitotoxiny

Jak se přírodní cestou uzdravit z chronické Boreliózy, Chlamydiózy, EB virózy... únavového syndromu

CORDYCEPS - silná imunita a nárůst energie

Překyselené tělo: začátek vážné nemoci

ZVRÁCENÍ POSTUPU DIABETU 2. typu začíná u ignorování běžných doporučení, MUDr. Sarah Hallbergová - video

Protokol pro prevenci pro uzdravené klienty - Ing. Zdeněk Rozehnal

BOSWELIA serrata (kadidlo) - jeden z nejsilnějších přírodních léků Matky Země

Tibetská houba, tibetské krystaly a kombucha - darování, prodej

Léčte záněty a ne Cholesterol, MUDr. Marc Sircus

100% ČAGA ze Sibiře, nejvyšší množství účinných látek garantující Certifikát 

Mamografie způsobuje rakovinu prsu, MUDr. Ben Johnson, M.D., N.M.D., D.O.

Účinný lék na rakovinu plic na Kubě, proč ho mít nemůžeme? Leif Davenport

Artróza - kmenové buňky - Podvod!

Lékaři se sami uzdravili z Roztroušené sklerózy, prof. George Jelinek, dr. Terry Wahlsová

Jak se skutečně zdravě stravovat...

Proč průběžně a jak detoxikovat tělo

  PROTINÁDOROVÝ účinek extraktů z REISHI a CORIOLUSU na úrovni klinických studií

Žaloba na farmaceutické korporace, MUDr. Matthias Rath

Koloidní stříbro - účinné přírodní antibiotikum, hustoty koloidního stříbra, doporučené dávkování

 

  Odstranění rtuti, hliníku a dalších toxinů z těla, včetně p revence - MUDr. Dietrich Klinghardt

Zblblo již lidstvo natolik, že se nechá obelhat pohádkami o vražedném oxidu uhličitém?

Jak na Parkinsona? Glutathionem, Hericiem a odstraněním neurotoxinů Chlorellou

    Zkušenosti klientů s Úspěšnou léčbou především boreliózy, chlamydiózy, únavového syndromu...

 

Proč my máme potravinové alergie, přičemž je naši prarodiče neměli?

 

OVĚŘENÉ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY

Cílem správné medicíny je předcházení nemocí a prodloužení zdravé dlouhověkosti. Ideálem medicíny je odstranit mít potřebu lékaře.

MUDr. William J. Mayo

 

 

TŘI UNIKÁTNÍ EXTRAKTY

Z DUANWOOD RED REISHI

Za  účinné  se  z  Reishi  považují  pouze  kvalitně  provedené  a  čisté  extrakty,  které  mají  dobrou  biologickou  dostupnost  a  jsou  zbavené  nestravitelného  chitinu;  nelze  tedy  použít  pouhý  prášek  z  usušené  houby.

 

          EXTRAKT                 SPÓR

Nejsilnější extrakt z REISHI na českém trhu!!!100% spórový prášek z Duanwood Red Reishi!!!

 

TRITERPEN MAX

Extrakt s vysokým obsahem triterpenoidů. Více než 20 triterpenoidů%!

ZDE ROSTE NEJÚČINNĚJŠÍ REISHI

DUANWOOD RED REISHI

zdroj výše nejúčinnějších extraktů

Video z návštěvy Čechů u pěstitelů Duanwood Red Reishi v Číně, v horské oblasti Jiangshan

 

FAKTA O REISHI,

MYKOLOGIE, HISTORIE, PĚSTOVÁNÍ, ÚČINNÉ LÁTKY, JAK JE TO S JEJÍ KVALITOU?

 

 

 

 CORDYCEPS, EXTRA SILNÝ

NEJVYŠŠÍ GARANTOVANÉ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK - CERTIFIKÁT COA

Nejsilnější Cordyceps na českém trhu!!!

CORDYCEPS - video

100% Sibiřská Čaga

ČAGA - video

HERICIUM - video

 

  BETAGLUKAN           HLÍVA

        extrakt               extrakt

Betaglucan MaxCellHlíva ústřičná

BETAGLUKAN - video

 

    KURKUMIN            AŠVAGANDA

        extrakt                    extrakt

Betaglucan MaxCellNejsilnější Ašvaganda na Českém trhu

ASHWAGANDHA - video

 

RDESNO             ANNONA

extrakt                  extrakt

Vysoce účinný extrakt z listů

 

ČAGA - video

Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináckrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny.

prof. Jiří Beran, 13.11.2021

prof. Jiří Beran, 15.11.2021

 

TEČKOVANÝ PŘÍBĚH

"NEVĚŘÍM UŽ BÍLÝM PLÁŠŤŮM, ALE LIDEM"

medicinský inženýr

JURAJ Orság


 

TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

dokument z 31. srpna 2022

Nadační fond Svědomí Národa

 

KUBEK 2009

 

DOKUMENT ČT 2

BYZNYS V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH

DOKUMENT ČT 2

ŠKODLIVOST MOBILNÍCH SÍTÍ

             TEST

BARVOSLEPOSTI

 

 

ROK SI NIČÍME IMUNITU,

možná i proto je tolik nemocných, říká česká vědkyně, vedoucí týmu Centra buněčného a tkáňového inženýrství FN u sv. Anny...

doc. RNDr. Irena Koutná, Ph.D.

Aktualizovaný jmenný seznam s portovců zemřelých od 1.1.2021 do 31.12.2023 v souvislosti s "vakcinací" na covid

Ú MRTÍ - 1480

SRDEČNÍ ZÁSTAVY - 2107

   PATOLOG dr. Ryan Cole oprávněně VAROVAL

 

RENOMOVANÝ PATOLOG   dr. RYAN COLE - přednáška

ALARMUJÍCÍ EFEKT  covid (spike) injekcí (mRNA) na mozek, srdce, ledviny a ostatní orgány

  • Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA
  • Naprosto porušujeme Norimberský kodex z roku 1947...

český dabing - 17:08

Lékařský summit, San Antonio, Texas, USA - 27.7.2021

 

AMERICA´S FRONTLINE DOCTORS

POSTAVIT SE NA ODPOR

 

FRONTLINE NEWS

 

 

ZAČNĚTE U SEBE

ZÁKLADEM ZDRAVÍ JE PREVENCE S NÁVRATEM K PŘÍRODĚ

Doporučuji:

každé ráno cca 30 minut před snídaní

vypít cca 4 dcl vlažné čisté pramenité vody s citrónem (můžete přidat až půl lžičky jedlé sody) a pro posílení imunity a energie můžete použít dvojitý extrakt (1-2 kapsle) z

  a nejdříve po 15 minutách:

případně nejen pro psychiku:

pro střevo kvalitní probiotika:

  • kysané zelí, které si sami jednoduše vyrobíte POUZE VY! Pozor na "BRUSELSKÉ" kysané zelí! S éčkama
 

 

VÁLEK U MORAVCE V OVM

10. dubna 2022

NEHORÁZNĚ LŽE

 

 

Fakta nepřestávají existovat tím, že se o nich nesmí hovořit. Pravda je dcerou času

 

SVĚT SE ZBLÁZNIL

Toto je novodobá reklama na co?

MUDr. Anastasia Maria Loupis: Tento model je v ohrožení života